Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

sjose Creative Commons License 23 órája 0 0 13350

Ha tovabbra is igy jatszik el is viszi valaki

Előzmény: solo_la_samp (13349)
solo_la_samp Creative Commons License 23 órája 0 0 13349

Éder Mesterunk gyönyörű góllal debütált Szofiaban. Meg is mentette Conte seggét egy csúnya egestol.

Moustache1977 Creative Commons License 1 napja 0 0 13348

Szerintem a Juventus BL győzelmének nincs realitása. Viszont nem lett számításba véve az EL győztese... erre jó eséllyel pályázik a Napoli és a Fiorentina, ami BL-t ér. Kérdés, h ez esetben indulhatna-e a 4., továbbmegyek (Juventus) matematikailag.... az 5.

Tény, h az első háromba kerülést - 2-3. hely - az eredmények fogják meghatározni, erre pedig 2-6. helyezett csapatok mindannyian jó eséllyel pályáznak. Érdekes véghajrá lesz, főleg az európai kupák párhuzamos befejeződésével.

cwetka15 Creative Commons License 1 napja 0 0 13347

Nincs már mese. A ki-ki meccseket le kell hozni a Lazio, Napoli, Fior trióból. Ehhez a kötelezőket hozzácsapni és nincs gond. :) Meglesz a 3. :)

Gianluca Vialli Creative Commons License 1 napja 0 0 13346

huu én 5 meccset kihagytam figyelmetlenségből és így azokat nem is vettem figyelembe. nagyon szoros lesz a vége az biztos.

Előzmény: samp1991 (13345)
samp1991 Creative Commons License 2 napja 0 0 13345

Azzal én is egyetértek, hogy kisebb csoda kel történjen hogy BL helyezésen végezzünk.

Igaz van még agy másik csoda is, amiben talán hihetünk: ha a JUVE behúzza a BL serleget, talán a 4-ik hely is indulhat?!

Az tutti hogy 10 fordulóval a vége előtt a 4-5 pont hátrány nem kevés.

LAZIO

A sorsolás alapján talán a neki van könnyebb dolga

Otthon: Emp, Chi, Par, Int, Rom

Idegenben: Cag, Juv, Ata, Samp, Nap

A formáját tekintve 16-18 pont (szerintem nekik is lesz egy mélypont ekkora szárnyalás után)

ROMA

O: Nap, Ata, Gen, Udi, Pal

I: Tor, Int, Sas, Mil, Laz

A mostani formáját nézve 14-16 pont

NAPOLI

O: Fior, Samp, Mil, Cez, LAZ

I: Rom, Cag, Emp, Par, Juv

A mostani formáját nézve(elég hullámvölgyben vannak, ut. 4 meccs-2 pont,) 15-16

... és végül MI

SAMPDORIA

O: Ces, Ver, Juv, Laz, Par

I: Fior, Mil, Nap, Udi, Emp

A mostani formánkat nézve 16-18pont.

A végén:

Lazio     52+16/18 = 68/70 pont

Roma    53+14/16 = 67/69 pont

Samp    48+16/18 = 64/66 pont

Napoli   47+15/16 = 62/64 pont

Akink meglesz a SZÜKSÉGES PLUSSZ, odaérhet a 3-ik helyre.

AVANTI DORIA!!

Előzmény: Gianluca Vialli (13344)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2 napja 0 0 13344

Annak ellenére, hogy nagyon örülök a mostani sikereknek (ahogyan  ezt pár hónapja kifejtettem Ferrero ténykedését illetve a pénzének a forrását nem ismerem) ezért kicsit aggódok már ami a jövőt illeti. Az olasz focinak az egyik rákfenéje a kiszámíthatatlanság,  ami a pénzügyi összeomlást illeti egyik napról a másikra. Az igazolások és a csapat megerősítésének stratégiája tetszik és kicsit a Marotta időket idézi nekem. Gabbiadini elengedése racionálisan fájó pont, míg Gastaldello távozása emocionálisan fájó de azt gondolom hogy ő könnyebben pótolható ember volt ( ha a szellemiségét nem vesszük figyelembe, csak a játéktudásra korlátozódunk)

Moisander nagyon jó igazolás, hatalmas tapasztalattal rendelkező védő aki Hollandiában kellő rutint szerzett magának az évek során..elég stabilan tudja szállítani a kiegyensúlyozott jó teljesítményt. Én nagyon sokat várok tőle. Ha ilyen játékosokat tudunk ingyen szerződtetni az mindenképpen pozitív, már ami a csapatépítést illeti.

Azt viszont látni kell, hogy a BL-hez iszonyatosan nagy csoda kéne. Ugye most a 3. helyről beszélünk (szinte kimondani is felfoghatatlan). Én akkor belemennék egy kis tippelésbe, szigorúan a jelenlegi felfokozott hangulatból kiindulva és figyelembevéve a csapat valódi erejét.

30.a Milan vs Sampdoria szerintem nagyon lutri meccs lesz, én elégedett lennénk az 1ponttal is. +1

31.a Sampdoria vs Cesena itt annyira kötelező lenne kijelenteni a biztos hazai sikert, így mit is mondhatnék mást. +3
32.a Napoli vs Sampdoria  szerintem itt kikapunk, ne legyen igazam. 
34.a Sampdoria vs Juventus Ha a Juve kienged és nagy sztárjai már csak az utazási irodák ajánlatai olvasgatják akkor szerintem reális az X.     +1
35.a Udinese vs Sampdoria Az Udinese elleni meccsek mindig nagyon kemények, talán a nagy érdektelenség miatt begyűjtjük a 3 pontot de nagyon X-es meccs lesz szerintem. +3

számításaim szerint a következő 5 meccs 15pontjából reálisan olyan 8pont megszerezhető amivel lehet a végén (a mostani 48ra rátéve) 56 pontunk a végén.

A Rómának most van 53, a Lazionak meg 52.. szóval szinte behozhatatlanok a számokat tekintve, ha csak tényleg nem történik valamilyen csoda.

Szerintem a 4-5. hely meglesz. A kérdés pedig az, hogy anyagilag mennyire éri meg nekünk az EL.

Tavaly 60ponttal az Inter 5. lett. Mi meg 45 ponttal zártuk a végét és volt 17 vereségünk most meg van 4(!!!!) ha ki is kapnánk most mind az 5 meccsen akkor is csak 9 lenne a bajnokság végén. Szóval Sinisa nagyon összerakta ezt a védelmet.

sjose Creative Commons License 3 napja 0 0 13343

Ugy tunik a klub strategiaja a lejaro szerzodesu focistakat helyezi eloterbe. Mind Moisander, mind Berretto eseteben mivel nem kellett atigazolasi penzt fizetni joval magasabb fizetest tudtunk kinalni mint a korabbi klubok.

sjose Creative Commons License 4 napja 0 0 13342

Nem csak ot hanem a palermoi Berettot is leigazoltuk mar a jovo szezonra. Ez ketsegtelenul ujdonsag. Ferrero egy teljes rejtely, az meg nagyobb hogy honnan van ennyi penze a focira. Genovai baratom szerint ugy fogunk jarni mint a Parma de addig is elvezzuk a percet ;-)

Allitolag az eddig parmai erdekkorbe tartozo Nova Gorizia irant is erdeklodik Ferrero...

Előzmény: samp-drukker (13341)
samp-drukker Creative Commons License 4 napja 0 0 13341
solo_la_samp Creative Commons License 4 napja 0 0 13340

A Juvet nek írtam, az annyira kőbe vésett:))

Előzmény: cwetka15 (13339)
cwetka15 Creative Commons License 4 napja 0 0 13339

Igazad van 3-at kell. :D

Előzmény: cwetka15 (13338)
cwetka15 Creative Commons License 4 napja 0 0 13338

Csak kettőt kell, mert jó nekünk a 3. :D

Előzmény: solo_la_samp (13337)
solo_la_samp Creative Commons License 5 napja 0 0 13337

Lesz egy rakat anti ill. posticipo-nk mostanában

30.a Milan vs Sampdoria (domenica 12 aprile 2015, ore 20.45)
31.a Sampdoria vs Cesena (sabato 18 aprile 2015, ore 18.00)
32.a Napoli vs Sampdoria (domenica 26 aprile 2015, ore 20.45)
34.a Sampdoria vs Juventus (sabato 2 maggio 2015, ore 20.45 o ore 18.00)
35.a Udinese vs Sampdoria (sabato 9 maggio 2015, ore 18.00 o domenica 10 maggio, ore 15.00)

Azt gondolom az EL lehet a realitás számunkra, mert a Roma, LAzio, Fio, NApoli  négyesből nem tudunk hármat megelőzni, és a BL-hez ugye ez kéne.

samp1991 Creative Commons License 5 napja 0 0 13336

ÁMEN!

Az tutti hogy sem nekünk, sem a Lazionak nincs az ínyére ez a szünet, hisz nekik egy még hosszabban tartó nyerőszériát állít meg úgy, hogy az utolsó 5 meccsen 15 pontot szereztek és 13-1 a gólarányuk, utolsó 4-en gólt sem kaptak. Jogos az ezüstéremre az esélyük.

Az is elválik, hogy a Roma felébredt-e a hosszú idő után megszerzett 1-0-s győzelemtől, vagy tovább hozza a formáját. A köv meccsen a Napolit fogadja, szerintem az X lenne a legjobb nekünk.

Annyi pozitívum van, hogy nem olyan sok válogatott zsukásunk van így szinte egységesen tudunk edzeni. Ha jól olvastam a Lazionak 13 van és gondolom a Fiornak is van egy pár. Eder mesternek kifelyezetten pozitív élmény lesz, remélem szárnyakkal jön vissza és nem magas orral.

Április 4: Fior-Samp bajnoki

Április 7: Fior-Juve olasz kupa visszavágó

Van rá esély, hogy 1-2 embert pihentetni fognak, talán fontosabb a kupadöntő, mint egy bajnoki.

Előzmény: cwetka15 (13335)
cwetka15 Creative Commons License 5 napja 0 0 13335

Én most is reménykedem akárcsak pár éve mikor megcsaptuk a Nápolyt és kijutottunk a BL-be. Akkor is nekünk volt a legnehezebb sorsolásunk, de oda tudtunk érni. A csapat egyben van és én megint bizakodó vagyok. Nyilván ez álom kategória, de láttunk már csodát. Meg lesz az a 3. hely. Meg kell, h legyen. A Laziot most mi fogjuk majd megkéselni és nem fordítva. Kipukkadnak majd ők, ha nem akkor meg a Róma, de oda fogunk érni a 3. helyre vagy így vagy úgy. :D

sjose Creative Commons License 5 napja 0 0 13334

Az alsohazban nagyjabol mar eldoltek a dolgok. A Parmat semmi sem menti meg de az is lehet hogy egeszen a D osztalyig sullyednek mint a Siena. A Cesenarol nagyon nehezen elkepzelheto hogy osszeszedje a hianyzo 15-16 pontot 10 meccs alatt a mostani 21-hez. A Cagliari detto. Meg az Atalanta van veszelyben de a rivalisok nagyon gyengek igy ok osszekaparhatjak a hianyzo 10-11 pontot 30-bol. A tobbieknel a mi 4 evvel ezelotti osszeomlasunkra lenne szukseg de ilyet csapat ritkan csinal. 

Az elbolyban a Juve ugye stadionostul teljesen kulon szintet kepvisel valahol szomoru hogy ekkora a kulonbseg kozte es a mezony tobbi resze kozott. A 2.-6. helyre nem hiszem hogy mas odafer mint a mostani csapatok a vegso sorrendet nehez megjosolni mai formaja alapjan a Lazio tunik ezustermesnek. A mi sorsolasunk talan a legnehezebb a Fiorentina elleni meccsen kiderul mire szamithatunk, jo esetben a 4. hely sem elkepzelhetetlen. Az igazi penzt viszont a harmadik helytol lehet keresni... Szereny szamitasok alapjan a BL jovore 50 millat is hozhat a konyhara es ehhez meg nyerni sem kell...

solo_la_samp Creative Commons License 6 napja 0 0 13333

Eder Mestert lathatóan feltüzelte Conte behívója (csak nehogy megsérüljön a válogatottnál), nagyon eltalálta a szabit, Handa-nak esélye sem volt, ráadásul pár percre rá volt egy másik szép szabi, ahhoz se kellett sok.Okaka tökéletes szerepe is meg van, most már: 65-70. percben előnyben beállva, remekül tartja a labdát, csak faulttal lehet megállítani, folyamatosan tudja tördelni a játékot.

Azért az elképesztő, hogy elkaptuk a fonalat a derbi óta! Én a Rom-Int-Fio-Mil sorozatból 4 pontot tippeltem, erre már két meccs után zsebbe van 6 .

Az biztos, hogy a válogatott szünet most nem a legjobbkor jön nekünk.

A legkritikusabbnak én is a Fio-Nap-Laz meccseket érzem most, ráadásul az első kettő idegenben, bár ha szerencsénk lesz a Napoli még örlődni fog az EL és a bajnokság között. A Juve viszont már jó eséllyel bajnokként jön, otthon szerintem így foghatók lehetnek (talán két éve már megcsíptük így őket) Lesz még négy kötelező Cesena-Empoli-Verona-Parma, amik néha a legnehezebbek ugye, az első kettő a kiesés elől menekül-az kemény lesz, a második kettő remélhetőleg csak formalitás. + Van még egy Udinese, ami mindíg, mindenhol nehéz (főleg nekünk :)) Szóval érdekes hajrá vár ránk, ha a hátra lévő 10 meccen 18-20 pontot össze tudnánk kaparni, akkor a jó isten se mentene meg minket Európától. (az más kérdés, hogy az jó lesz-e nekünk....)

AVANTI DORIA!!!

sjose Creative Commons License 6 napja 0 0 13332

Jo esellyel a 6. hely is EL-t erhet.

Előzmény: samp1991 (13331)
samp1991 Creative Commons License 6 napja 0 0 13331

Gondolom Gabba is sajnalja mar hogy elment tolunk.

Ahogy tobben is irtuk, az egy honap iranyado lesz, mi is (lehet) a celunk. Eltelt 2 het es a vartnal is jobban teljesitunk, ami azt jelzi, ősztol Europa a cél.

Hosszú még az út, 1-2 skalpot be kell gyujteni, ahhoz hogy meglegyen.

Fior, Milan, Juve, Napoli, Lazio sot, Udine se lesz setagalopp. Sajnos a 2 legjobb formaban levot fogadjuk otthon, a tobbihez mind idegenbe megyunk, igy talan mindegyik skalpnak szamit.

a legnehezebb a Fior es a Lazio lesz, a Napoli es a Juve kovetkezik nehezsegi fokozatban. Harmat hozni kell a 6-bol es akkor talan meglehet, ha a kisebb csapatok ellen nem botlunk.

Előzmény: sjose (13327)
Gianluca Vialli Creative Commons License 6 napja 0 0 13330

Azért jól jegyezzük meg ezt a 2 hetet... szinte hihetetlen is.

cwetka15 Creative Commons License 6 napja 0 0 13329

Is-Is! Akkor van meló mikor akarom. Ilyen szempontból szerencsés a munkám, mivel elég egy laptop és internet. :)inkább nyaralás azért a srácokkal.

Előzmény: sjose (13326)
sjose Creative Commons License 6 napja 0 0 13328

Bulgaria ellen Conte Sorianoval egyutt Edert is behivta a keretbe. 

sjose Creative Commons License 6 napja 0 0 13327

Eder golja konnyen feledteti Gabbiadinit

sjose Creative Commons License 6 napja 0 0 13326

Ott dolgozol vagy nyaralsz?

Előzmény: cwetka15 (13325)
cwetka15 Creative Commons License 6 napja 0 0 13325

Phuketen vagyok most 2 hónapot. Balit csak levezetésnek terveztük 1 hét erejéig. De lehet Fülöp-szigetek lesz, mert azt mondták nincs sok látni való. Igaz ez?

Előzmény: magyarbasi (13323)
samp1991 Creative Commons License 6 napja 0 0 13324

Ez a gyoztes méntalitas. Nem kapunk golt es. 1-2t majd csak bekotrunk. Fiorban nagy teszt lesz, nem szabad kikapni. 0-0val most is kiegyezek, de igazan egy. 0-1-el lennek elegedett!!

AVANTI DORIA!

magyarbasi Creative Commons License 6 napja 0 0 13323

Hol vagy cwetka, Balin? Én is néztem ott hajnali háromkor Samp-Milant... 

Behúztuk, és nagyon együtt látom a csapatot. Merjünk nagyot álmodni!

Előzmény: cwetka15 (13321)
sjose Creative Commons License 6 napja 0 0 13322

14 probalkozasra csak megutottuk Mancinit :-) Elvezzuk a pillanatot mert annyira hihetetlen.

cwetka15 Creative Commons License 6 napja 0 0 13321

Nehéz szülés volt, de zsebben a 3 pont. :)