Keresés

Részletes keresés

Napfény1 Creative Commons License 2010.01.12 0 0 9213
Akkor nem csak én vettem ezt észre:)
Előzmény: Kathy8 (9212)
Kathy8 Creative Commons License 2010.01.12 0 0 9212
Szia!
Hát igen a kihúzogatást én sem értem,:)gondolom többen neten is próbálnak foglalni és így állítódik be,de aztán gondolom néha ránéznek és rendezik.Vagy direkt csinálják,hogy az ember azt higgye alig van hely,aztán közben még a gép sem telik meg sokszor:)Mi már jártunk úgy.Meg tavaly volt egy hurghadai hotel ami egész évre ki lett húzva (Pyramisa blue lagoon) ezt sem igazán értettem...
Előzmény: Napfény1 (9209)
podani Creative Commons License 2010.01.12 0 0 9211
Ez nem hotel függő, van aki akármit csinál akkor is elkapja (pl. én :), van aki meg szinte soha, bármit eszik. Alapvetően óvatosan kell bánni a zöldségekkel, és a nem pucolható gyümölcsökkel, de ha megvan a baj akkor meg ottvannak a helyi gyógyszerek, hatásosak és gyorsak. Persze gyomorfertőtlenítő ital kortyolgatása ajánlott ;)
Előzmény: sóhordó (9208)
podani Creative Commons License 2010.01.12 0 0 9210
Jól vagyunk köszi :) Még nem nagyon tervezgetünk, meglátjuk a házfelújítási-befejezés projekt mit enged. Izráel felé kukucskálunk kicsit, de Sharm is visszahúz, nem tudom mi lesz még belőle ;)
Előzmény: stellamy (9206)
Napfény1 Creative Commons License 2010.01.12 0 0 9209
Szia! Értem, köszi!:) Egyébként a KT honlapon való "kihúzogatás" továbbra sem teljesen világos számomra.
Előzmény: Kathy8 (9207)
sóhordó Creative Commons License 2010.01.12 0 0 9208
Sziasztok!
Van tapasztalatotok Regency Plaza Resort hotellel kapcsolatban?
Másik kérdés, olvastam több hsz.-ben, hogy gyomorproblémák jöttek elő a nyaralás közben.
Ez általános dolog? Mire kell vigyázni? Mi az ami esetleg ilyesmivel járhat? Víz, kaja, tea?
Köszi!!!
Kathy8 Creative Commons License 2010.01.12 0 0 9207
Szia Napfény1!
A hotel árából szerintem már lehet sejteni,hogy mennyire lesz majd akciós LM.:))
Előzmény: Napfény1 (9204)
stellamy Creative Commons License 2010.01.11 0 0 9206
Podani!!:)) Sziasztok!!:)) Nagyon eltűntél! Hát mi is mennénk vissza azonnal!!:) Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat! Remélem jól vagytok, a kis feleségedet is pusziljuk!!Már nézelődünk,de semmi konkrét nincs még. Ti tervezgettek már?? Sziasztok!!!:))
Januári utazás Creative Commons License 2010.01.11 0 0 9205
Sziasztok!

Volt már valaki a Sultan Gardens Resortban? Most kéne eldöntenünk, hogy hova menjünk s erről a hotelről még nem nagyon hallottam. Elsősorban a partja, a tengeri élővilág érdekelne, valamint az, hogy úszni nem tudóknak mennyire ajánljátok. Bármilyen infóért hálás vagyok.

Napfény1 Creative Commons License 2010.01.11 0 0 9204
SZia! Mit lehet sejteni??:))
Előzmény: Kathy8 (9202)
podani Creative Commons License 2010.01.11 0 0 9203
Szia Stelammy, Mi már mennénk vissza :)
Előzmény: stellamy (9194)
Kathy8 Creative Commons License 2010.01.07 0 0 9202
Sziasztok!

Igaz még messze van a nyár,de akit érdekel a Kartago Tours-nál a honlapon kint vannak a szállodák már nyárra is!Lehet már nézelődni:) Eddig csak áprilisig volt fent,meg persze változhat is még.Meg nem tudni melyik hotel lesz nagyon jó akcióban,mert ugye van ami bent van a katalógusban is ,de még sincs benne a LM akcióban.De azért lehet sejteni:)))Jó nézelődést!
mcpolly Creative Commons License 2010.01.07 0 0 9201
az előbb nem sikerült befejeznem.... :)

tehát...
Az idén is mennénk kisebb társasággal, de már inkább márciusban vagy áprilisban. Aki szívesen csatlakozna hozzánk, az keressen meg az alábbi utitárskereső honlapon.
A program elsősorban sznorkel és merülés, de az esti bulikat sem vetjük meg. :)
Mindenkinek jó nyaralást, Molli
mcpolly Creative Commons License 2010.01.07 0 0 9200
Szia!
Én 2008-ban voltam, igaz február végén, akkor napozni lehetett, a levegő kb. 30 fokos volt, a víz viszont annyira nem volt meleg. Max dél órát bírtam ki egyszerre sznorizással, de fáztam. Illetve elég szeles volt az idő. Ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat. :)

Az idén is mennénk kisebb társasággal, de már inkább márciusban vagy áprilisban. Aki szívesen csatlakozna hozzánk, az keressen meg
Előzmény: Januári utazás (9197)
Kathy8 Creative Commons License 2010.01.07 0 0 9199
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem kirándulással kapcsolatban.Az egyik azoknak szól akik Tabán vannak a másik azoknak akik Sharmon.Ez ugyanaz lenne csak a sharmin +Blue Hole sznori meg papirusz műhely?A helyszín ugyanaz egyébként?

Tabáról:
Dzsip szafari és a Színes-kanyon

Tababól indulás dzsipekkel, majd úgy 40 perc múlva megérkezés a keskeny szurdokhoz, amely lenyűgözi az embert színesen fénylő kőzetrétegeivel. A vöröstől a sárgán át egészen a fehérig mindenféle szín megtalálható itt. Kb. 2 és fél km hosszan gyönyörködhetnek abban, amit a természet több millió év alatt alkotott. A legcsodálatosabb rész a kanyon középső része, ahol a két kőfal közé csak egy ember fér be. Ez a természeti csoda emlékeztet a jordániai Petra látványára. Az út befejezéséül Dahab városát látogatják meg, amely szintén az Akabai-öbölben fekszik. Itt egy tengerparti étteremben ebéd várja a résztvevőket. A hátralévő időt fürdésre, napozásra lehet kihasználni.

Irányár: kb. 50 EUR/fő


Sharmról:
Szuper Szafari



A Szuper Szafari kirándulás a kora reggeli órákban kezdődik. Ez egy igazi terepjárós száguldást jelent műúton és sivatagban, a 15 millió éves Színes-kanyonig, amelyet a szél és a víz színesített a szivárvány árnyalataira. A kanyonban kb. másfél órás gyalogos túrát teszünk. Majd ebéd Nuweiba-ban a tengerparton, ezt követően felszíni búvárkodási lehetőség vagy fürdés a világhírű tölcsér-alakú korallzátonynál, a Blue Hole-nál, amely Dahab-tól 9 km-re van. A programot dahabi látogatás zárja, a papíruszkészítés bemutatásával és vásárlási lehetőséggel.

Irányár: kb. 50 EUR/fő
Kathy8 Creative Commons License 2010.01.06 0 0 9198
Köszi az infót,igen rájöttem én is közben.Sajna még nem most megyünk az még jóval odébb van ,de ha van időm már most nézelődök egy kicsit hotel ügyben.Tetszik a Faraana is, csak olyat kell válasszak ami mind a 6 embernek megfelelő.Nekem a part a lényeg én egész nap sznorizok,közvetlen parti legyen és ne legyenek bent nagy bogarak ,max gekko:)
Előzmény: stellamy (9194)
Januári utazás Creative Commons License 2010.01.05 0 0 9197
Sziasztok!

Tudnátok Nekem segíteni abban, hogy január végén milyen időre lehet számítani Sharm-ban? Mi strandolni és napozni szeretnénk elsősorban.

Segítségeteket előre is köszönöm.

piaszter Creative Commons License 2010.01.04 0 0 9196
tatli74 Creative Commons License 2010.01.04 0 0 9195
Köszi a választ!

Eszembe jutott még 3 kérdés, ha terhelhetlek még vele.

1. Jól tudom, h nincs a fürdőben hajszárító,
2. Tényleg nem adnak v. töltik fel a bárt 0,5l es vízzel?
3. Nektek zuhanyzótok volt vagy kád?

Nagyon köszi, ismét :)





Reggel 10h-kor repülünk!!!!!!!!!Végre!!!!!!!!!!









































Előzmény: piaszter (9192)
stellamy Creative Commons License 2010.01.03 0 0 9194

A Faraanának csak egy fix stége van!! A partról lehet sekély vízbe menni,a stégről a mélybe!! Irigyellek!! Mi is itt voltunk augusztuszban,gyönyörű!! A szobáknál kell csak figyelni,bár most nem lehet gond jót kapni!!!

Előzmény: Kathy8 (9193)
Kathy8 Creative Commons License 2010.01.03 0 0 9193
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem a Fanaarásoktól ,hogy a parton egy saját molója van a hotelnek vagy kettő, amit lehet használni???

Ez a két stég van?Vagy csak a fix fa moló van?



piaszter Creative Commons License 2010.01.01 0 0 9192


Szia tatli!

Valószínűleg még nem ébredtem fel rendesen:-) A 278 as volt a miénk. Bocsi, elírtam.
Ez földszinti volt. Ha emeletit akartok,akkor ,azért szerintem külön szóljatok.
Szerintem ez most nem jelent gondot,Novemberben is símán mentek a cserék.

Üdv.: piaszter
Előzmény: piaszter (9191)
piaszter Creative Commons License 2010.01.01 0 0 9191
Szia tatli74 !

Mi a parthoz voltunk közelebb a 217-es volt a miénk.
A szobák egyformán vannak berendezve,de ezek a legújabbak.
A 700,800 szobák a főépülethez vannak közelebb,de azok régebbiek és az animáció is ott van a bárral együtt, így egy kicsit hangos volt Ica néniéknek, mert ők ott voltak.
Én a 200 ,400 szobákat tudom bátran ajánlani Neked.

Nagyon jó pihenést,ha kérdésed van,írj nyugodtan,nézem a fórumot.

Üdv.: piaszter
Előzmény: tatli74 (9188)
judabodajoda Creative Commons License 2010.01.01 0 0 9190

http://www.dahabdive.com/index.php?info=1&almenu=info&tema=sharm&kezdo=1&nyelv=hu

Korrektek, kedvesek, rendesek. Ismerjük őket.
Írsz mélt, és válaszolnak is! Ajánlanak, szerveznek, rendeznek meg minden.

Előzmény: cumibaba (9189)
cumibaba Creative Commons License 2010.01.01 0 0 9189

sziasztok

 

magyar buvárbázis sharmon????????????

tatli74 Creative Commons License 2009.12.31 0 0 9188
Kedves Piaszter!

Ha leledzel még a fórumon kérlek segíts abban, h hányas szobaszám volt a tiéd vagy, ha emlékezel még rá, h melyek a jók esetleg kb. Ez nagy-nagy segítség lenne. Végül is 5.-én megyünk. Köszi és B.U.É.K.
Előzmény: piaszter (9125)
tatli74 Creative Commons License 2009.12.31 0 0 9187
Minden Kedves Fórumozónak Békés Boldog Utazásban Gazdag Újesztendőőt kívánok!!!!

Jön vki 5,-én az El Faraana Reef Resortba vagy a környékre?
KnéZs Creative Commons License 2009.12.31 0 0 9186

Sziasztok !

Kívánok mindenkinek Békés , Boldog , Sikeres és SHS-ben nagyon gazdag új esztendőt !

vigyuri Creative Commons License 2009.12.31 0 0 9185
Örülök, hogy tetszettek a képek! Lányom készítette valamennyit... Igen, a két SES nyaralás közül ez bírt a leggazdagabb látnivalóval. Nem csodálkozom, hogy ez tetszett a legjobban... Nekem is! :-)))
Előzmény: Napfény1 (9184)
Napfény1 Creative Commons License 2009.12.31 0 0 9184

Nagyon szépek a képek, végignéztem a többi albumodat is, legjobban ez tetszett, köszi, hogy feltetted!!

Előzmény: vigyuri (9182)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!