Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

sjose 2 napja Creative Commons License 12693

En mar vittem be nem szoltak erte

Előzmény: cwetka15 (12692)
cwetka15 3 napja Creative Commons License 12692

Fényképezőgépet vagy go pro kamerát be lehet vinni a stadionba?

cwetka15 3 napja Creative Commons License 12691

Solo vagy valaki aki már vásárolt a listicket-en. Vennénk meg a jegyet, de születési helynek csak az olasz megyékből lehet választani, annak ellenére, h MO-t jelöltük be. Vmi tipp ezzel kapcsolatban? Lényeges ez az infó a jegy vásárláshoz? Nézi-e ezt akárki, vagy lehet-e ebből problémánk, h vmi random olasz megyét választunk ki?

Előzmény: solo_la_samp (12685)
cwetka15 3 napja Creative Commons License 12690

NEm tudom, hogy ez most jó vagy szar nekünk. :/

Előzmény: samp1991 (12689)
samp1991 3 napja Creative Commons License 12689

Remélem Mihajlovic sokat jegyzetelt ma este. "-t találunk mi is szombat este :)

sjose 4 napja Creative Commons License 12688

Nem egeszen. A Sud az ultrak azaz a B kozep helye oda szinte nincs is jegy. A Nord ugye a derbin a G***A szurkolok torzshelye de kulonben egy "egyszeru" lelato. A tobbi stimmel.

Előzmény: cwetka15 (12687)
cwetka15 4 napja Creative Commons License 12687

HA jól értem akkor a sudbe a bérletesek mennek, a tribunahoz a vip páholy és az azt körülvevő rész tartozik. A nord a b közép, a distinti pedig a a vippel szembeni lelátó.

Előzmény: sjose (12686)
sjose 4 napja Creative Commons License 12686

Ultem mar mind a negy oldalon. A Sud-be nehez legyet kapni mert oda koran elfogynak a berletek. A distinti ennel valamivel dragabb ott viszont ha delutan van a meccs es jo ido a szemedbe sut a nap :-) A Nord talan a legjobb megoldas oda kb annyi a jegy mint a deli lelatora. A Tribuna a legdragabb viszont ott neha kifoghatsz egy jatekost is aki eppen nem jatszik. En nagyon regen Veron-tol nem messze ultem aki eppen serult volt es ket eszmeletlen novel nezte a meccset :-)

Probald meg felhivni a Sampdoriapointot hatha tudnak segiteni jegyvasarlassal. 

Előzmény: cwetka15 (12684)
solo_la_samp 4 napja Creative Commons License 12685

Listicket.it nézd meg. Itt online.meg lehet venni a jegyeket. Elm 20 eur körül kell indulnia a nordba. Ez olcsó és megy a szurkolás cserébe a pályát nem olyan jól látni. A distinti már drágább, itt már ülnek a népek és jobban látni a pályát. Ide 40-50 eur körül kell lennie.

cwetka15 4 napja Creative Commons License 12684

Vagy van kint ismerős aki tud segíteni jegyvásárlásban? Akivel fel vehetjük a kapcsolatot? Amit találtam a samp-roma meccsre az kb 2 jegy 165euroért. Ami annyira nem finom azért. :D

Előzmény: cwetka15 (12683)
cwetka15 4 napja Creative Commons License 12683

Meg kell csapni őket ahogy megvágtuk pár éve, mikor kijutottunk a BL-be. Ha jól emlékszem azzal vettük el az esélyüket a bajnoki címre. Keresem a honlapon a jegyárakat, de sehol nem ír semmit. csak a térkép van meg a stadionról kb. Tudtok javaslatot mondani, hogy honnan élvezhető, látható legjobban a meccs? Milyen áron vannak a jegyek és azok hová szólnak?

Előzmény: sjose (12682)
sjose 5 napja Creative Commons License 12682

A Roma mas kategoria mint az eddigi ellenfelek, kb haromszor akkora penzbol gazdalkodnak mint mi. A dontetlen is bravur lenne. 

Előzmény: cwetka15 (12681)
cwetka15 5 napja Creative Commons License 12681

Nem jó hír, de tragédiának nem tartanám. Sztem Legalább olyan jó kapus. Egyik gól sem rajta múlott. Jobban aggaszt az, hogy gyermeteg hibákat vétünk elől és hátul is. Még mindig nem ment le a tegnapi fiaskó a torkomon... Ezek után, kötelező otthon tartani legalább az egy pontot szombaton.

Előzmény: Gianluca Vialli (12680)
Gianluca Vialli 5 napja Creative Commons License 12680

na ez a tragédia, kérdés hogy mikor épül fel.

Előzmény: sjose (12679)
sjose 5 napja Creative Commons License 12679

Vivianot valoszinuleg meg kell operalni a terden... nagy pech mert remek formaban volt. Romero megszolgalhatja hatalmas fizeteset igy viszont nem tudjuk eladni januarban...

samp1991 5 napja Creative Commons License 12678

Nagyon remélem hogy a Roma ellen ilyen elfolyás nem lesz. 1 golt kaptak a Juve-t leszámítva 7 mecs alatt. Ott kell megmutatni hogy mit is jelent a koncentráció elől!! 2-1-re nyerünk. AVANTI DORIA!!

samp1991 5 napja Creative Commons License 12677

Egyetértek Cwetkával!! És ez még 10 emberrel is összejöhetett volna, ha nem szórakozzuk el ott elől!!

cwetka15 5 napja Creative Commons License 12676

Kurvára elégedetlen vagyok. 4-et kellett volna rúgni nekik. És alul számoltam...

sjose 5 napja Creative Commons License 12675

Egyszeruen nem tudunk nyerni Szardinian...

cwetka15 5 napja Creative Commons License 12674

Rúgjunk már be ilyeneket könyörgöm.

cwetka15 5 napja Creative Commons License 12673

Megsérült egy kirúgásnál.

Előzmény: Lecso11 (12670)
sjose 5 napja Creative Commons License 12672

a csodanak vege

cwetka15 5 napja Creative Commons License 12671

Éreztem, h nem fogjuk kibírni. A picsába

Lecso11 5 napja Creative Commons License 12670

Mi volt Vivianoval? Nem láttam az elejét...

SuperBazza 5 napja Creative Commons License 12669

Egy megnyert meccset ne basszunk már el...

sjose 5 napja Creative Commons License 12668

kar erte... a kezunkben volt a meccs erre...

cwetka15 5 napja Creative Commons License 12667

Ez nem hangzik most túl jól...

samp1991 5 napja Creative Commons License 12666

egy picjobban koncentrálnánk. Majd ha rúgtunk 3-et lehet játszogatni... Gyerünk, gyerünk: NINCS KEGYELEM!!

cwetka15 5 napja Creative Commons License 12665

Ez mi a fasz volt?

samp1991 5 napja Creative Commons License 12664

Bízom Mihajlovic-ban, összerázza egy kicsit a bandát, úgy küldi ki a Őket mint ha 0-0 lenne és a második félidőt is megnyerjük 2-0 ra!