Keresés

Részletes keresés

mocc Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24706

Heló Mndenki!

Jól eltűntem, próbáltam visszaolvasni azért most.

A babásoknak, várandósóoknak, lehet, hogy várandósoknak, peteérőknek gratula, mindjárt szülőknek szerecsét, kitartást. Egész héten rengeteget melóztem, hogy főnök lelengedjen végre jövő héten 3 (!) nap szabira, ezért csak néa bekukkantottam, de nem volt időm becsatlakozni. Valaki említette a szédülést, mit tünetet: nekem is szokott lenni, hol ritkábban, hol gyakrabban, szerintem a vérnyomás rakoncátlankodik ilyenkor, de ki tudja?

És láttam a cickafarkfű is felmerült: Állítólag ciklus első elében cickafarkfűteát, a második felében palástfűteát érdemes inni. Az utóbbi a méhfalat erősíti és a beágyazódást segíti elő, a cickafark meg a ciklust rendezi, harmonizálja. Kérdéses, hogy pcos esetén ezek mennyire segítenek...

 

Ma kaptam meg a leleteimet, megosztom veletek és várom a véleményeket. Előre is köszi!

FSH: 6,1

LH: 9,3

Prolaktin: 17,23

Estradiol: 62

Progesteron:0,2

Tesztoszteron: 1,08

TSH: 1,78

 

A vérvétel 06.26-án történt, a ciklus első napja meg 06.03 volt. És mivel eddig nem jött mmeg, gyanítom, majd a fesztiválozás és sátrazás alatt teszi  meg :/

 

Hétfőn viszem a leleteket a nőgyogyihoz, izgatott vagyok, mitt fog mondani. És ti mit mondtok ezekre az eredményekre? PCOS vagy sem?

 

Kellemes, összebújós, egymást melegítős hétvégét, hejj!

kata1978 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24705
Sziasztok Lányok!

Kozmazsu!

Őszintén csodállak az erődért.Nekem nem sok van.
Ha kicsit többet sétálok,már nagyon fáj a hasam alja.Ha mocorog Zsombi,majd kiszakad a hasam.Állandóan pisilhetnékem van és a hasam szinte 24 órában keményedik.Éjjel állandóan fenn vagyok és minden átfordulás fáj.Nem tudok lehajolni semmiért,mindenért párom hajol.
Szóval nekem a fekvés az egyetlen ami jól esik,de az sem mindig,csak bizonyos pózokban,bizonyos ideig.
Nem tudok egyhelyben állni 5 percnél tovább.....
Nem raknál fel friss pocis képet hogy lássam mekkora a pocid???
Nállam találsz fenn múlthetieket.Néhány napja raktam fel és Zsombi helyéről is raktam fel.
Ne értsétek félre mert nem panaszkodom imádom ezt az állapotot csak a vége tényleg nagyon nehéz...
Biztos amúgy a sok keményedés miatt van!

Holnap reggel megyünk a dokihoz és kiderül számunkra is hogy mikor lesz a programozott csaszi időpontja.
Persze csak akkor ha Zsombi nem akar 1-2 tolófájással kijönni :-)
Holnap tehát CTG és méhszáj vizsgálat szorítsatok majd du írok...

Dinám:

Nagyon édes a te kisfiad is :-))) Szép nagy baba, hogy bírod a meleget?
Meddig tervezel dolgozni? A mettel kapcsolatban hogy döntöttél? Voltál Fridaya orvosánál?

Timikém:

a görbéd végre a régi, és lehet Apa is jó időben van otthon :-))) szorítok...
Természetesen küldöm az SMS-t a bármi történik, köszönöm előre is ha leközvetíted.

Szállóhó:

Engedd meg hogy én is gratuláljak Tímeához! Szerencsés vagy, hogy csaszi után 3 nappal már otthon lehetsz. Sok tejcsit és "átaludt" éjszakát kívánok!

Fridaya:

Én 16+2 napon éreztem először Zsombit mocorogni tényleg furcsa de egyben leírhatatlan érzés amikor tudatosul benned, hogy a kisember mocorog odabenn!
Vigyázz magatokra!!!! Metet most mennyit szedsz? Én már leálltam vele nem tudom mikor fogom újra felépíteni...

Jokeva:

Végre itt! Hogy viseli Vilike a meleget? Remélem jól vagytok, gondolok rád!

Kiskiss:

Köszönöm a privit nagyon hasznos volt, drága vagy, hogy leírtad!

Ljucy:

A görbe szépséges megy a csendes drukk!

Bubus:

Köszönöm hogy te is gondolsz rám és jó pihenést a két hétre!


Puszi mindenkinek ne hari ha sok volt az OFF a levelet Apa írja, én csak diktálok.
Már nem tudok a gép előtt ülni mert Zsombi olyan pózt vesz fel hogy ránk hozza a szívbajt.

Puszi: Kata

ljucy Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24704
Jójó, türelmes leszek, megígérem!!!:)
Előzmény: Törölt nick (24700)
kiscsirek Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24703

Nagyon drukkolok jovo hetre!!  :)))

Előzmény: kozmazsu (24702)
kozmazsu Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24702
Sziasztok Lányok!!!

Fridaya!!
Örülök,hogy már érzed a pici mozgását!Ez lassan sokkal erőteljesebb lesz!
Én anno nem éreztem még ilyen hamar!!

Timike!

Írtam emilt!

Kiskiss!
Természetesen bármi történik,amint tudok,jelentkezem!!

Egyenlőre ma sincs semmi,most jöttem meg a piacról.Reggel már megfőztem és kivasaltam.
Holnap bulizunk,vasárnap pedig nagytakarítás!!!
Hétfőn még átgondolom,hogy mi az ami még szükséges és nincs,kedd hajnalban pedig indulás a kórházba.
Ha holnap nem is,de vasárnap azért jelentkezem!

Jó hétvégét mindenkinek!!!

Üdv:Zsu
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24701

Van már név, majd megírom a listára, ha már biztosabb. :-)) Én nagyon szeretném, a férjemen meg "átütöm".

 

Furcsa ez a mozgás. Egész eddig nagyon vártam már, hogy érezzem, tegnap volt nagyon egyértelmű, azóta meg szinte egyfolytában érzem... Lehet, hogy eddig is érezhettem volna, ha jobban figyelek. :-)

 

Na, nem offolok tovább.

Előzmény: Timike74 (24689)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24700

Az avandás példát nem azért írtam, mert mindenkinek ez a járható út!! Én is kb. 5-6 hónap után kaptam, és tényleg nem kell ágyúval verébre. Inkább csak azért írtam, hogy tudjatok róla, hogy ha nem éreztek változást, akkor érdemes még további lehetőségeket is kihasználni.

 

Az én endokrinológusom a Mensben dolgozik (RR jelenleg, a korábbi orvosom idén nem rendel már). A nőgyógyászom istvános.

 

Ljucy, türelem. Ne akarj naponta ide-oda kapkodni... Jó úton vagy, és a változáshoz idő kell. Az esetek 90%-ban (v még több) tuti, hogy használ a met.

Előzmény: ljucy (24693)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24699
Bubus!

Hát tudod, hogy LJucy a leg-leg-legfőbb paraklubtag Obs-al együtt:-))))))
Így a talin megkoronázzuk majd őket a "para-koszorúval".DDDDD
Timike74 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24698
Csajok!

Ahogy kapok KozmaZsutól híreket, mindenképp jövök és írom meg!
Ahogy eddig is történt ( pl. Tóbi és BJ születésénél. )
Tudod KisKiss és Jokeva, hogy én vagyok az unokatesó és hívom a kórházat, ha nincs infó:-))))))))
Jó, perzse-persze ez most más, programozott szülésnél, pláne császárnál.
Egyébként az a vicc, hogy nekem nincs meg Zsu száma, csak neki az enyém:-)))
Csak rájövök, hogy megszületett Zsombor, az tőle jött infó.:-))))))))))))
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24697
Akartam írni, de végül nem írtam, nehogy gonosznak tűnjek! :o))))

Sejtettem, hogy te bejelentkezel mert úgy érzed neked avanda kell. :o)))))))) Ismerlek! ;o))) Ne aggódj már ennyire!
Előzmény: ljucy (24693)
ljucy Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24696

Timike,

 

nagyon drukkolunk az estéhez!!!! Aztán maradj fekve reggelig:))

Olyan jó lenne, ha végre összejönne Neked!!!

 

Fridaya,

 

szurper, olyan jó érzés lehet, úgy irigyellek:)))

Előzmény: Timike74 (24691)
kiskiss Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24695
timike!
akkor várom tőled majd a híreket!!!!
Előzmény: Timike74 (24691)
kiskiss Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24694
Fridaya!
tök jó hír!!!
hallgass vele sok zenét! azt állítólag szeretik a babák! Tóbi nagyon szerette!
úgy irigykedek most rád meg dinára...:D
Előzmény: Törölt nick (24683)
ljucy Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24693

Fridaya,

 

a Te dokid melyik kórházban rendel? Úgy értem, hogy vérvételre hova kell menned?

 

Lehet, hogy akkor a 3. havi kontrollt mégiscsak megcsináltatom, hogy lássam, mit javultak az eredmények.

Te menyni idő után kaptál Avandametet?

Előzmény: Törölt nick (24682)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24692
Ne aggódj, nem tűnök el. Főleg jövő héten nem, Kata és Kozmazsu miatt is izgalmas lesz a hét, Ljucy hője is baromira érdekel, a tiedről ne is beszéljünk. Izgalmas időszak ez, már csak velem nem történik semmi... Az biztos, hogy ennyit nem leszek, de azért igyekszem!!!!!!
Előzmény: Timike74 (24689)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24691
KisKIss!

KozmaZsunak megvan a számom, én lesek a HÍRHOZÓ:-))))))))))
Írtam is délelőtt, hogy kedden szabadnapos leszek és várom a híreket, sőt felszerelkezek egy mms olvasásra képes telefonnal is:-)))))

Amúgy este eksön, aztán várjuk a CSODÁT.
Előzmény: kiskiss (24687)
Jokeva Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24690
Huh, mindjárt, még nincs belőve, mert újratelepítettem a gépet...
Előzmény: Timike74 (24686)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24689
Halihó!

Macsek!
Azért hetel, mert itt nincs munka, vagy ha van, akkor 12 órás 2 műszak 70 ezerért.
Éhenhalni sok, megegélni kevés. Így kénytelen december óta hetelni.
Egyébként meddig, nem tudom. Előtte volt tizen x év, és mégsem lett bébi, így már nem csodálkozom.
Én anno úgy csináltam, hogy beszedtem a Norc-ot, és utána a vérzés első napjától kezdetem felépíteni a metet.
Egyébként a kövér PCO-sok többen vannak, a statisztikák szerint. A kövérség 30-as BMI felett kezdődik. ÉS tipikus elhízási jelek vannak a has környékén, csípőn.
Na én pont ilyen vagyok. Igaz már sokat fogytam, de én tipikus kövér PCO-s vagyok.
A soványak pedig mindenképp 20 alatti BMI-vel rendelkeznek.
A többi emberke pedig átlagos, ki mit is gondol magáról.


Fridaya!
Gratula a kiscsjszi mocorgásához. NAgyon jó érzés lehet, irigyellek érte:-(((
Van már neve? Sikerült valamit választani?
Mikor mész legközelebb dokihoz?
Mennyi metet szedsz most? ( végig fogod szedni, ugye? )


Bubus!
Otthonról nem eltűnni a szabadság alatt ám:-)))))
Gyökeres tag ilyet nem tehet.
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24688
Ez tök jó hír!!!!!!! :o))) Jaj, de jó, én imádtam, nagyon jó érzés!!! :o)

Egyre vonzóbb a te dokid! Folyamatos a dilemmám....
Előzmény: Törölt nick (24683)
kiskiss Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24687
kozmazsu!
megvan neked valaki telefonszáma közülünk?
jeleznéd majd neki, ha megvan Zsombi ?
izgulok értetek is (meg katáért is!)
ha nincs telszámod, akkor küldök priviben! egy sms elég lenne, ha már tudsz majd küldeni...:DDD
köszi!

ja, na én "kisparaszt" már megint nem köszöntem...SZIASZTOK!

Jokeva!
neked elnézzük, hogy ritkábban vagy itt!
én tudom, hogy így van ez! tapasztalat!
majd ha már tud fogni és rázogatni meg szájbavenni játékokat, akkor megint lesz több időd!!!

Timike!
szép PÉ volt! (szerintem!)
azért este húzzatok bele! biztos ami biztos!!!

Ljucy!
a BTO-n már nem lehet rendelni tesztet? ott occsssójéé van! én Tóbi előtt rendeltem egy halommal! csak már elosztogattam itt a lányoknak!
vazzeee! most néztem 209 Ft darabja, de szül a csaj is és nem lehet most rendelni!
amúgy itt a link:
http://babatervezok.otthona.net/shop/main_bigware_29.php?bigPfad=22&bigwareCsid=b16d99882bd31653d49fecef8cc6953b

nézzetek körbe!
Előzmény: kozmazsu (24631)
Timike74 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24686
Jokeva!

Msn?
Előzmény: Jokeva (24685)
Jokeva Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24685
Sziasztok!

Sorry hogy így el vagyok tűnve, de BJ most már nagyon sokat van ébren, és ha van 1 kis időm amit nem vele töltök, hát pótolom azt, amivel úszok idehaza...
Szóval még1x bocsi! Ha valaki keres valamiért, az írjon privit, vagy a lev. listára írjon, azokat van időm olvasni, és néha válaszoni! Itt visszaolvasnom immár esélytelen :)))))
youlcsi Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24684

a closty elméletileg nem ellenjavallt... az már más kérdés, hogy attól még bánthat... de ez úgyis csak akkor derül ki, ha kipróbálom :)

Előzmény: Amy1986 (24680)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24683
Csajok, tegnap óta érzem a babám mocorgását!!! Jaj, de fura érzés. :-DDD
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24682

Tényleg nem az avandamet mellett lettem babás. De kellett ahhoz, hogy tökéletesek legyen az eredményeim. A szedése mellett kb. 1-2 kilót híztam anno, ami persze a met alatt le is ment egyből utána.

Nálam lökésterápia volt, tehát utána egyből met, és a jó eredmények megmaradtak, ráadásul ahogy abbahagytam, jött a baba.

 

Ha avanda mellett babásodik valaki, és egyből abbahagyja (és visszaáll) a pozitív tesztnél, akkor semmi gubanc nem lesz. Tehát félni nem kell tőle.

 

Nem csak vékony lányoknak! Vékony lányoknak kifejezetten ajánlott (mert tovább nem fogysz tőle), de van egy barátnőm, akin van súlyfelesleg, és nála is csak az avandamet rakott rendet.

 

Úgy vettem észre, hogy a Mensben BH különösen "szereti", de ő hozzá idén nem nagyon lehet menni.

 

Egy próbát sok esetben megér. A nőgyógyászom (ő met párti + avanda párti is), említette, hogy van, amikor ő írt fel metet, avandát betegének, és általában, ha az értékek nem mozdultak met hatására, az avanda pillanatok alatt helyretette az illetőt (és teherbe is esett).

Előzmény: ljucy (24677)
Bubus78 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24681
Nyugi, csak otthon leszek, majd jelentkezem ahogy tudok! :o))) Nem megyek messzire...
Előzmény: ljucy (24677)
Amy1986 Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24680
Youlcsi!

Neked az sem elhanyagolandó h szedhetnéd - e a closty-t??? a belsőségeid miatt ??? Már a metet is alig akarták megendedni??? vagy ????
Előzmény: youlcsi (24669)
ljucy Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24679

Macsek,

 

egyet kell, hogy értsek Amy-vel! Egy ideig a met+norc-ra korlátozd a bogyókat, aztán, ha nmem segít, akkor fél év után lehet clostyzni, de nem azzal kéne indítani!

Előzmény: Amy1986 (24676)
ljucy Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24678

Macsek,

 

welcome on board!!! fel vagy véve:))

Előzmény: Pöttyösmacska (24674)
ljucy Creative Commons License 2009.07.10 0 0 24677

Nem vagyok biztos, majd jön, és megcáfol,ha nincs igazam:)

 

Jaj, mi lesz velem, ha két hétre elmlész szabira??? Utána én megyek 2 hétre:(

Előzmény: Bubus78 (24672)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!