Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2021.11.15 0 0 4295

Jóóóó nagyon!

Előzmény: Elhagyom a várost (4292)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.15 0 0 4294

Ez ari.

Előzmény: Elhagyom a várost (4292)
Dogzilla Creative Commons License 2021.10.03 0 0 4293

Szia,

 

A drótszőrű tacsiknak az 50x70-es méret nem túlzás. A szigetelési vastagság rendben van, de hőtároló közegnek érdemes beépíteni valamit (tégla, ck lap stb.), nem is kell nagy vastagságokra gondolni - élére állított kisméretű tégla pl. elég (6,5 cm). Ezzel azt éred el, hogy a ház belül nem a környzet hőmérsékletén lesz (ha nincs bent a kutty), hanem nyáron 2-3 fokkal kevesebb, télen 2-3 fokkal több. Ha lehet az egész egységet told be plusz tető alá és alul is hőszigeteld a "padlót".

 

A méretek érzékeltetése véget: https://dogzilla-webshop.hu/trixie-harvey-bed-kerek-feherpink-kutya-fekhely-50cm-1237

Előzmény: zolko004 (4287)
Elhagyom a várost Creative Commons License 2021.06.17 0 2 4292

Rendelhető Lézergravírozott Tacsis táblák!

Érdeklődni:villszer1968@gmail.com

 

Davis03 Creative Commons License 2021.02.03 0 0 4291

Sziasztok. Kérhetünk egy szavazatot? Köszönjük❤

 

https://ebadta.hu/verseny/versenyzo.php?nid=2803

zsoltee.zombory Creative Commons License 2020.07.11 0 1 4290

Régen volt hozzászólás, teszek föl hát képet a mi kutyánkról: Eredeti neve Gyilkos, de valahogy a kiscsirke név ragadt rá.

Kutyanapközi Creative Commons License 2018.09.12 0 1 4289

Kedves Gazdi,

 

ha kutyusod szeret a szabadban szabadon sétálni , labdázni, úszni a Dunában vagy barangolni az erdőkben ,mezőkön ,akkor a LeiKaland Kutyanapköziben a helye. A kutyusokat gépkocsival hozzuk és visszük a Kalandokra. Preferált kerületeink a  XVII., XVI., XV., XIV., XIII., VII., és a IV. Áraink kedvezőek.

Ha felkeltettük érdeklődéseteket nézzétek meg facebook oldalunkat. 

 

 

https://www.facebook.com/leikalandkutyanapkozi/?modal=admin_todo_tour

 

Üdvözlettel :

Renáta&Sanyi Leica&Sunday

morgan88 Creative Commons License 2018.09.11 0 0 4288

állatorvoshoz

zolko004 Creative Commons License 2018.08.09 0 0 4287

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. 

Hamarosan új családtag érkezik egy drótszőrű tacsi személyében...

A fiammal készítenénk neki egy házikó mire ideér, viszont fogalmam sincs, hogy mekkorára fog nőni egy standard drótszőrű tacsi.

Esetleg valaki le tudná mérni, akinek van?

A következő adatok érdekelnének:

- marmagasság

- magasság a feje búbjáig

- a hossza az orra hegyétől a farka tövéig

 

A legtöbb helyen 50x70centis házat ajánlanak, de az nekem egy kicsit soknak tűnik... szerintem azért nincs 70 centis egy tacsi...

Terv szerint 10 centi ásvány gyapot szigeteléssel készítenénk, az elég lehet?

 

Előre is köszi a segítséget!

Törölt nick Creative Commons License 2018.03.17 0 0 4286

Előzmény: Qkorica (4278)
nosztalgika02 Creative Commons License 2018.01.25 0 0 4285

A videó alapján tacskó-mopsz keveréknek nézem, édes lehet.

Előzmény: Kovács István Kovi (4284)
Kovács István Kovi Creative Commons License 2018.01.23 0 0 4284

Sziasztok! Segitseget szeretnek kerni, hogy az alabbi linken latható picike kutyi valoban torpe tacsi e? 40 ezer ft ert vasaroltuk torpe tacsi kislanykent.https://m.youtube.com/watch?list=LLZxK9wku5tB49H6oFbuz5vg&v=AaGw-PVMkpg

Qkorica Creative Commons License 2017.10.01 -1 0 4283

Valami hosszú hatásút szedhet, mert 8 év után tért magához....

Előzmény: GPS (1894)
Qkorica Creative Commons License 2017.10.01 -1 0 4282

Nem az a paraszt, aki traktorral jár diszkóba, hanem az, aki rajtahagyja az ekét.....

Előzmény: Máté Baráth (4281)
Máté Baráth Creative Commons License 2017.09.30 0 0 4281

Te panel lako Pesti sz*hazi! Hogy mersz ilyeneket irni? Hogy videkrol varosba koltozott... mi a bajod a videkivel ? Te a kis panel lakasodbol szolod le azokat az embereket akik a faluban elnek ? Nem tudsz te semmit az eletrol. Szuletesed ota ki van nyalva a s*gged. Konnyen magyarazod az okossagaid... azt sem tudod mi az a tragya... pedig te is az vagy... A hozzaszolasodbol latszik, hogy milyen ember vagy... egy "falusi", ahogy ti varosiak hivjatok... soha nem irna ilyet a taplo tisztessegtelen varosiakrol, mint amit te itt leirtal. Sajnalom az unalmas eletet amit neked szant a sors... Remelem oromod leled abban hogy leszolod az altalad egy kicsit sem ismert "videki" embert... Nem cserelnek veled az biztos :D Tudod neked ami 40 negyzetmeter az nekem 4000 ... Nincs mirol beszelnunk :D Es engedd meg hogy kijavitsalak... Azert fordulunk nagy ivben, mert nem tudunk parkolni... hanem mert vigyazunk a mellettunk parkolo autora... Nalunk a kapu 5 meter szeles szoval nincs az a traktor ami nem ferne be ;) De te panelban felnott varosi suttyo ezt biztosan jobban tudod... hisz te vagy a tapasztalt elmenyekkel teli ember a panelbol ... Megegyszer sajnalom azt az eletet ami neked jutott... Talan az Isten nem veletlenul ajandekozott meg allat baratokkal... ok potoljak azt amit a negy fal soha nem ad meg neked...

Előzmény: GPS (1894)
sandor1027 Creative Commons License 2015.11.26 0 0 4280

Drótszőrű tacskó kislányt Debrecen környéki családi házunkba befogadnék (vennék).

Ő lesz a harmadik „falkatag”.

Üzenetet privátban kérek, képpel.

Zernovics Creative Commons License 2015.09.21 0 0 4279

Szombaton kerül megrendezésre a II. tacskótalálkozó a Népligetben.

Gyertek, a tavaszi nagyon jól sikerült.

Qkorica Creative Commons License 2015.08.30 -1 0 4278

Megpróbálom érthetően megfogalmazni:

- Ha a kutya szarik, az pénzbe kerül

- Ha a kutya nem szarik, az is pénzbe kerül

Előzmény: Törölt nick (4277)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.30 0 0 4277

Tüzelt többször is, és álterhesség is előfordult nála, nem is egyszer. Bár igazán egyik se mostanában történt.

Előzmény: ncsk (4276)
ncsk Creative Commons License 2015.08.30 -1 0 4276

Érettem elsőre is és ugyanúgy felelőtlenségnek tartom és ennyi tünetből, hogy megnagyobodott mellbimbók meg puffadt has senki nem fog tudni távdiagnózist mondani (lehet most fog csak tüzelni?, vagy valami gyulladása van, vagy tényleg vemhes, ezer dolog lehet). Egyáltalán tüzelt a kutya az elmúlt időszakban? Ez a legfontosabb kérdés, mert ugye tüzelés nélkül nincs kiskutya. Ha nem tudod mi volt az elmúlt időszakban vele, akkor tényleg messze van ez a felelős kiskutyavállalástól.  Sok olyannal vagyok kapcsolatban, akik ezzel majdnem hivatásszerűen foglalkoznak, ezt sokkal sokkal komolyabban kell venni, mint, hogy "megkérdezem a fórumon hátha".

Előzmény: Törölt nick (4275)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.30 0 0 4275

Nem értesz.

Van egy szuka tacskó kutyánk. Már nem valami fiatal, és még soha nem pároztattuk, és a közeljövőben szeretnénk egy fajtatiszta kan tacskóval összehozni. Tudtommal egy tacskó 4-5 kutyát ellik (lehet, hogy rosszul tudom), és a terv a következő lenne: a kiskutyákat eladnánk, de egyet megtartanánk, hogyha az anyával történne bármi, legyen egy utód. 


Egyelőre még nem biztos, hogy vemhes, volt már, hogy azt hittük, az, de mégsem. Viszont mondom, mostanában nagyon sokat mászkált ez a keverék kutya az utcánkban, és hirtelen megnagyobbodott a tacskóm hasa és mellbimbója. 

 

Azt írtam, hátha van itt a Fórumon valaki, aki tapasztalt már hasonlót, és tudna segíteni. Mindenképpen megnézetem állatorvossal, csak előtte gondoltam, körbekérdezek. 

 

Így már érthető? 

Előzmény: ncsk (4273)
Qkorica Creative Commons License 2015.08.30 -1 0 4274

Majd megoldja occóba, kap a doki is egy kiskutyát....

Előzmény: ncsk (4273)
ncsk Creative Commons License 2015.08.30 0 0 4273

Szerintem bárki távolról meg tudja mondani, hogy vajon a kutyád vemhes-e? Kiskutyákat szeretnél (ami nagy költség), de dokihoz nem viszed el a kutyádat mert az drága? Szerintem a sima kutyatartás sem működik úgy, hogy legyen kutya, de áldozni ne kelljen rá, a kölykök vállalása meg még nagyobb felelősség. Hiába fedezteted a kutyádat fajtiszta kannal, ha előtte sem tenyésszemle, sem bejelentés nincs, a kiskutyák keveréknek fognak számítani, plusz a kötelező oltások, féreghajtás, spéci kaja az anyának kölyköknek, chip, ez  mind nagy anyagi áldozat. Ha gebasz van több tízezer forint is elreppen, azért ezt is kell mérlegelni,  nem elég a jajdecuki a kölyökkutya.

Előzmény: Törölt nick (4272)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.30 0 0 4272

Nem akarom ivartalanítani, mert szeretnénk kiskutyákat, de nem keverékeket, mert megtartani nem akarjuk, eladni meg nehezen lehet. Egyik ismerősömnek van fajtatiszta kan tacskója, már korábban megbeszéltük, hogy pároztatjuk a mienkkel, csak még nem jutottunk el odáig, tehát ivartalanítani nem akarom. 

Előzmény: Qkorica (4271)
Qkorica Creative Commons License 2015.08.30 -1 0 4271

Ha most elviszed ivartalanítani, akkor grátiszba nem lesznek kiskorcsok....

Előzmény: Törölt nick (4269)
SpinyNorman Creative Commons License 2015.08.29 0 0 4270

Szerintem egy hét alatt nem látszik meg ennyire az esetleges terhesség. De még az is megoldható ilyenkor. Viszont akár baja is lehet. El kellene vinni állatorvoshoz!

Előzmény: Törölt nick (4269)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.29 0 1 4269

Sziasztok!

 

Van egy kis gond a tacsinkkal. Az a helyzet, hogy nagyjából egy hétig nem voltam otthon, és van egy kóbor keverék kutya, ami folyton az utcánkban lófrál, és lehet, hogy megtermékenyítette a tacskónkat. Amikor hazaértem, feltűnően nagyok voltak a mellbimbói, és a hasa is nagyobbodott. Először arra tippeltem, hogy a kelleténél többet kapott enni, de nem: azóta, hogy megjöttünk, ilyen nagy a hasa. Kicsit le is van lassulva, mert egyébként pörgős kutya, de lehet, hogy lassúságának oka a tikkasztó hőség. Tudom, meg kéne nézetni állatorvossal, de ugye az nem ingyen van, és hátha itt a Fórumon vannak olyanok, akik hasonlót tapasztaltak, vagy meg tudják állapítani, vemhes-e a kutya, vagy sem. Köszönöm előre is!

Remélem, hogy nem vemhes a kutyám, nem szeretnék kis korcsokat. :( 

1Qkorica Creative Commons License 2015.07.09 0 0 4268

Németországban egy OBI áruház előtt:


„Kedves Kutyatulajdonos!


A jelenlegi hőmérséklet mellett négylábú barátaink számára az autóban tartózkodás még nyitott ablak mellett is elviselhetetlen, sőt életveszélyes is lehet.

Ezért ebben az időben szívesen látjuk kutyáikat áruházainkban.”

 

És itató is van a tábla előtt. 

Babetta72 Creative Commons License 2015.05.14 0 0 4267
Babetta72 Creative Commons License 2015.05.14 0 0 4266

Igaz nem tacskó, de haláli! :)

forum.index.hu/Article/showArticle?t=9078192

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!