Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

apa1961 2 napja Creative Commons License 1852

Sziasztok Budapesti párt keresek 53/172/86 bajszos vagyok passzívként mindkét fél örömére  epsone202@gmail.com

mikrobi35 3 napja Creative Commons License 1851

Pécs és környékéről keresünk mindkét részről bi párt, vagy bi férfit 30-40 év között elsősorban.

hawke33 3 napja Creative Commons License 1850

Balatonlelle v kkéről valaki?

hawke25@freemail.hu-ra írjon

Vexta okt. 18. Creative Commons License 1849

Engem érdekelnének a tapasztalatok. Mi van az érzelmekkel? hogy tudjátok kezelni ezt?, Lehet -e és kell-e?

418 3** okt. 4. Creative Commons License 1848

Sziasztok!

Hetero srácok, barátok vagyunk (19/21 évesek). Régóta szeretnénk kipróbálni milyen hármasban a szex, ehhez keresünk csinos fiatal hölgyet Vas Megyéből,és a környékről!. Fényképes levelekre fényképpel válaszolunk. Ha szeretnéd érezni milyen, ha két srác kényeztet és két srácot kényeztethetsz, ne habozz, írj a bors.zsolt@citromail.hu címre.

kisqki okt. 3. Creative Commons License 1847

kezdő bi ként keresek párt ki bevezetne a biszexbe.

50 es nem független ffi vagyok.

diszkréció adott.

kisqki@citromail.hu

kétkanossrás okt. 2. Creative Commons License 1846

Sziasztok!

Sportos hetero srácok, barátok vagyunk (30/25 évesek). Régóta szeretnénk kipróbálni milyen hármasban a szex, ehhez keresünk csinos fiatal hölgyet Budapesten, esetleg vidéken. Helyünk van, időpontot találunk Fényképes levelekre fényképpel válaszolunk. Ha szeretnéd érezni milyen, ha két srác kényeztet és két srácot kényeztethetsz, ne habozz, írj az oltazabo25@gmail.com címre.

Haromi szept. 26. Creative Commons License 1845

egy fiatal 20 éves fiu csatlakozna párhoz bp i :) irj emailt ha felkeltetem érdeklödésedet email: kolok21@gmail.com

laci 340 szept. 6. Creative Commons License 1844

Kedves párt keresek, sportos 184/80/35 biszex srác Esztergom környékéről, laci2878@freemail.hu

gabika123 aug. 30. Creative Commons License 1843

Hello

Fejér megye, Dunaújváros. Kölcsönös orál érdekelne. Vagy nő előtti szopás izgatna. Elég ha csak nézed.

Valaki, valakik?

finomlenne aug. 13. Creative Commons License 1842

Budapesti, 41 éves, ápolt, nős, intelligens, férfi vagyok, 17-es borotvált mérettel.
Olyan párt keresek akik szívesen kipróbálnák (vagy már esetleg van tapasztalatuk) a hármas szexet, és
ahol a pár férfi tagja enyhe bi, vagy kíváncsi hetero, aki szintén szeretné ezt is kipróbálni.
Nincs tapasztalatom sem a hármas szexben, sem a férfias kényeztetésben, de nagyon izgatna egy ilyen
hármas, ahol kötöttségek nélkül mindenki foglalkozna mindenkivel a megbeszélt határokig.
Elsősorban kézi vagy orális dolgokra gondolok, és fokozatosan, a helyzettől és a vágytól függően, szóval olyan
párt keresek, ahol a férfi tag nem riad vissza ezektől, szeretné ezt kipróbálni, vagy próbálta már, gyakorlott ebben,
és engem is szivesen bevezetne kettejük közé.

Bi-ka es Pipi aug. 1. Creative Commons License 1841

Sziasztok!

Új címünk van, akivel eddig leveleztünk vagy akar az ide írjon mert a régi elveszett.

Köszi: 

Bi-ka és Pipi

finomlenne júl. 22. Creative Commons License 1840

ez egy ilyen világ :)

Előzmény: Törölt nick (1839)
finomlenne júl. 22. Creative Commons License 1838

Bocs. :)
Újra válaszoltam.

Előzmény: fumin (1837)
fumin júl. 21. Creative Commons License 1837

Az rendben van, hogy válaszolsz, de honnan tudjuk, hogy ugyanaz vagy-e? :)

Előzmény: azava (1836)
azava júl. 21. Creative Commons License 1836

Küldtem választ a leveletekre.

Előzmény: fumin (1835)
fumin júl. 19. Creative Commons License 1835

Küldj légy szíves egy elérhető mailt. A miénk nyilvános

Előzmény: finomlenne (1833)
Makkelek júl. 18. Creative Commons License 1834

Férfi csatlakozna párhoz,férfi bi szimpátia esetén lehetséges,Győr és környéke.subarut@gmail.hu

finomlenne júl. 9. Creative Commons License 1833

Budapesti, 41 éves, ápolt, nős, intelligens, férfi vagyok, 17-es borotvált mérettel.
Olyan párt keresek akik szívesen kipróbálnák (vagy már esetleg van tapasztalatuk) a hármas szexet, és
ahol a pár férfi tagja enyhe bi, vagy kíváncsi hetero, aki szintén szeretné ezt is kipróbálni.
Nincs tapasztalatom sem a hármas szexben, sem a férfias kényeztetésben, de nagyon izgatna egy ilyen
hármas, ahol kötöttségek nélkül mindenki foglalkozna mindenkivel a megbeszélt határokig.
Elsősorban kézi vagy orális dolgokra gondolok, és fokozatosan, a helyzettől és a vágytól függően, szóval olyan
párt keresek, ahol a férfi tag nem riad vissza ezektől, szeretné ezt kipróbálni, vagy próbálta már, gyakorlott ebben,
és engem is szivesen bevezetne kettejük közé. Egyébként szeretek nyalni, imádom ha szopnak,
és mindent ami az izgalom során kijön belőlünk.

Erzsi79 jún. 29. Creative Commons License 1832

Sziasztok!

Ma éjjelre keresünk nagyfarkú bi aktív srácot mindkét fél örömére. Mi 34L/41F. Budapesten

418 3** jún. 14. Creative Commons License 1831

Sziasztok! 21 éves, ápolt, szép méretű pasi párhoz/párokhoz csatlakozna 3.nak Vas Megyéből és a környékről:)

bors.zsolt@citromail.hu

Thresome jún. 2. Creative Commons License 1830

En egesz ejjel raertem volna....

Előzmény: Erzsi79 (1829)
Erzsi79 máj. 31. Creative Commons License 1829

Sziasztok!

Ma éjjelre keresünk nagyfarkú bi aktív srácot mindkét fél örömére. Mi 34L/41F. Budapesten

Thresome máj. 29. Creative Commons License 1828

szia.... tali szombaton este a Rudasban???

Udv. Egy hasonlo pasi....

Előzmény: Törölt nick (1819)
TalpigFérfi máj. 27. Creative Commons License 1827

Sziasztok!

Nem látok mail cimet, engem érdekelne a dolog. Passziv vagyok, hölgyekkel persze nagyon aktiv....

Előzmény: Bi-ka es Pipi (1821)
Pest megyei bi pasi máj. 26. Creative Commons License 1826

Sziasztok! 

Bi pasi vagyok pest megyéből minden érdekel ami jo es élvezet nyugodtan keressen mindenki pasik parok lányok. Emailom es skype cimem is ez: edenkert46@hotmail.com  vegyetek fel nyugodtan viber is van ha valakit érdekel.

zoliesztergom máj. 25. Creative Commons License 1825

Sziasztok !

ismerkedni -komoly kapcsolatra (együttélni) keresek barátnőt akivel kilehetne próbálni titokban a 3 as v többes sexet -ugy h keresnénk +(v több) fiut .

már régi vágyan egy olyan barátnö akit rálehetne venni legálább egy 3 asra, még sosem voltam igy de szivesen kipróbálnám ha olyan párom lenne aki szintén.

18-38 évesig keresek ilyen barátnöt  bárhonnan

zoliegom@hotmail.hu

ra várom az üzeneteket

pl http://xhamster.com/movies/1224966/hairy_gangbang_triple_creampie.html

ZePéter máj. 23. Creative Commons License 1824

Sziasztok! Szívesen csatlamoz ék, akár női fehérnemüben is igényetek szerint mind két fél örömére szopás vévig dugás a hölgynél akár gumi nélkül elvagyok kötve....

Előzmény: Bi-ka es Pipi (1821)
Jani2022 ápr. 24. Creative Commons License 1823

Sziasztok Budapesti párt keresek passzív vagyok mindkét fél örömére tennék

53/172/86 bajszos vagyok

epsone202@gmail.com

Nándi5615 ápr. 17. Creative Commons License 1822

Sziasztok.

Szívesen csatlakoznék bisex párokhoz.

Én 35 éves 190cm átlagos testalkatú ápolt pasi vagyok tabuk  nélkül.

Ha érdekellek  keress meg.

Sok mindent kipróbálnék.

Eger és környéke!