Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Gianluca Vialli 2 órája Creative Commons License 12776

Azért egy dolgot szögezzünk le, amiben szerintem nagyjából itt mindenki egyetért velem.. ha Sinisa nem tudja vagy nem tudná kezelni Cassanot akkor senki sem. Mihajlovic játékosként megérte a pénzét minden értelemben, nem volt egy egyszerű eset ő sem, de hát olyan szinten volt klasszis játékos hogy mindenki elnézett neki mindent. Szóval ő ismeri a Cassano oldalt is minden értelemben, és ha ennek ellenére nem kér belőle akkor ezt el kell fogadni, mert nála autentikusabb személy talán nincs is a jelenlegi edzők között.

Az más kérdés hogy szerintem Cassano képes lenne még Di Natale módon focizni akár 4-5 évig is, mert a tudás benne van, az más kérdés hogy melyik csapat vállalja fel majd, mondjuk egy Sassuolo szintű csapat szerintem aranyszobrot csináltatna neki ha véletlenül oda igazolna. Az lenne egy baromira érdekes dolog, ha minden tét nélkül megkérdeznék a jelenlegi keretet a témával kapcsolatban, tehát hogy szeretnék e hogy Antonio jöjjön akkor ki mint mondana. Az biztos hogy a mostani csapat, szvsz erőn felül teljesít, eléggé kijött a lépés valamint nagyon jó a csapategység, és a hangulat az viszont nagy kérdés hogy ez a lendület meddig visz el minket. Teoretikusan képzeljük el hogy bejutunk a Bl-be ( vicc katerória jelenleg) akkor egyszerűen súlytalanok lennénk mindenkivel szemben, és most itt nem a Bayern szintű csapatokról beszélek, hanem mondjuk egy jelenlegi Liverpool-ról stb. Ha az elnök szeretne előrébb lépni, és kicsit nagyobb dolgokat elérni akkor kell hozni ehhez a csapathoz kb 3 meghatározó, klasszis játékost, és mivel tudjuk hogy átigazolásra nem szánunk sok pénzt, ezért nyitott szemmel kell járni és vércseként kell lecsapni mondjuk a használhatóbb pármai játékosokra.

Az nem realitás hogy egy Milan, Inter, Fiorentina, Lazio mögöttünk van jelenleg, mindenképpen élvezzük ki.

cwetka15 4 órája Creative Commons License 12775

Én is csak egyet tudok érteni vele. Rendben van, hogy van 1 kialakult légkör illetve egy csapategység. Viszont nem látom azt, h ez Pazzo és Cassano érkezésével akár borulna. Tényleg sokat higgadt azóta és szerintem becsülné, h a klub ad neki egy 2. esélyt. A csapat egyértelműen szürke eminenciásokból áll, akiktől nem várhatjuk el a fineszes, váratlan megoldásokat. Ami pl kellett volna egy Cesena elleni meccsen a 3 ponthoz. Kicsit én is azt érzem, h fél, h nem tudja hová beilleszteni vagy nem tudja rendesen kezelni. Ha meg nem jön össze a beillesztése akkor oda a tabellán a pozíció, és valszeg vele a több pénz és a nagyobb megbecsülést kínáló inter.

Előzmény: magyarbasi (12774)
magyarbasi 7 órája Creative Commons License 12774

Mancinit nem fogja az Inter pár hónap után kirúgni. Cassano pedig nekem kéne, egyrészt szerintem sokat higgadt, mióta elment (nem emlékszem, hogy Pármában bármi komoly balhéja lett volna, és ott messze a legjobb), másrészt nagyon szórakoztató lenne a Sinisával és Ferrero-val való együttműködése, harmadrészt félek, hogy durciból képes lenne egy másik genovai csapatba igazolni. Negyedszer pedig továbbra is öröm nézni a játékát, úgy érzem, Gabbiadininek is pont egy ilyen kiszolgálóra lenne szüksége. 

samp1991 10 órája Creative Commons License 12773

Ez az "élni és élni hagyni" hozzáállás nekem sem ízlik. Mintha a kis feladatokert nem kuzdenenk annyira es ez a hiba a fejekben van. Mintha Sinisha meg mindig az Interrol almodna es nem akarna nagyon elhuzni pontban.

Szerintetek lehetseges es Mancini - Mihajlovic csere a télen?

Ha igen, akkor lehet hogy jol jonne pazzo es antonio erkezese, mar csak az egeszseges kezdo-poszt elnyerese miatt. 

Ha marad Sinisha, amit nagyon szeretnek, teln ujra le kell ulni vele es uj celokat felallitani. Nem tudom, hogy igert-e ebben a szezonban EL helyezest (a nyaron erkezett jatekosokat nezve, kétlem) de ha semmi nem valtozik, egy Hellas Verona sorsot latok iden, akik tavaly siman odaerhettek volna, de latszott a vegjatekukban hogy ez nem szempont.

sjose 23 órája Creative Commons License 12772

Nagyon szerettem Cassanot nezni ahogy a barataim mondtak erte erdemes volt kimenni a stadionba. Ezzel egyutt nem szeretnem ha visszajonne. A mai csapat nagy erenye hogy csapatkent funkcional nincsenek nagy sztarok akiket ki kell szolgalni. Nincsenek akik sokkal tobbet keresnek a tobbieknel akiknek mindent elneznek. Nem veletlen hogy Sinisa hallani sem akar Antonio visszatereserol. 

Előzmény: cwetka15 (12771)
cwetka15 26 órája Creative Commons License 12771

Ami volt, elmúlt. Azt a szezont ne írjuk az ő rovására, mert nem 1 személyből áll a csapat. Kicsit hülye, néha kezelhetetlen, de emellett egy zseni. Ha jönne akkor legalább lenne egy ember aki emberhez tudja passzolni a labdát. Nem látok rá túl sok esélyt, ha már most az elnökkel szájkaratézik... :/

Előzmény: sjose (12770)
sjose 28 órája Creative Commons License 12770

Parmaban elfogyott a penz es eleg nagy adossagaik vannak. Sinisa nem akarja hogy visszjojjon Cassano es ebben teljesen igaza is van. A legutobbi lecsuszas pont Cassano balhejaval kezdodott.

Előzmény: Gianluca Vialli (12769)
Gianluca Vialli 30 órája Creative Commons License 12769

Azért elképesztő az idei bajnokság, ha az ember ránéz a tabellára azt hinné hogy valaki viccel. Sampdoria 4. Genoa 5. Egy Sassuolo is hoz tükörsimán egy 11. helyet, miközben a Parma eddig tuti kieső. Apropó Parma, sanszos hogy szét fog széledni a csapat, lehetett arról hallani, hogy Cassano szívesen visszajönne hozzánk, bár az új elnökünkkel volt egy kis szájkaratéja amit a média le is hozott. Pazzini is szívesen visszajönne hozzánk... szóval alakulnak a dolgok, még ha ez csak teória is. Azért az örömteli, hogy újra lettek válogatott játékosaink, és a csapat is jó kezekben van eddig, vezetőedző és elnöki szinten is.

sjose 2 napja Creative Commons License 12768

2 pontot hagytunk Cesenaban igaz nem jatszottunk igazan jol.

cwetka15 3 napja Creative Commons License 12767

Ezért csere Bergessio. A meccslabdát beleveri a kapusba, mikor csak meg kell mellette tolni a labdát és bepasszolni az üres kapuba...

Előzmény: magyarbasi (12766)
magyarbasi 3 napja Creative Commons License 12766

Legyen ez a vége, nem bánnám.

cwetka15 3 napja Creative Commons License 12765

1:1 Öngól...

cwetka15 3 napja Creative Commons License 12764

A szenvedésnek meglett az eredménye. Kaptunk egy fos gólt.

cwetka15 3 napja Creative Commons License 12763

Elég vérszegény az első félidő Cesenaban.

samp1991 3 napja Creative Commons License 12762

Ennek a csapatnak most hite van es ez nagyban beleszamit a mostani helyezesunkbe. Valamit kitalalt Sinisha, amit vegre tudtak hajtani a jatekosok, ennek lett egy pozitiv vegkimenetele ami a jo hangulatot es a 4-ik helet jelenti. Ez a tamadojatek Okaka-ra van felepitve. Pazzo nagyon jo befejezo csatar (volt) ami az akkori jateknak volt az utolso csigojaja. Nem latom benne azt a kepesseget, hogy Chuka munkajat el tudna vegezni.

ha jonne is Cassano, akkor is hatalmas csapatepitesre lenne szukseg. Nem hinnem hogy Sinisha ezt bevallalna. Sztem ide csak olyan johet, aki ebbe a kepbe beillik.

A Bergessio - Pazzo csere nagyon jol sulhetne el. Mar csak azert is, mert a rugotT goljaink szama nem egy4-ik helyen allo csapathoz illik.

cwetka15 4 napja Creative Commons License 12761

Nem hiszem, h Okakára lenne a Milánnak szüksége. Sokkal jobb játékosokhoz hozzájuthat. És valljuk be őszintén, Csuka nem a fineszességéről ismeretes. Viszont, ha Pazzo jön én Bergessiotól tuti megválnék.

Előzmény: krisztiankorea (12760)
krisztiankorea 4 napja Creative Commons License 12760

Az lehet hogy okaka jobb formaban van

De sztem nem kell egy lapon emlegetni pazzinivel.

Vele es cassanoval a bl-ig majdnem eljutott a csapat..

sjose 4 napja Creative Commons License 12759

A hirek szerint Sinisa megvetozta a cseret

Előzmény: samp-drukker (12758)
samp-drukker 5 napja Creative Commons License 12758

Én nagyon szerettem Pazzo-t, de szerintem most Okaka jobb, én nem cserélném el...

Előzmény: sjose (12756)
GanXstaZolee 5 napja Creative Commons License 12757

Na igen ott van baj...

Előzmény: cwetka15 (12755)
sjose 5 napja Creative Commons License 12756

Pazzini erkezese eseten Okaka menne a Milanba...

cwetka15 6 napja Creative Commons License 12755

Aki akár haza is térhetne Parmából a szezon felénél, ha ilyen fosul futnak. :D

GanXstaZolee 6 napja Creative Commons License 12754

Pazzini 2009 és 2011 között volt a Sampdoria játékosa, a genovaiaknál pályafutása legjobb időszakát töltötte, 87 mérkőzésen 48-szor talált be az ellenfelek hálójába. 

Ez a lényeg, bár ne felejtsük el, hogy volt egy Cassano aki kiszolgálta...

Előzmény: cwetka15 (12753)
cwetka15 6 napja Creative Commons License 12753

Csak jöjjön. Mind a 3tól jobb csatár. Éder nem azon a poszton játszik legtöbbször és Gaba-t is sokat erőltette széleken. Valljuk be Okaka harcol, megtartja a labdát, de nem több. Kapura szinte teljesen veszélytelen, cselezni, passzolni nem tud.

Előzmény: samp-drukker (12752)
samp-drukker 2014.11.19 Creative Commons License 12752

Mit gondoltok? Beférne a jelenlegi helyzetben? Szerintem Okaka, Gabbiadini és Eder is előtte lenne, bár mivel nem játszik nem tudom milyen formában lehet...

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/milan-keveset-jatszik-a-csatar-visszaterne-a-sampdoriaba-2376195

cwetka15 2014.11.19 Creative Commons License 12751

Előzmény: cwetka15 (12750)
cwetka15 2014.11.19 Creative Commons License 12750

Olaszország - Albánia 1:0 Okaka rúgta a gólt a 82. percben

cwetka15 2014.11.17 Creative Commons License 12749

Nem tudom, h mi a töcs volt az a keret amiről a gazetta írt meg én is beraktam. Csak Soriano volt benne a keretben a többiek nem. Ő játszott is a 28. percben becserélték.

Előzmény: SuperBazza (12748)
SuperBazza 2014.11.15 Creative Commons License 12748

Fú de borzasztó gyenge keret ez...

Előzmény: cwetka15 (12747)
cwetka15 2014.11.15 Creative Commons License 12747

Viszont ebben Sorianot nem látom sehol...

L'elenco completo — Difensori: Acerbi (Sassuolo), Bonucci (Juventus), Rossettini(Cagliari); Centrocampisti: Antonelli (Genoa), Aquilani (Fiorentina), Criscito (Zenit San Pietroburgo), De Silvestri (Sampdoria), Maggio (Napoli), Poli (Milan), Sturaro(Genoa); Attaccanti: Destro (Roma), Gabbiadini (Sampdoria),Matri (Genoa), Okaka(Sampdoria)