Keresés

Részletes keresés

meli976 Creative Commons License 4 órája 0 0 85751

Kedves Dunakesziek! Azt szeretném megtudni, hogy Dr. Milvius Katalin fogorvost milyen telefonszámon lehet elérni, mert az interneten amit találok az nem élő. Előre is köszönöm.

MTELA Creative Commons License 2017.06.20 0 0 85749

:-) revidiálom magam, nem gondoltam hogy ezt ennyiire zokonveszed, mert nem rossz szándékkal írtam.

az hogy igy fejeztem ki magam az sajnálatos, bár tényleg csak arra gondoltam, hogy aki kint volt , azt ette a fene, mert annyira nem volt nagy dolog..

ezért se gondoltam hogy kint vagy.

de bocsánat ismételten. nem vonom kétségbe hogy kint voltál.

és nem kérek bizonyítékot sem rá,hiszen felőlem bárhol lehetsz és bárhol szórakozhatsz sőőőt.

BOCSÁNAT!!!

Előzmény: kergeromeo (85746)
kergeromeo Creative Commons License 2017.06.19 0 0 85746

tényleg nagy gond van itt, azzal belém kötsz, hogy nem tettem fel képeket, még jó hogy nem jelented a moderátoroknak

az sem finom megállapítás, hogy állítottam azt hogy kinn voltam

az viszont tény, hogy olvtársunk egyáltalán nem úri módon vonta kétségbe, azt hogy kint voltam a rendezvényen

MTELA  2 napja    0 0 85739

:-) reméltem hogy ott esz a fene, de nem volltál kint..

tehát ne nagyon emlegesd..

Előzmény: kergeromeo (85738)

ez talán az összetartozni akarás?

őt miért nem kritizálod?

mert te is az ellentét szítók egyike vagy

neked annyira kell itt a béke, mint ablakos tótnak a hanyatt esés 

Előzmény: Hűdeciki (85745)

Törölt nick Creative Commons License 2017.06.19 0 0 85745

Ma, a XXI. században a kor vívmányainak köszönhetően az emberek könnyedén készíthetnek képeket, videokat rendezvényeken, látványos helyeken..... Ebből kifolyólag gondoltam, hogy ha valaki volt kint, akkor az fényképezett, és azt ha úgy gondolja, megosztja másokkal is............. Mivel az itt jelenlévő igen csekély számú fórumozó közül te állítottad,hogy voltál kint, így gondoltam csináltál néhány képet a rendezvényen, amit megosztanál esetleg másokkal is itt.... Ma már egy telefonnal is lehet nagyszerű képeket készíteni, amik mások számára is értékesek lehetnek. De itt úgy látom, egyszerűen képtelenség jó szándékúan fórumozni. Komolyan nagy gond van itt sajnos.... Szomorú! Nagyon szomorú...

Előzmény: kergeromeo (85743)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.19 0 0 85744

Én nem voltam kint, ezért nem tudok ide képeket feltenni a rendezvényről.

Egy percig sem állítottam vagy gondoltam, hogy bárkinek is a főnöke volnék.........

Ha valaki az itteni fórumozók közül volt kint a rendezvényen, akkor természetesen más is oszthat itt meg fényképeket.....

Egyszerűen nem értem mi ez a folyamatos ellenséges hangulat egymással szemben, ami ezt a Dunakeszi topicot jellemzi?

Egyáltalán lehet itt normálisan szólni bárkihez, anélkül, hogy egyből egymás torkának essenek itt az emberek?

Én nem szeretnék itt sem békebíró, sem fogadatlan prókátor lenni, pusztán szerettem volna pár emberi szót váltani másokkal......................

Előzmény: kergeromeo (85743)
kergeromeo Creative Commons License 2017.06.18 0 0 85743

ezt nem értem, ha ő nem kételkedett volna abban hogy voltam e kinn, akkor is képeket kellett volna készítenem és feltenni?

miért kell nekem bizonyítani, hogy kinn voltam, miért kell nekem összekötni az ittenieket

miből gondolod, hogy te az én itteni főnököm vagy?

miért vagy fogadatlan prókátor vagy békebíró akarsz lenni?

és megkérdezhetem, te miért nem tettél ki képeket?

Előzmény: Törölt nick (85742)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.18 0 0 85742

Akkor csinálhattál volna egy pár fényképet, és ide feltehetted volna........

De addig ameddig azt nézi mindenki, hogy mi az ami elválasztja őket egymástól, ahelyett, hogy azt nézné mi az ami összeköti!? .....addig nincs miről irkálni itt mint az "anyázásról"

Előzmény: kergeromeo (85740)
MTELA Creative Commons License 2017.06.18 0 0 85741

nem. természetesen nem ismerlek, csak azt se vettem észre hogy itt anyázásról lett volna szó.

mondjuk a dollirooll zene kicsit eltelíthetett hogy így látod..

de elismerés hogy volt old timer találkozó!

szuper lehetett. 

sajnos én nem voltam kint:-))))))))))))))

tehát nem is írok róla..

ja és a könyvelési adatait is csak kicsit késöbb látom, tehát arról sincs infóm jelenleg, hogy mekkorát profitált a város belőle..

Előzmény: kergeromeo (85740)
kergeromeo Creative Commons License 2017.06.17 0 0 85740

kedves malomiparos, kérdezd a csabiékat megmondják, hogy bakot lőttél, pontosabban nem ismersz, mert ott voltunk

Előzmény: MTELA (85739)
MTELA Creative Commons License 2017.06.17 0 0 85739

:-) reméltem hogy ott esz a fene, de nem volltál kint..

tehát ne nagyon emlegesd..

Előzmény: kergeromeo (85738)
kergeromeo Creative Commons License 2017.06.17 0 0 85738

Jellemző. Oldtimer nap van Dunakeszin. Itt egy hang sincs róla. Itt az anyázáson kívül másról nincs szó.

MTELA Creative Commons License 2017.06.12 0 0 85737

igaz! el kell ismerni, hogy volt repülőnap!

szuper volt, mindenki repült amivel csak szeretett volna.

helikopterrel, meg különböző repülőkkel!!

a jegyen ez állt: Cessna! bár ilyen tipusú helikopterről nem találtam leírást sehol sem.

viszont jobb is ez így mert ugye a helikopternek nem volt engedélye a repülésre.....

ugye ugye mi is van ha az önkormányzat szervez megint. mert a foci, a városvezetés után a repüléshez se ért!

bár gyakorolhatná már..

Előzmény: Törölt nick (85736)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.11 0 0 85736

Tökéletesen megfogalmaztad a lényeget! De mit tehetünk??? Itt ez a színvonal.....

Előzmény: kergeromeo (85735)
kergeromeo Creative Commons License 2017.06.11 0 0 85735

Jellemző. Repülőnap van Dunakeszin. Itt egy hang sincs róla. Itt az anyázáson kívül másról nincs szó.

Győző 2 Creative Commons License 2017.06.07 0 0 85734

Én úgy érzem, hogy a moderátorok kicsit -túl kényesek lettek ! Mintha csak a kormányoldal szócsöve kezdene lenni - lassan sehol nem lehet kritikát írni- a regnálókkal szemben !! Ez szerintem nem demokrácia-egyre távolodunk tőle- s ezért is hagyják el az országot -nem csak a pénz miatt !! Nem bántani akarom a moderátorokat-ez csak a véleményem !!

MTELA Creative Commons License 2017.06.04 0 0 85733

hát csak remélni lehet, hogy úgy folytatódik ahogy elfogadható. pl ahogy elnéztem azt a lebetonozott feljáró támfalat, nagyon jól nézne ki, ha kőburkolatot kapna!

az olyan patinás kinézetet adna.. nem tudom a másik oldala annak a parkolónak jova nyílik, de remélem azért inkább csak egyirányu lesz, és nem lehet majd a ki-be hajtással a 2es út forgalmát blokkolni.

Neked biztos több rálátásod van, mert azért mégis velük dolgozol.

köszi az összes infót, mert sajnos előre be nem jelentett épitkazés.. azaz a dunakeszi és környék lakosait váratlanul érte.

Pedig milyen egyszerü lett volna előre kiplakátolni, hiszen a reggeli dugóban mindenki ráért volna elolvasni..

Előzmény: elefant888 (85732)
elefant888 Creative Commons License 2017.06.04 0 0 85732

Finoman, de kezdődik, ami abban sem maradt.

Előzmény: MTELA (85731)
MTELA Creative Commons License 2017.06.04 0 0 85731

Az jó, mert arra szükség volt! 

bár azt írta itt valaki, hogy a 2-es út ezen szakasza nem az önkormányzat felügyelete alá tartozik, mégis valahogy most sikerült lezáratni ..

remélem hamar elkészül!

Előzmény: Törölt nick (85729)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.03 0 0 85730

Lehet válaszolni a feltett kérdésre?

Előzmény: Nebáncs!virág (85727)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.03 0 0 85729

Parkoló lesz az ügyfelek részére, akik ügyes-bajos dolgaikat mennek intézni a Polgármesteri hivatalba.....

Előzmény: MTELA (85728)
MTELA Creative Commons License 2017.06.03 0 0 85728

tudjátok mi épül a régi kettesen az önkormányzat alatt? valahogy semmi tájékoztatót nem találok róla..

Nebáncs!virág Creative Commons License 2017.06.03 0 0 85727

Csak halkan kérdem, hogy nem volna- jobb fórumozni a személyeskedés meg  vagdalkozás helyett? Merthogy ez utóbbiakat a nickekkel együtt törlöm. Több a törölt  hsz, mint ami bentmaradt. 

karrimor Creative Commons License 2017.05.28 0 0 85667

Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.05.28 0 0 85665

Ez az ország, ez a nemzet azért is menthetetlen egyrészt, mert mint ez a topic is ékesen bizonyítja, egy tényszerű megállapításból, miszerint rossz egy út minősége, már ebből is politikai vita kerekedik......

Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.05.22 0 0 85653

Nem ártana a Bajcsy-Zsilinszky utat rendbe tetetni normálisan, - ha kell újra alapozással és aszfaltozással is - a Nemzeti Közút kezelővel mielőtt lezárják a 2/A-t a 2x2 sávosítás miatt! Tragikus az út  állapota, és ha még a jelenlegitől is több 30-35 tonnás kamion fog rajta eldübörögni naponta, akkor a környező házak károsodni fognak!

Amúgy az az út, és maga Dunakeszi azon része is régen megérett volna már arra, hogy kitiltsa a város vezetése onnan a 3,5 Tonnánál nagyobb megengedett össztömegű járműveket! De a 7,5 Tonnás korlátozást már régen alkalmazni kellett volna azon az úton! Annak idején a Bajcsy-Zsilinszky út még úgy ahogy elbírta az IFA-kat és Zileket, de a mai kamionok tömegéhez már régen kevés ez az út! ...és az állapota pedig gyalázatos!!!!

Győző 2 Creative Commons License 2017.05.17 0 0 85651

Hiszem, hogy az esetleges új vezetésnek lenne módja és akarata megállítani azt a folyamatot ami ma Dunakeszin történik ! Ott van esetleg igazad, hogy a jelenleggi lobbi miként tenné tönkre az új vezetést ???

Előzmény: Kengyelfutó-gyalogkakukk (85650)
Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.05.17 0 0 85650

A beköltözők aránya nem mindegy! Nagyon nem mindegy, hogy miképpen aránylik a régi lakosok száma az újonnan beköltözöttek számához..... Dunakeszin már régen átbillent a mérleg az újonnan beköltözöttek oldalára.

De végül is teljesen mindegy, már nincs jelentősége! A folyamat visszafordíthatatlanul megy továbbra is. Dunakeszi már régen elvesztette régi csendes, békés mivoltát. Dunakeszi néhány mellékutcája már úgy néz ki az utcán parkoló és közlekedő autók tekintetében mint Budapest a 80-as években. Dunakeszi egyik fő problémája a folyamatosan növekvő tömeg! Attól, hogy az utóbbi években belterületté nyilvánított területekre épült lakóparkok utcáit leaszfaltozták, attól még nem lett és nem is lesz több a Dunakeszin átvezető utak száma. Igazából nem is tudom ki mit várna attól ha Dunakeszi városvezetése esetleg leváltásra kerülne a a választások után? Az évekkel ez előtt elindult folyamatot sem a mostani, sem az esetleges új vezetésnek nem lesz módja, lehetősége és érdeke megállítani.

Előzmény: Győző 2 (85649)
Győző 2 Creative Commons License 2017.05.17 0 0 85649

Hiszem, hogy tévedsz-kb 1 hónapja jártam Pilisszántón, ahol 1976-1990éltem, ott is változtak az emberek ! Költöztek oda is mendenhonnan- de valahogy megmaradt a gondolkodásuk! Most sem párt vonalon válaztottak polgármestert! És az is közel van Budapesthez ! Abban igazad van, hogy a keszire költözöttek nagy részét nem igazán érdekli mi történik itt !!

Előzmény: Kengyelfutó-gyalogkakukk (85648)
Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2017.05.16 0 0 85648

Az emberek gondolkodása nincs begyepesedve, sokkal inkább meg van változva...... Ma már más a lényeg, más a mérce, más az igény.... Dunakeszi már régen elveszítette azt a régi, családias mivoltát, és soha többé nem is fogja visszaszerezni! Dunakeszi egy legújabb kori divatnak esett áldozatául.... Közel van Pest, innen nem nehéz bejutni, nem nagy a távolság, aludni meg jó itt.... Ennyi! A régi Dunakesziek közül akik tehették, már sokan elköltöztek innen!

Előzmény: Győző 2 (85647)
Győző 2 Creative Commons License 2017.05.16 0 0 85647

Függetlennek nagyon nehéz lesz. Sem anyagilag, ( sem idegileg nem fogja bírni az alátevéseket a mostni vezetésrészéről ), tudom-probáltam ! És nehéz az emberek begyepesedett gondolkodásán változtatni !

Előzmény: rádli (85603)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!