Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

József Bucsai Creative Commons License 2015.03.31 0 0 14

Heló van egy 1.1-es benzines fiat unom a baja az hogy egyszer megállt ha minden igaz beázott a motor vezérlő elektronika felküldtük budapestre ott ha minden igaz megcsinálták de az autó továbbra se megy első felvetésem hogy a gyujtás elosztónál lévő modul halt meg azt hogyan tudom kimérni ha kiveszem 2. mivel a vezérlésig valamilyen jel elmegy így az előző nem biztos és a vezérléstől az injektorig nem megy el a 12 voltos jel mi lehet a baj? Köszi a válaszokat!

mahmud1 Creative Commons License 2014.07.29 0 0 13

Sziasztok! Ötletet ill. segítséget szeretnék a következő problémához!

 Uno 1.5 benzin 90 es évjárat digiplex gyujtás. Röviden a hiba ha elér egy bizonyos hőfokot a kocsi leáll,lehülés után újra megy de néha beszaggat ,rángat, néha helyre áll. Egy két dolgot amit be tudtam szerezni már próbára kicseréltem de a hiba maradt,szelepek beállítva,hőgomba új,pillangószelep elektronika jó. Amire én gyanakszok az a főtengely jeladó, lehet e hogy magas hőmérsékletre megváltozik a vezeték ellenállása és elveszik a jel ,vagy nincs is impulzus? A vezeték már elég régi merev és néhol a kipufogó megolvasztotta a szigetelést. Vagy a digiplex doboz szórakozik? 434es a száma. A főtengely jeladót sajna nem kapok mert ezen  az  1160cm es van,ritka fajta.Találkozott valaki hasonló problémával? Köszi a válaszokat.

GYURMA 944 Creative Commons License 2012.12.16 0 0 12

A 10-es hozzászólásomban található felsősorra kattints az egérrel és ott lesz!

 

Amúgy a bejelentkezésed alatt van egy kereső és ott kijelölöd, hogy topicok közt és beírod, hogy uno és ott lesz a topic.  FIAT UNO.

Előzmény: Farkas62 (11)
Farkas62 Creative Commons License 2012.12.16 0 0 11

Nem találom sehogyan!

Előzmény: GYURMA 944 (8)
GYURMA 944 Creative Commons License 2012.12.16 0 0 10
Farkas62 Creative Commons License 2012.12.16 0 0 9

Azt hogyan találom meg?????

 

Előzmény: GYURMA 944 (8)
GYURMA 944 Creative Commons License 2012.12.16 0 0 8

Ez a topic áll!

Gyere át az UNO topic-ba és ott vagyunk egy páran, akik segítenek!

Előzmény: Farkas62 (7)
Farkas62 Creative Commons License 2012.12.15 0 0 7

Sziasztok!12 éves Unómmal az a problémám,hogy -most a hidegek beköszöntével-nem akar menni!A motor jól pörög,de mintha a  fék fogná!2-3 kilométer után már meg szűnik ez  a probléma,csakis hidegen csinálja ezt!Nyáron semmi baj nincs vele!Le cseréltem a sebességváltóban és a motorban is az olajat!Nem sajnáltam a pénzt,jó minőségűt tettem bele!Ha valakinek van ötlete,kérem segítsen!

B.GY Creative Commons License 2012.12.08 0 0 6

Szerintem majdnem 5 év alatt megoldódott a problémája.Valószínű fazék már az az Uno:)

Előzmény: Tamás82kál (5)
Tamás82kál Creative Commons License 2012.12.08 0 0 5

hi 

neked megoldod a problémád az unodal?

Előzmény: iye1021 (3)
uno79 Creative Commons License 2008.05.29 0 0 4

Sziasztok!

 

85-ös évjáratú Uno turbo i.e.-m van, és az a probléma vele, hogy hideg motorral kicsit alacsony, meleg motorral  pedig kicsit magas az alapjárat. Kb. akkor normális, amikor még csak félig meleg. Fogyasztás, teljesítmény teljesen oké. Tudna valaki segíteni, hogy mi lehet a probléma oka? Talán a motorhőmérséklet jeladó? Vagy esetleg valami más? Több szerelővel beszéltem, mindenki csak találgat... Segítségeteket előre is köszönöm!

iye1021 Creative Commons License 2008.01.22 0 0 3
Sziasztok nekem az lenne a gondom hogy van egy 1.1-es 60 s típusú unom és elég gyakran csinál olyat hogy megáll és nem is lehet azzonnal elindítani.Mostanában a vizet is nagyon melegíti és ha eléri a 95 fokot rángat aztán meg megáll.A ventillátor meg nem kapcsol be pedig most cseréltem termosztátot meg a ventillátor jeladóját is és ha meg egy kábellel öszekötöm a venti két kábelét akkor a venti meg megy.A gyujásban is egy csomo minden ki lett cserélve.

Ha valaki tud segíteni írjon,vagy ha csak ötlete van.(iye1021@citromail.hu)
Köszi
üdv:Tamás

Barbara0222 Creative Commons License 2007.10.08 0 0 2
Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem, van 1 fiat uno 1.3 as diesel autonk, és olyan problémája van hogy ha felmelegszik a motor, akkor vagy leáll magától, de ha nem is áll le és leállitom utána nem tudom elindítani csak ha kihült a motor. ez mitöl lehet? segítsetek lccives. köszönöm szépen elörre is.
i.e.turboNo.1) Creative Commons License 2003.09.11 0 0 1
Sziasztok. Kéne egy kis SEGÍTSÉG.
UNO 1300ccm i.e. turbo alkatrészeimet sürgősen eladnám tárolási gondok miatt.
KÖSZÖNÖM előre is.
Kibi Creative Commons License 2002.10.16 0 0 0
Nézd meg a Fiat Un0 t0pic0t!
0tt bizt0s tudnak segíteni!

:-)

Előzmény: Bugi bacsi (-)
Bugi bacsi Creative Commons License 2002.10.16 0 0 topiknyitó
Üdv,

92-es évjáratú Uno. Fehér. De ez tök mindegy.
1.1-es injektoros. A következőt műveli. Alapjáraton leáll. De nem akárhogyan, hanem felpörög, visszaesik, aztán ezt újra, végül megadja magát. Van, hogy felpörgés nélkül is egyszercsak lefullad. Elvittem a Boldizsárba, mert egyszerű szerelők már nem bírtak vele. Ott megállapították 15 ezerért, hogy valami hőszelep bizbasz ment tönkre az injektornál és azt bizony újabb 14-ért ki kell cserélni. Ez volt a napokban, azóta semmi változás. Pénteken tudom csak visszavinni, de hátha van közöttünk olyan, akinek már vannak hasonló tapasztalatai. Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni.

Bugi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!