Menetpróba: Kia Sportspace tanulmányautó - 2015.

Az autó, ami nincs. Mi vezettük

Ha a Kia be akarna lépni a nagyok közé, ilyesféle autóval tenné. Kár, hogy az egész műanyag, kár, hogy csak alibiből van benne motor, kár, hogy csak tanulmány. Esetleg mégsem?

Keresés

Részletes keresés

TotalCar címlap TotalCar fórumok
VarMar Creative Commons License 2007.10.29 0 0 6

Hello!

Tudnátok segíteni nekem abban, hogyha kaptam egy rendőrségi határozatot szabálysértésről és fellebeztem a megadott időn belül, akkor meddig kötelesek válaszolni?

Köszi.

longbow Creative Commons License 2002.08.13 0 0 5
Szerintem nem is erdemes erdemben foglalkozni a kerdessel.Ha megkaptad mar a birsagot akkor fizesd be. Ha fellebezni akarsz akkor megteheted a birosagon. A siker nem garantalt(egyaltalan) viszont ha elveszted az ugyet akkor a birsag tobbszoroset fizettetik ki veled. Nekem nemreg volt hasonlo ugyem. Nevetseges volt az egesz rendorsegi targyalas melynek vegen 10.000 forintra birsagoltak.En inkabb nem mentem a birosagra.Nem er annyit az egesz. Ja mellesleg nekem a fenykepen egyertelmuen latszott, hogy ment a veszvillogo, sot az is, hogy ott ultem az autoba. Nekik ez is keves volt.Ha erdekel az egesz sztori akkor majd leirom.

Udv!

kivi Creative Commons License 2002.08.13 0 0 4
Aszongya a Kresz, hogy úgy szabad a járdán parkolni, hogy minimum 1,5 méter helyet kell hagyni a fal és az autó között, _és_ maximum a járda feléig szabad felállni.
Előzmény: E30M40 (3)
E30M40 Creative Commons License 2002.08.13 0 0 3
"nem lehet egyértelműen megállapítani, hogy megvan e a 1.5méter, illetve a járda fele."

1.5 méterről nem tudok...
Szerintem a kereszteződéstől kihagyandó 5 méterre gondolsz...
Az meg kivehető a képen,mert az kb 1 autó hossz.

Vagy milyen 1.5 méterre gondolsz???

Előzmény: RAFi (-)
Detonátor Creative Commons License 2002.08.13 0 0 2
Aki szelet vet, vihart arat. :)))
kivi Creative Commons License 2002.08.13 0 0 1
Nem túl bonyolult megállapítani egy képről a távolságokat, elég ha van valamilyen távolság amit pontosan tudunk. Annak idején műszaki rajzból nekük is tanítottak ilyet.
RAFi Creative Commons License 2002.08.12 0 0 topiknyitó
Szegasztok !

Tudja valaki, hogy milyen követelményeknek kell eleget tenniük azoknak a RENDŐRSÉGI FOTÓKNAK, amelyeket a szabálytalanul parkoló gépjárművekről készítenek ?

Konkrétan arról van szó, hogy az autó több-kevesebb helyet foglalt a járdából, de a rendőrségi fényképekről nem lehet egyértelműen megállapítani, hogy megvan e a 1.5méter, illetve a járda fele.

Hlp plz !