Keresés

Részletes keresés

sjose Creative Commons License 6 órája 0 0 13524

A mai eredmeny tukreben barmilyen matematikanak akkor van csak ertelme ha nyerunk Empoliban...

samp1991 Creative Commons License 1 napja 0 0 13523

Tényleg összevissza írnak az újságok, mert nemrég azt is lehozták, hogy a tegnapi meccs utáni beszélgetésen csak a hátralévő 2 meccsről és az EL bejutásról volt szó.

A gazzetta merdai oldalán is írták, hogy 2x is visszautasították a kérelmüket az EL licensz megszerzése tekintetében (Genoa, altro no per la Uefa. Adesso resta solo il Coni). Ennek lehet vmi valóság-%a?

HA Manciniben van még egy kis blucherchiati vér, akkor odacsap a Merdának, de legkevesebb egy x-et kiharcol. nekik is kell a pont.

Ha a Juve behúzza a BL döntőt, szaporodnak-e még az EL/BL helyezések?

Lehet Sarri előtt is csak azért lobogtatjuk a jövőbeli potenciális edző zászlaját, hátha ideadja könnyebben a meccset...

Amúgy ha az Udinei akarással állunk ki Empoliban, nem lehet akkora gond. Szerencsére, Éderen kívül mindenki játszhat, ha tényleg akarnak El-ban szerepelni, egy EMPOLI-ból el kell hozni a 3 pontot. máskülönben nincs mit keresni Európában. 4-et nem fogunk rugni, mert ezek tudnak védekezni de 1-0-ra azért meg lehet "gyalázni" őket(ahogy a juve drukkerek szokták mondani).

Kérdés, hogy azok a játékosok, akiknek már nagyjából megvan a következő csapatnál a helyük, fognak-e kockáztatni, hajtani vagy csak futkorásznak majd mint a kisasszonyok a réten.

Vasárnap jóízűen fogjuk enni a húslevest :))

Avanti Doria!! 

Előzmény: sjose (13522)
sjose Creative Commons License 1 napja 0 0 13522

Nem lehet hinni annak amit az ujsagok irnak. Sinisa tavozasa szinte biztos, de ezt mar fel eve lehet tudni kb azota miaota elkezdett leereszteni a csapat. Az valoszinu hogy lesz joves menes a nyaron. Amellett hogy Sinisat mint jatekost nagyon kedveltem, a szabadrugasai meg mindig elottem vannak, edzokent csodat tett velunk kicsit mar unom az allando acsingozast a komolyabb kispadok fele. Lehet hogy nincsenek olyan lehetosegek nalunk mint Napolyban de Sinisa a Samp elott csak Cataniaban alkotott igazan maradandot es nalunk teyleg megkapott mindent (turelmet, jatekosokat, tiszteletet) ami a sikerhez kellett.

A penteki edzesek elmaradasa immar tradicio... az udinei meccs elott elmaradt es azt hittek ez segit a Lazio ellen, aztan kiderult hogy nem. Empoliban a csapat formajat nezve valoszinu a zako, ha Maccarone sullyeszt el benunket megut majd a guta. Persze lehet hogy Muriel es Eto'o megrazzak magukat es tenyleg EL-t akarnak... 

Előzmény: samp1991 (13520)
madbalee Creative Commons License 1 napja 0 0 13521

Cassano mar szerintem nem lesz a ligaban meghatarozo. Sajat elmondasa szerint semmit nem edzett az elmult 3 honapban, es vagy 10-15 kilot hizott. Nem feltetlen ez lenne meg csak a gond, hanem az a mentalitas aminek ez lett a következmenye.

Előzmény: samp1991 (13520)
samp1991 Creative Commons License 1 napja 0 0 13520

Úgy néz ki, a tegnapi edzés uán hivatalossá vált Sinisha távozása. Talán ezért is maradt el a mai edzés.

Amit igazán sajnálok, hogy ezt a 2 legfontosabb meccsünk előtt jelenti be Mihajlovic, mikor élet-halál harc megy az El-be jutásért. Ez arra enged következtetni, hogy nincs túl jó viszony már a vezetőség és az edző között. Amit az edző vállalt, azaz hogy a táblázat felő részében végezzünk, az megvan, a többi meg le van szarva... Ezt nagyon nem így kellett volna csinálni. HA a pénzét megkapta, ennyivel tartozott volna a játékosok felé.

Az biztos hogy nem lesz könnyű, még ha bejutunk is az EL-be. Egy komoly projekthez elsősorban egy komoly edző kell aki meg tudja tartani a jó, bevált , potenciállal rendelkező játékosokat és erősítést hozat olyan posztra, ahol hiány van.

Mihajlovic távozásával szétcincálódni látszik a csapat, a jókat elviszik és azok is el fognak menni akik máshol nagyobb stabilitást éreznek. 

Az tutti hogy nyáron nagy lesz a jövés-menés és az új edzőnek az alapoktól kell felépíteni a csapatot. HA elég sok játékost eladunk, talán lesz pénz normális, az edző preferált játékosaira is.

Cassano visszatérését már annyiszor írták, hogy még az is előfordulhat, hogy megérkezik. remélem Eto'oval civilizált módon meg tudják beszélni a 99-es mez helyzetét.

Ezen kívül lehet számolni Romagnoli, De Silvestri, Obiang, Soriano, Chuka, Bergessio távozására, de nem lepődnék meg, ha Duncan és Muriel is költözne.

HA már edzőt kéne választani, inkább Zenga mnt Sarri, bár mindkettőjüknél jobb lenne Montella. Az eltöltött 2 éve a kapunkban mégsem akkora szó mint Vincenzo több mint 50 gólja 3 év alatt. nekem egyik kedvenc játékosom volt a 24 éves szurkolói éveim alatt

sjose Creative Commons License 5 napja 0 0 13519

Nekem van egy olyan erzesem hogy Ferrero mar nem marasztalja. Allitolag Zenga a fo jelolt a kispadra...

Előzmény: samp1991 (13518)
samp1991 Creative Commons License 5 napja 0 0 13518

Mindamellett hogy nem kellett volna kikapni a Laziotol, ezt azert inkabb elviselem mint hogy Udineben es idehaza is csak x-re hoztuk volna a meccset.

kis szerencsevel meglehetett volna az X a lazioval is, de a helyzeten igazabol semmit nem valtoztatott volna. A merda ugyis elottunk lenne es az utolso 2 meccset is ugyanugy hozni kene ahhoz hogy legyen eselyunk az EL-re.

Az Internek egyetlen eselye hogy EL helyet csipjen el, ha nyer a biciklistak ellen, igy remelhetoleg nem adjak majd olcson a bőrüket

Állitolag holnap derul ki Sinisa sorsa. A Napoli 2,5 mill €-t ajanlott neki 3 evre. Ha csak a penz szamit, annyit sztem itt is megkaphat.

sjose Creative Commons License 5 napja 0 0 13517

Ez ugy lesz az igazi ha a merda vegez elottunk es helyettuk mi indulhatunk az EL-ben...

Előzmény: solo_la_samp (13516)
solo_la_samp Creative Commons License 6 napja 0 0 13516

Persze, szezon előtt ha borítékolják a 8. helyet én is aláírom, de így, hogy kb. 20 fordulón át EL helyen vagyunk ráadásul a merda előz be 2 fordulóval a vége előtt, ez így egy picit sok lenne. (illetve lesz)

sjose Creative Commons License 6 napja 0 0 13515

Persze a szurkolo csak ilyen tavaly osszetettuk a kezunket hogy nem estunk ki. Most meg egy 8-9. hely miatt is bosszankodik mindenki...

Előzmény: sjose (13514)
sjose Creative Commons License 6 napja 0 0 13514

Most mar egeszen biztos hogy kar volt belenyulni a csapatba telen. A 3-4. hely korul telelo csapat mindossze 5 gyozelemet tudott osszekaparni a tavaszi 17 meccsen. Valoszinuleg Sinisa korai bejelentese hogy elmenne sem segitett... kar mert ebben a csapatban tobb volt.

sjose Creative Commons License 6 napja 0 0 13513

Apro orom hogy az UEFA nem engedi oket indulni az EL-ben...

Előzmény: solo_la_samp (13512)
solo_la_samp Creative Commons License 6 napja 0 0 13512

Már 3-1 a merdanak lóf@sz lesz itt nem Európa liga....

sjose Creative Commons License 6 napja 0 0 13511

a mai eredmenyek tukreben a tegnapi meccsunk meg szomorubb...

sjose Creative Commons License 2015.05.17 0 0 13510

Az elso felidoben jobbak voltunk, Obiang ay ures kapu fole rugta a felido vege elott, Eto'o pedig egy ziccerben sajnos melle lott pedig a o rutinjavval az ilyet be illik loni. Aztan szinte torvenyszeru volt egy hiba es ettol ugy osszeesett a csapat hogy tobbet helyzetunk sem volt. Sinisa szerintem hulyeseget csinalt amikor Eto'ot Okakara cserelte, onnan biztos volt hogy ejfelig sem rugunk golt.

Oriasi alkalmat szalasztottunk el es most mar nehez lesz a biciklistakat mogottunk tartani mert a golkulonbseguk is sokkal jobb...

Előzmény: samp1991 (13509)
samp1991 Creative Commons License 2015.05.17 0 0 13509

Nem lattam a meccset, de nagyon idegesit, hogy egy sorsdonto meccsen nem tudjuk annyira felszivni magunkat, hogy ne kapjunk golt. Lasd Juve, vagy ma a Lazio.

igy imadkozhatunk, hogy Reia papa a Roma es a Lazio utan a biciklistakat is megtrefalja.

Egyre inkabb azt kezdem hinni, hogy az Udine ... tett nekunk egy "szivesseget"

sjose Creative Commons License 2015.05.16 0 0 13508

ez van...

Előzmény: sjose (13507)
sjose Creative Commons License 2015.05.16 0 0 13507

2 hatalmas helyzetet hiabaztunk el csak nehogy megbosszulja magat. Eddig szerintem jobban jatszunk a Lazional, de ezert nem mindig jar pont... jo lenne mar egyet berugni.

solo_la_samp Creative Commons License 2015.05.16 0 0 13506

Grazie Juve!!! Sztem az Ata holnap kaparni fog nagyon. Bebiztosithatja a bentmaradast.

magyarbasi Creative Commons License 2015.05.16 0 0 13505

Rendes ez a Juve. Remélem, a bergamóiak követik holnap.

samp1991 Creative Commons License 2015.05.12 0 0 13504

Azért Ferrero lobogtatja elég sűrűn a zászlót, miszerint idén, EL, jövőre BL és 2 év múlva a Scudettóért játszunk! Persze ha már csak a fele igaz is elégedettek lehetünk.

Sarri amit elért az Empoli játékoskeretével az majdnem egyenrangú mint a Sinisha eredménye a Doriával. Az nagyon dícséretes tény, hogy 35 meccs alatt ugyanannyi zakót kaptak mint a Lazio vagy a Fior. A 17 db "x" azért már nem, de az biztos hogy megtanította őket védekezni.

Lehet hogy elfogult vagyok, de szerintem Sarri még kis edző a Samp féle projekthez. Hozzánk olyan edzőt kívánnék aki tud merészet álmadni, aki nagy merőkanállal képes merni az élet leveséből.

Sinisha megtanította őket hajtani, küzdeni. Ez elég volt ahhoz, hogy az EL zónába kerüljünk, ami Mihajlovic dícséretére válik. Innen viszont neki is nagyot kéne fejlődni és lépni ahhoz, hogy tovább fejlessze a csapatot. Persze játékosokkal lehet még javítani, de azért van itt egy két csapat aki bemutatta hogy a neves játékosok nem mindig alkotnak igazi csapatot.

Hétvégén a volt csapatát fogadjuk, ahol a játékos karrierje legnagyobb eredményeit érte el, és ahol a legtöbb gólt rúgta. Nagyon kíváncsi vagyok az attitűdünkre amivel a meccset fogjuk vívni.

sjose Creative Commons License 2015.05.12 0 0 13503

Az meg erdekes hogy tobben jatszanak az erdekeltek kozul az Empolival es Sarri akit jovore nalunk is szivesen latnanak akar kiralycsinalo is lehet...

sjose Creative Commons License 2015.05.12 0 0 13502

Persze letezik a gemelaggio de ez nekik egy nagyon kulonleges meccs lesz lehet hogy evekig nem jonnek vissza attol fuggoen hogy mennyit zuhannak a nyaron. Egyes hirek szerint az amator statusz sem elkepzelhetetlen bar Parma gazdag varos szerintem marad a B liga.

Előzmény: magyarbasi (13501)
magyarbasi Creative Commons License 2015.05.12 0 0 13501

Nem az van, hogy a Parma a legnagyobb barátunk? És hogy mindig nagyon szívélyes légkörben zajlanak a meccsek, a legnagyobb egyetértés jegyében, apró szívességet pedig ki tegyen kéretlenül is, ha nem a kiváló barát? 

Előzmény: sjose (13500)
sjose Creative Commons License 2015.05.12 0 0 13500

En legjobban a Parma elleni meccstol tartok, mert az amolyan kotelezo gyozelem es a parmaiak egy ideig utolso elsoligas meccsuket jatszak lehet hogy odateszik magukat...

Előzmény: solo_la_samp (13498)
sjose Creative Commons License 2015.05.12 0 0 13499

Sajnos golarany es az nekunk a legrosszabb...

Előzmény: samp1991 (13497)
solo_la_samp Creative Commons License 2015.05.12 0 0 13498

Tegnap este hazaértünk Udinéből. Ahhoz képest, hogy a csapat pocsék szereplése miatt fontolgattam a túra lefújását, sikerült belefutnunk az idei legnagyobb arányú Samp győzelembe, sőt a legtöbb gólba is amit egy bajnokin lőtt a csapat :)) És a 2005-ös 1-1. ill a 2011-es 2-0 után harmadik nekifutásra végre egy győzelmet is láttam a Friuliban. Emellett ragyogó idő, fagyi, pizza, és még a lábam is belelógattam az Adriába Triesztben – ezt hívom én tökéletes hétvégének!

Persze jellemző, hogy az első győzelmet amit itt látok nem tudom méltóképp megünnepelni, tekintve, hogy a Friuli szét van bombázva, vendég szektor ill vendég szurkoló se voltak, így a hazai tribünről kellett néznünk a meccset. Viszont a stadion veszettül jól fog kinézni ha elkészül, tuti jövünk még :))

Sajnos nagyon meleg lesz a vége, Inter nagyon bepörgött és a merda sem akart lemaradni a gólparádéval. Kérdés, hogy a Juve mennyire lesz motivált a már bajnokként a madridi kiesés után az Inter ellen, viszont az Atalanta hazai pályán biztosíthatja be a bent maradást a Genoa ellen. Nekünk egy X a minimum otthon a Lazio ellen, utána (papíron) két könnyebb meccsünk jön. Az Empolit valahogy be kell darálnunk idegenben (az Udinei játékunkat látva nem lehetetlen) aztán a Parma talán nem trollkodik bele az európai szereplésünkbe…..Meglátjuk.

AVANTI DORIA!!!

samp1991 Creative Commons License 2015.05.12 0 0 13497

Az tutti hogy érdekes végjáték lesz.

Gondolom, a biciklisták, csak reménykednek még, hogy megkapják az EL jogosultságot, mert ha már nincs esély, nagy szivességet tettek azzal hogy lerázták a Toro-t.

Az inter fogadja a már bajnok Juve-t (még szerencse, hogy nincs nagy barátság köztük) és mennek a biciklistákhoz is.

Ha x-elünk a Lazioval, az Empoli és Parma meccset hozni kell bármi áron = 7 pont

HA az Inter mindet megnyeri=9 pont, lerázzuk a biciklistákat, velük meg egyforma pontunk lesz. Egymás elleni mecs az 1-1, azaz teljesen egyenlő. Ilyenkor mi dönt? Gólarány? Mert akkor bajban lehetünk, hisz 5-el mennek és a 3 győzelem esetén még gyűjteni fognak hozzá.  

sjose Creative Commons License 2015.05.12 0 0 13496

3 forduloval a vege elott nagy versenyfutas lesz meg a 2 EL helyert. Ma a Torino kiszallt a versenybol, igy alapvetoen a Fiorentina, Samp, c1nua es az Inter kozott dol el a ket hely sorsa. Thorir nagy penzt rakott a telen a csapatba igy valszeg meg a birokra is jutott, mostanaban ritkan fejezi be ellenuk csapat kilenc jatekosnal tobbel igy az Inter eselyei eleg jok...

A genovai versenyfutas kulonos pikanteriaja hogy ha elottunk is vegeznek egy EL helyen allitolag nem kapnanak EL licenszet az UEFA-tol...

sjose Creative Commons License 2015.05.12 0 0 13495

Obiang ugy nez ki Londonba koltozik a nyaron es a WHU focistaja lesz. 7.5 milliot kaphatunk erte. Pedrot kb 16 evesen igazoltuk le az Atletico Madrid ifibol, a Serie B-s evben berobbant a csapatba es eltekintve a tavalyi gyengebb evet meghatarozo focista lett. Erdekes lesz kivarni hogy a nyaron hany meghatarozo jatekostol valunk meg.