Keresés

Részletes keresés

Gianluca Vialli Creative Commons License 10 perce 0 0 15773

Mondjuk azt hiszem ő sem több 25nél, de jöjjenek a fiatalok:) egyébként érdekes kérdés illetve megközelítés ez is. Nem Budimirt "védem" csak azért ez a tendencia is elég érdekes, hogy jön egy fiatal, noname csatár mondjuk, aki sokszor csak időhúzó csere, vagy jó esetben kap 10perceket és ha ennyi idő alatt nem szerez pár gólt, akkor mindjárt ott a tragikus statisztika pl 10meccs/ 0-1 gól/ 0-1 gólpassz. Persze ha a pocsék csatár játékperceit is megnézzük akkor kiderül(het) az igazság, miközben Q vagy Lajos vígan szalad ki a pályára minden fordulóban.

Szóval tényleg kegyetlen ez a világ, tényleg szó szerint minden másodpercet ki kell használnia a fiatal játékosnak, még akkor is ha nincsen bizalom. Budimir a felkészülési meccseken nagyon jó benyomást tett rám, kicsit úgy érzem hogy tesztelés nélkül dobjuk ki az ablakon, persze itt arra nincsen idő hogy kapjon zsinórban 3-4 meccsen 90percet aztán kiszakad az a gólzsák vagy sem, ám azért 20-30 perceket kaphatott volna ő is.

Persze lehet ellenpéldaként felhozni Shicket aki aztán tényleg kihasználta azt a morzsányi játékperceit is amikor pályán volt.

Tudom hogy Q mozdíthatatlan, de azért néha én tőle elvenném a játékperceket.

Előzmény: sjose (15772)
sjose Creative Commons License 5 órája 0 0 15772

Budimir valoszinuleg tavozik a telen. Tavalyi teljesitmenye alapjan nem tunt rossz otletnek leigazolni de eddig amikor lehetoseget kapott nem tudott elni vele. Lehet hogy tenyleg nem valo neki a Serie A, esetleg egy kieso csapatban ahol eleg labdaval tomik neha betalalhat. A hirek szerint egy fiatal csatarra cserelnenk le...

sjose Creative Commons License 17 órája 0 0 15771

Ez ket dolog miatt is csak alom. Az egyik Ferrero penzehsege amint valaki megcsorget egy penzeszacskot o azonnal ugrik ra. Van egy ilyen mondasa is amit gyakran emleget. 

A masik a jatekosok es az ugynokeik nyomasa. Ha egy erosebb csapat erdeklodik irantuk tobb penzzel akkor kerni fogjak a lehetoseget hogy elmehessenek es ha nem engedjuk el oket motivalatlanok lesznek... A fizeteseket csak egy ideig tudjuk emelni. Mondjuk Torrieranal vicces a 250-es fizu, talan egy millioig is hajlandoak lennenk elmenni de ha a Roma vagy az Inter iger 2-ot azzal mar nem tudunk konkuralni. Meg lennek lepve ha akar Torreira akar Bruno nalunk kezdene meg a jovo oszt. Torreira a mi jatekosunk volt csak tavaly a Pescaraban volt kolcsonben igy erte nem kellett fizetni, viszont Brunoert 6 millio jar az Udinesenek az ev vegen.

Előzmény: Gianluca Vialli (15770)
Gianluca Vialli Creative Commons License 22 órája 0 0 15770

Igen, be kell vallanom hogy amikor a hullámvasúttal nagyon lent voltunk amely kilátástalan játékkal párosult akkor azt gondoltam, hogy csak a kiesést ússzuk meg.

Átmenetileg a vezetőségnek lett igaza, azért csak átmenetileg mert egyrészt messze van még a szezon vége, ráaádásul kérdés hogy mennyire szeretnék Giampi alól megint szétszedni a csapatot. Tényleg nagyon bízom benne, hogy nem kell minden évben teljesen új csapatot építenünk, az persze tiszta sor hogy ha jön visszautasíthatatlan ajánlat (15-20-30M) 1-1 játékosunkért akkor azt ki kell használni. De az azért nonszensz lenne, ha megint konkrét csapatrészeket árulnánk ki.

Ami örömteli, hogy most tényleg tele vagyunk roppant fiatal és bizonyítottan tehetséges játékosokkal, akikből kinézek nagyon komoly karriereket, nagyon komoly sztárklubbokat.

Mennyit szidtuk Skriniart aki az elején hibát hibára halmozott, de bíztak benne ami ezek szerint nem volt véletlen. 21 (!) évesen, belső védőként abszolút alapember, ami ritka számba megy manapság. Amikor élőben láttam játszani a derbyn akkor is látszott hogy olyan önbizalma van, mint 10 játékosnak együttvéve, úgy üvöltözött Silvestre-vel egy apró hiba miatt, mintha az életkorok felcserélődtek volna.

Sala nem egy Lollo szintű védő, de azért képes jó teljesítményre. Pereira pedig ugyanaz mint Skriniar, abszolút rutintalan a maga 18(!) évével (szinte hihetetlen), nem is olyan letisztult még a játéka, persze hogyan lehetne is az. Az alapképessége parádés, meg van benne a potenciál hogy majd 30-40milliós védő legyen belőle, addig a vadhajtásait is el fogja hagyni, amikor túlbuzgóságból ajándék 11est, vagy szabadrúgásokat adományoz az ellenfélnek, felesleges szabálytalanságok révén.

Torreira és Linetty leigazolása előtt is megemelem a kalapomat, hihetelen játékosok lesznek ők is.

Bruno pedig már most klasszis, szerintem Ő lesz a mi Eder-ünk, remélhetőleg hosszú évig. És igen, kell a kp-ra a ronggyá szívatott Baretto, aki hihetetlen munkabírásával, labdaszerzéseivel elvégzi a piszkos munkát.

Praet-nek is adnék még időt (fiatal, új közeg) ha ő is berobban akkor lesz csak igazán jó dolgunk.

Q és Lajos mellett, pedig Shick-ben is nagyon sok van, sőt én még Budimirt sem írnám le.

Szóval összességében most tényleg van egy nagyon jó keret, "nagy" nevek nélkül. Tényleg érdemes lenne az értékeinket megtartani, de ha minden évben 1-2 játékost eladnánk horror pénzért és egyből lenne minőségi pótlás akkor azt már most aláírnám. A bajnokságban most tényleg lehetne olyan célt kitűzni hogy az első 10ben végezzünk, persze még nagyon messze van a vége, és lesznek még hullámvölgyek.

sjose Creative Commons License 1 napja 0 0 15769

Telen hulyeseg lenne kiarusitani a csapatot mert tudtommal senkinem sem jar le a szerzodese es a nyari tobbletnek meg ki kellene tartania. Persze az aggaszto hogy Ferrero azt mondta hogy senki sem adunk el. Ennek eddig mindig az ellenkezoje volt igaz...

Lollo visszateresere kicsi az esely, bar Torinoban kiszorult a kezdobol a serulese utan mar nem ugyanaz a jatekos aki volt. Pereyraban sokkal tobb fantazia van.

Előzmény: samp1991 (15768)
samp1991 Creative Commons License 1 napja 0 0 15768

egyre tobb hir roppen fel a januari atigazolasi szezonnal kapcsolatban

- Lollo visszaterhet a Samphoz. Vele azert nem jarnank rosszul:)

- Pereirat vinni a Benfica

- Bruno fernandes-t es Skriniart vinne a Fiorentina

- Torreira-t es Lajost mar az Atletico Madrid ugynokei is figyelik

- Bezzeg Dodot es Rickyt a fene se akarja elvinni...

Kivancsi vagyok mennyire tartja be Ferrero a "senkit nem adunk el telen" igeretet. Ha egyben maradna a csapat, sztem nyaron mindenkinek none meg legalabb 30-50%-al az ara!!

Avanti Doria!

sjose Creative Commons License 4 napja 0 0 15767

Bar a szkeptikusok voltunk a nyari igazolasokkal kapcsolatban ugy tunik szerencsere a klubvezetesnek volt igaza. Eladtak mindenkit akiert penzt lehetett kapni es igazoltak a helyukre 1-2 kiveteltol eltekintve fiatal ismeretlen tehetsegeket.

Linetty es Schick telitalalat volt es Giampaolo nagyot huzott azzal hogy a korabban elatkozott Barettot nem adta el Udinebe illetve nem kuldte el Torreirat egy ujabb B-s szezont jatszani. A szezon elejen bugdacsolo Kriniar is egyre magabiztosabban jatszik, a bizalom jot tett neki. Bar nemileg kenyszerbol de Pereyrat is be kellett raknia Giampaolonak es ma szerintem sokkal jobban jatszott mint Sala korabban. A ket dragabb igazolas kozul Fernandez minden penzt megert, Praet viszont egyenlore nem igazolta a 10-12 millios vetelarat, de Murielnek is harom ev kellett hogy formaba lenduljon.

Ha a vezetoseg meg tudja allni hogy telen ne csinaljon penzt a legjobbakbol meg eleg pofas szezon is kinezhet. Ezt a Samp-ot 2 ev utan megint jo nezni. 

Lecso11 Creative Commons License 4 napja 0 0 15766

Biztos voltam benne hogy Schick be fog találni, mondtam is itthon mikor készült beállni:)

szép győzelem volt, már a 8. helyen vagyunk!

sjose Creative Commons License 4 napja 0 0 15765

ez nem Ricky volt mert o meg veletlenul sem talal. Schick kap ot percet es rug egy golt. Nagyon jo vetel volt.

Az egesz csapat nagyot jatszott a Torinonak a lesgolon kivul momentuma sem volt a masodik felidoben. Nekem kulonosen tetszett Pereyra aki idovel sokkal jobb lesz mint Sala. Baretto a golon kivul nagyon hasznosan jatszott rengeteg labdat szerzett. Schick pedig a Muriel utani korszak csatara lehet ha igy folytatja. 

Előzmény: cwetka15 (15764)
cwetka15 Creative Commons License 4 napja 0 0 15764

Te jó Isten!!!! :D :D :D :D Milyen délután ez? Először Barreto utána meg Ricky. Tipikus vaktyúk is talál szeget meccs volt. Szép gyózelem. Avanti! :D

solo_la_samp Creative Commons License 4 napja 0 0 15763

Edgaaaaaaaaar Barrrrrrrrrrrrreto

cwetka15 Creative Commons License 4 napja 0 0 15762

Gyerekek ez Barreto volt!!!! :D 1:0 ide a Toro ellen. :D Forza Samp!

sjose Creative Commons License 4 napja 0 0 15761

Igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

sjose Creative Commons License 4 napja 0 0 15760

Baloghot mar a keretbe sem nevezik hetek ota, Sallai pedig az egyik legrosszabb mutatokkal rendelkezik pedig ott erre nagy a verseny. Cassanoval kapcsolatban altalaban az Entellat emlegetik mert igy nem kellene a csaladdal sehova koltoznie.

En nagyon sajnalom hogy igy tavozik tolunk mert most igazabol nem csinalt nagy hulyeseget tavaly a derbin oriasit jatszott.

Előzmény: Gianluca Vialli (15759)
Gianluca Vialli Creative Commons License 4 napja 0 0 15759

ha ez igaz, akkor lépnie kell. 32 felett egy játékosnak minden félévet/évet meg kell becsülnie mert közel van a pályafutás vége, ehhez képest sajnos Antonio csak úgy dobálja, dobálta ki az értékes félszezonokat, (Parma utáni időszak, most nálunk) pedig ilyen Q szinten simán elfocizna. bármi is történik nálam klubikon marad ha csak a tudását nézzük és azokat a felejthetetlen pillanatokat amiket okozott a pályán szerintem a valaha volt legjobb Samp játékosok halmazában van a helye.

Palermonak pedig igaza van (bár ott a vezetőség a zárt osztályba való) de nagy szükség van elől egy Cassanora, mert a magyarjaink nem igazán húzzák ki a sz.rból a csapatot.

Előzmény: Blucerchiato (15758)
Blucerchiato Creative Commons License 4 napja 0 0 15758

Cassanot leakarja igazolni a Palermo.

Samptomas46 Creative Commons License 2016.12.01 0 0 15757

A honlap szerint nem is volt a keretben, az eredmények.com-on viszont írták.

Előzmény: sjose (15756)
sjose Creative Commons License 2016.12.01 0 0 15756

Ez ma nagyon konnyen ment, jo latni hogy Schick egyre jobb formaban van. Cassanonak azert adhatnanak par percet.

solo_la_samp Creative Commons License 2016.11.30 0 0 15755

Na a kedvencünk ezt most megoldotta

solo_la_samp Creative Commons License 2016.11.30 0 0 15754

Hoppá  Casssno a padon!

sjose Creative Commons License 2016.11.27 0 0 15753

Messze a kiesesi zona az egyetlen celunk a varosi rivalis elott vegezni.

Előzmény: samp1991 (15752)
samp1991 Creative Commons License 2016.11.27 0 0 15752

azért az furcsa, hogy a bajnokság utolsó 3 helyezetjéből 1-et sem tudtunk megverni. Igaz ki sem kaptunk... de ha egy Intert, egy Sassuolo-t vagy egy merdat megverünk, illett volna legalaábbb az egyiket megverni. ezek a 2 pontok még jól jöhetnének később. kb ez a különbség köztünk és mondjuk egy Lazio között, no meg hogy ők nem kapnak ki simán Bolognaban vagy Cagliariban...

Na de fiatalok vagyunk, még alakulunk.

Szerdán kupameccs a Cagliari ellen(visszavághatunk nekik,bár sztem megint a B csapat fog kezfeni) majd otthon fogadjuk a bikákat... Ha sikerül egy jó pamplonai futást csinálni, talán felszarvazhatjuk őket és megmutathatjuk Sinisanak, hogy kár volt elmennie tőlünk.

AVANTIII DORIA!!! 

laco83 Creative Commons License 2016.11.27 0 0 15751

Ferrero+Fizetése+Giampi nem tud ellent mondani, saját maga elképzelése mellett kiállni, PL.: neki kellett volna Cassano!!!!

Előzmény: sjose (15750)
sjose Creative Commons License 2016.11.27 0 0 15750

Eleg gyengen jatszottunk... a dontetlen igazsagos. Alvarez-t nem tudom minek erolteti Giampaolo...

solo_la_samp Creative Commons License 2016.11.27 0 0 15749

Q-t szídják,remélem basz egyet nekik:))

solo_la_samp Creative Commons License 2016.11.27 0 0 15748

Goatdee.net csak ezt használd

Előzmény: Gianluca Vialli (15746)
solo_la_samp Creative Commons License 2016.11.27 0 0 15747

Bruno for president :))

Gianluca Vialli Creative Commons License 2016.11.27 0 0 15746

nem találtam használható streamet, de azért remélem hogy fordítunk.

sjose Creative Commons License 2016.11.27 0 0 15745

Ez van amikor Alvarez kezd...egy katasztrofa amut muvelunk...

solo_la_samp Creative Commons License 2016.11.27 0 0 15744

És mit művel a merda?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!