Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

gellu Creative Commons License 2015.02.18 0 0 4991

Szia! Sajnálattal olvasom mennyi mindenen estél már át. Remélem jól érzed magad és sokáig semmiféle beavatkozásra nem lesz szükséged. Kicsi gyereked fel tudod nevelni, nemsokára már iskolás is lesz ugye?  Lentebb olvashatod, hogy az én párom is agydaganat műtéten esett át és már lement a 30 sugár. Két hét múlva lesz az MR, amit már nagyon várunk, hiszen akkor dől el, kell-e kemo. Ő is nagyon bizakodó, tele van még tervekkel. Jelenleg jól érzi magát bár egy légúti vírus ledöntötte. (most lábadozik)

Dióhéjban ennyi. Azt szeretném kérdezni Tőled hogy a régebbi táplálkozásodon változtattál-e? Nekünk azt mondta az onkológus, hogy nem szükséges. De annyi mindent lehet hallani.

Szívesen hallanék felőled, addig is fel a fejjel, minden jót Neked!

Előzmény: GBM_warrior (4990)
GBM_warrior Creative Commons License 2015.02.11 0 1 4990

Sziasztok!

Már jó ideje olvasom a fórumot, de csak most jutottam el az írásig. 

20 hónapja, 2013 nyarán, a kisfiam negyedik születésnapját követő napon diagnosztizáltak nálam Glioblastoma Multiforme agydaganatot.  

A tüneteim nem voltak feltűnőek, csak az utolsó pár hónapban lett jellemzően éjszakai fejfájásom és beszédzavarom. Nem is gondolta senki, hogy ilyen komoly a baj. Aztán egy reggel nem tudtam felkelni a fájdalomtól, irány a közeli kórház SBO-ja, ahonnan egy CT-t követően mentővel az Amerikai útra kerültem. A műtét sikeres volt, ki tudták venni a daganatot. Ezek után megkaptam a 30 sugarat és a 6 hetes Temozolomide kemoterápiát. Ezt követően 2 ciklus 5/23-as kemot kaptam, amik után kétszer kellett vérátömlesztésre mennem, a leromlott vérképem miatt. Azóta nem kapok kemot...

Azóta 3 havonta kell MRI kontrollra mennem. Amíg negatív MRI-m van, addig nem kapok semmilyen kezelést. 

Hát röviden ez az én történetem. 

Ha valakinek van kedve és átél(t) hasonlókat, szívesen beszélgetnék vele. 

"A gyógyuló ember tekintete az igazi: elkezd látni. Látja, azt, hogy hány csoda és milyen szenvedés kell ahhoz, hogy az ember kimásszon a pokolból, feltámadjon a halálból.Akit megcsap a mulandóság szele, rájön, milyen csoda élni."
(Müller Péter)

ewy82 Creative Commons License 2015.01.16 0 0 4989

Nagyon szepen koszonom. :-)

Réka 90 Creative Commons License 2015.01.16 0 0 4988

Nagyon örvendek Évi a jó hírnek. Továbbra is minden jót kívánok.

Előzmény: ewy82 (4987)
ewy82 Creative Commons License 2015.01.15 0 0 4987

Koszonom Reka, nagyon jol vagyok. November en letelt a 2 ev kemo, karacsony elott voltam MR-en es stagnal. Ugyhogy a kemo visszavitte a mutet utani 2008-as szintre. Beszelgettunk a dokival, hogy ugye ez is, mint az astrocytona, barmikor kiujulhat, akkot ujabb kemo is lehet, ujrae lehet kezdeni, de elsokent ha lehet, akkor mutik. 

Ugyhogy most orulok. :-)

Egyebkent az orvosom mondta, hogy felnotteknel nincs grade I, az a gyerekeknek van. Felnottek eseteben a grade II-tol kezdodik. 

Dokiné84 Creative Commons License 2015.01.10 0 0 4986

Sziasztok!

Nem tudja valaki hogy a törölt Nick nevű fórumozót hol lehet utolérni?

Köszönöm!

gellu Creative Commons License 2015.01.05 0 0 4985

Olyan jó ilyen sikertörténeteket olvasni, és bízni abban, hogy nemsokára már csak rémálom lehet az elmúlt időszak. Mi is nagyon bízunk a gyógyulásban, csak a 66 év is más mint 3 év, és a Grade II- III és lényegesen más mint az I. Az I-es valóban nagyon kedvező, úgy legyen, hogy teljes gyógyulás kövesse. A gyerek erős szervezetű, nincs mellette pl. magas vérnyomás, cukorbetegség, stb, ami nehezíti a teljes gyógyulást. Nekünk megmondta az orvos, hogy kiújulhat, de akkor ismét megműti. Csak egy újabb műtét, újabb aggódás, újabb felépülés,  stb.

Visszatérve nagyon örülök, hogy ilyen jól van a kisfiad, tiszta szívemből kívánom a teljes, maradéktalan gyógyulást, s legközelebb is fújja a mondókát a folyosón!

Pankócatárs Creative Commons License 2015.01.05 0 0 4984

Sziasztok! Szent ígéretet tettem magamnak, hogy ha valamilyen szinten megtörténik velünk a CSODA, akkor azt megosztom itt. Nem kérkedésnek, csakis bíztatásnak szánom, kis lelket öntve azokba, akik egy kórházi  kórterem falát, vagy kövezetét meredten bámulva ismételgetik most maguk elé: „Ez velünk nem történhet meg, fel akarok ébredni, fel akarok ébredni, Istenem, add, hogy feébredjek!” , hogy igenis fel lehet ébredni! Az agydaganatból igenis meg lehet gyógyulni! Mikor a 3 éves kisfiam egyik napról a másikra váratlanul életmentő műtétre várva került kisagy tumorral kórházba, a témában olvasgatva semmi bíztatót nem olvastam, nem hallottam, valahogy nem jött szembe velem egy pozitív végkimenetű történet sem. És akkor ott elhatároztam, hogy mi leszünk az egyik pozitív és bíztató történet. És szívből kívánom hogy te legyél a másik! Kisfiam komplikáció nélkül vészelte át a két és fél órás műtétet, másnap már magánál volt, nutellás palacsintáért sírt és zengett a folyosótól a „de jó a dió” című dalocska, amit ugyanezen a napon a karácsonyi ovis ünnepségen kellett volna énekelnie, nem egy intenzív osztályon, szétszúrkált vánákkal, felvágott koponyával. De 10 nappal a műtét után már itthon szaladgált és most 3 héttel a műtét után megérkezett a szövettan is: pylocitás astrocytoma, grade I-es. Remélem, hogy ezzel a kálváriánk itt be is fejeződött. A doki szerint, mivel a tumort a műtétet követő Mri alapján is sikerült teljes egészében eltávolítani, elegendő időnként kontrollra járni, de nagy valószínűséggel mi ezzel itt meggyógyultunk!  Én hiszem és tudom, hogy ezzel itt a vége ennek a rossz álomnak és valami égi csodának köszönhetően látom felnőni a fiamat. Már azt is tudom azóta, hogy ez nem is egészen elhatározás kérdése, hiszen hányan küzdenek a gyermekeikért esetleg hiába és mindez annyira fájó és igazságtalan és annyira együtt érzek veletek! Végtelenül sanálom azt ahol nincs remény, de utolsó erőmmel is küldöm az energiáimat oda, ahol egy szikrányi remény azért maradt! Legyenek csodák mindenhol, mivel az embernek nagyobb vesztenivalója azzal már úgysincs, higyjetek benne, hogy megtörténhet. Biztosan tudjátok és érezzétek! Neked is, aki a soraimat olvasod, rengeteg erőt, kitartást, égi áldást és csodás gyógyulást kívánok!

gellu Creative Commons License 2015.01.02 0 0 4983

Most 18 sugár ment le. Elhullott haj, egyéb komolyabb tünet nincs, csak hatalmas étvágy, + kilók. De talán ez betudható a táplálékkiegészítőnek, amit szed.  Még 12 sugár, utána MR vizsgálat, s ha szükséges kemó. Bízok hozzá, hogy nem fog kelleni.  Nektek is jó egészséget, kitartást, és mielőbbi gyógyulást kívánok. Írjál, mi lesz 5-én.

Vadoccka Creative Commons License 2014.12.30 0 0 4982

Kedves gellu!

Érdeklődnék, mi történt november óta... mi most vagyunk túl a 30. sugáron, január 5-én beszélünk a kemoterápiáról és a továbbiakról. A sugár nem volt vészes, a hajhulláson kívül egyéb panaszt nem tapasztaltunk.

Kitartást kívánok!

Előzmény: gellu (4977)
lizy72 Creative Commons License 2014.12.24 0 0 4981

Áldott békés karácsonyt kívánok mindenkinek!

Alkeszt tata sokat gondolok rád!!! <3

Réka 90 Creative Commons License 2014.12.16 0 0 4980

Evy 82 hogy vagy? Remélem azért van akkora csend mert minden rendben van.

lahchia Creative Commons License 2014.12.16 0 0 4979
nalunk szo szerint :)
Előzmény: LindaLina (4978)
LindaLina Creative Commons License 2014.11.22 0 0 4978

"Tudod,sok-sok minden a fejben dől el :)))"

Előzmény: 1-7 (4972)
gellu Creative Commons License 2014.11.21 0 0 4977

Kedves Olvasó!

Sajnos úgy hozta az élet, hogy ide kellett regisztrálnom közétek. Páromnak-lélektársamnak agydaganatot távolítottak el néhány hete. Astrocytoma  (csillagalakú) nyúlványos volt. A nyúlványok részben maradtak, mert pókhálószerűen rátelepültek az agyra.  Grade II, III. Most állunk 30 sugár előtt, még fogalmam sincs milyen következményei lesznek. Az eszemmel tudom, nem ildomos állandóan a netet bújni, de nem tehetek róla, mindig ehhez a témához kanyarodok.

Aki bármiféle információval tud szolgálni, nagyon szépen megköszönöm.

További gyógyulást kívánok mindenkinek.

munster Creative Commons License 2014.11.18 0 0 4976

kitartást, simika-verus

Előzmény: lahchia (4975)
lahchia Creative Commons License 2014.11.16 0 0 4975
bocs, kicsit behavaztam...
koszi, nagyjabol rendben vagyok, romlott a latasom, de az idegsebesz azt mondta: " még nem kell megijedni"
kerdeztem mi varhato, azt mondta nm lehet megjosolni, mert mindnkinel mas. Azt monda, az MR utan majd visszaterunk ra, hogy mik a kilatasok. az meg cca 2 honap mulva. ugyhogy felsiker :)
Simika
Előzmény: munster (4974)
munster Creative Commons License 2014.11.15 0 0 4974

simika!!! mi van???? mondjál már valamit!

Előzmény: lahchia (4973)
lahchia Creative Commons License 2014.11.12 0 0 4973
köszönöm! .Holnap délután jelentkezem! :)
Előzmény: 1-7 (4972)
1-7 Creative Commons License 2014.11.11 0 0 4972

Simi!Csak pozitívan!Tudod,sok-sok minden a fejben dől el :))))Ezt mi már csak tudjuk!

Gondolok rád!

Előzmény: lahchia (4971)
lahchia Creative Commons License 2014.11.08 0 0 4971

Attol tartok hogy rosszabb lesz az eredmeny :(

Szepen eltuntek az arnyalatok, fakulnak a szinek, 

Tudom hogy "csak" meningeoma, de azert nem akarom hogy megnt belenyuljanak a fejembe...

mindenki eltunt. Remelem azert mert minden ok :)

Simika

Előzmény: lahchia (4970)
lahchia Creative Commons License 2014.11.08 0 0 4970

Csutortokon kontroll...szemeszet, idegsebeszet...

drukkoljatok nekem...elegge stresszelek..

tabátos1 Creative Commons License 2014.10.31 0 0 4969

"átélünk, átéltünk"

Előzmény: tabátos1 (4968)
tabátos1 Creative Commons License 2014.10.31 0 0 4968

Ha a glioblasztoma mától, bocsánat 3?, 4?, hét óta gyógyítható lenne egy kapszulával, először biztosan beleőrülnék (még jobban), hogy ez nem egy évvel ezelőtt történt. Aztán boldog lennék, hogy másnak sikerült!!! Aztán felébrednék...

Nem írom le, hogy mit kívánok az illetőnek, amit mi itt mindannyian átélünk, átélünk, nem süllyedek le az ő szintjére.

Előzmény: babett_v (4966)
fenyvesic Creative Commons License 2014.10.31 0 0 4967

Az, hogy valaki 10 évet élt Tibetben, nem tudom mennyire érdekes?

Tibetben többen vannak, akik 70-80-90 éve élnek ott, de ettől nem valószínű, hogy kompetensek rák ügyben! :))

Az meg, hogy egy professzor nevét adta egy csodaszerhez, egyáltalán nem lep meg! A történelemben előfordult számtalan esetben, hogy köztiszteletben álló emberek nevüket adták valamihez a pénzszerzés reményében...lásd pl. Agassi is a nevét adta a Norbi féle ökörséghez - persze nem ingyen!!

Előzmény: babett_v (4966)
babett_v Creative Commons License 2014.10.31 0 0 4966

A 17 éves srácnak glioblastomája volt ??? Abbol meggyógyult ????  Akkor máris kérjük mert épp' a kórházból írok óriási bajban vagyunk !!! Ha viszont nem tudod milyen fajta agydaganata volt a barátnőd fiának akkor hagyjuk ... ezt a rohadekot ugyanis nem erdekli ki és hány évet töltött Tibetben!!!! Egyebkent pedig nyugodtan kiirhatod a reszleteket, biztos mindenkit érdekel az, mivel és mennyiért tudja megmenteni az imádott Édesanyja, gyermeke , párja életét!!! 

B.

Előzmény: Törölt nick (4962)
arnys2 Creative Commons License 2014.10.30 0 0 4965

Ez spam, amit csinálsz.

Előzmény: Törölt nick (4964)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.30 0 0 4964

Mielőtt ezt mondod legalább elkérnéd a reiki mester dokitól aki 10 évet élt Tibetben  és kikísérleteztette  ezt a kapszulát az orvosi tanulmányt (tudod ki az a prof Tóth József?? -a Semmelweis elismert onkológus profja!!! Ő a nevét adja ehhez a tanulmányhoz... na meg a betegek leleteit... Előbb gondolkodni kellene utána okoskodni!!!!!

...de mint mondtam, segíteni csak azon lehet aki élni akar!!!

Előzmény: arnys2 (4963)
arnys2 Creative Commons License 2014.10.30 0 0 4963

hagyd ezt abba

Előzmény: Törölt nick (4962)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.30 0 0 4962

Van segítség... A Páromnál 10x13x11 cm-es májdaganatot diagnosztizáltak. Van egy kapszula, amit 4. hete szed, s azóta nincsenek fájdalmai, s a daganat mérete lényegesen csökkent!! Több beteget ismerek személyesen, akik 8 hónap után kigyógyultak a rákból! (a Barátnőm 17 éves fiának agydaganata volt, egy másik ismerősnek tüdő...)További infó személyesen.... keress meg, ha a családodban vagy az ismeretségi körödben bármilyen daganatos megbetegedés van.... A Semmelweis egyetemen onkológus prof-ok által összeállított (orvosi tanulmány van róla)  gyógynövényekből összeállított készítmény... betegek leletei igazolják a gyógyulást!!!! 

Én csak segíteni szeretnék.... de segíteni csak annak lehet, aki engedi!! 

Előzmény: babett_v (4952)