Keresés

Részletes keresés

karrimor Creative Commons License 2023.04.07 0 0 85989

MTELA Creative Commons License 2023.02.21 0 0 85988

Na most még jobban sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni! Nagyon guszta, szuper lehetett!!

Ti csináltátok? Akkor gratula hozzá!!

 

Előzmény: karrimor (85987)
karrimor Creative Commons License 2023.02.19 0 0 85987
MTELA Creative Commons License 2023.02.03 0 1 85986

Remélem igazad lesz, mondjuk az tényleg elég gáz volt, hogy ott a helyi pár otthontalan, ott végezte a dolgát. Az viszont jó ha kicsit szépül a főutca is. Jó lenne ha a gyalogátkelők fölé sokkal nagyobb fényű fókuszált lámpák kerülnének, mert a sötétben még mindig nem látható a gyalogos ha a járdán áll, és sötét ruhát visel.

 

Előzmény: szőrmók (85985)
szőrmók Creative Commons License 2023.02.02 0 0 85985

Á dehogy. Biztos a SzakorvosiRendelő intézte,hogy a népek lássák,hogy aki odajár az ott szemben végzi!.Láttam a sirköveket is szépen letisztították.Egészen kulturált lesz a végén.Nekem tetszik.Ezek legalább nem lesznek kidobàlva mint a maiak,ha lejár a helymegváltás.

Előzmény: MTELA (85984)
MTELA Creative Commons License 2023.02.02 0 0 85984

Szia,

esetleg ara van információ hogy miért van szükség a régi teetőnél ennyire átalakítani azt a volt parkszerüséget? tényleg igaz lehet hogy a mgötte lévő templom kérésére történik?

 

Előzmény: Dámalovag (85983)
Dámalovag Creative Commons License 2022.07.10 0 0 85983

Igen, valóban ezeket az alkotásokat azok a művészek faragták Kovács László megrendelésére, akik fel vannak sorolva. Mivel ott a gyár ezért kellett az erre utaló ismert jelképet is a fába faragni. Igen, természetbarátok vagyunk azok a fák betegek voltak ezért kivágták volna őket, de még így megfaragva megfestve el állnak sokáig. Arról nem a művészek tehetnek, hogy utána sem a megrendelő, sem az önkormányzat nem kezelte őket, hanem hagyták tönkre menni. Le kellett volna a föld felszíne felett vágni és betonba csapokat, majd arra visszaültetni. Soha nem faragunk élő fába, csak olyanba ami már pusztulásra van ítélve. Semes-Bogya Eszter

Előzmény: RadnótiHenrik (61199)
Törölt nick Creative Commons License 2022.05.01 0 0 85982

Hozzáértőktől kérek véleményt! A Kit Titan 600 E egyszárnyű kapunyitóról. Milyen gyártmányú? Netán kínai?

szőrmók Creative Commons License 2022.03.25 0 0 85981

Ezzel az a baj,hogy munkanap.Bár én nyögdijjas vagyok.

Előzmény: karrimor (85980)
karrimor Creative Commons License 2022.03.25 0 0 85980
karrimor Creative Commons License 2022.03.12 0 0 85979

 

Tavaszköszöntő úszás, Schirilla György a dunakeszi Duna-parton

karrimor Creative Commons License 2022.03.05 0 0 85978

luckuty_ Creative Commons License 2021.10.12 0 0 85977

Megöregedtünk. (Mármint én, más nevében nem tudok nyilatkozni, de más sem lett fiatalabb.)

 

Előzmény: Kengyelfutó-gyalogkakukk (85976)
Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2021.10.09 0 0 85976

Én nem politizálok, mert nincs értelme..... De ezt a mondatot majdnem szó szerint a több mint negyven éve elhunyt nagyapámtól is hallottam....

 

"....De szeretnénk normálisan élni, és valami reményt arra,
hogy legalább az unokáinknak jobb lesz. ...." 

 

Most akkor vajon mi is változott? Csak kérdezem...

Előzmény: luckuty_ (85975)
luckuty_ Creative Commons License 2021.10.07 0 0 85975

Hölgyek, Urak, én csak nézek, hogy a magyar nép mennyire hülye.  Egy igaz történet jut eszembe erről a MZP-ről: 

Óvoda udvara, az óvodások valami bogyót szednek az egyik bokorról: "Borsó, borsó", és már eszik is.   A fél csoportot beviszik a kórházba gyomormosásra. 
Pár nappal később, ugyanott: "Ribizli, rbizli!"  Szerencsére ezúttal az óvónéni idejében észrevette. 

Egy életünk van, és itt élünk,  mi már öregek vagyunk ahhoz, hogy itthagyjuk ezt az országot. De szeretnénk normálisan élni, és valami reményt arra,
hogy legalább az unokáinknak jobb lesz.  Nagyon el vagyok keseredve.

luckuty_ Creative Commons License 2021.10.04 0 0 85974

Mi nem voltunk. Ahogy elnézem, az is csupa fellépővel megy már, a régi búcsúkhoz köze nincs. 
Viszont most láttam plakáton, hogy a cirkusz ezúttal már nem a Katonadombra megy.

 

Előzmény: Kengyelfutó-gyalogkakukk (85973)
Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2021.10.04 0 0 85973

.....hát ehhez a részhez nem értek, így érdemben hozzászólni sem tudok. Mármint a politikai részhez.... A Fészbuk' meg bedöglött. Ki volt a "búcsúban", és milyen volt?

Előzmény: luckuty_ (85972)
luckuty_ Creative Commons License 2021.09.29 0 0 85972

Sajnos Dorosz nyert. Félek, Dióssit fogják indítani ellene, és azzal kampányol majd, hogy ő helyben lekik, és milyen sikeres polgármester. 

 

Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2021.09.26 0 0 85971

Szeretem olvasni az írásaidat...... Nagyon sok okos dolog van bennük leírva.

Én egy picivel tömörebben fogalmaznék. A pár hülye miatt szopik mindenki, mindenki, aki tudja mire van a lóverseny pálya és a repülőtér....

Előzmény: luckuty_ (85970)
luckuty_ Creative Commons License 2021.09.25 0 0 85970

Már miért kéne ehhez chipkártya meg ajtó, amit még létesíteni is kell? Be tudnak járni, ott ahol már csak sövény van, vagy korlát. 
Bemehet bárki  - úgy értem, nincs fizikai akadálya. A kerítés csupán azt jelzi, hogy a belépés nem kívánatos, fogalmazhatnék úgy is, hogy TILOS. 
Nem mondhatja senki sem, hogy nem tudta, hogy véletlenül tévedt be.

 

Egyébként meg tényleg szörnyű, ami a reptéren is, a lópályán is megy. Keresztül-kasul járkálnak az emberek, piknikeznek a reptér közepén, miközben üzem van. Van olyan fotóm (meg kéne keresni), hogy pasi fekvőtámaszokat nyom a reptér közepén. 
Miért? Miért nem jó neki a reptér széle? Vagy család babakocsiva, kutyával. 

És most Gyuri mondja, hogy évek óta nem járnak be emberek a lópályára, csak 3 után. Pár éve meg arról panaszkodott, hogy nem győz kirohangálni és rájuk szólni, hogy ne dobálják el a papírzsepit, meg ne ott sétáltassák a kutyájukat.

 

Ronda a kerítés, meg dühítő, de valahol érthető. A lovi ugyanúgy felelősséggel tartozik munkavállalói biztonságáért, mint egy termelő üzem.  Volt mostanában kutyás - lovas baleset, szerencsére nem Dunakeszin. A ló megijedt a póráz nélkül sétáltatott kutyától, és valami árokba vagy szakadékba zuhant. Nem is élte túl. (A lovasának sikerült leugornia.)

 

Előzmény: atszusztvuyet (85968)
luckuty_ Creative Commons License 2021.09.24 0 0 85969

"Jobban ki van találva." Még szép. Eltelt közben némi idő, ami alatt a szotver is, hardver is jócskán fejlődött. Az olyan gépeken, amin az index fóruma bőven futott, a fb meg sem nyikkanna. És ott voltak a szoftveres ötletek is, pl. a magyar iwiw.

Moderálás. Igen, itt van, a fb-n nem okvetlen. Illetve könnyen kitehetnek egy általad feltöltött, egy szoptató anyát ábrázpló művészi kép miatt, mert illetlen tartalom.

Egyáltalán, nincs kitalálva, hogy mit szabad, mit nem, engem fenyegettek meg életveszélyesen - jó, aki ezt tette, tudtam róla, hogy talán még nálam is vénebb, és a tengerentúlról írja bölcsességeit, így olyan nagyon nem rettentem meg, hogy valóban lelő - de, amikor bátortalanul jelentettem a fb-nek, azt kaptam válaszul, hogy nem sértett az illető semmilyen szabályt.
 
Most meg Molnár Gyuri lengette be, hogy kitesz a csoportjából szigorúan a demokrácia jegyében, hiszen ő akkora demokrata, mert vitázni mertem vele, hogy joga van-e a lópálya bérlőjének és kezelőjének bekeríteni a területet, és ezzel kizárni azokat, akik illetéktelenül be akarnának menni.   

Előzmény: atszusztvuyet (85967)
atszusztvuyet Creative Commons License 2021.09.23 0 0 85968

Csodalatos kerites. Kezdodhet a felszalamizas. 
Amugy ki kell jarni, hogy dunakeszi alsoi lakosok nevre szolo chipkartyaval par helyen letesitendo ajton be tudjanak jarni. Az lenne komoly europai kozossegi vivmany. En szerettem ott futni, soha nem volt semmi baj belole. A repcsisekkel is lehetett dumalni neha, gyerekek is szeretnek ott korbenezni szuloi felugyelettel. 

Előzmény: karrimor (85950)
atszusztvuyet Creative Commons License 2021.09.23 0 0 85967

Latod, Mari, mondtam sok evvel ezelott tobszor is, hogy ott fogsz kikotni, a fecesbukkaken :) Akkor meg magad sem hitted. Az egyszeruen jobban ki van talalva - es ahogy valaki alabb megjegyezte, biz szpbol rosszabb is. A fene tudja amugy. Technikailag mindenkeppen kenyelmesebb, es a moderator sem csesztet. Annyira. Engem mar ki is raktak ott vmelyik Dunakeszi csoportbol, haha. 

Előzmény: luckuty_ (85944)
atszusztvuyet Creative Commons License 2021.09.23 0 0 85966

Hat a topik halt meg. Elvitte a fecesbukkake. Uj idok uj szellentesei.

Előzmény: MTELA (85941)
atszusztvuyet Creative Commons License 2021.09.23 0 0 85965

Minek, ja, de csak kijar az ember a temetobe. Ranez a sirra, kicsit gondozza, gazol - azt majd a moszerator -, elviszi a fonnyadt viragot meg a muanyag mecsest a szemetesig, melazik, majd megy a dolgara.  

Előzmény: szőrmók (85939)
luckuty_ Creative Commons License 2021.09.21 0 0 85964

Az biztos, hogy sok a hírdetés, meg a "műkörmöst keresek" -féle közérdekű kérdések. Volt olyan csoport, amelyik tiltotta a hírdetéseket, de a többség engedi. 

 

Előzmény: Kengyelfutó-gyalogkakukk (85963)
Kengyelfutó-gyalogkakukk Creative Commons License 2021.09.19 0 0 85963

A fészbukon' sokkal rosszabb a helyzet a dunakeszis csoportokbanmint valalmikor itt volt. Javarészt csak szolgáltatások hirdetéseiből állnak. Van nekem is problémám, de azt megtanultam,hogy Magyarországon sem a tolerancia, sem az empátia, sem a megértés, vagy egyáltalán a vélemény elfogadása nem működik.

 

Előzmény: luckuty_ (85959)
luckuty_ Creative Commons License 2021.09.16 0 0 85962

Ugye, ha Dorosz nyerne az előválasztáson, a fidesz bedobhatná Dióssit jelöltként, és fennhangon kampányolna mellette, hogy Dióssi helyben lakik, jól ismeri a várost, míg Dorosznak nem sok köze van sem Dunakeszihez, sem a többi településhez. 

Előzmény: luckuty_ (85961)
luckuty_ Creative Commons License 2021.09.16 0 0 85961

Juhász Ádám - Dunakeszi Alag városrész alpolgármesteri megbízottja. http://www.keszichannel.hu/index.php/hirek/minden-ami-fontos/3677-juhasz-adam-szemelyevel-erosodott-a-dunakeszi-regi-alagi-10-korzet-kepviselete

 

Na most, ilyen pozíció nincs hivatalosan. Ha megnézed, eddigi tevékenysége önmaga fényezése.
Nyílván léteznek háttéremberek, akik a képviselők, vagy akár az alpolgármester munkáját segítik, de háttérből, nem a nyilvánosság előtt. 
Juhász szerintem többet szerepel, mint Erdész. 

Némi töprengéssel arra a következtetésre jutottam, hogy belőle akarnak polgármestert kreaálni a következő választásra, ami persze még messze van. Hacsak..., hacsak nem arról van szó, hogy az országgyűlési választáson nem Tuzsont indítaná a fidesz, hanem Dióssit. A fidesznek egyébként meg van az az előnye, hogy az ellenzékkel ellentétben ráér még megnevezni. kit indít. 

Előzmény: pikiviki (85960)
pikiviki Creative Commons License 2021.09.16 0 0 85960

Ki az a Juhász?

Előzmény: luckuty_ (85959)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!