Keresés

Részletes keresés

solo_la_samp Creative Commons License 16 órája 0 0 14753

Vért kell inni vasárnap, most kell letörni a két újonc szarvát.

samp1991 Creative Commons License 30 órája 0 0 14752

2016os meccsek alapján mi vagyunk a sereghajtók:(((

Ideje pontokat vadászni!!

samp1991 Creative Commons License 30 órája 0 0 14751

Kezd tetszeni ez a "túlélni vagy meghalni" felállás!

Bár vasárnapig változhat...., de bizakodjunk:

3-4-2-1 (Gazzetta dello Sport)

kapus: Viviano

hátul: Rano-Silvestre-Cassani

középül: Dodo-Fernando-Soriano-Ivan

elől: Cassano-Correa

gólvágó: Q

Bár nem sokszor játszottunk ebben a felállásban, de vannak olyan játékosok a kezdőben, akik már több meccset is lehúztak együtt :)

AVANTIIIII Doria!!

sjose Creative Commons License 2 napja 0 0 14750

Mikozben a csapat zuhan a B fele, a hatterben elindult a klubaz ujjaszervezese. Mivel Ferrerot valoszinuleg eltiltjak a kozugyek gyakorlasatol 1-2 evre, ideiglenesen a Mantovani csalad terhet vissza amig Volpi a nyaron atvenne a csapatot.

samp1991 Creative Commons License 3 napja 0 0 14749

az tutti, hogy mi elől tudjuk megmutatni hogy jobbak vagyunk.

a 8 emberrel való védekezés eredménye a meccsenkénti 2 gól

ideje lenne csatárokkal felvonulni, nem Ivanokkal meg Barretto-val.

HA már Ivan muszáj, güzüljön fernandoval a hátvédek előtt

elől meg eresszük szabadjára bal oldalon Dodo-t, középül correat vs cassano, soriano  jobb oldalon Ricky elől meg LAjos vs Q

Q ügyesebben megtartotta a labdákat elől, még van olyan csatár mint Lajos. Nincs olyan sprintje de szerintem hatékonyabban használja ki majd a helyzeteit.

tehát otthon én így állnék fel 3-2-4-1 támadásban és 3-5-2 védekezésben

Viviano

Silvestre         Ranocchia        Moisi(Cassani??!!)

Ivan               Fernando

Ricky        Soriano              Correa/Cassano        Dodo

Q / Lajos

laco83 Creative Commons License 4 napja 0 0 14748

Lehet abban valami, hogy Palombo fizikálisan nem 100%-os, de most már ott van Krsticic aki úgy néz ki felépült a sérüléséből, Barreto helyett lassan játszhatna( söt kell játszania) csak támadó szellemű játékosokkal nincs szűrés a középpályán. Seria  B-ben és a feljutás utáni 2 évben tartást adott a középpályán, csak utána jöttek a sérülések és a forma hanyatlás.

Előzmény: Gianluca Vialli (14746)
BL32 Creative Commons License 4 napja 0 0 14747

130 perce van kb. elötte meg évekig 2500, 3000 perc vagy 10 évig. 

Előzmény: Gianluca Vialli (14746)
Gianluca Vialli Creative Commons License 4 napja 0 0 14746

szerintem amúgy Palombóval komolyabb gondok lehetnek, egyszerűen nem lehet véletlen hogy egy ekkora ikon ennyire nem kap szerepet. igazából én arra gondolok hogy fizikálisan lehet vele valamilyen gond, akár nem bírja már a tempót stb,  mert ha ez nem így lenne, akkor nincsen a világon olyan hülye edző aki nem rakná be, hiszen a csapatnak azért fontos lenne a jelenléte (a mentalitása megkérdőjelezhetetlen)

de lehet hogy a számok nem neki kedveznek.. az más kérdés hogy nálam Barreto minden csak nem focista, de az ilyen olyan statisztikák, felmérések, futóteljesítményben stb bőven lepipálja az öreget. nem tudom..

Előzmény: laco83 (14744)
Gianluca Vialli Creative Commons License 4 napja 0 0 14745

hát igen.. az a werder meccs megásta a gödrünket. szerintem azóta sem látott a futball világ (olasz szinten biztosan nem) ilyen mélyrepülést.

Előzmény: BL32 (14742)
laco83 Creative Commons License 4 napja 0 0 14744

3-5-2 felállás most is ideális lenne csak én továbbra is tartom ,hogy Diakitének lenne helye Ranocchia és Silvestre mellett. Mióta a Laziobol elment nagyon nem ment neki, de ott nagyon jó volt, Moisandernél tutti,hogy jobb na Ő biztos, hogy nem Seria A szintű játékos. Muriel elől jó, csak kell mellé Cassano. Középpályán a legnagyobb hiányzó Palombo (ö meghalna a csapatért a pályán). Barreto??????!!

BL32 Creative Commons License 4 napja 0 0 14743

Campagnaro lehet mar Napoliba ment mert Volta Gastaldello Luccini volt a vedo harmas vagy Accardi. Del Neri 4:4:2 jatszott utana mar 3:5:2. 

BL32 Creative Commons License 4 napja 0 0 14742

Ha melyebben belemegyek akar a 4 ik helyezett csapat se volt erosebb. Del Neri a 4:4:2 t jatszatta kemenyen. Cassano Pazzini elol. Mannini a jobbszelen Poli balon jatszott. Vedelemben Campagnaro Gastaldello atjatszhatatlan volt. Storari meg kurva jol vedett. Kozeppalyan Palombo rakkolt. Rohadt nagy pechetek volt a Werderrel es Pizarro 92 ik perces gollal. Kulonben nem jon az a gol BL fotabla meg sok penz. Mivel nem jott leraboltak Garrone csapatat. Cassano Milan Pazzini Inter. EL be mar a Lokival is meccseltek. Akkor mar Sammarcoek jatszottak. 

Előzmény: Gianluca Vialli (14741)
Gianluca Vialli Creative Commons License 4 napja 0 0 14741

szépen összefoglaltad, hasonló a meglátásom nekem is. Moisander ellenben nekem hatalmas csalódás...azt gondolná az ember, ha valaki az Ajax védelmében évekig alapember és sorra játsza az Bl/El meccseket akkor azért képes egy stabil megbízható teljesítményre. nagyon nem ízlik neki az olasz bajnokság eddig, nagyjából az nem játsza át aki nem is akarja.

a mostani keretnek (összeszokotság ide vagy oda) ahogyan máskor is írtam, simán félgőzzel kéne hozni egy 12. helyet. papíron a védelmünk is erősödött, azért egy dodó, rano, silvestre, de silvestri védelem nem néz/ne ki rosszul serie a szinten. de az tény, hogy több hiba már nem nagyon fér bele, ebből a 6 meccses spirálból ki kell törni, mert bármennyire is lefelé lóg ki az alattunk lévő 3 csapat, ha lőtávolságba kerülnek akkor be is foghatnak minket. a következő 2-3 meccs létfontosságú lesz.

Előzmény: BL32 (14740)
BL32 Creative Commons License 4 napja 0 0 14740

Ezekkel a tamado focistakkal Correa nagyon tetszik a jateka Cassano meg most is zseni Quagliarella nem kerdes 10-15 golos csatar Muriel 10 golos ek, Soriano Ricky Carbonero is elore okes. Fernando szinten jo szur. Na igen Obiang Barreto helyett jobb lenne a spanyol padon ul WHU ban. Acquah vagy Duncan is jobb lenne a paraguayinal. Palombo siman jatszhatna. Vedelemmel vannak a bajok. De Silvestri valogatott szint de serult Cassani mar kicsit kilog, Ranocchia Silvestre alapban egy Sampban hozhatnak azt amit Palermo es Bariban. Silvestre 4 5 golos vedo volt. Ranocchia meg Bonuccival tanarurak. Dodo van meg o elorejatekba jo vedekezesbe gyenge. Moisander meg egy Carpiba vagy B ligas csapatba kellene jatszania. Viviano meg valogatott szint. 

Előzmény: solo_la_samp (14735)
Gianluca Vialli Creative Commons License 4 napja 0 0 14739

kedvelem Montellát de csak a tények: utolsó 6 meccsből: 5 vereség, 1 döntetlen. 18 pontból / 1 pontot szereztünk.

ha a következő fordulóban nem győzünk, akkor olyan mélyre kerülhetünk amiből talán nincs is visszaút.

laco83 Creative Commons License 5 napja 0 0 14738

Zenga 4-4-4 átlaggal lett elküldve! Akkor sem nagyon értettem! Montella 2-2-8! Ez a váltás nem nagyon jött be! Zengával vajon hol tartana a csapat? 

sjose Creative Commons License 5 napja 0 0 14737

A szezon masodik felenek mi vagyunk a Veronaja... Bar a csapat sokkal erosebb mint 5 eve de ugy zuhanunk mint egy eldobott ko. A vedelem egy teljes katasztrofa, nem lehet minden meccsen legalabb ket golt kapni. Mivel a vegen nagyon durva a sorsolasunk ha a kovetkezo 6-7 forduloban nem tudunk megkapaszkodni a Carpi be fog erni minket.

samp1991 Creative Commons License 5 napja 0 0 14736

5-ik legjobb csatársorunk van!!!! és

19-ik legjobb / 2-ik legrosszabb védelemmel rendelkezünk!!!!!

Na ez már teljesítmény!

CAssano -Q szerintem is jól beszállt a játékba, de szerintem Correa volt a mecss legjobb embere. Tarthatatlan volt.

Murilellel viszont nem érzik egymást.

Barreto- csak tudnám mi a fenét látnak benne??!!

Otthon viszont támadni kell

Szerintem a Silvestre jobb -, Ranocchia közép- és Moisi Bal hátvéd trió jó lehetne, de valaki mindig hiányzik.

középen ivan ma kifejezetten jól güzült,sajnos Soriano halvány volt

Dodo  - Soriano - Fernando -Ivan középpel

és Correa - Cassano - Quglival kezdenék.

3 csere:

Muriel jöjjön a 65-70 percben bármelyikőjük helyett.

Ricky is Ivan helyett

Carbonero pedig Soriano helyett

solo_la_samp Creative Commons License 5 napja 0 0 14735

A csont nélküli bent maradásban most már én sem vagyok biztos. Meleg lesz a pite nagyon. Sürgősen kéne egy-két győzelem mielőtt a Frosi-Carpi páros elhiszi,hogy lehet esélye....

Az első félidő megindult nagyon kiábrándító volt (a nord felé támadtak,ahol ültünk) ahogy jöttek sorra a helyzeteik. A végén meg megint nem volt szerencsénk, kicsit unalmas már.. 

Egyébként Moisi kezdett volna,a bemelegítésnél történhetett vmi, de,hogy miért nem Palombo kezdett azt nem vágom. 

Cassano- Q-Lajossal kéne jövő héten kezdeni és benyomni a picsába  az Atát.

Előzmény: BL32 (14734)
BL32 Creative Commons License 5 napja 0 0 14734

Delio nem johet egy idenyben egyszer ulhet a padon. Bolognabol kivagtak. Egyebkent csont nelkul maradtok bent. Ricky es Cassano is jol jatszott. Silvestre jobbhatved Cassani bal kicsit erdekes volt meg Dodo elorebb. 

Előzmény: pingvink (14731)
pingvink Creative Commons License 5 napja 0 0 14733

na az jó lenne:) Egyébként a Cassano-Quagliarella-Murrielt kéne felküldeni kezdőnek. A védelem mindegy, a 2 gólt úgyis megkapjuk mindig..

Előzmény: samp1991 (14732)
samp1991 Creative Commons License 5 napja 0 0 14732

Lippi...

Előzmény: pingvink (14731)
pingvink Creative Commons License 5 napja 0 0 14731

és ki jöjjön? Cosmi, Delio Rossi?

Előzmény: samp1991 (14725)
samp1991 Creative Commons License 5 napja 0 0 14730

Ha Barretto játszik, kötelezően kapunk 2-t.

samp1991 Creative Commons License 5 napja 0 0 14729

tényleg az.

Mint ahogy az is hihetetlen, hogy csak akkor nyugszik meg a csapat és kezd el játszani, ha akötelező 2 gólt bekapjuk... 

Előzmény: Lecso11 (14727)
pingvink Creative Commons License 5 napja 0 0 14728

Pedig gyönyörű mozdulat volt! Elképesztő, hogy mennyire nincs szerencséje a csapatnak. Ha a Samp vezetett volna 2-1re, ez tuti bement volna a rómának..

Lecso11 Creative Commons License 5 napja 0 0 14727

Ez hihetetlen, 3 gólt rúghattunk volna a végén

BL32 Creative Commons License 5 napja 0 0 14726

Montella nyert mar meccset edzokent a Roma ellen?

Előzmény: samp1991 (14725)
samp1991 Creative Commons License 5 napja 0 0 14725

mostmár azt mondom én is: menjen Montella a pi...ba""

BL32 Creative Commons License 5 napja 0 1 14724

Kedvenc meccsem :))) Itt tettetek minket bajnokka :)))

Előzmény: pingvink (14719)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!