Keresés

Részletes keresés

solo_la_samp Creative Commons License 2016.09.05 0 0 15439

Még egy kis off:

 

Vasárnap szezonindító Roma-Samp a Galériában, a Wesselényi-Akácfa sarkán. Tavaly is ezzel a párosítással kezdtük a közös meccseket és be is húztuk:))

 

Gyülekező 14-től.

cwetka15 Creative Commons License 2016.09.04 0 0 15438

Hali! Mikor veszitek meg a meccsre a jegyeket? Mert úgy néz ki, hogy mennék én is egy Parmás haverommal.

solo_la_samp Creative Commons License 2016.09.03 0 0 15437

Ígen ez az, csak én világos kékre emlékeztem, de lehet hogy a lilához áll közelebb.

solo_la_samp Creative Commons License 2016.09.02 0 0 15435

Az az igazság, hogy meg kell követnem a Joma-t. Amennyire kutyáztam a tavalyi mezeket, annyira erősek lettek az ideiek. Az "elfogyó csíkos" fehér volt az első, aztán előálltak a Gamper kupára azzal a világoskékkel, ami szintén elég erős, és most itt van ez a fűzős.

Előzmény: Törölt nick (15434)
m.k.m Creative Commons License 2016.09.01 0 0 15433

Milyen Fűzős mez?

 

samp1991 Creative Commons License 2016.09.01 0 0 15431

Hát tényleg nem lett fényes az erősítés:(

Cassano maradt hű az elveihez és hiába akarták neki kifizetni a fennmaradó gázsiját, hiába akarta elvinni a Palermo... maradt Genovaban... a kereten kívül. kiváncsi vagyok mi játszódhat le benne, az tutti, hogy a bohócnak is be akart mutatni ezzel a húzásával. A remény hal meg utoljára és fordulhat még úgy a kocka, hogy szükség lehet rá, és akkor neki lesz igaza. De ha nem, akkor mártírként fog visszavonulni.

"A játékos, aki mindenét odaadta volna a csapatért, de nem hagyták pályára lépni"

Valahol itt van megbújva az igazság egy része. Talán, titkon biztatva lett Giampi által is, vagy legalább is tudtára adta valahogy, hogy játszatná, ha a vezetőség beleegyezik.

de az is simán benne van, hogy meg akarja mutatni a bohócnak, hogy ez nem sarki piac, ahol csak úgy adni-venni lehet a játékosokat, mint a rabszolgavásáron. 

Sztetek készült ilyen fűzős mez Cassano felirattal?

 

Krajnc... hát tutti cserének tűnik, az egyetlen középhátvéd csere, úgy hogy Regini valójában balhátvéd. annyi a neve mellett szól, hogy a szlovén válogatott kezdő tagja és a Cagliariban is részt vállalt a feljutásban. nem igazán gólerős, de hát ez nem olyan nagy baj egy középhátvédnél.

 

A többiek csak díszelegnek az érkezők listáján, nem kell őket komolyan venni.

solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.31 0 0 15428

Érdekes döntés. Drága biztos nem volt, ez vigasztaljon mindenkit.

samp1991 Creative Commons License 2016.08.31 0 0 15425

Amuzie már járt korábban nálunk az U19-es csapatban. Kíváncsi vagyok mit tartogat az erszényében:)

 

Bianchetti már egy "komolyabb" igazolásnak tűnhet (nem egy Thiago Silva).

Én "Kerekes"-sel is kiegyeznék, a román Steuaban nagyon jól mozgott, az Ajax-ot verték ki úgy a EL-ből hogy, 25 m-ről bombázott a bal felsőbe, középhátvéd létére. ( a tiziknél meg Moisander hagyta ki a döntő buntetőt)

 

Cassano-nak nem lesz mit a levesbe aprítani már a Samp mezben, csak ha nem történik valami földön túli csoda. Annyira megérezte a pénz szagát a bohóc, hogy piaci értéket nem képviselő játékosoknak nem ad helyet a csapatban. Pedig Toni így lett olasz gólkirály... na mindegy, el kell engedni ezt a sztorit:(

Lecso11 Creative Commons License 2016.08.31 0 0 15424

Ha jól látom megegyeztünk Stanley Amuzievel a védelembe (korábban is volt róla szó, ha minden igaz, csak akkor sérülés hiúsította meg), a portugál Olhanenseből, idén bronzot nyert nigériával az olimpián.

Lecso11 Creative Commons License 2016.08.31 0 0 15423

Most állítólag mégis megegyeztünk Bianchettiről.

Előzmény: Törölt nick (15421)
samp1991 Creative Commons License 2016.08.31 0 0 15422

Solo, neked utaljuk a repjegy árát?

Előzmény: solo_la_samp (15420)
solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.30 0 0 15420

Közben elkészült az órarend!

 

10.22-én, szombat 18-kor lesz a derbi.

 

Így egy éjszaka szállással, szabi nélkül hozható a dolog.

 

Indulás tehát szombat reggel 6-kor, 7:40-es Milánói érkezés után transzfer Genovába vonattal vagy bérautóval (létszám / megbeszélés kérdése) Ha minden jól megy lesz pár óránk a meccsig harapni (vagy hörpölni :)) valamit, meg egy kis városnézésre. 18-kor meccs, utána fieszta :))

 

Ha a vasárnap esti (22:15) gépet választjuk akkor délelőtt még lesz egy kis időnk Genovára, mert elég este a reptérre érnünk. De lehet egy olyan verzió is, hogy a meccs után egyből visszamegyünk Milánóba egy reptéri szállóban alszunk és akkor elérjük a vasárnap reggel 8:15-ös gépet. Ez utóbbi esetben valamivel olcsóbb a repjegy és már vasárnap reggel 9-kor Itthon vagyunk – ez persze megbeszélés kérdése ill ez utóbbi csak bérautóval működik.

 

A költségek megközelítőleg/fő:

-repjegy 15e / 18e (reggel / esti hazaút).

-transzferek 40-50 eur körül

-szállás 30 eur körül

-meccsjegy kb 30 eur

 -költő:  ki mennyit szán

 

Aki szeretne jönni jó lenne ha mielőbb jelentkezne (legyen mondjuk 09.02.-e péntek a határidő), mert a repjegyet szeretném a héten lefoglalni (most elég jó az ára, lejjebb nem nagyon fog menni, feljebb biztos), a többit részletet meg ráérünk megbeszélni.

SuperBazza Creative Commons License 2016.08.30 0 0 15418

Chirices-t olvastam.

Előzmény: Törölt nick (15417)
samp1991 Creative Commons License 2016.08.30 0 0 15416

Igy 2 honappal elore nem tudom biztosra igerni, de engem erdekel.

 

Cassano szeretne maradni, de nem ment el a Ferrero-s talalkozora, csak az ugynoke volt jelen:( ez vagy azert van mert felt hogy nem tudja tartoztatni magat vagy csak nem tud egy legterben lenni azzal aki "fiakent" tekintette őt:) teny hogy a bohocnak nyaliznia kene, az pedig sztem nehezebben menne neki mint a fogyás:)

 

Előzmény: solo_la_samp (15415)
solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.29 0 0 15415

Gianluca-val beszéltük, hogy össze kellene hozni egy komolyabb brigádot az őszi derbire.

 

A pontos időpont még nincs meg, annyi biztos, hogy a 9. fordulóban, az okt. 23-ai hétvégén lesz.

 

Ez most még csak egy előzetes igényfelmérés, hogy kb hányunkat érdekelne egy ilyen túra.

 

A menetrend nagy vonalakban:

-szombat/vasárnap reggeli géppel Milánó

-onnan vonattal, vagy megfelelő létszám esetén bérautóval irány Genova, e

-meccs másnapján újra Milánó, az esti géppel irány haza

 

Egy közelítő költségvetést a pontos kezdés és létszám ismeretében tudok majd adni, most még elég sok a változó a képletben - repjegy ára, vonat / autóbérlés, egy vagy két éj szállás kell majd stb.

 

Nos?

samp1991 Creative Commons License 2016.08.29 0 0 15414

jól jön a 2 hét szünet, legalább lesz idő jobban beilleszkedni Fernandes-nek és Praet-nek. sztem mind a ketten ugyanazt a posztot játszák, nem tudom hogy fognak elférni egy középpályán.

Linetty és Torreira güzülős munkája KELL  a középpályára. Praet is jó lépett vissza védekezni nem egyszer, előre még nem sikerült megtalálni a jó passzt és a lövése is gyengébbre sikeredett, de hát van még ideje önbizalmat gyűjteni.

Budimir is nagyon akar, nem is bánom hogy minden meccsen becserélik. Látszólag Muriel a végén elfogadott volna még 1-2 pót-tüdőt.  iszonyúan kéne  ennek a csapatnak egy komoly erőnléti és kondis edzés. nem lehet hogy a 2-ik fordulóban Torreira-t hordányon kell leinni, Barretto és Muriel is alig áll a lábán...

Mi lenne ha 3-4 naponta kellene játszani?

NA mindegy... felébredek mielőtt túl merészen álmodnék:)

Az minden féle képpen jót tenne az évnek, ha ugy tudnánk kezdeni, mint Mihajlovic-al és az őszi idény végére már meglenne  28-32 pont, mert az a végére egy önbizalommal teli játékot engedne meg tavaszra és lenne esély kialkulnia 1-2 egyéniségnek, aki meri vállalni a felelősséget.

 

Avantiii Doria!!!!! 

Gianluca Vialli Creative Commons License 2016.08.29 0 0 15413

Praet zseniális játékos, szerintem benne van a pakliban hogy 2-3 éven belül a bajnokság sztárja lesz legalábbis a képességei alapján. Nagyon kellett ez a kezdés, de azért fel kell készülni a hullámvölgyekre is. Nem lehet kiesni ez a lényeg!

solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15412

Ha még lenne egy De Silvestri - Castan párosunk a védelemben, nem is lenne ez olyan szar csapat:))

 

Ebből a fiatal brigádból (Linetty, Praet, Shick, Torreira, Budimir, Bruno Fernandes, Perreira) egy-kettő simán bejöhet és lehet belőle 25 + milliós játékos pár éven belül. (csak ne úgy mint Icardi / Mustafi)

 

Egy Cassano tényleg röhögve elférne osztogatni. Kezdőként 60-65 percig tuti bírná, vagy mikor vezetünk a padról beállhatna labdát tartani 25-30 percet. 

Előzmény: samp1991 (15411)
samp1991 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15411

Jött Praet... de nagyon más még neki ez a terep...

A végén majdnem eltaktikáztuk magunkat, mikor behoztunk egy védekező kp-t és betettünk egy támadót, a ki s poc Torreira meg alig bírta szuflával...

A lényeg, hogy kínkeservesen, de megvan a 3 pont és jó szájízzel érkezünk Roma-ba.

Nagyon hiányzott a csapat játékából az ész a 2. félidőben. nem volt ki összeszedje a labdát és odaadja a csatároknak.

Azt a tanácstalanságot, alibizést amit lenyomtunk... háááát, nehéz volt nézni... egy Cassanot meg a honlapról is letörölnek. érthetetlen!!

Torreira nagyon tetszik nekem, de kell még bele kondi. Linetty sem rossz, ő is jól szűr. 

Cigarini mikor épül fel?

solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15410

A lesajnált Giampaolo a szedett-vedett kerettel, mi ? :))

 

Mondjuk a merda is megint hármat vert, vezetik a tabellát, nem tudom mi van a vízben Genovában:))

 

Toro KO-zta a Bolognát, Bellotti egy tizit még ki is hagyott a három gólja mellé. Lollo két asszisztot osztott.  

Lecso11 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15409

2 meccs, 6 pont, hát erre ki számított?:)

Lecso11 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15407

Megvan! Bravó!

solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15405

Be kell vinni a kegyelemdöfést mielőbb 

samp1991 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15404

Sztem meg o sem:))

ha jol emlekszem, ez az elso Serie A-s golja Samp mezben!

Kozbenn Lollo rogton osztott is 2 assistot, vezet is a torro 2-1re:( Negertettem, hogy el akart menni, Sinisa keze alatt lett valogatott, ugy erezte, vele eljuthat ugyanarra a szintre!

 

Vezetunk es van egy kis helyzeti elonyunk is. Ezt okosan kell mindenfelekeppen kihasznalni. Az elso 30 percben nagyon jol kell vedekeznunk es az Atalanta az utolso 10-15-ben ki fog tamadni. Akkor szurunk meg 2-t mint a Porto a Romanak.

 

Avantiii Doria!!!!

Előzmény: solo_la_samp (15403)
solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15403

B+ Edgar :)) el se hiszem

Lecso11 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15401

Mozgalmas meccs... Barreto :)))

solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15400

Hoppá,  az egy piros.  Most vagy soha 

solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15396

Regini a.csk, az kemény.   Viviano v Q sztem ideálisabb lenne.

solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15395
Előzmény: SuperBazza (15394)
SuperBazza Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15394

Majd valaki dobjon már egy linket a meccshez.

Megpróbálom iPad-en nézni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!