Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

VarMar Creative Commons License 2007.10.29 0 0 6

Hello!

Tudnátok segíteni nekem abban, hogyha kaptam egy rendőrségi határozatot szabálysértésről és fellebeztem a megadott időn belül, akkor meddig kötelesek válaszolni?

Köszi.

longbow Creative Commons License 2002.08.13 0 0 5
Szerintem nem is erdemes erdemben foglalkozni a kerdessel.Ha megkaptad mar a birsagot akkor fizesd be. Ha fellebezni akarsz akkor megteheted a birosagon. A siker nem garantalt(egyaltalan) viszont ha elveszted az ugyet akkor a birsag tobbszoroset fizettetik ki veled. Nekem nemreg volt hasonlo ugyem. Nevetseges volt az egesz rendorsegi targyalas melynek vegen 10.000 forintra birsagoltak.En inkabb nem mentem a birosagra.Nem er annyit az egesz. Ja mellesleg nekem a fenykepen egyertelmuen latszott, hogy ment a veszvillogo, sot az is, hogy ott ultem az autoba. Nekik ez is keves volt.Ha erdekel az egesz sztori akkor majd leirom.

Udv!

kivi Creative Commons License 2002.08.13 0 0 4
Aszongya a Kresz, hogy úgy szabad a járdán parkolni, hogy minimum 1,5 méter helyet kell hagyni a fal és az autó között, _és_ maximum a járda feléig szabad felállni.
Előzmény: E30M40 (3)
E30M40 Creative Commons License 2002.08.13 0 0 3
"nem lehet egyértelműen megállapítani, hogy megvan e a 1.5méter, illetve a járda fele."

1.5 méterről nem tudok...
Szerintem a kereszteződéstől kihagyandó 5 méterre gondolsz...
Az meg kivehető a képen,mert az kb 1 autó hossz.

Vagy milyen 1.5 méterre gondolsz???

Előzmény: RAFi (-)
Detonátor Creative Commons License 2002.08.13 0 0 2
Aki szelet vet, vihart arat. :)))
Előzmény: RAFi (-)
kivi Creative Commons License 2002.08.13 0 0 1
Nem túl bonyolult megállapítani egy képről a távolságokat, elég ha van valamilyen távolság amit pontosan tudunk. Annak idején műszaki rajzból nekük is tanítottak ilyet.
Előzmény: RAFi (-)
RAFi Creative Commons License 2002.08.12 0 0 topiknyitó
Szegasztok !

Tudja valaki, hogy milyen követelményeknek kell eleget tenniük azoknak a RENDŐRSÉGI FOTÓKNAK, amelyeket a szabálytalanul parkoló gépjárművekről készítenek ?

Konkrétan arról van szó, hogy az autó több-kevesebb helyet foglalt a járdából, de a rendőrségi fényképekről nem lehet egyértelműen megállapítani, hogy megvan e a 1.5méter, illetve a járda fele.

Hlp plz !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!