Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

laco1005 2014.04.23 20:09:32 © 12409

laco1005 2014.03.20 16:15:09 ©    12326

Mindentől függetlenül egy pár meccsre ki lehetne próbálni Fiorillot. Véleményem továbbra is az , hogy benne több a lehetőség mint Da Costában! Sampdoria vs Roma kupameccs, tudom ez csak egy meccs, de van benne potenciál higgyétek el.

sjose 2014.03.21 04:29:20 ©    12327

Fiorillot par eve mar berakta valaki tetmeccsen es egy katasztrofa volt... Da Castarol sokat elmond hogy az Anconatol sikerult anno megszerezni es csak azert jutott szohoz mert a klubvezetes nem akart penzt kolteni kapusra.

Előzmény: laco1005 (12326)

Szerintem is hiba elfecsérelni a tehetségeinket. Pár éve nem volt a toppon de a kapusok később érnek.

Bár én is elismerem egy meccs alapján ítéltem meg, hogy egy lehetőséget megérdemelne!

Előzmény: sjose (12408)
sjose 2014.04.22 19:07:33 © 12408

Fiorillo remek bemutatkozasa Cataniaban ismet ravilagitott hogy neha mekkora marhasagokat csinal Osti. A telen a tulaj kiadta a jelszot mindenaron elszoritani a deficitet. Carlo munkahoz latott es sorban sozta el a padon uloket akiknek Sinisa nem szant szerepet. Sajnos a nagy leepitesbe egy ket hiba is csuszott mert teljesen erthetetlen modon Fiorillo jatekjoganak a felet ELCSERELTE egy Juve remenysegre (Beltrame) ahelyett hogy legalabb penzt csinalt volna belole. Hasonloan Poli jatekjoganak a felet Salamonera cserelte a Milannal amire mindenki megint csak fogja a fejet...

Holnap a kozgyules jova hagyja a penzugyi beszamolot ami valahol 15-20 milla koruli hiannyal zar. A hianyt Icardi, Poli es Biabiany utan jaro penzekbol fogjak nagyjabol fedezni. Ez azt jelenti hogy nyaron csak akkor lesz igazolas ha a csapat piackepesebb jatekosaitol megszabadulunk. Gabbiadini, Obiang es Mustafi tavozasa varhato ami osszefuggesben van azzal hogy Sinisa meg mindig nem irt ala...

sjose 2014.04.20 05:31:28 © 12407

Nem volt ez bunda akik a palyara leptek ennyit tudnak. Szerintem egy teljesen tet nelkuli meccsen Sinisa palyara kuldte a padot hogy megnezze kire lehet szamitani jovore. Kiderult a tobbseg nem uti meg a szukseges szintet. Fiorillo volt az udito kivetel azt hiszem ha igy ved a fennmarado 4 meccsen akkor jovore nem kell kapust igazolnunk kar hogy a Juvenak eladtuk a fel jatekjogat mert nem fog sokaig nalunk maradni...

A viking harcos, a ket lengyel srac viszont teljesen haszontalan volt remelem a nyaron elkuldjuk oket. 

Előzmény: Gianluca Vialli (12406)
Gianluca Vialli 2014.04.19 20:57:09 © 12406

hopsz a mai meccsről lemaradtam, de talán jobb is. nem mondom h bunda volt, inkább úgy fogalmaznék hogy szerintem Szinisa volt túl jólelkű.. mindenki gondolja úgy ahogy akarja:)

laco1005 2014.04.19 18:14:00 © 12405

Fiorillot kellene játszatni mint azt már mondtam korábban !!!

Ő az egyetlen pozitívum ezen a meccsen. Az eredmény sajnos nekünk már mindegy, fiatalokat ki lehet próbálni.

sjose 2014.04.19 15:41:57 © 12404

Ezt rossz nezni olyan mint egy atlagos Serie B meccs... Fiorillo viszont remek!

sjose 2014.04.19 14:45:18 © 12403

Sinisa nem szorakozott az egesz cserepadot bekuldi Cataniaban. Most vagy nagyon meg akarjak majd mutatni mint Sassuoloban vagy...

sjose 2014.04.19 14:41:49 © 12402

Vegeredmenyben teljesen mindegy hogy 10. vagy 16. lesz a csapat nehany fiatalnak igy lehetoseget biztosithatnak a tapasztalatszerzesre. Fiorillo mar megerdemel par percet a kapuban leven nem rosszabb mint Da Costa. 

Mar vannak a nyari valtozasokra utalo jelek is. De Silvestrit ugy tunik vegleg megvesszuk a Fioretinatol, ha jol emlekszem a fel jatekjoga elado igen jutanyos aron es utana is maradna nalunk. Mustafit valoszinuleg felaldozzuk, mivel bekerul a nemet valogatottba es az ara eleg jol megemelkedett ahogy Obiang tavozasa is valoszinu. Gabbiadinit a Juve visszarendeli tehat a helyere is kell majd valaki. 

Sinisa dontese jelzeserteku lesz ha marad az azt jelenti hogy garanciakat kap arra hogy a csapat nem a kieses ellen kuzd majd. 

Előzmény: SuperBazza (12401)
SuperBazza 2014.04.19 12:35:21 © 12401

Raktam is magunk ellen tippmixen.

Szépen kúszik fel a Samp oddsa, alighanem tudnak ők is valamit...

Előzmény: sjose (12400)
sjose 2014.04.18 14:10:21 © 12400

A fel csapat otthon marad a Catania ellen...

sjose 2014.04.16 16:00:06 © 12399

Icardi vasarnapi musorszama miatt elokerult a Traversa eset 14 evvel korabbrol. Aki mar regota koveti a csapatot talan emlekszik hogy a 90-es evek kozepen ket fiatal csatar is bemutatkozott a Samp-ban Iacopino es Carparelli. Az utobbi nehany ev mulva a varosi masik csapatban kotott ki es a 2000-es Serie B derbin csapata masodik goljat szerezte. A gol utan igyekezett a Samp szurkolok tudtara adni "nem tetszeset" es Icardihoz hasonloan provokalta a szurkolokat. Aztan egy idohuzasnal odament az egyik vedonk Traversa es ahogy ma mar bevallja igazabol nem is a labdat hanem a terdet celozva hatalmasat rugott Carparellibe amiert 2 meccses eltiltast es egy komolyab penzbunetest kapott. Bar nem volt egy Mannini a Samp szurkolok a mai napig emlekeznek "hostettere" es kuldtek neki ingyen jegyet a kovetkezo nehany meccsre :-)

sjose 2014.04.15 15:12:29 © 12398

Az elkovetkezo napokban fontos kerdesekre is valaszt kaphatunk. A vezetok leulnek Sinisaval a folytatasrol targyalni es kiderul sikerul e megegyezni a folytatasrol. Bar az Intert a hatterben nem szabad lebecsulni a hirek szerint Sinisa akkor hosszabbitana ha nem a kieses ellen kellene harcolni megint egy evet azaz a klub hajlando lenne akkora erositeseket vegrehajtani amivel siman elerheto a kozepmezony. Osti par honapja meg egy ujabb szuk esztendorol beszelt ugyhogy kerdeses mi lesz.

sjose 2014.04.15 06:29:21 © 12397

A Catanianak szerintem mar ugyis mindegy, akar nyernek akar kikapnak mennek a levesbe. A bennmaradashoz meg kellene nyerniuk a maradek hat meccsuket. Ha nem jon Sinisa most mi is lehetnenk hasonlo helyzetben... 

A hetvegi zakonak annyi hozadeka lehet hogy az Inter megtartja Mazzarit es nem viszi el Mihajlovicot. A maradek meccsen az is kiderulhet hogy megint a tavalyi jatek lesz vagy valamennyit sikerult elorelepni. A fennmarado meccsek nagy reszet megint elveszithetjuk mivel nekunk mar semmi tetje most kiderul hogy Sinisa tenyleg tudja e a sracokat motivalni. 

Tegnap nem csak a meccset vesztettuk el hanem Obiangot is. Ma mar meg is operaltak es nagy esely van ra hogy mar nem latjuk tobbet Samp mezben. A telen a Napoli 10 milliot kinalt erte ha valaki az operacio utan ennel valamivel kevesebbet fizet viheti. TKP az egesz csapat eleg jol fejlodott az utobbi idoben de ugy tunik Pedro nem jon ki jol Sinisaval mert foszereplobol epizodista lett es a teljesitmenye is erosen visszaesett. 

Ha ot eladnank es bejonne Biabiany es Icardi penze is egesz szep summat kolthetne Osti. Persze nagy remenyeink ne legyenek. 

solo_la_samp 2014.04.14 23:11:38 © 12396

A tegnapról:

Az Icardi-Maxi ügyet pont leszarom, nekem, mint szurkolónak semmi közöm ahhoz, hogy mit csinálnak egymás asszonyával. Viszont amit ez a kis gyökér leművelt tegnap az nálam is kiverte a biztosítékot. Exet ilyen gusztustalanul ünnepelni volt csapata ellen én még nem láttam. Erre nem mentség, hogy heccelték a nézőtérről, azért keres ö eurómilliókat, hogy az ilyen helyzeteket sportemberként kezelje. Tavaly sem volt a kedvencem, ezzel teljesen leírta magát, kb. ilyen Balotelli szint, ő mutogat ki a szurkolóknak...

A meccs:

Nem értettem, hogy miért nem Okaka kezdett, eleve jobb formában van mint Maxi + ezzel a felvezetéssel, nekem egyértelmű volt, hogy Csukának kellett volna kezdenie a két kisemberrel. A tizenegyes sorsa is egyértelmű volt onnan, hogy kiderült ki lövi... Eder is hatalmas barom volt, bár hozzá teszem, hogy fordítva (milánóban ha mondjuk a kis gyökér icardi játssza ezt el) valszeg nem lett volna két sárga 1 percen  belül...  Ennek ellenére sokat elmond erről a foskupac Interről, hogy 10 emberrel is felborult a pálya az első félidőben és Handanovics volt a legjobbjuk. A második félidóben már csak az volt a kérdés, hgoy mikor jön a második gól és mikor esünk össze. Mindenesetre szomorú, hogy egy ilyen pocsék Internek ami március közepén nyert utoljára, mi adjuk vissza az önbizalmát.

"....es 3 fordulo ota nem rugtunk egy arva golt sem..." 

Engem is ez zavar a legjobban. Catania ellen egyértelmű, hogy az Okaka-Sansone-Soriano támadósorral kell kezdeni ők legalább motiváltak lennének és a b csapat trükk már bejött a Hellas és a Sassuolo ellen. Mondjuk nagyon nincs is más verziónk. Maxit ugye nem kéne már erőltetni, Éder Mester kipontozta magát, Gabbiadini még sérült lesz valszeg. A hazaiaknak kb az utolsó szalmaszál leszünk, és bár Szinisát nem így "ismertük meg" , de mégiscsak Olaszországról van szó, és neki van ugye cataniai múltja, nehogy Szicílián felejtsünk egy(három) pontot...

sjose 2014.04.14 21:08:35 © 12395

Az gusztustalan volt hogy a szurkoloinkat hergelte ennel okosabban kellett volna kezelnie ezt a helyzetet. 

Előzmény: Sala79 (12394)
Sala79 2014.04.14 19:55:38 © 12394

Én abban nem látok semmi rosszat, hogy elment az Interbe és gólt rúg nekünk (elvégre ezért igazolták) . Engem a gólöröm bosszant, de lehet egyedül vagyok vele. Azért azt elfelejtette, hogy itt kapott lehetőséget és itt "lett" játékos! Jelzem tavaly se szerettem és nagyon örülök, hogy ez a féreg elment a városból, de kicsi csalódásom van, hogy ezt nem mankóval tette...

sjose 2014.04.14 14:14:56 © 12393

Nem igazan ertem a reakciokat. Icardi Barca utanpotlas, onnan igazoltuk le es jo szokas szerint elfelejtettuk tobb evre kitolni a szerzodeset amikor meg alacsony volt a fizuja. A derbin kapott egy lehetoseget es golt is rugott majd volt egy par honapja amikor nagyon ment neki peldual a Pescara ellen. Az idiota management mire eszbekapott mar ott volt az Inter es elvitte. Nana hogy elment es nem egy kieses ellen kuzdo csapatban akarta tolteni a karrierjet. Az sokat elmond rola hogy megdontotte a honfitarsa harom gyerekes feleseget, de mar napok ota ment a cirkusz a szurkolok reszerol, annyi intelligenciaja meg nem volt hogy kicsit takarekja rakja magat. 

Bar mindenki keresi a kifogast de az Inter siman atgyalogolt rajtunk es 3 fordulo ota nem rugtunk egy arva golt sem...

Sala79 2014.04.14 09:59:46 © 12392

Nagyon sajnálom, hogy ilyen emberileg 0 ember egyáltalán a csapatom mezét felvehette... Nem tudom igaz lenne az a hír, hogy már akkor gerincre vágta a Maxi nőjét, amikor csapattársak voltak, de ha így van, akkor nagy csalódás, hogy nem hordágyon hagyta el a pályát ez mocsok!

cwetka15 2014.04.13 22:49:56 © 12391

Ekkor sajnálom, hogy nincs lehetőség ilyenkor a büntető embert beküldeni, mint a hokiban. Tuti megtapostattam volna. Nekünk köszönhet az a kis takony mindent, h nem vmilyen primaveras csapatban szaladgál most. Remélem 1-2 szurkoló azért felkeresi...

Előzmény: Gianluca Vialli (12390)
Gianluca Vialli 2014.04.13 19:59:01 © 12390

"Ezt az Icardit azért érdekes fából faraghatták. A magánéleti dolgait tegyük is félre, de még bőven nincs egy éve, hogy otthagyta a Doriát, azt a klubot, amelyik tényezővé tette, erre így ünnepel az első gólja után. Ráadásul a második találata után még ennél is látványosabban ünnepeltette magát az Inter-szurkolókkal.

Köszönjük, leülhet!"

sjose 2014.04.13 17:03:20 © 12389

A nap egyetlen apro orome hogy a masik csapat a 89. percig vezetett majd oket is a regi jatekosuk verte meg.

sjose 2014.04.13 16:42:45 © 12388

Biro ide biro oda be kell rugni a 11-est es nem kell mar az elejen hulyesegert 10 emberrel maradni. Egy ekkora zako otthon szegyenletes, tiszta Verona effektus megvan a 40 pont es vege a szezonnak

SuperBazza 2014.04.13 16:24:38 © 12387

Na jó most kapcsoltam ki.

Remélem, hogy ezt a Maxi Lopezt nem kell jövőre a csapatban látnom Da Costaval együtt.

Még a bíró élvezkedjen, hogy minden Samp belépő után sipákol amoda meg semmit.

Undorító, hogy mindig nyomni kell a nagyobb csapatokat előre.

cwetka15 2014.04.13 16:24:28 © 12386

Na akkor itt kapcsoltam el. Remélem nem lesz több...

SuperBazza 2014.04.13 16:13:09 © 12385

Lassan a bíró is közösülhetne a mamájával.

cwetka15 2014.04.13 15:47:22 © 12384

Lehetne vagy már 3:1, 4:1. Hogy a picsába fogja meg ezeket? Da costa meg azt is bevédi amit bele rúgnak...

cwetka15 2014.04.13 15:22:13 © 12383

Óriási. Emberhátrányban is vagyunk. Édert kiállították. Feldobta magát és kakaskodott. OMG! Remélem Sinisa letépi a fejüket.

SuperBazza 2014.04.13 15:21:32 © 12382

De okos vagy Eder édes istenem.

SuperBazza 2014.04.13 15:20:24 © 12381

Kapd be a faszom Maxi...

cwetka15 2014.04.13 15:20:17 © 12380

Elég trágyán kezdtünk... Kimaradt egy tizi a részünkről. 0:1 oda. Avanti