Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

ricker.hu 2013.11.22 Creative Commons License 72

Üdv mindenkinek!  Van infótok az M3-as csatorna műsorairól? Valóban retro film csatorna lesz? Szép estét.

sugiszuszi 2013.05.23 Creative Commons License 71

Huu, hát sosem gondoltam volna, hogy ennyiből valaki meg tudja mondani, pláne, hogy rossz infokat adtam meg :)

De köszönöm, ez az a film :)

Előzmény: gencsydani (70)
gencsydani 2013.05.09 Creative Commons License 70

A film címét nem tudom, de a leírás alapján 99% hogy Wilbur Smith: Lángoló part című regénye alapján készült.

Előzmény: sugiszuszi (69)
sugiszuszi 2013.05.09 Creative Commons License 69

Sziasztok!

Keresek egy régi film, kb. 30 éves lehet. A háborúban hajótörést szenved egy hajó Afrika partjainál, túléli egy francia ápolónő, aki állapotos. Busmanok találnak rá, pártfogásba veszik, később gyémánt bányái lesznek, gyerekei, férje, stb. Két részes film, valami olyasmi a cím, hogy "Befagyott a pokol". Ha valaki ráismer, légyszi írjon a sugiszuszi@citromail.hu címre. Előre is köszi.

Johnny7305 2013.04.29 Creative Commons License 68

Sziasztok

Keresek egyrégi orosz háborus filmet, amiben orosz katonák vizibombát probálnak hatástalanítani,

nzsolt18 2012.12.26 Creative Commons License 67

szerintem Éjfélre kitisztul a címe. 

Előzmény: Lakatos.F (66)
Lakatos.F 2012.12.10 Creative Commons License 66

Hello már régóta keresek egy filmet, csak a tartalmáról tudok információkat, esetleg ez alapján valaki tudna segíteni ?

Csak annyit tudok a film tartalmáról , hogy a II.világhábrúban két ellenséges csapat (az egyik német ) patthelyzetbe kerül, és nem adhatják fel magukat, ezért elhatározzák, hogy eljátszák, hogy megölik egymást, de ezt egy személy elől titkolják, aki nem tud róla, és megbízzák, hogy vigyázzon inkább a bázisra, de nem marad ott, és amiért nem tud róla, kimegy, és azt hiszi tényleg harcolnak, és megöli az ellenséget, és ezt soha nem mondják meg neki, hogy mit is tett valójában, és később ezért még ki is tüntetik. 

ELőre is Köszönöm, 

myrongoldman 2012.10.07 Creative Commons License 65

Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon....

Nagyon régóta keresek egy sorozatot, mely 3 évadot élt meg, cime TOUR OF DUTY.

Tudna segiteni nekem valaki abban, hogy ez megjelent-e magyarul, adták-e valaha magyarul, meg lehet szerezni magyar szinkronnal vagy felirattal?

Esetleg meg van-e valakinek a Tour of Duty sorozat magyar szinkronnal/ felirattal?

Nekem rengeteg más háborús filmem van, szinte mind szinkronos a halál 50 óráján át az elit alakulatig sok minden.

Köszi mindenkinek előre is , szép hétvégét!

Myron

**corolla** 2012.09.27 Creative Commons License 64

Segítséged köszönöm! 

Előzmény: istiba (55)
H_G 2012.07.24 Creative Commons License 63
H_G 2012.07.24 Creative Commons License 62

Van olyan film, ami ugyanazon a valós projekten alapul, bár szerintem Forsyth-tól függetlenül készült:

De ez is a Perzsa-öbölben játszódik, nehéz lenne összetéveszteni egy II. VH-ssal.

Előzmény: safranek50 (61)
safranek50 2012.07.24 Creative Commons License 61

Ez erősen hasonlít Frederick Forsyth Isten ökle cimű regényére, de hogy film is készült belőle.....
Pedig elég "fiatal" vagyok, de ha készült, megnézném én is.

Előzmény: rocky05 (60)
rocky05 2012.07.22 Creative Commons License 60

Sziasztok! keresnék egy olyan filmet, amit kis koromban láttam. Sajnos a szereplőket sem tudom. A film lényege ami szerintem nem is annyira háborús film volt de még is abban az időben játszódott és a témálya is oda illik. A lényege a filnek az volt, hogy egy ágyút akartak összerakni a brittek, vagy a németek, már nem is tudom. egy hegy oldalában akarták felállítani.A hegy lejtése adta meg a dőlés szöget...... Az ágyút különböző cégek pénzéből és gyártási anyagokból rakták össze fedősztorikkal. A cső legyártása körül és az ágyú felépítése körül zajlott a film főbb cselekményei Persze mind ezt úgy hogy az ellenség ne tudjon rólla. Szóval valami ilyesmi. A film hosszú volt. és inkább volt krimi és nyomozósdi, mint háborús film. Ha valaki ráismer a filmre kérem jelezze a pipee@citromail.hu-ra.Köszönöm!

istiba 2012.07.22 Creative Commons License 59

A Híd

Előzmény: RIKA424 (58)
RIKA424 2012.07.22 Creative Commons License 58

Mi a címe annak a háborús filmnek mmely arróül szól, hogy:

...........A háború utolsó napjaiban egy kisvárosban féltucat kiskorút a németek beöltöztetnek katonának és egy a falu végén egy híd védelmére küldenek ?

benjoe69 2012.04.14 Creative Commons License 57

A regény címe, amiből a film készült a Lángoló part. Wilbur Smith írta, valamikor a 80-as évek végén jelent meg nálunk, nem tudom azóta volt-e még kiadása.

Előfordulhat, mert a többi regényéből láttam második kiadást. Egyébként könyvben sokkal jobb!

Előzmény: jukime (56)
jukime 2012.04.11 Creative Commons License 56

Segítsetek, én azt a filmet keresem, amikor gyerekként láttam csak részletekre emlékszem,az biztos a főszereplő neve  "Szanten Tríli" és a szerelme lezuhant repülvel, hajótörést is szenvedett, és talált egy gyémánt bányát 2 fekete őslakossal "any" és "Oi" volt.

Valaki tudja esetleg?

istiba 2011.11.10 Creative Commons License 55

Szerintem, amire gondolsz: Von Ryan's express 1965-ös film.

A mozikban Az elrabolt expressz vonat címmel adták.Frank Sinatra volt a főszereplő.

Remélem, segítettem.

**corolla** 2011.11.09 Creative Commons License 54

Sziasztok!

Keresek egy filmet (film címet) amit körülbelül 25 éve még gyerekként láttam a TV-ben..

Valahogy úgy kezdődött,hogy vagy ejtőernyősként, vagy egy lezuhant gép következtében ért pár katona földet,majd fogságba kerültek..

Sajnos a köztes részre nem igen emlékszem ,de a film végére igen.

A vége az volt ,hogy  szökés közben ugrottak  fel egy már már induló vonatra amire folyamatosan lőttek.

Egy valaki nem jutott fel -talán a főszereplő- aki már majdnem elérte a vonatot amikor lövést kapott..

Így ért véget a film..

Segítségeteket köszönöm!

budfbundy 2011.09.25 Creative Commons License 53

Sziasztok,

Keresek egy filmet, lehet tudnátok segíteni. ~90es évek filmje. Egy szakaszt elküldenek valami roncshoz egy dzsungelbe, mert az egyik pilóta túlélte. A szakasz összes tagja meghal kivéve 1, aki a legvégén a fegyverét ledobja valami szikláról. Valamit ilyesmi a története. Valakinek rémlik esetleg? Segítségeteket előre is köszönöm.

Nihil1965 2010.10.14 Creative Commons License 52
ez lenne az ?

http://www.port.hu/waterloo/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=55324&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_topic_id=0

http://www.imdb.com/title/tt0066549/

ebben tudok segíteni ha torrentezel ...
Előzmény: eMM (16)
endre49 2010.10.13 Creative Commons License 51
szia !

Amelyik filmről beszélsz annak a címe : 1968 TUNNEL RATS
Előzmény: kérlek segítsetek (7)
süketur 2010.10.09 Creative Commons License 50

Üdv Emberek !
Most és mindörökké -cimü filmet holtudnám letölteni .
Köszöntem a tályékoztatást !
FOMA 2010.06.18 Creative Commons License 49
Végre megszereztem a The Battle of the River Plate-t. Keresek hozzá magyar hangsávot vagy feliratot. Ez ment már magyar tévében, de semmit nem találtam róla.
Rkft 2010.01.03 Creative Commons License 48
Híd van, de csak németül beszél.
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick 2009.12.27 Creative Commons License 47
Egy bizonyos Fitz Wepper is játszott benne, aki később Derrick mellett bukkant fel.
Törölt nick 2009.12.27 Creative Commons License 46
http://kritikustomeg.org/film.php?fid=6360

itt vannak adatok a Hídról
Előzmény: Gólya IX (40)
Törölt nick 2009.12.27 Creative Commons License 45
kedves Gólya, a Híd c. film remek volt, vadászom rá, de nincs, ha sikerülne megszerezned, értesíts kérlek!
Előzmény: Gólya IX (40)
Törölt nick 2009.12.27 Creative Commons License 44
Ha sikerül megszerezned, értesíts kérlek, valamelyik gyakori topikon elérsz (bambusz nevelése... stb) Azt a filmet én is nagyon szerettem.
Előzmény: Gabianyu_55 (20)
Kavics78 2008.12.07 Creative Commons License 43

Hahahaaaa!

Milyen viccesek egyesek!

:-)

Annyira azert nem szoveghu!

Bar tenyleg megprobaltak kovetni a konyvet!

Van meg ilyen jellegu film amit erdemes megnezni?

Tokmindegy melyik haborubol, lehet csecsenfoldes is!

Kosz!

Előzmény: Zicherman Istvan (42)