Keresés

Részletes keresés

XANTIi Creative Commons License 5 órája 0 0 73397

Így van. Ez már egyre jobban hasonlít a 30-as évek eleji Németországi hangra. Rákosi is csak elégedetten csettintene. Mert ezek ráadásul a parlamentben ülnek.

Megjegyzem ilyen moslékot nem nézek. Nem olvasok prostisrácokat, vadhajtásos náci beszédet és zóóóórigós szennyet. De az MTVA&KESMA csatornákra is csak igen ritkán tévedek. Látok enélkül is elég szennyet az országban.

Az ATV egyébként egy, a hatalomhoz igen közel álló Németh Sándor családi TV-je. A hitele erősen inog.

Sajnos ez a kór már szerintem visszafordíthatatlanul visz a nyílt nácizmusba. Szerencsére a gyerekeimnek adtam olyan taníttatást, emberi tartást, hogy bármikor tovább tudnak állni ebből a szellemi mérgező posványból.

Előzmény: Diótörő (73396)
Diótörő Creative Commons License 7 órája 0 0 73396

Akkor hallgassál bele a Hír TV beszélgetős műsorába.

Nem akartam hinni a fülemnek, amit most 3 óra előtt hallottam.

Mert hogy az ATV-n esténként menő Egyenes Beszéd című műsorban ekézik tisztességesen a Fideszt, azt megértem, de itt volt három előttem ismeretlen emberke, akik közül az egyik éppen azt taglalta, hogy Brüsszelben a Donáth Anna miket mond, ami miatt Mo. hónapokig nem kapta meg az őt illető pénzeket..stb.

 Ez szerinte hazaárulás, hiszen szembe megy az ország érdekeivel..stb.

Mire a műsorvezető kijelentette, hogy ÖSSZNÉPI  !!! igény van arra, hogy az ilyen embereket hazaárulóknak minősítsék és aszerint bánjanak velük.

Nem akartam hinni a fülemnek, hogy még ez is elhangozhat?

A másik kettő csak csendben ült, de nem mertek ellenvéleményt felhozni.

Ez már egyfajta keveréke a göbbelszi és rákosi-féle propagandának. És mindez 2024-ben.

Előzmény: XANTIi (73395)
XANTIi Creative Commons License 9 órája 0 0 73395

Bárcsak lenne olyan hírforrás, ami senkihez nincs lekötelezve, valóban középen áll.

Előzmény: gunji jackdaw (73394)
gunji jackdaw Creative Commons License 9 órája 0 0 73394

https://telex.hu/zacc/2024/03/28/megafon-baki-tiktok-belso-utasitas-parodiaoldal-kamu-alhir


Kezdem azt érezni - s nemcsak a G7 beolvasztása miatt -, hogy a telex egyre kevésbé ellenzéki oldal. Nem véletlenül léptek ki korábban onnan az alapítók közül.

Előzmény: gunji jackdaw (73393)
gunji jackdaw Creative Commons License 13 órája 0 0 73393
Előzmény: gunji jackdaw (73389)
Diótörő Creative Commons License 14 órája 0 0 73392

Nem tudom, hogy milyen képlet alapján számoltad ezt ki.

Előzmény: Dead Soul Tribe (73388)
XANTIi Creative Commons License 17 órája 0 0 73391

A mocskos oiG rezsimnek egy olyan országot sikerült csinálni, ahol még az igazságügyi minisztert is terrorizálja a férje? Ez a családbarát ország? Ide szüljenek sok kis magyart a fiatalok?

Vagy ahol ekkora gyűlöletet kampányt lehet mások ellen kelteni?

Vajon melyik a rosszabb?

Előzmény: Nick Árpád Jhonny (73390)
Nick Árpád Jhonny Creative Commons License 19 órája 0 0 73390
gunji jackdaw Creative Commons License 24 órája 0 0 73389
Dead Soul Tribe Creative Commons License 24 órája 0 0 73388

Te mikor lettél ekkora pedofideszpárti?

Előzmény: Diótörő (73361)
XANTIi Creative Commons License 24 órája 0 0 73387

Pontosan!

Attól mentsen meg mindenkit a Mindenható, hogy valakit ez a féreg barátjának nevezzen.

Előzmény: Dead Soul Tribe (73386)
Dead Soul Tribe Creative Commons License 24 órája 0 0 73386

Ha valakit ez a bélféreg szíd, az már nem is lehet olya rossz ember!

Előzmény: Nick Árpád Jhonny (73380)
RJancsi Creative Commons License 29 órája 0 0 73385

Úgy tűnik kipukkant a Petrovics lufi. Pedig Philipke mennyire el volt telve magától. De végül is sikernek mondható, ismét sikerült pár milliárd adóforintot a haverok zsebébe tolni. Elszámolás persze nem lesz, a sok hazaáruló ballipsi miatt nincs elég nézettsége a fércműnek, emiatt nem is számít a megtérülése. 

Nick Árpád Jhonny Creative Commons License 30 órája 0 0 73384

Ha jól emlékszem, még egy focimeccsen Somos mikrofonjába ordibált egy jóízűt egy kétbites fideszes, azt még jópofaságból osztogatták a fideszesek is.

 

Előzmény: XANTIi (73383)
XANTIi Creative Commons License 1 napja 0 0 73383

A szánalmas NER-trollok próbálnak tekeregni, csak ne kelljen a valósággal szembenézni.

Előzmény: lufi77 (73382)
lufi77 Creative Commons License 1 napja 0 0 73382

https://magyarnemzet.hu/belfold/2024/03/garazdasag-miatt-tettek-feljelentest-magyar-peter-tuntetese-kapcsan

 

Természetesen ha fordítva történik, és az ellenzék próbál forgatni akkor az provokáció. Ez félig üres pohár esete.

lufi77 Creative Commons License 1 napja 0 0 73381

Ezt is a Rogán diktálta. :)))

Előzmény: RJancsi (73378)
Nick Árpád Jhonny Creative Commons License 1 napja 0 1 73380

A takonygerincű

Nagyjából tíz éve rühelljük, utáljuk, kerüljük, megvetjük ezt a senkit, ezt a gazembert mi itt, a Fideszben.

Bayer Zsolt

 

 

 

Na. Akkor még romlottabb a fidesz, ha tudták és állami csúcsvezetői posztokat adnak ilyeneknek.

 

Nick Árpád Jhonny Creative Commons License 1 napja 0 0 73379

https://www.youtube.com/watch?v=AarE_Ajaj6E&t=4s

 

Érdemes megnézni... míg Rogán beszél, milyen fejet vág Gulyás és Varga.

 

RJancsi Creative Commons License 1 napja 0 1 73378

Tipikus bántalmazott női gondolatok. 

Előzmény: Nick Árpád Jhonny (73377)
Nick Árpád Jhonny Creative Commons License 1 napja 0 0 73377

 

 

Nick Árpád Jhonny Creative Commons License 1 napja 0 0 73376

alapvető, hogy az érvet és nem az érvelőt kell cáfolni

Előzmény: XANTIi (73375)
XANTIi Creative Commons License 1 napja 0 0 73375

Ezt érdemes megnézni. Sajnos tökéletesen passzol a gyakorlattal.

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=166670961&t=3000043

Előzmény: lufi77 (73373)
Nick Árpád Jhonny Creative Commons License 1 napja 0 1 73374

Jucika, ne most válj, választás van.

 

Hihető, hogy még az eset után felveszik a Csokot és megy a kirakat.

 

Ha meg mindent tudtak a fideszben, akkor egy nőverőnek adnak állami felsővezetői pozikat?

 

 

Előzmény: lufi77 (73373)
lufi77 Creative Commons License 1 napja 0 1 73373

Mindenkinek jár az agya, mert ugyebár nem 100-as ez a Magyar Péter dolog. Én akarok benne hinni, de valami nem gömbölyű.

Viszont a családi erőszak vonalra, ami felé tolja a kurmány a dolgot, úgy hogy közben a vádakra nem reagálnak érdemben az időhúzást érzem.

Szerintem teljesen valószerűtlen,  hogy az igazságügy-minisztert bántalmazza a férje -aminek rendőr tanúja van, jegyzőkönyv-, bejár a minisztériumba MP „rendezkedni” aminek az ott dolgozók a tanúi és ezt el is mondják és a maffia gépezet nem tesz semmit, nem lép közbe?

 

Nick Árpád Jhonny Creative Commons License 1 napja 0 1 73372

Hirtelen milyen megértő lett az origo:)

 

Meg jaj, engedély nélküli felvétel.

 

A kamu anonymus hangfelvételeket meg lobogtatták.

 

 

Nick Árpád Jhonny Creative Commons License 1 napja 0 1 73371

Hihető.

 

 

 2019. június 4-én az Európai ügyek-, illetve az Igazságügyi bizottság hallgatta meg Vargát a Parlamentben. Az ellenzéki politikusok arról is kérdezték, hogy mikor ratifikálja Magyarország a nők védelméről szóló Isztambuli Egyezményt.

„Az Isztambuli egyezmény politikai hiszti”– szögezte le Varga. „A nők helyzete a legjobb állapotban van Magyarországon, nem kell választani a család és munka között, a kormány fellép a családon belüli erőszak ellen is. Az áldozatsegítésben, szociális és családpolitikában minden védelem adott.”

 

 

Amúgy hogy védik a fideszesek a kegyelmi botrány egyik résztvevőjét...

 

...jön húsvét, akkor is Barabás kapott kegyelmet....

Előzmény: Fővadász fegyverhordozója (73367)
Nick Árpád Jhonny Creative Commons License 1 napja 0 0 73370
RJancsi Creative Commons License 1 napja 0 0 73369

Ő nem a vadász, hanem csak a fegyverhordozója. Ha a vadász épp más háziállatára vadászik a maci meg türelmetlen... 

Előzmény: XANTIi (73368)
XANTIi Creative Commons License 1 napja -2 1 73368

Vadász, vadász megint bejöttél a macihoz az érdi erdőbe...........

Előzmény: Fővadász fegyverhordozója (73367)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!