Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Gianluca Vialli 3 napja Creative Commons License 12702
sjose 5 napja Creative Commons License 12701

Igen Manolo felet kaptuk meg anno Zaza teljes jatekjogaert mert csak egy eve volt hatra nalunk... Ha valamelyik angol csapat benzul a melyen benyul a zsebebe el kell engedni. 

Előzmény: psz-f (12700)
psz-f 5 napja Creative Commons License 12700

okakat ugy kepzelem mint Benzemat a realnal ,termeszetesen az eroviszonyokat leszamitva .Nem lo sok golt ,de nagyon hasznos ehhez a csapathoz . megtudja nehez helyzetrkben tartani a labdat ,eros es illik a csapatba.

kulonben Gabbiadini jatekjoganak 50 % a mienk,nemde ?!

Gianluca Vialli 5 napja Creative Commons License 12699

Teljesen rendben van ez az eredmény, az pedig hogy 8 forduló után a Juventus mellett csak mi vagyunk veretlenek az valami fenomenális mondhatni bravúr kategória. Kiváncsi vagyok hogy meddig tart ki a "szerencsénk" és a Sinisa varázslat, de azért józanul belegondolva azt kell mondadom hogy hosszútávon tarthatatlan lesz ez a 3. hely, sőt az első 5be kerülés is. Az viszont biztos, hogy majd becsúsznak vereségek is, de ennek ellenére van egy stabil, masszív keretünk ahol mindenki teszi a dolgát, egyfelé húz. Cassano és Pazzini féle zsenieink most nincsenek, viszont ha az arányokat nézzük minden poszton vannak jó játékosaink, akik mindig képesek (még a legrosszabb napjaikon is) hozni egy közepes, megbízható teljesítményt, ebben pedig megkérdőjelezhetetlen az edző személye szvsz.

Parma-nál viszont vannak komoly gondok, pedig a keretüket nem tartanám annyira gyengének.

sjose 6 napja Creative Commons License 12698

Teljesen partiban voltunk az egyenileg sokkal jobb jatekosokbol allo es kozel haromszoros koltsegvetesbol dolgozo Romaval. A tudasbeli kulonbseget sikerult kuzdoszellemmel kiegyensulyozni es kis szerencsevel meg a 3 pont is meg lehetett volna. A dontetlen azert igazabol realis. Hihetetlen hogy szinte a tavalyi garda BL helyert kuzd.

Az eddig konnyebb sorsolas eleg onbizalmat adhat hogy az Inter, Fiorentina, Milan sorozatot sikeresen abszolvaljuk. 

A dontetlen ellenere remek volt ma Samp szurkolonak lenni.

samp1991 6 napja Creative Commons License 12697

Én is azt látom, hogy nincs különlegesen kiemelkedő emberünk, ezért tud egyenlően harcolni egyik a másikért. Nagyon nem bántam volna ha Okaka jól tartja a "CHUKA"-ját és meg...juk a Romat! Fő hogy kezdjük elhinni, hogy minket nem ver meg akárki. AVANTI DORIA!

samp-drukker 6 napja Creative Commons License 12696

Szerintem a BL selejtezőt elérő csapatunk óta most van a legjobb csapatunk!

A cserepad is minőségi: Silvestre, Marchionni, Sansone (őt azért hiányolom a csapatból) és Bergessio is csak pár percet kap.

sjose 6 napja Creative Commons License 12695

Gabbiadinit mas vinne fel Europa es ha rendesen fizetnek erte el is kell engedni. Senki sem potolhatatlan. A cikk nagyon erdekes talan csak abban vitatkoznek vele hogy meghatarozo emberek tavoztak nyaron. A legnagyobb igazolas az volt hogy a kulcsemberek Mustafi kivetelevel maradtak. Costa, Renan tavaly is perememberek voltak.

Előzmény: samp-drukker (12694)
samp-drukker 6 napja Creative Commons License 12694

Gabbiadini Tottenham?

Szépen "összefoglalták" a csapatot:

http://ailedepigeon.blog.nepsport.hu/archives/2014/10/24/Mihajlovic_minimalista_matrozai/

sjose okt. 23. Creative Commons License 12693

En mar vittem be nem szoltak erte

Előzmény: cwetka15 (12692)
cwetka15 okt. 22. Creative Commons License 12692

Fényképezőgépet vagy go pro kamerát be lehet vinni a stadionba?

cwetka15 okt. 22. Creative Commons License 12691

Solo vagy valaki aki már vásárolt a listicket-en. Vennénk meg a jegyet, de születési helynek csak az olasz megyékből lehet választani, annak ellenére, h MO-t jelöltük be. Vmi tipp ezzel kapcsolatban? Lényeges ez az infó a jegy vásárláshoz? Nézi-e ezt akárki, vagy lehet-e ebből problémánk, h vmi random olasz megyét választunk ki?

Előzmény: solo_la_samp (12685)
cwetka15 okt. 21. Creative Commons License 12690

NEm tudom, hogy ez most jó vagy szar nekünk. :/

Előzmény: samp1991 (12689)
samp1991 okt. 21. Creative Commons License 12689

Remélem Mihajlovic sokat jegyzetelt ma este. "-t találunk mi is szombat este :)

sjose okt. 21. Creative Commons License 12688

Nem egeszen. A Sud az ultrak azaz a B kozep helye oda szinte nincs is jegy. A Nord ugye a derbin a G***A szurkolok torzshelye de kulonben egy "egyszeru" lelato. A tobbi stimmel.

Előzmény: cwetka15 (12687)
cwetka15 okt. 21. Creative Commons License 12687

HA jól értem akkor a sudbe a bérletesek mennek, a tribunahoz a vip páholy és az azt körülvevő rész tartozik. A nord a b közép, a distinti pedig a a vippel szembeni lelátó.

Előzmény: sjose (12686)
sjose okt. 20. Creative Commons License 12686

Ultem mar mind a negy oldalon. A Sud-be nehez legyet kapni mert oda koran elfogynak a berletek. A distinti ennel valamivel dragabb ott viszont ha delutan van a meccs es jo ido a szemedbe sut a nap :-) A Nord talan a legjobb megoldas oda kb annyi a jegy mint a deli lelatora. A Tribuna a legdragabb viszont ott neha kifoghatsz egy jatekost is aki eppen nem jatszik. En nagyon regen Veron-tol nem messze ultem aki eppen serult volt es ket eszmeletlen novel nezte a meccset :-)

Probald meg felhivni a Sampdoriapointot hatha tudnak segiteni jegyvasarlassal. 

Előzmény: cwetka15 (12684)
solo_la_samp okt. 20. Creative Commons License 12685

Listicket.it nézd meg. Itt online.meg lehet venni a jegyeket. Elm 20 eur körül kell indulnia a nordba. Ez olcsó és megy a szurkolás cserébe a pályát nem olyan jól látni. A distinti már drágább, itt már ülnek a népek és jobban látni a pályát. Ide 40-50 eur körül kell lennie.

cwetka15 okt. 20. Creative Commons License 12684

Vagy van kint ismerős aki tud segíteni jegyvásárlásban? Akivel fel vehetjük a kapcsolatot? Amit találtam a samp-roma meccsre az kb 2 jegy 165euroért. Ami annyira nem finom azért. :D

Előzmény: cwetka15 (12683)
cwetka15 okt. 20. Creative Commons License 12683

Meg kell csapni őket ahogy megvágtuk pár éve, mikor kijutottunk a BL-be. Ha jól emlékszem azzal vettük el az esélyüket a bajnoki címre. Keresem a honlapon a jegyárakat, de sehol nem ír semmit. csak a térkép van meg a stadionról kb. Tudtok javaslatot mondani, hogy honnan élvezhető, látható legjobban a meccs? Milyen áron vannak a jegyek és azok hová szólnak?

Előzmény: sjose (12682)
sjose okt. 20. Creative Commons License 12682

A Roma mas kategoria mint az eddigi ellenfelek, kb haromszor akkora penzbol gazdalkodnak mint mi. A dontetlen is bravur lenne. 

Előzmény: cwetka15 (12681)
cwetka15 okt. 20. Creative Commons License 12681

Nem jó hír, de tragédiának nem tartanám. Sztem Legalább olyan jó kapus. Egyik gól sem rajta múlott. Jobban aggaszt az, hogy gyermeteg hibákat vétünk elől és hátul is. Még mindig nem ment le a tegnapi fiaskó a torkomon... Ezek után, kötelező otthon tartani legalább az egy pontot szombaton.

Előzmény: Gianluca Vialli (12680)
Gianluca Vialli okt. 20. Creative Commons License 12680

na ez a tragédia, kérdés hogy mikor épül fel.

Előzmény: sjose (12679)
sjose okt. 20. Creative Commons License 12679

Vivianot valoszinuleg meg kell operalni a terden... nagy pech mert remek formaban volt. Romero megszolgalhatja hatalmas fizeteset igy viszont nem tudjuk eladni januarban...

samp1991 okt. 19. Creative Commons License 12678

Nagyon remélem hogy a Roma ellen ilyen elfolyás nem lesz. 1 golt kaptak a Juve-t leszámítva 7 mecs alatt. Ott kell megmutatni hogy mit is jelent a koncentráció elől!! 2-1-re nyerünk. AVANTI DORIA!!

samp1991 okt. 19. Creative Commons License 12677

Egyetértek Cwetkával!! És ez még 10 emberrel is összejöhetett volna, ha nem szórakozzuk el ott elől!!

cwetka15 okt. 19. Creative Commons License 12676

Kurvára elégedetlen vagyok. 4-et kellett volna rúgni nekik. És alul számoltam...

sjose okt. 19. Creative Commons License 12675

Egyszeruen nem tudunk nyerni Szardinian...

cwetka15 okt. 19. Creative Commons License 12674

Rúgjunk már be ilyeneket könyörgöm.

cwetka15 okt. 19. Creative Commons License 12673

Megsérült egy kirúgásnál.

Előzmény: Lecso11 (12670)