Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

solo_la_samp Creative Commons License 13 órája 0 0 13282

Nem kéne.... Nem úgy volt,hogy kisargazta magát?

Előzmény: samp1991 (13279)
madbalee Creative Commons License 20 órája 0 0 13281

Lejárt az eltiltása?:)

Előzmény: cwetka15 (13278)
madbalee Creative Commons License 20 órája 0 0 13280

Gól és gólpassz után szerintem nem olyan váratlan.

Előzmény: samp1991 (13279)
samp1991 Creative Commons License 20 órája 0 0 13279

... es Okaka ujra a kezdoben Eto'o helyett...

cwetka15 Creative Commons License 1 napja 0 0 13278

samp1991 Creative Commons License 3 napja 0 0 13277

Nagyon jo lenne ha az Eder-Muriel-Eto'o harmas osszeszokna. Vegre megerkezhetnenek a golok is a csapatba. Alljunk ossze hatul, hogy ne kapjunk olyan konnyen golt majd jutassuk el a labdat Eto'ohoz vagy Eder mesterhez.

Egy honap mulva elvalik, a Roma-Inter-Fiorentina-Milan sorozat után, hova tudunk odaérni.

solo_la_samp Creative Commons License 3 napja 0 0 13276

Igen, Muriel nekem kellemes meglepetés. Másfél év padozas után azért lutri volt, de úgy tűnik el a lehetőségekkel,

sjose Creative Commons License 3 napja 0 0 13275

Visszaneztem meg parszor az egyenlito golunkat... Muriel nagyot alkotott, mellel maga ele tette es kapasbol ballal bevarta ritka szep gol volt.

Előzmény: solo_la_samp (13274)
solo_la_samp Creative Commons License 3 napja 0 0 13274

Ezt Chuka sem tudta kihagyni :))

Hál istennek sárgát kapott, így jövő héten biztos nem játszik. A Muriel-Eder-Etoo hármassal jól ki kell tömni otthon a szárdokat, mert utána elég kemény széria jön.

AVANTI DORIA!!!

sjose Creative Commons License 3 napja 0 0 13273

A veronai meccset sajnos felaldoztuk a derby miatt, ma tulajdonkeppen 30 percet kiveve mi iranyitottuk a jatekot. Bergamoba nem nyerni jarunk altalaban, jo volt latni hogy a masodik felidoben felebredt a csapat es tobb szep helyzetet is kidolgoztak es vegul sikerult megforditani a meccset. Eto'onak ugy tunik fekudt az uj munkakor es meg volt a kondicioja a 90 perchez. Murielre sem lehet panasz mar a masodik goljat rugta eleg sok kihagyas utan. Jovo heten mindenkeppen le kell gyozni a Cagliarit hogy kello onbizalommal nezzunk elebe egy nehezebb sorozatnak.

samp1991 Creative Commons License 3 napja 0 0 13272

Abszolút egyetértek. Hol volt ez a Samp az utolsó 5 meccsen (a derbyt kivéve)? nem tudom mi történt az öltözőben, de mintha megszélta volna őket a (szent)lélek. Volt küzdeni akarás, volt hajtás, harcos-attitűd. Nagyon remélem hogy Eto'o keze is benne van. Ezt kell neki játszani, egy Pirlo posztot.

Avanti Doria! 

Előzmény: sjose (13271)
sjose Creative Commons License 3 napja 0 0 13271

Miert nem tudunk 2 felidot igy vegigjatszani? 

sjose Creative Commons License 3 napja 0 0 13270

es ezt meg Okaka sem tudta elrontani es ha kap erte egy sargat jovo heten nem kell nezni a szenvedeset

sjose Creative Commons License 3 napja 0 0 13269

Micsoda gol!!!!!! Muriel!

sjose Creative Commons License 3 napja 0 0 13268

Adjuk el Okakat az elso vevonek...

Előzmény: samp1991 (13267)
samp1991 Creative Commons License 3 napja 0 0 13267

Muriel kijott a meccsre

samp1991 Creative Commons License 3 napja 0 0 13266

Talan ez a 3 kozeppalyasos felállás nem tesz jot nekunk. Vissza kellene terni az alapokhoz, azaz: nem kapunk golt. Ha ehhez 4 vedo es 5 kozeppalyas kell, am legyen. A 2 szelunk atjarohaz, a beadasokra meg minden meccsen odaér valaki

muriel, aquah regini csereket tudnam mar most elkepzelni. 

SuperBazza Creative Commons License 3 napja 0 0 13265

Na nekem ebből elég volt.

Ez egy gyenge csapat, gyenge játékosokkal, rossz edzővel.

Eladtak a három kedvencemből kettőt (Eder a harmadik), semmi értelme nézni ezt a szenvedést.

Ne essünk ki, jövőre meg ki lehet pucolni a házat Sinisa-stól Etoo-stól.

samp-drukker Creative Commons License 3 napja 0 0 13264

A derbin "besárgult" Eder, Obiang, Soriano trió kiesése megpecsételte a sorsunkat...

sjose Creative Commons License 3 napja 0 0 13263

Ismet pocsekul jatszunk nincs senki aki ketszer jol tudna passzolni

samp1991 Creative Commons License 3 napja 0 0 13262

Ujra atsuhan a labda a kapunk elott es senki nem akar beleerni. Varjuk hogy a csatar vagy epp barki aki arra jar, hogy bekororja. Regini a balszel gyenge lancszeme

magyarbasi Creative Commons License 3 napja 0 0 13261

Hülyeség volt Gastát elküldeni.

sjose Creative Commons License 3 napja 0 0 13260

Vegig iranyitjuk a meccset es az elso helyzetbol golt rug az Atalanta...

samp1991 Creative Commons License 3 napja 0 0 13259

Nincs kegyelem. Üsdük meg őket!!!

samp1991 Creative Commons License 3 napja 0 0 13258

Gyerunk harcosok!!! Figyeljunk hatul es rlol maj csak berugjuk a helyzeteket. 

1-3 ide!

AVANTI DORIA!!

samp1991 Creative Commons License 5 napja 0 0 13257

Úgy néz ki Muriel-Okaka-Eto'o lesz a csatársor, legalább is az elején. rúgjunk nekik egy hármast!

Avanti Doria!

sjose Creative Commons License 5 napja 0 0 13256

Bergamoban tobbek kozott Eder eltiltasa miatt az Eto'o, Bergessio, Muriel tamado harmassal lephetunk palyara szo van Correa-rol is... Veronaban ez nem jott be hatha most...

sjose Creative Commons License 5 napja 0 0 13255

igen

Előzmény: solo_la_samp (13252)
samp1991 Creative Commons License 5 napja 0 0 13254

Cassanonak ma jár le a mercato-ja, hogy egy csapatot találjon magának. A Serie A nem igazán kíváncsi ra. A Gazzetta szerint Cassano álma az lenne, hogy visszatérhessen a Samp-hoz. Szerintem kár ingyen elkótyavetyéljük, tudna adni plusszt a csapatnak. Igaz hogy akkor Correa homályba merülne... de talán könnyebb lenne másik posztot találni.  

samp1991 Creative Commons License 6 napja 0 0 13253

Ha mar Sinisha tutti elmegy, sajnalnam ha Eto'o is tavozna. A Torinoba kezdo  a 32 eves qagliarella, a Hellasban a 37 eves Toni, nalunk meg nem fer be egy Eto'o 34 evesen. Ez mar szerintem csak Sinisha akarata es szerintem ez nagy hiba.

az tutti, hogy mikor csabitgattak BL, de legalabb EL helyezeseket igertek neki, de amiota megjott, 5/6 meccse nyeretlenul allunk...

En meg bizom abban hogy lesz eselye meghalalni amiert megvettuk!

Avanti Doria!

Előzmény: sjose (13251)