Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

sjose 5 napja © 12555

A filmszakmabol erkezett Ferrero teatralis kijelentesei mellett igy 1-2 honap utan kezd korvonalazodni hogy mire szamithatunk. A klubvezetes lazasan dolgozik a buzse kurtitasan igyekeznek mindenkitol megszabadulni akire nem szamit Sinisa. Igy kerult lapatra Poulsen, Maccarone tobbek kozott, es amint lehet megszabadulunk Romerotol es Piovaccaritol is. Ferrero erdekelt abban hogy a csapat ne essen ki igy valoszinuleg annyi penzt be fog tolni ami a kieses elkerulesere eleg, de komolyabb befektetesekre nem szamithatunk. O is mint sokan egy akademiatol varjak a felemelkedest de az egy sokeves folyamat eredmenye.

sjose 6 napja © 12554

20 nappal a mercato vege elott meg finoman szolva sincs kesz a csapat. Kapus poszton rendben vagyunk Viviano a kezdo Da Costa valszeg marad a kispadra hacsak nem megy Torokorszagba. A vedelemben Mustafi tavozasaval meg nagyobb az ur. Fornasier valoszinuleg Percaraba megy tapasztalatot szerezni igy legalabb ket minosegi vedore lenne szuksegunk. Sinisa tapasztalt egy nagy csapattol tavozo vedot szeretne lehetoleg olcson ez a valtozat egyenlore ugy nez ki nem letezik pl Campagnaro 34 evesen masfel millat ker ugy hogy nincs garanzia hogy hany meccset tud jatszani.

Kozeppalyan rendben vagyunk sot a 3 kiado posztra meg tulkinalat is van. Igy nem lehetetlen hogy Renan utan Obiang is tavozik. Ot csak akkor engedjuk el ha visszautasithatatlan ajanlat erkezik erte. SZVSZ hiba lenne most egy rosszabb szezon utan elengedni...

A tamadosorban erosodtunk talan evek ota most van a legerosebb csatarsorunk papiron. Gabbiadinit sikerult itt tartani meg egy szezonra es Bergessio erkezese mindenkeppen pozitivum. Ahhoz azonban hogy biztos kozepcsapat legyunk meg szukseg lenne minimum ket jo vedore...

sjose Aug. 11. © 12553

Iden biztos nem. Egyenlore a kiadas-bevelt kell egyensulyba hozni mert az uj tulaj sem akar evente 15 millat betolni a vesztesegek fedezesere. Nagyon sok jatekos van a keretben akik mashol fociznak de mi fizetjuk oket ha ezektol sikerul megszabadulni a deficit akar el is tunhet. Osti eleg szepen epiti le a keretet de meg van nehany labdazsonglor akin tul kell adni peldaul a harom eve a Cittadellatol megszerzett Piovaccari.  

Előzmény: krisztiankorea (12552)
krisztiankorea Aug. 11. © 12552

Mikor igazolnak mar egy cassano vagy pazzini szintu jatekost xd

Előzmény: sjose (12551)
sjose Aug. 10. © 12551

Viszont Romerotol egyenlore nem tudunk megszabadulni

laco1005 Aug. 10. © 12550

Ez nagyon jól hangzik!!!!

Előzmény: sjose (12549)
sjose Aug. 10. © 12549

Viviano mar az edzokozpontban van es valoszinuleg holnap ala is irja a szerzodeset. Ha bevalik 3.5 fel millio koruli osszegert megvehetjuk vegleg a Palermotol.

sjose Aug. 10. © 12548

Jovore Viviano lesz a kapus de meg nincsenek a papirjai teljesen rendben ezert vedett Da Costa

Előzmény: laco1005 (12547)
laco1005 Aug. 10. © 12547

Vannak még csodák, ugyanis DA COSTA-t védetik!!!!  Seria C szinten van a koma!! Védelmen tényleg van mit csiszolni, kapusunk, hát nem hiszem el hogy nem lehet egy kapust találni, nála jobbat pedig tényleg nem lenne művészet..

Előzmény: cwetka15 (12546)
cwetka15 Aug. 10. © 12546

West Ham - Samp összefoglaló. Az első ólunknál Okaka szépen használta a testi erejét. A 2. pedig szép támadás volt egy fineszes húzással. Viszont a hátsó alakzatunk botrányosan szar a kapussal együtt. Sokat támadott a west, ebből gondolom, h a középpályán is vannak hiányosságaink, ha ilyen gyakran áthozták a labdát.

https://www.youtube.com/watch?v=fPLe_zLjVrk&list=UUCNOsmurvpEit9paBOzWtUg&index=1

krisztiankorea Aug. 10. © 12545

Jo is hogy a 100 eves jepes nem jon :-) 

Előzmény: SuperBazza (12542)
cwetka15 Aug. 8. © 12544
Előzmény: sjose (12541)
cwetka15 Aug. 8. © 12543
Előzmény: sjose (12541)
SuperBazza Aug. 8. © 12542

Yepes nem jön, Lugano is célpont.

sjose Aug. 8. © 12541

A Samp pointban nem talaltam meg. Koszi!

Campagnaronak ket eves szerzodest ajanlottunk 800 ezres fizetessel ami keves neki.

Előzmény: cwetka15 (12540)
cwetka15 Aug. 8. © 12540

A kappa gigastoreban. Hétfőn rendeltem meg és mára már itt is van. De ha jól láttam akkor a Samp pointban is elérhető. 80 Euro.

Előzmény: sjose (12539)
sjose Aug. 8. © 12539

Hol vetted?

Előzmény: cwetka15 (12536)
sjose Aug. 8. © 12538

Azert ez meg kozel sem biztos. Nagyon magas a fizetese (millio folotti) es ez nalunk tul sok. Persze mindenki orulne Hugo visszateresenek hiszennalunk lett ismert focista.

Előzmény: Rolkó_ (12537)
Rolkó_ Aug. 8. © 12537

Campagnaro pl. szerintem napokon belül visszatér hozzátok, legalábbis arról szólnak a hírek. A Genoa is szerette volna leigazolni, de a szíve hozzátok húz.

Előzmény: sjose (12535)
cwetka15 Aug. 8. © 12536

Sztem még 1 szezon után el lehetett volna passzolni simán 15-20 között. Azt látom, h nem adjuk meg az esélyt a játékosoknak és magunknak, h kiteljesedjenek és jobb áron eladjuk őket. Azonnal akarunk kicsit nagyobb összegeket. Ha azt nézzük, h mennyiért jött és mennyiért ment, akkor jó dealt csináltunk. Ha azt nézem, h van-e az árában még elvesztegetett érték akkor sztem van. Nem kevés.

Gyerekek, megjött a piros mezem. Mondhatom, h az egyik legszebb mezünk. Mindenkinek ajánlom, h szerezzen be egyet. Forza Samp!

sjose Aug. 7. © 12535

Szinte ingyen jott alacsony volt a fizuja. Szerintem ez a 10 milla koruli osszeg nem rossz ar foleg ha a kapott penzbol igazolunk egy tapasztalt vedot sokkal kevesebbert.

laco1005 Aug. 7. © 12534

Mustafi eladása szinte biztos volt, ezt lehetett tudni! Nem gond , ha visszaforgatják a csapatba.

Előzmény: cwetka15 (12533)
cwetka15 Aug. 7. © 12533

Apa kezdődik... A faszságok már megint...

Előzmény: sjose (12532)
sjose Aug. 7. © 12532

Mustafi 9.5 millioert a Valenciaba igazolt Renan 1.2 ert az Emiratusokba.

Lufu! Aug. 6. © 12531

Sziasztok!

Hivatalossá vált Mustafi Valenciába igazolása. Mint Valencia szurkoló érdekelne a bővebb véleményetek róla (erősségek, gyengeségek stb.) ? 8,5 millióért jött végül +10% a jár a Sampnak az eladásából, és egy Valencia-Samp edzőmeccs is bele lett véve a megállapodásba.

Köszi a választ előre is!

Üdv,
Lufu

cwetka15 Aug. 4. © 12530

Most rendeltem meg :D Remélem pár nap alatt ideér.

Előzmény: solo_la_samp (12524)
laco1005 Aug. 4. © 12529

Szerintem mustafi- ér 10M nem rossz tekintve hogy eddig csak egy komolyabb éve volt. Ettöl szerintem is komoly potenciál van benne!

Okaka-t egyelörre kár lenne eladni, bár jött Bergessio, de nincsen tartalék vagy váltós mögötte.

Genovahoz képes jobbak az átigazolásaink!!

sjose Aug. 4. © 12528

Renan az Emiratusokba igazolt az ugylet reszletei meg nem kerultek nyilvanossagra.

cwetka15 Aug. 4. © 12527

Elvileg 7m a piaci ára. 15-ért azt mondom én is, h mehet. Sztem amúgy az lenne a korrekt ár a benne lévő potenciál és a kora miatt.

Előzmény: sjose (12526)
sjose Aug. 4. © 12526

Mustafiert 10 milliot kinal a Valencia. Allitolag 15-ert mar szalaggal atkotve atadnank barkinek...

Előzmény: sjose (12525)