Keresés

Részletes keresés

Maci03 Creative Commons License 2019.09.11 0 0 343

Kedves kiskrisztinka86!

 

A segítségedet szeretném kérni, mi is Bodnár doktor úrhoz "járunk", vagyis augusztusban voltunk az első konzultáción. Megkaptuk az árlistát és a kérdésem ugyan az lenne, mint a tiéd. Tudtál-e már meg valamit a programról, valóban ingyenes az első 5 beavatkozás (stimuláció, petesejtleszívás, embrió visszaültetés, embrió és sperma fagyasztás) és csak az injekciókat, gyógyszereket, vizsgálatokat kell fizetni?

Előre is köszönöm a válaszodat, segítségedet!

 

:) 

 

Előzmény: kiskrisztinka86 (338)
soforjani Creative Commons License 2019.07.31 0 0 341

Szia!

 

Én "adományoznék" petesejtet. tutidonor@freemail.hu itt elérsz :-)

Előzmény: SzKádárné (334)
Spermadonortkeresek111 Creative Commons License 2019.07.31 0 0 340

Sziasztok!

 

Párommal szeretnénk egy szép, egészséges gyermeket, csak az a bökkenő, hogy ehhez szükség lenne szép, egészséges spermiumokra, tehát semmiképp nem az enyéimre :) Mert vannak ugyan, csak épp nem szeretném tovább örökíteni az (orvosok szerint még épp nem kóros...) törpe növésemet, mert enyhén szólva problémás az életben, ez gondolom egyértelmű mindenkinek. Ezért mailben felkerestük az ismert meddőségi centrumokat, de mindenhonnan olyan választ kaptunk, hogy csak férfi meddőség esetén hajlandóak donorspermához szükséges kikérő nyilatkozatot adni spermabanknak. Ennek mi lehet egyáltalán a törvényi háttere? Szerintem itt csak valami félreértés lehet: ha ez valóban így lenne, az alapvető emberi jogokat sértene, nem? Ez csak rám és a Páromra (és leginkább a bevállalt gyermekre) tartozik, pénzünk is lenne rá, de a fizetős külföldi helyekről is negatív válaszokat kaptunk. Lehet, hogy csak levélben (azaz "hivatalosan") képviselik ezt az álláspontot, de élőben azért segítenek? Vagy először egy segítőkész urológus kell és az ő szakvéleményével már működik a folyamat? Aki hasonló cipőben járt és bárhol kapott segítséget, kérem írjon privátban (semmiképp ne itt konkrét cég/névvel, nem akarom hogy ebből bárkinek problémája legyen).

 

Köszönöm szépen!

helgi2019 Creative Commons License 2019.07.04 0 0 339

sziasztok, 

 

a dévai intézetről nem találtam infot.... vki jár most oda? vagy van siker története? köszi előre is

kiskrisztinka86 Creative Commons License 2019.06.05 0 0 338

Kedves Brigi!

 

Mi júliusra kaptunk időpontot, szintén Bodnár doktorhoz fogunk menni az ARC-ba. Szeretném Tőled kérdezni, hogy mi történik az első konzultáció után?

 

Mi nagyon izgulunk, főleg az árak miatt, mert láttam hogy Írtad, miszerint a program ingyenes és csak az injekciókat kell megvenni (plusz a vizsgálatok), de akkor miért van a honlapjukon 120.000 forintos költség azoknak is, akiknek érvényes TAJ kártyájuk van? Ezt már csak akkor kell fizetni, amikor lejárt az állam által támogatott 5 beavatkozás? 

 

Előre is köszönöm a segítségedet!

Előzmény: Brigi1314 (318)
Zsuliliom82 Creative Commons License 2019.06.03 0 0 337

Szia Moszkita! Tudnál a Honvéd Meddőségi Centrumban tapasztaltakról írni kicsit? Én most hallottam erről a helyről először és hiába böngészek a neten, csak fórumokban találok róla néhány infót. Hogy lehet őket elérni? Vagy melyik orvos foglalkozik lombikkal a Honvédban? Nagyon köszi előre is, ha megosztod a tapasztalataidat!

Előzmény: moszkita (332)
Szeged6724 Creative Commons License 2019.06.03 0 0 336

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék arról volt -e már valaki embrióbeültetésen Szlovákiában (ISCARE, Repro Medica, Ferticent) vagy Csehországban. Milyen vélemény alakult ki bennetek az adott klinikáról? Pro és Kontra minden érdekelne?

 

A különböző honlapokat találtam: a  GENNET - Praha pl. különösen magas sikerrátát ígér az oldalán. Volt e valakinek ezzel a céggel valamilyen tapasztalata?

https://www.gennet.cz/en/

 

Köszi

Fatimah Shokoya Creative Commons License 2019.05.13 0 0 335

Kedves Fórumozók!

 

Shokoya Fatimah vagyok, a Semmelweis Egyetem hallgatója és a segítségeteket szeretném kérni egy 3 perces kérdőív kitöltésében, mely a termékenységgel, fogantatási nehezítettséggel kapcsolatos. A korábban vagy jelenleg fogantatásra készülők szokásait, véleményét és tapasztalatait szeretné felmérni. Ezzel magyar fejlesző csapatunk munkáját nagyban előre vinnétek egy új termék létrehozásában. Előre is köszönjük!

 

https://forms.gle/s78wL6E5F874qMtj7

 

SzKádárné Creative Commons License 2019.05.09 0 0 334

Sziasztok 😊

Ajánlást kérnék Magyarországon belül bárhol melyik klinika esetleg orvost is ahol tb nélkül önköltsegesen IVF kezelésben profik?

Esetenben mivel nagyon alacsony az AM hormonom gondoltam azonnal brnoban kezdem de nagyon rossz volt a tapasztalatom 😥

Egyből az ember szemébe elsőre hogy Ön meddő!!!!

Semmi nem jöhet szóba csak petesejt donáció 😱!!!!

Véleményem : Nagyon sok csodáról olvastam már és reménykedek és igenis probálkozni szeretnék én testem én pénztárcám, nem voltam még terhes és elsőre esélyt se adnak? Látják hogy Svájcban élünk és egyből 5ezer eurós beavatkozásra akarják az embert rábeszelni? A lelki oldalába kicsit se néznek? Nagyon kiakadtam!

További szép napot!

Üdv: Szilvia

Dénesazénnevem Creative Commons License 2019.05.06 0 0 333

Én a Reprosys-t ajánlom, megbízhatóak, kedvesek és profik. 

moszkita Creative Commons License 2019.05.03 0 0 332

Sziasztok! A Honvéd Meddőségi Centrumban járt vagy jár valaki? Vélemény róla? Nemsokára megyünk első konzultációra. 

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.28 0 0 331

Sziasztok,

van valakinek esetleg tapasztalata brnoi meddosegi klinikakkal? Esetleg a ReproGenesis-szel?

 

Adus87 Creative Commons License 2019.04.24 0 0 330

Szia Merry8. Mért irtad? En hozzá kerültem igaz csak konzultáción voltunk. Jo lenne tudni mi történt veled...es szintén a Tamást javasolta a méh ultrahang vizgálatra. Tudsz nekem segiteni?

Előzmény: Mery83 (301)
Kitticica75 Creative Commons License 2019.02.28 0 0 328
Sziasztok! Megmaradt Gonapeptyl nincs esetleg valakinek? Köszi
angyal4 Creative Commons License 2019.02.10 0 0 327

A Kaalit nem ajánlóm. Balla -nal voltunk. Először kedves de egyszer bene vagy a folyamatban megmutassa az igazi egoista hisztis arcát. Onnan mar az orvosok is menekülnek pl Krizsa.

SzalokiSzabolcs és Rita Creative Commons License 2019.01.10 0 0 326

Szia . Megkérdezhetem melyik dr Nőt ajánlod Debrecenben ? néztem az orvos listát de csak 2 pasit találtam, Leskó dr-t és Fekete dr-ot. Mi pár évvel ezelőtt a Bp-i Kaáli Intézetbe jártunk Szmatona Dr úr volt a dokim. DE oda soha többet petesejt leszívás után nem csinált ellenőrző uh és bevérzett a bal oldali petefészkem, majdnem elvéreztem, sürgősségi műtétet kellett végezni.:( azóta 2 gyerkőcöt fogadtunk örökbe, de valahol vágyom még egyre. Sok sikert kívánok mindenkinek 

Előzmény: Boszorkány78 (305)
Anderi Creative Commons License 2018.12.03 0 0 325

Sziasztok, új vagyok még itt! Van valaki aki Tapolcára jár és most kezdi az eljárást? 

Előzmény: Doki443 (324)
Doki443 Creative Commons License 2018.11.30 0 0 324

IIRON84  mi is a kaliba járunk Budapestre. Nálunk az inszem nem lehetséges de volt már 3 sikertelen beultetésünk. Ti meik dokinál vagytok? 

Előzmény: Iron84 (323)
Iron84 Creative Commons License 2018.11.22 0 1 323

Sziasztok!

Mi eddig a BP-i Kaáliba jártunk, 6sikertelen inszemináción, és egy petesejtleszíváson vagyunk túl. Sajnos a beültetésig nem jutottunk el. Valamiért rossz érzésünk van  a Kaalival kapcsolatban, ráadásul jóban lettem egy lánnyal, aki hatalmasat csalódott az intézetbe, ráadásul ugyan az a kezelő orvosunk, és rengeteg rossz kritikát olvastam mostanában róluk..Szóval váltani szeretnénk a Forgács intézetre. Van esetleg valaki köztetek aki tud véleményt írni nekem a Forgácsról? Pl kíváncsi lennék, mennyit kell várnunk, ha most bejelentkezünk az első lombikra. Köszi a válaszokat. 

Bianconeri22 Creative Commons License 2018.11.21 0 0 322

Bocsánat helyesen Forgács Intézet  

Előzmény: Bianconeri22 (320)
Suba Anita Creative Commons License 2018.11.21 0 0 321

Sziasztok. 

Segitenètek nekem Pesten melyik meddősègi központot vàlaszam.

Vélemények, tapasztalatok èrdekelnek. Anyagi része is. 

Köszönöm szépen 

Bianconeri22 Creative Commons License 2018.11.21 0 0 320

Sziasztok! 

Mi most vagyunk túl az első lesziváson a Kaáliba de sajnos nem jött össze a megtermékenyítés igy a beültetés sem! Sajnos nekünk is van egy rossz érzésünk  fenntartásunk az intézménnyel kapcsolatban!

Olyan kérdésem lenne, hogy aki át ment a Forgáchba ill. oda jár, mennyi a várakozási idő amíg ott újra eljutnánk a lombikig!? Tudom ez a vizsgálatoktól is függ de megközelítőleg mennyit kéne várni? Válaszotokat előre is köszönöm! 

zsofiphd Creative Commons License 2018.10.29 0 0 319

Kedves Fórumozók - a témával foglalkozó tudományos kutatásunk eredményeit itt találhatják. Remélem hasznosnak bizonyul! üdv

http://web.uni-corvinus.hu/szoc/reprotech.htm

Brigi1314 Creative Commons License 2018.10.10 0 0 318

Sziasztok. Mi most kezdtük el a lombikot Debrecenben. Mi telefonon hívtuk fel őket és úgy jelentkeztünk be várni kellett az első konzultációra 2 hónapot. Bodnár Béla doktor úrhoz kértünk időpontot nekünk őt ajánlották. Az első konzultáció 15 000 ft- ba került és kaptunk mellé egy árlistát. Pár vizsgálatért fizetni kell kinek milyen vizsgálatot kérnek, de magáért a programért nem kell fizetni csak az injekciókért. Azt még nem tudom mennyibe fog kerülni mert nekünk most fogják felírni 3 hét múlva fogjuk kezdeni.

Előzmény: Renáta:* (317)
Renáta:* Creative Commons License 2018.10.09 0 0 317

Sziasztok! Engem is a debreceni központ érdekelne. Tudnátok segíteni abban, hogy hogyanis működik a rendszer? Kihez érdemes menni? Tb-alapon szeretném, így kB mennyibe kerülhet?...

 

Nikica1219 Creative Commons License 2018.10.08 0 0 316

Sziasztok! Már több mint 4 éve próbálkozunk párommal, szeretnénk bejelenkezni a Debreceni Reprodukciós központba. Szeretnék érdeklődni, hogyan is működik a bejelentkezés és mi az amiért fizetni kell és mi az ami Tb támogatott, illetve melyik orvost ajánlanátok??? A válaszokat köszönöm előre is! :)

Ggggggyyyyyy Creative Commons License 2018.10.08 0 0 315

Szia Jeklee,mi is hasonló helyzetben vagyunk és érdeklődni szeretnék, hogy azóta tudtatok meg valamit a donorspermával kapcsoltaban

Előzmény: Jeklee (308)
Brigi1314 Creative Commons License 2018.10.06 0 0 314

Szia,

ti mikor kezditek?

Előzmény: Valide (313)
Valide Creative Commons License 2018.10.04 0 0 313

Szia Brigi1314!

 

Mi is oda járunk! Dr. Bodnár Béla főorvos-igazgató úrhoz járunk! Nagyon kedves szimpatikus és közvetlen orvos! Első alkalommal adnak is egy árlistát és minden rajta van mi mennyibe kerül TB. támogatással! Minden jót Nektek!!

Előzmény: Brigi1314 (312)
Brigi1314 Creative Commons License 2018.09.30 0 0 312

Sziasztok, én azt kérdezném hogy a Debreceni Asszisztált Reprodukciós Centrumban vagyunk bejelentkezve. Most lesz a konzultációnk. Ott hogy mennek a dolgok? állami térítésesen milyen összegek vannak? egyéb vélemény? Köszönöm

Előzmény: Boszorkány78 (305)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!