Keresés

Részletes keresés

Eroman Creative Commons License 2017.09.14 0 0 77

Itt is érdemes válogatni háborús filmek gyanánt.

etomcat Creative Commons License 2017.05.11 -1 0 76

Putyin - gondolta Stirlitz.

Stirlitz - gondolta Putyin.

Ebből cikket írok - gondolta a BBC.

 

http://www.bbc.com/news/magazine-39862225

Was the Soviet James Bond Vladimir Putin's role model?

Filmekkk Creative Commons License 2016.01.16 0 0 75

Régi  háborús filme itt

 

http://film-kavezo.com/

Andris92 Creative Commons License 2015.04.26 0 0 74
Sziasztok! Egy olyan régi film címét keresem, melyben egy női főszereplő van, a városban ahol él rengeteg férfi szerelmes belé, emiatt a feleségek utálják a nőt.A férje talán katona volt erre emlékszem, ezért írok ebbe a fórumba! Köszönöm válaszotokat
Ügyes333 Creative Commons License 2015.03.23 0 0 73

Itt már most is vannak retrók. És hamarosan bővülnek 

http://online-filmek.news-tip.com/

ricker.hu Creative Commons License 2013.11.22 0 0 72

Üdv mindenkinek!  Van infótok az M3-as csatorna műsorairól? Valóban retro film csatorna lesz? Szép estét.

sugiszuszi Creative Commons License 2013.05.23 0 0 71

Huu, hát sosem gondoltam volna, hogy ennyiből valaki meg tudja mondani, pláne, hogy rossz infokat adtam meg :)

 

De köszönöm, ez az a film :)

Előzmény: gencsydani (70)
gencsydani Creative Commons License 2013.05.09 0 0 70

A film címét nem tudom, de a leírás alapján 99% hogy Wilbur Smith: Lángoló part című regénye alapján készült.

Előzmény: sugiszuszi (69)
sugiszuszi Creative Commons License 2013.05.09 0 0 69

Sziasztok!

 

Keresek egy régi film, kb. 30 éves lehet. A háborúban hajótörést szenved egy hajó Afrika partjainál, túléli egy francia ápolónő, aki állapotos. Busmanok találnak rá, pártfogásba veszik, később gyémánt bányái lesznek, gyerekei, férje, stb. Két részes film, valami olyasmi a cím, hogy "Befagyott a pokol". Ha valaki ráismer, légyszi írjon a sugiszuszi@citromail.hu címre. Előre is köszi.

Johnny7305 Creative Commons License 2013.04.29 0 0 68

Sziasztok

Keresek egyrégi orosz háborus filmet, amiben orosz katonák vizibombát probálnak hatástalanítani,

nzsolt18 Creative Commons License 2012.12.26 0 0 67

szerintem Éjfélre kitisztul a címe. 

 

Előzmény: Lakatos.F (66)
Lakatos.F Creative Commons License 2012.12.10 0 0 66

Hello már régóta keresek egy filmet, csak a tartalmáról tudok információkat, esetleg ez alapján valaki tudna segíteni ?

Csak annyit tudok a film tartalmáról , hogy a II.világhábrúban két ellenséges csapat (az egyik német ) patthelyzetbe kerül, és nem adhatják fel magukat, ezért elhatározzák, hogy eljátszák, hogy megölik egymást, de ezt egy személy elől titkolják, aki nem tud róla, és megbízzák, hogy vigyázzon inkább a bázisra, de nem marad ott, és amiért nem tud róla, kimegy, és azt hiszi tényleg harcolnak, és megöli az ellenséget, és ezt soha nem mondják meg neki, hogy mit is tett valójában, és később ezért még ki is tüntetik. 

ELőre is Köszönöm, 

myrongoldman Creative Commons License 2012.10.07 0 0 65

Sziasztok!

 

Új vagyok ezen a fórumon....

 

Nagyon régóta keresek egy sorozatot, mely 3 évadot élt meg, cime TOUR OF DUTY.


Tudna segiteni nekem valaki abban, hogy ez megjelent-e magyarul, adták-e valaha magyarul, meg lehet szerezni magyar szinkronnal vagy felirattal?

 

Esetleg meg van-e valakinek a Tour of Duty sorozat magyar szinkronnal/ felirattal?

 

Nekem rengeteg más háborús filmem van, szinte mind szinkronos a halál 50 óráján át az elit alakulatig sok minden.

 

Köszi mindenkinek előre is , szép hétvégét!

 

Myron

**corolla** Creative Commons License 2012.09.27 0 0 64

Segítséged köszönöm! 

Előzmény: istiba (55)
H_G Creative Commons License 2012.07.24 0 0 63
H_G Creative Commons License 2012.07.24 0 0 62

Van olyan film, ami ugyanazon a valós projekten alapul, bár szerintem Forsyth-tól függetlenül készült:

 

 

De ez is a Perzsa-öbölben játszódik, nehéz lenne összetéveszteni egy II. VH-ssal.

Előzmény: safranek50 (61)
safranek50 Creative Commons License 2012.07.24 0 0 61

Ez erősen hasonlít Frederick Forsyth Isten ökle cimű regényére, de hogy film is készült belőle.....
Pedig elég "fiatal" vagyok, de ha készült, megnézném én is.

Előzmény: rocky05 (60)
rocky05 Creative Commons License 2012.07.22 0 0 60

Sziasztok! keresnék egy olyan filmet, amit kis koromban láttam. Sajnos a szereplőket sem tudom. A film lényege ami szerintem nem is annyira háborús film volt de még is abban az időben játszódott és a témálya is oda illik. A lényege a filnek az volt, hogy egy ágyút akartak összerakni a brittek, vagy a németek, már nem is tudom. egy hegy oldalában akarták felállítani.A hegy lejtése adta meg a dőlés szöget...... Az ágyút különböző cégek pénzéből és gyártási anyagokból rakták össze fedősztorikkal. A cső legyártása körül és az ágyú felépítése körül zajlott a film főbb cselekményei Persze mind ezt úgy hogy az ellenség ne tudjon rólla. Szóval valami ilyesmi. A film hosszú volt. és inkább volt krimi és nyomozósdi, mint háborús film. Ha valaki ráismer a filmre kérem jelezze a pipee@citromail.hu-ra.Köszönöm!

istiba Creative Commons License 2012.07.22 0 0 59

A Híd

Előzmény: RIKA424 (58)
RIKA424 Creative Commons License 2012.07.22 0 0 58

Mi a címe annak a háborús filmnek mmely arróül szól, hogy:

 

...........A háború utolsó napjaiban egy kisvárosban féltucat kiskorút a németek beöltöztetnek katonának és egy a falu végén egy híd védelmére küldenek ?

 

 

benjoe69 Creative Commons License 2012.04.14 0 0 57

A regény címe, amiből a film készült a Lángoló part. Wilbur Smith írta, valamikor a 80-as évek végén jelent meg nálunk, nem tudom azóta volt-e még kiadása.

Előfordulhat, mert a többi regényéből láttam második kiadást. Egyébként könyvben sokkal jobb!

Előzmény: jukime (56)
jukime Creative Commons License 2012.04.11 0 0 56

Segítsetek, én azt a filmet keresem, amikor gyerekként láttam csak részletekre emlékszem,az biztos a főszereplő neve  "Szanten Tríli" és a szerelme lezuhant repülvel, hajótörést is szenvedett, és talált egy gyémánt bányát 2 fekete őslakossal "any" és "Oi" volt.

Valaki tudja esetleg?

istiba Creative Commons License 2011.11.10 0 0 55

Szerintem, amire gondolsz: Von Ryan's express 1965-ös film.

 

A mozikban Az elrabolt expressz vonat címmel adták.Frank Sinatra volt a főszereplő.

 

 

Remélem, segítettem.

**corolla** Creative Commons License 2011.11.09 0 0 54

Sziasztok!

 

Keresek egy filmet (film címet) amit körülbelül 25 éve még gyerekként láttam a TV-ben..

Valahogy úgy kezdődött,hogy vagy ejtőernyősként, vagy egy lezuhant gép következtében ért pár katona földet,majd fogságba kerültek..

Sajnos a köztes részre nem igen emlékszem ,de a film végére igen.

A vége az volt ,hogy  szökés közben ugrottak  fel egy már már induló vonatra amire folyamatosan lőttek.

Egy valaki nem jutott fel -talán a főszereplő- aki már majdnem elérte a vonatot amikor lövést kapott..

Így ért véget a film..

Segítségeteket köszönöm!


 

budfbundy Creative Commons License 2011.09.25 0 0 53

Sziasztok,

 

Keresek egy filmet, lehet tudnátok segíteni. ~90es évek filmje. Egy szakaszt elküldenek valami roncshoz egy dzsungelbe, mert az egyik pilóta túlélte. A szakasz összes tagja meghal kivéve 1, aki a legvégén a fegyverét ledobja valami szikláról. Valamit ilyesmi a története. Valakinek rémlik esetleg? Segítségeteket előre is köszönöm.

Nihil1965 Creative Commons License 2010.10.14 0 0 52
ez lenne az ?

http://www.port.hu/waterloo/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=55324&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_topic_id=0

http://www.imdb.com/title/tt0066549/


ebben tudok segíteni ha torrentezel ...
Előzmény: eMM (16)
endre49 Creative Commons License 2010.10.13 0 0 51
szia !

Amelyik filmről beszélsz annak a címe : 1968 TUNNEL RATS
Előzmény: kérlek segítsetek (7)
süketur Creative Commons License 2010.10.09 0 0 50

Üdv Emberek !
Most és mindörökké -cimü filmet holtudnám letölteni .
Köszöntem a tályékoztatást !
FOMA Creative Commons License 2010.06.18 0 0 49
Végre megszereztem a The Battle of the River Plate-t. Keresek hozzá magyar hangsávot vagy feliratot. Ez ment már magyar tévében, de semmit nem találtam róla.
Rkft Creative Commons License 2010.01.03 0 0 48
Híd van, de csak németül beszél.
Előzmény: Törölt nick (45)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!