Keresés

Részletes keresés

solo_la_samp Creative Commons License 1 napja 0 0 15049

Annyiért meg felesleges elpasszolni sztem....

Előzmény: samp1991 (15048)
samp1991 Creative Commons License 1 napja 0 0 15048

Talan meg Viviano lehet az aki ha tavozna mondjuk Angliaba, 3-4 millat kaphatunk érte.

Éder mester esetleges visszatereserol lehet vmit hallani?

Előzmény: sjose (15047)
sjose Creative Commons License 2 napja 0 0 15047

Nem szabad elfelejteni hogy a penzugyi hatarok elegge korlatozzak a mozgasteret. Egy rszerenyebb keretnel igazan az edzo szemelye donti el hogy extra motivacioval ki tudja e hozni mondjuk a 10. helyet a csapatbol vagy kiesik. Azt mar tudjuk hogy Montella nem kepes peldaul ugy motivalni a csapatot mint Sinisa. Jatekoskent is masok voltak edzokent is azok. Szerintem Sinisatol feltek a jatekosai ott nem mertek lazsalni meg alibizni. 

A keplet nagyjabol adott. Ferreronak penze nincs csak nagy szaja, hogy mit mond az tkp teljesen mindegy. A Tv-s penzek egyeb bevetelek es a kiadasok kozott tatong egy 10-15 millios szakadek amit jatekoseleadasbol kell megoldani. A nyaron Soriano az elso jelolt a szakadek betomesere de nem o lesz az egyetlen. Murielen mi probalunk majd tuladni, Fernandot pedig szerintem meg el is vinnek. A tobbi jatekos 12 egy tucat. 

solo_la_samp Creative Commons License 2 napja 0 0 15046

Én is bízom benne, h marad és végig csinál egy teljes szezont, úgy, h az igazolásokba is van némi beleszólása. Ennél csak jobb lehet.

laco83 Creative Commons License 2 napja 0 0 15045

Ha Montella megy, akkor nem olyan rossz Pioli, de talán Montella jobb edző a 3 felsoroltnál. A felhozatalt tekintve talán jobb lenne ha maradna. Kíváncs lennék mit tudna, ha a felkészülést is a csapattal kezdené!? Sinisa??

sjose Creative Commons License 3 napja 0 0 15044

Pioli nagyon jo volt a harmatos Bolognaval ha szerencsenk van ezt nalunk is hozna.

A Milan uszik az adossagban, talan mar tobb mint szazmillios tartozasa van. Egy tavol-keleti befektetovel targyalnak mar honapok ota aki megvenne a csapatot Berlusconitol. Jelenleg nincs olyan allapotban a klub hogy komoly celokert kuzdeni tudjon hozhatnak oda akarmilyen csoda edzot. Montella pedig nem az a kategoria. Ezzel egyutt nem hiszem hogy sokan bannak ha elmenne en Sinisa tavozasat sokkal jobban bantam. Annak ellenere hogy a vegere leeresztett a csapat amig o volt az edzo soha nem leptunk palyara feltett kezzel a vedelem pedig a helyzete magaslatan volt.

Előzmény: samp1991 (15043)
samp1991 Creative Commons License 3 napja 0 0 15043

Ezt olvastam én is.

Pioli még alkotott valamit a Lazioval, igaz a játékoskeret is legalább 1,5x értékű és tudású is volt.

Sztem hülye lesz ha elmegy, egy olyan Milanhoz, ahol évek óta keresik a megoldást, a vezetőség feszült, 2-3 rossz meccs és már ki is penderítik és kereshet magának csapatot októberben.

Gondolom nagyot nem tudna alkotni, mint ahogy Sinisa sem, pedig nálunk azért jóval nagyobb eredményt tudott felmutatni.

Meggyőződésem, hogy a Milan nem elégszik meg egy 4-5 hellyel, ennél jobbat pedig ...

Előzmény: sjose (15042)
sjose Creative Commons License 3 napja 0 0 15042

Montellat ugy nez ki elvinne a Milan, oszinten nem alkotott valami nagyot. A helyere harman palyaznak Marco Giampaolo, Beppe Iachini es Stefano Pioli ami azt jelenti hogy a bohoccal az elen tovabbra is a kieses ellen fogunk kuzdeni.

samp1991 Creative Commons License 3 napja 0 0 15041

a Roma meggyalázta a merdat, igy legalább nem lesz akkora arcuk a derbin.

Vitális, elvi és erkölcsi kérdés az 1 pont!!

laco83 Creative Commons License 4 napja 0 0 15040

Most jutottam oda, hogy meg tudtam nézni egy összefoglalót, Ranocchia nagyon '' Jó '' védő. Nem szabad megtartani szegényt. Remélem Genoa ellen nem fog kezdeni, vn a keretben egy Matías Silvestre , na Ő azért valamivel jobb. Rejtély hogy volt az Inter csk-ja vmikor.

solo_la_samp Creative Commons License 5 napja 0 0 15039

By the way a derbit adja a digi 3, vagyis tudjuk nézni a galeszban. Úgy tűnik most komoly tétje lesz, távolmaradás csak orvosi igazolással :))

sjose Creative Commons License 5 napja 0 0 15038

Talan Firenzeben nem nyernek a jovo heten es akkor tkp mindegy

Előzmény: Gianluca Vialli (15036)
solo_la_samp Creative Commons License 5 napja 0 0 15037

Azért nem eszik olyan forrón a kását, Ahhoz a Carpinak és a Palermonak is meg kell nyernie mindkét meccsét, nekünk meg mindkettőt elbukni. Utóbbira van esély az első kettőre azért kevesebb, ha csak egy x becsúszik valamelyiknek valahol akkor az már nem tud beérni. És valljuk be, ez a Palermo botrányosan szar. (ez persze minket is minősít....) Így talán tényleg hajtani fognak a derbin.... De ha Cassanot ott sem játszatja.... Most látjuk csak igazán milyen sokat ér az a LAzio ellen a 85. percben bepattant labda....

Előzmény: sjose (15035)
Gianluca Vialli Creative Commons License 5 napja 0 0 15036

pont erre gondoltam (amit 5 napja írtam) biztos voltam benne hogy kikapunk.

sjose Creative Commons License 5 napja 0 0 15035

Lehet hogy megis sikerul a bravur es 40 ponttal is ki lehet esni...

solo_la_samp Creative Commons License 5 napja 0 0 15034

Így még meleg lehet a vége 

solo_la_samp Creative Commons License 5 napja 0 0 15033

Remélem leveszi Rano-t

Gina11 Creative Commons License 5 napja 0 0 15032

Én nem akarom elhinni ezt a Ranocchiát.....mi az istenért nem rugja el a labdát ilyenkor.....nem az első alkalom, amikor ilyen ártatlan szituban miatta kapunk gólt.....szerintem az Internek sem fog kelleni....

Előzmény: sjose (15031)
sjose Creative Commons License 5 napja 0 0 15031

Nem tunik sanszosnak... Ranocchiat remelem visszakuldjuk Milanoba

Előzmény: solo_la_samp (15030)
solo_la_samp Creative Commons License 5 napja 0 0 15030

1 tetves pont kell ma.

AVANTI DORIA!!! 

cwetka15 Creative Commons License 6 napja 0 0 15029

Sjose! Te amcsiban élsz ha jól emlékszem. Tudnál nekem segíteni vásárlásban? Sajnos nincs senki ismerősöm kint. Ha igen akkor priviben elmondom, h miről lenne szó ha adsz egy mail címet. Köszi előre is.

cwetka15 Creative Commons License 2016.04.27 0 0 15028

Nem az van, hogy eltiltották olaszhonban csapat vezetésétől?

Előzmény: samp1991 (15027)
samp1991 Creative Commons License 2016.04.27 0 0 15027

Cwetka, ha tudsz vmit a "csokibogyorol" ill a tavozasarol, szolj:))

a Bologna ujra erdeklodik Osti papáért:))

csak tudnam ki johet helyere?

ha Montella tovabbáll, Iachini es Pioli eselyes a helyere:((

sjose Creative Commons License 2016.04.26 0 0 15026

Igazan mar semmi motivacioja nincs a csapatnak a varosi rivalist nem igazan van eselyunk beerni. 1-2 pont meg osszejohet tobb csoda lenne

Előzmény: samp1991 (15023)
cwetka15 Creative Commons License 2016.04.26 0 0 15025

Montellával folytatjuk, de ugye a bohóc nélkül.

Gianluca Vialli Creative Commons License 2016.04.26 0 0 15024

Nem akarok vészmadár lenni, de félek hogy az utolsó fordulók sportszakmailag értékelhetetlenek lesznek, hogy nyíltan fogalmazzak, mondjuk a Palermonak egy békés meccsen leadjuk a pontokat :) bár azért még nekünk is lehet meleg a vége, de erre olyan 1% esély van.

samp1991 Creative Commons License 2016.04.26 0 0 15023

Valoban erdekes ez a periodus. Szinte fantaziatlan jatekkal gyujtogetjuk a pontokat. Mi lenne ha meg fantazia is lenne a jatekunkban? Nem is emlekszem mikor sikerult utoljara forditani hatranybol... Plane egy felsohazi csapat ellen. Talan tavaly Atalantaban forditottunk utoljara, miutan Lajos bealt es lott egy boduletes golt ballal.

ferrero allitja hogy jovore is  Vincenzoval folytatjak. Az tutti hogy ezzel az eredmennyel sokkal jobb csapathoz nem nagyon fogjak csabitani.

Jo lenne ha a Palermo ellen mar visszaterne egy kicsit Cassano, hogy a Derbin mar éles legyen a lába. A derbyvel egyutt en meg 6 pontot varok es ezzel akar a 10-11 hely is meglehet,  ami szinte a maximum amit ki lehetett hozni a csapatbol.

laco83 Creative Commons License 2016.04.24 0 0 15022

Seria A-ban az elmúlt 20 évben 40 ponttal nem hiszem, hogy kiesett volna csapat a Carpi és a Palermorol én sem hinnem , hogy most fogják ezt elérni. Na meg azért mi is játszunk még!

sjose Creative Commons License 2016.04.24 0 0 15021

Nehez elkepzelni hogy ez a Palermo hirtelen megnyeri az utolso 4 meccset zsinorban koztuk idegenben a Fiorentina ellenit. Bar ketsegtelen hogy matematikailag meg nincs meg a bennmaradas 40 ponttal foleg az idei mezonyben nem hiszem hogy ki lehet esni. 

Az utobbi 5 forduloban szereztunk 8 pontot, a Milan ellen a biro elvett egyet ugyhogy elvileg nem lehet panaszkodni de a jatek elkeserito, nelkuloz minden elkepzelest. tkp Viviano tartott benn minket az utolso meccseken...

Előzmény: SuperBazza (15019)
solo_la_samp Creative Commons License 2016.04.24 0 0 15020

Így van. A Palermo még beérhet, ezért nem szabad kikapni Szicíliában jövő héten. Akkor lesz meg. Utána már csak a derbire kell koncentrálni.

Előzmény: SuperBazza (15019)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!