Keresés

Részletes keresés

workingboxer Creative Commons License 2021.01.31 0 0 18849

Workingboxer Team Of Hungary

Ezt az oldalt azzal a céllal hoztuk létre, hogy összefogjuk a magyar boxeres társadalom azon "sajnos" kis rétegét, akik időt, energiát (pénzt) nem sajnálva, fáradságos munkával dolgoznak,versenyeznek, képzik és tanítják kutyáikat.Szeretnénk elérni, hogy az itt összegyűjtött információk naprakészen figyelemmel kísérjék, és bemutassák a fent említett tulajdonosok, kennelek, kiképzők valamint iskolák munkáját, és nem utolsó sorban a fáradságos munkával elért eredményeiket.

https://workingboxer.hu/hu/

Kutyanapközi Creative Commons License 2018.09.12 0 0 18848

Kedves Gazdi,

 

ha kutyusod szeret a szabadban szabadon sétálni , labdázni, úszni a Dunában vagy barangolni az erdőkben ,mezőkön ,akkor a LeiKaland Kutyanapköziben a helye. A kutyusokat gépkocsival hozzuk és visszük a Kalandokra. Preferált kerületeink a  XVII., XVI., XV., XIV., XIII., X., VII., és a IV. Áraink kedvezőek.

Ha felkeltettük érdeklődéseteket nézzétek meg facebook oldalunkat. 

Szeretettel várjuk a boxosokat is :)

 

 

https://www.facebook.com/leikalandkutyanapkozi/?modal=admin_todo_tour

 

Üdvözlettel :

Renáta&Sanyi Leica&Sunday

booboo77 Creative Commons License 2018.02.02 0 0 18847

Voltak, vannak és lesznek is boxereim :) Csak kinti kutyák, azaz az udvaron vannak, megfelelő házuk van :) Több évtized alatt egy sem fagyott meg :) Mi az hogy nincs aljszőrzetük? Ezt ki mesélte? Van, de persze nem olyan vastag mint mondjuk egy bernáthegyié :D De megfelelő alommal (mi mindig szalmát rakunk nekik be télen) és megfelelő élelmezéssel semmi bajuk nincs télen, sőt, imádják a havat is! :D

Marobert1 Creative Commons License 2017.05.19 0 0 18846

Ha lakásban tartod,akkor tényleg nem nő ki az aljszőrzete... Nekem évek óta vannak Boxereim,van egy jó házuk és semmi gond nincs ezzel.

Előzmény: B.GY (18845)
B.GY Creative Commons License 2017.02.24 0 1 18845

Nekem van boxerem is. Nem éppen kinti kutya.Nincsen aljszőrzete.Télen megfagy kint.Menhelyen is benti kutyának adják csak oda.Itt alszik velem az ágyban :)Noé állatotthonból fogadtam örökbe.Az biztos hogy pénzért soha nem vennék kutyát,amíg tele vannak a menhelyek. Ha kinti őrző védőt akarsz akkor szerezz egy kuvaszt vagy pulit.Nem fázik meg kint.Huskynak meg melege van nyáron.Nagy a mozgásigénye.Hordhatod szánt húzni:)

Előzmény: StPaulifish (18844)
StPaulifish Creative Commons License 2016.12.30 0 0 18844

Üdv!

Segítségeket szeretném kérni!
Idén végre családi házba költöztünk, ezért tavasszal végre kibővítenénk a családot.
Szeretnénk egy kutyát venni. több lehetőség is felmerült a dologgal kapcsolatban.
A ház a Mecsek oldalában van. Átlagosan 2-3 fokkal hidegebb van itt mint a városban.
Én szeretném ha a kutya az udvarban lenne, tehát nem benti kutyát akarunk.
A telek 850m2 és vannak az egyik felén fák bőven.gyümölcsfák, ecetfa, diófa.
A szomszédos telkeken szomszéd nincs, és nem is lesz, viszont kisebb fajta dzsungel van ezáltal.
A teraszról kinézve sokszor látunk őzet, vaddisznót, és lehet hallani esténként ahogy a szomszédos telkeken közlekednek.
a telek jól körbe van kerítve.
Még ugyan nem készült el, de a tavaszi tervek között szerepel egy nagyobb (kb 30-40m3) kerti tó megásása is, ahol tavasztól őszig díszhalakat tenyésztek majd.
(vajon a kutya mennyire akarja majd kifogni a halakat?)
Viszonylag sokat dolgozunk mind a ketten, de szeretnénk egy kutyát, ami a család
(Feleségem, 8 éves fiam és én) barátjaként és valamennyire a ház őrzőjeként is csatlakozna hozzánk.
sokat nézelődtem és olvastam utána a különböző fajtáknak, de mivel szeretnénk hogy ne csak nekünk, hanem a kutyának is jó otthona legyen, megkérnélek titeket, hogy adjatok tanácsokat.
Feleségem gyermekkora óta egy kék szemű husky-t szeretne. Én pedig szeretném ha boldog lenne.
Ami engem illet szép kutya, de nekem jobban tetszene egy német boxer, vagy egy amerikai bulldog.
de az is lehet, hogy a égén menhelyről hozunk majd el egy kutyust. Ami engem illet, mindenképpen szukát szeretnék.
és annak ellenére hogy feleségem csak egy kutyát akar, nagyon gondolkodom azon is, hogy két kutyust vegyünk.
szeretném ha segítenétek abban, hogy ezeket a fajokat kicsit jobban megismerhessem és olyan döntést tudjunk hozni, ami a kutyának és nekünk is jó.
aki ezeket a fajtákat tartja, kérem írjon arról, hogy a huskynak mennyire van melege nyáron, a boxer mennyire fázik kint télen.
milyen igényei vannak a fajtáknak. elég-e neki pl az, hogy az udvarban játszunk és mondjuk hetente elmegyünk egy nagy kirándulásra,
vagy igénylik a minden napi rendszeres sétákat a kerten kívül. mennyire aktívak, mennyire kezelhetőek és nevelhetőek ezek a fajták.
Mennyire fog frászt kapni a kerítés közelében elhaladó esetleges szarvastól, vagy mennyire ugrik majd ilyenkor a kerítésnek hogy megtámadja.
minden infó amit megosztotok velem hasznos lehet, abban hogy felelősségteljesen dönthessünk.
előre is köszönöm a segítségeteket a döntésben..

hasznos lenne az is ha jó tenyésztőket (nem szaporítókat) tudnátok ajánlani hogy tőlük és tanácsot kérjek.

András

Marobert1 Creative Commons License 2016.12.13 0 0 18843

Ne tegyél be semmit a kölyöknek,mert úgy is kihozza. Ha csak nem tudod lerögzíteni.Esetleg a szalma jó még. Tegyél neki vastag többrétegű függönyt az ajtóra,h érezze a hőmérséklet különbséget,akkor bent marad. Én raktam nekik egy kis radiátort is...

Előzmény: blau850408 (18842)
blau850408 Creative Commons License 2016.12.09 0 0 18842

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy van egy 5 hónapos bokszerünk, sajnos a házban nem lehet így az udvaron van, szigetelt háza van egy kennelbe így a széltől és az esőtől is védve van, a kennel ajtó mindig nyitva van, napközbe mindíg kihozza a párnáját a házából az udvar közepére és azon fekszik még a -5 fokba is, egyáltalán nem látszik rajta, hogy fázna, lehet valami baja ez miatt vagy majd bemegy a házába ha fázni fog?

Köszönöm előre is!

Gretusz Creative Commons License 2016.10.06 0 0 18841

Sziasztok! 

Goofy Hard Box Kennelből még előjegyezhető (foglalhatók) kiskutyák, családias környezetben igényesen nevelve igényes gazdiknak, szerződéssel, törzskönyvel, chip, oltás, féreghajtva kerülnek átadásra 8 hetesen természetesen.... Fehérjegyes, illetve jegytelen kiskutyák is születtek... Anya apa természetes a helyszínen megtekinthetőek.... 06203206067

Marobert1 Creative Commons License 2016.03.07 0 0 18840

Kérdezz! Ha tudok segítek.

Előzmény: Nico2013 (18839)
Nico2013 Creative Commons License 2016.03.06 0 0 18839

Sziasztok, egy másfél éves boxer kan ordogfioka gazdája vagyok. Él mèg ez a fórum?  Segítségre lenne szükségem! 

NagyJ70 Creative Commons License 2015.12.12 0 0 18838

Szia!

 

A kisebesedésre van tippem, szerintem nyalogatja a farka két oldalát és attól lett sebes. Az oka valószínűleg allergia, amit nagyon nehéz behatárolni, nálunk csirkeallergia volt. Mi vettünk neki hypoallergén tápot, majd kb. egy hónap után elkezdtük tesztelni, hogy melyik összetevővel lehet probléma. Most bárány-rizs összetevőjű tápot kap.

A nyalogatás másik oka lehet a bűzmirigy is /legalábbis nekünk ezt mondta az állatorvos/.

Esetleg konzultálj másik állatorvossal is, hátha tud valami tanácsot adni.

Előzmény: Noémi Bálintová (18837)
Noémi Bálintová Creative Commons License 2015.12.12 0 0 18837

Sziasztok,Német boxerem van...Sajnos  nagyon lefogyott,minden tápszert kipróbáltam de nem hízik. Nagyon szomorú nincs kedve.Az  előtt  nagyon játékos volt.Es ami nagyon aggasz az hogy a feneke felett mindkét oldalt kisebesedett es nem gyógyul.állatorvos termeszetesen  hivtam adodt egy Kenocsot de nem hasznal.Az monta hogy elulte.De amikor ul az a resz nem éri földet,szerintem nem az a baj. A sebe vérzik.Nincsen a kutyaházaba  semmi ami kisebezheti.nem talalkoztatok mar ilyesmivel?

Gretusz Creative Commons License 2015.06.03 0 0 18836

Sziasztok!!! Nagyon köszönjük az elismerő szavakat... igyekszünk minden almot a lehető legtökéletesebb profizmussal felnevelni s a legnagyobb szeretettel!!! Köszönjük az eddigi bizalmat minden gazdinak... várunk vissza mindenkit és új gazdikat is... jelenleg két alom is várható a napokban nálunk!!! Mindenkinek csodás Boxeres napot!!! Goofy Hard Box- Brumus Gréta

Előzmény: ASL (18316)
Boxer-S Creative Commons License 2015.05.27 0 0 18835

Az micsoda?

Előzmény: armaros (18834)
armaros Creative Commons License 2015.05.22 0 0 18834

9 hónapos boxer kutyusomnak cseresznyeszem betegsége van. Tudtok Pécsett vagy környékén jó állatorvost? Köszi a segítséget.

Boxer-S Creative Commons License 2015.05.15 0 0 18833

Most itt tartunk. Ez így még nem jó?

Boxer-S Creative Commons License 2015.05.09 0 0 18832

Igen még vissza ragasztjuk. Akkor megnyugodtam, most kicsit hullámos.

Előzmény: Csapszi (18831)
Csapszi Creative Commons License 2015.05.08 0 0 18831

De megvolt, az múlik hamar. Kell ezt a fülecskét még húzatni lefelé! 

Előzmény: Boxer-S (18830)
Boxer-S Creative Commons License 2015.05.08 0 0 18830

MÉg azt is szeretném kérdezni, hogy nektek amikor végleg levettétek, nem volt hosszában megtörve a füle? Illetve biztos meg volt, de az később elmúlik? Egyébként pár nap után most kicsit szellőztettem a füleit és már most ilyen jól néz ki:

Előtte meg ilyen volt:

Boxer-S Creative Commons License 2015.05.08 0 0 18829

Vékonyabbik leukoplasztot. És a video alapján csináltam meg. 

Előzmény: Csapszi (18828)
Csapszi Creative Commons License 2015.05.07 0 0 18828

Mesélj! Milyen anyagokat kasználtál?

Előzmény: Boxer-S (18827)
Boxer-S Creative Commons License 2015.05.07 0 1 18827

Megcsináltuk és nem is volt nehéz!

Boxer-S Creative Commons License 2015.05.04 0 1 18826

:D :D :D

Na ez az!!!! Majd lehet, h éjszaka csináljuk. Csak azt nem tudom, hogy leukoplastot vegyek-e vagy azt a fehér téphető izét, mert nem tudom, melyik lenne a jobb. Mi van, ha nagy nehezen sikerül és lejön? Kezdhetem elölről!

Előzmény: Csapszi (18825)
Csapszi Creative Commons License 2015.05.03 0 0 18825

Pankánknak ezt nem lehetne így megcsinálni, ez a kölök le van szedálva valahogyan. :-)

Előzmény: Boxer-S (18824)
Boxer-S Creative Commons License 2015.05.02 0 0 18824

Ja most már értem, beszéltem már én is a tenyésztőnkkel, ezt a videot küldte! Hátha valakinek még jól jön itt: https://vimeo.com/50093876

Előzmény: Csapszi (18823)
Csapszi Creative Commons License 2015.05.02 0 0 18823

Mert szabály szerint kell lennie egy törésnek benne. A tenyésztő ragasztotta így, nekünk nincs messze. Nagyon lelkiismeretes ember, foglalkozik a jövőjével. A helyedbe várnék a teljes gyógyulás után pár hetet minimum.

 

Előzmény: Boxer-S (18822)
Boxer-S Creative Commons License 2015.05.02 0 0 18822

Jé de érdekes, és ezt miért kell így visszahajtani hosszában?

Előzmény: Csapszi (18820)
Boxer-S Creative Commons License 2015.05.02 0 0 18821

Szia köszi a választ! Mármint nektek lógó füle van a kutyának? Mert hogy azt írtad, hogy rendesen álljon. Az jó lenne, ha lenne leírás, mert a tenyésztő eléggé messze van, hogy Ő mutassa meg, habár megkérdezni meg fogom. Az a helyzet, hogy 2 hete volt egy fülgyulladása! De látta orvos és ki lett kezelve, illetve még a hétvégéig kapja az antibiotikumot és a fülcseppet is. De akkor elvileg el kellene múljon,ha amiatt kezdett ágaskodni. Mindjárt mutatom, hogy néz ki. Akkor lehet, hogy amiatt ágaskodik ilyen csálén? Én a fogzásra gyanakodtam. 

Előzmény: Csapszi (18819)
Csapszi Creative Commons License 2015.05.02 0 0 18820

Előzmény: Csapszi (18819)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!