Keresés

Részletes keresés

Bdddip Creative Commons License 6 órája 0 0 2324

Gyönyörű tested van, élvezet lenne masszírozni. Ha még aktuális keress nyugodtan.

Előzmény: szemérmeske (2284)
mindentkikellprobalni Creative Commons License 2023.12.21 -2 3 2323

Ma megmasszíroztam egy srácot, az idő nagy részében egy zselés dildó volt a popsijában.
A szokásos módon hason feküdt, először csak a belső combját simogattam, meg a farpofákat markoltam. Felkészítettem a következő jó dolgokra. Benyúltam sok olajjal a farpofák közé, először csak a tenyerem elével, aztán pedig úgy, hogy a hüvelykujjam a lukát masszírozta, a mutató és középső ujjam pedig a farka tövét fogta közre. Nem tartott sokáig míg szinte rátolta magát az ujjamra. Nagyon sokáig élvezkedett így, dugtam az ujjammal, forgattam benne, rezgettem benne, minden nagyon tetszett neki. Közben másik kezemmel hol a gerince mentén simogattam, hol pedig a golyóit morzsoltam, jó nagyok vannak neki. Bedugtam egy prosztata masszírozót neki, így két kézzel tudtam a farkát és a zacsiját simogatni és kényeztetni. Nagyokat sóhajtozott végig, alig várta, hogy a zselés eszközt megkapja. Kellett még egy kis sikosítás, de erre is rátolta magát és finoman dugtam a seggét közben meg simogattam ahol csak értem. Igazából a lukáról egy percig nem szálltam le, imádta. Négykézláb emelkedett és így folytattam, nagyokat nyögött amikor kicuppant az eszköz, meg akkor is amikor visszatoltam. Közben lógó golyóit morzsoltam, meg a farkincáját vertem de csak finoman. Kipróbáltuk az üveg dildót is, de ez a zselés jött be neki nagyon. Egy óráig izgattam, amikor hanyatt feküdt. Kapott egy plugot a popsiba és kezdődött a lingam masszázs. Kérte, hogy lassan, mert nagyon fel van már izgulva. Bevetettem minden fogást es sokszor az egész farkat és zacsiját simogattam, hogy ne menjen el. Kérte, hogy megint dugjam meg a zseléssel négykézláb. Teljesen beindult, húzogattam benne, aztán teljesen ki es tövig be. Úgy fordult hanyatt, hogy teljesen benne volt a dildó. Itt már nem volt megállás, peckes volt a farka, láttam hogyan verte néha magának négykézláb, én is így izgattam. Nagyon szép volt látni ahogy elveszett a kéj hullámain, elengedte magát, ellazult, és a csúcson több hangos ordítással elélvezett, sok adag spermát lőtt ki, volt ami a mellkasára ment. Percekig nem tudott mozdulni 🤪

King size 666 Creative Commons License 2023.08.14 -1 1 2322

Sajna igazad van. Ez egy kamus szellemi nyomorék f...szkalap.

Előzmény: Wajmi (2321)


Mr.winkle Creative Commons License 2023.07.27 -2 0 2317

massageparadise.hu

Előzmény: Kiss Attila123 (2315)
18607smile Creative Commons License 2023.07.25 0 0 2316

Mit is???

Előzmény: Anya484 (2314)
Kiss Attila123 Creative Commons License 2023.07.24 -1 1 2315

Sziasztok! Pesten nagy a kínálat thai masszázsból, de tudtok esetleg ajánlani kipróbált nagyon jó helyet a belvárosi részen?
Természetesen happy-finish -el.

Anya484 Creative Commons License 2023.07.24 -3 1 2314

Írj PM. ☺️

Előzmény: 18607smile (2313)
18607smile Creative Commons License 2023.07.24 0 0 2313

Kár , hogy nem ott lakom, de ha Budapest környékén jársz keress bizalommal. B.

Előzmény: Anya484 (2312)
Anya484 Creative Commons License 2023.07.24 -4 0 2312

  2 perce    0 0 206

Sziasztok! Nem kamus, masszőrt keresek, legfőképpen olajos masszázsra! Aki esetleg a masszázs során extrákat is vállal persze helyzettől függően! 30 éves nő ☺️ apu elhanyagol jeligére 😁 helyileg Miskolcon! Emailt várom: evakis484@outlook.hu puszika 😘

iamnorbi Creative Commons License 2023.07.14 -1 0 2310

Szia csodálatos Hölgyem.

 

Ha lenne kedved pár lopott pillanathoz, pár lopott érintéshez..


Lopd el magadnak ezeket a pillanatokat és ezeket az érintéseket.

Arra gondoltam, tudok segíteni.

 

Meginvitálnálak, hogy átelhess egy olyan masszázst, amilyet titokban mindig is szerettél volna.

 

43 éves szőke, kék szemű, magas, sportosan vékony, művelt, jó fejesen humoros srác vár rád Budapesten, hogy ha szeretnéd, akkor kipróbálhass valami újat.

Valamit, amit már régóta akartál.

Előzmény: szemérmeske (2279)
Kedvessrác Creative Commons License 2023.06.16 0 0 2308

Üdv.debrecenben vagy Nyíregyházán van olyan hölgy aki csinál erotikus masszázsra masszőrnőt. Nem vl re gondolok.

ducibaby86 Creative Commons License 2023.06.14 -1 0 2307

Sziasztok!

Komárom-Esztergom megyében van valahol erotikus masszázs?

Köszi előre is!

Kedvessrác Creative Commons License 2023.06.13 0 0 2306

Nyíregyházán van thai szalon,ahol van happy finish? 

Attilaattila Creative Commons License 2023.05.16 0 0 2305

szia. Borsodban lakom, szivesen megmasziroználak!

Előzmény: szemérmeske (2284)
Cumcontrol29 Creative Commons License 2023.03.21 -2 0 2302

punci masszázst is vállalok. Kedves hölgyek:

Tantra teljes test- és jóni masszázs hölgyeknek

A jóni szanszkrit nyelven „szent kehely” „megszentelt hely”, a külső és belső női nemi szerveket jelenti. Ugye mennyivel szebb ez a megfogalmazás? Ahogy a talp és tenyér, úgy a jóni is belső szerveink reflexzónája, és az eltemetett érzések, emlékek tárháza!

Bármilyen szinten bezárkóztál, sérültél, tele vagy fájdalommal, ez segít feldolgozni, kinyílni. Egy másik nő mellett el tudod engedni magad.

Mellettem biztonságban vagy, talán én is átéltem amit Te és tisztelettel érek Hozzád. És bármennyire is szép ez a masszázs, közben vagy a végén feljöhetnek negatív emlékek, érzések. Hogy miért? Mert még nem dolgoztad fel magadban, csak eltemetted… Engedd el a fájdalmat, hogy élvezhesd az életet!

Miért jó Neked, ha megtapasztalod?

Itt minden RÓLAD szól.  Közben nem kell a párodra figyelni, így jobban meg tudod élni a testedben zajló érzéseket.

  • új erogén zónákat fedezhetsz fel magadon
  • segít elfogadni és megszeretni önmagadat, a testedet
  • oldja a blokkjaidat, gátlásaidat és megnyílsz, hiszen kilépsz a komfortzónádból
  • szeretetteljes érintésben lesz részed
  • megtapasztalod a masszázs gyógyító hatását
  • felerősödik testedben a női energia (Yin)
  • úgy érzed mintha újjászülettél volna és lebegve mész ki az ajtón!

A  nők a legkülönbözőbb problémákkal, betegségekkel fordulnak hozzám, de vaginizmus esetén nem ajánlom rögtön ezzel kezdeni. Igyekszem azt adni, amire Neked szükséged van!

Tapasztalatommal, érintésemmel és megérzéseimmel segítek Neked, bármi is a célod!

Menete:
• beszélgetünk, én elmondom a masszázs menetét, Te a célodat, motivációdat

• ráhangolódás után a test hátsó oldalának masszázsa. Finomabb és erősebb mozdulatokkal érintem meztelen testedet tetőtől-talpig

• a test első oldalának masszázsával összekötöm a jóni érintését. Lassan és fokozatosan haladok kívülről befelé finom mozdulatokkal, miközben figyelem minden rezdülésedet. Megtapasztalhatsz egy magasabb szintű érintést.
• A végén betakarlak a kendővel, és megpihenhetsz az élményben, van időd visszaérkezni.

A program teljes hossza a kezdeti beszélgetéstől a tusolásig kb. 2,5-3 óra. Kérlek utána ne siess sehova, hogy benne maradhass az élményben.

Várlak szeretettel!

Email címem: cumcontrol29@gmail.com itt elértek és tudunk időpintot

Előzmény: szemérmeske (2284)
Cumcontrol29 Creative Commons License 2023.03.21 0 0 2301

Tantra teljes test- és jóni masszázs hölgyeknek

A jóni szanszkrit nyelven „szent kehely” „megszentelt hely”, a külső és belső női nemi szerveket jelenti. Ugye mennyivel szebb ez a megfogalmazás? Ahogy a talp és tenyér, úgy a jóni is belső szerveink reflexzónája, és az eltemetett érzések, emlékek tárháza!

Bármilyen szinten bezárkóztál, sérültél, tele vagy fájdalommal, ez segít feldolgozni, kinyílni. Egy másik nő mellett el tudod engedni magad.

Mellettem biztonságban vagy, talán én is átéltem amit Te és tisztelettel érek Hozzád. És bármennyire is szép ez a masszázs, közben vagy a végén feljöhetnek negatív emlékek, érzések. Hogy miért? Mert még nem dolgoztad fel magadban, csak eltemetted… Engedd el a fájdalmat, hogy élvezhesd az életet!

Miért jó Neked, ha megtapasztalod?

Itt minden RÓLAD szól.  Közben nem kell a párodra figyelni, így jobban meg tudod élni a testedben zajló érzéseket.

  • új erogén zónákat fedezhetsz fel magadon
  • segít elfogadni és megszeretni önmagadat, a testedet
  • oldja a blokkjaidat, gátlásaidat és megnyílsz, hiszen kilépsz a komfortzónádból
  • szeretetteljes érintésben lesz részed
  • megtapasztalod a masszázs gyógyító hatását
  • felerősödik testedben a női energia (Yin)
  • úgy érzed mintha újjászülettél volna és lebegve mész ki az ajtón!

A  nők a legkülönbözőbb problémákkal, betegségekkel fordulnak hozzám, de vaginizmus esetén nem ajánlom rögtön ezzel kezdeni. Igyekszem azt adni, amire Neked szükséged van!

Tapasztalatommal, érintésemmel és megérzéseimmel segítek Neked, bármi is a célod!

Előzmény: szemérmeske (2284)
Cumcontrol29 Creative Commons License 2023.03.21 0 2 2300

Cum control masszázst is ami a képen is van. És punci masszázst is vállalok. Kedves hölgyek:

Tantra teljes test- és jóni masszázs hölgyeknek

A jóni szanszkrit nyelven „szent kehely” „megszentelt hely”, a külső és belső női nemi szerveket jelenti. Ugye mennyivel szebb ez a megfogalmazás? Ahogy a talp és tenyér, úgy a jóni is belső szerveink reflexzónája, és az eltemetett érzések, emlékek tárháza!

Bármilyen szinten bezárkóztál, sérültél, tele vagy fájdalommal, ez segít feldolgozni, kinyílni. Egy másik nő mellett el tudod engedni magad.

Mellettem biztonságban vagy, talán én is átéltem amit Te és tisztelettel érek Hozzád. És bármennyire is szép ez a masszázs, közben vagy a végén feljöhetnek negatív emlékek, érzések. Hogy miért? Mert még nem dolgoztad fel magadban, csak eltemetted… Engedd el a fájdalmat, hogy élvezhesd az életet!

Miért jó Neked, ha megtapasztalod?

Itt minden RÓLAD szól.  Közben nem kell a párodra figyelni, így jobban meg tudod élni a testedben zajló érzéseket.

  • új erogén zónákat fedezhetsz fel magadon
  • segít elfogadni és megszeretni önmagadat, a testedet
  • oldja a blokkjaidat, gátlásaidat és megnyílsz, hiszen kilépsz a komfortzónádból
  • szeretetteljes érintésben lesz részed
  • megtapasztalod a masszázs gyógyító hatását
  • felerősödik testedben a női energia (Yin)
  • úgy érzed mintha újjászülettél volna és lebegve mész ki az ajtón!

A  nők a legkülönbözőbb problémákkal, betegségekkel fordulnak hozzám, de vaginizmus esetén nem ajánlom rögtön ezzel kezdeni. Igyekszem azt adni, amire Neked szükséged van!

Tapasztalatommal, érintésemmel és megérzéseimmel segítek Neked, bármi is a célod!

Menete:
• beszélgetünk, én elmondom a masszázs menetét, Te a célodat, motivációdat

• ráhangolódás után a test hátsó oldalának masszázsa. Finomabb és erősebb mozdulatokkal érintem meztelen testedet tetőtől-talpig

• a test első oldalának masszázsával összekötöm a jóni érintését. Lassan és fokozatosan haladok kívülről befelé finom mozdulatokkal, miközben figyelem minden rezdülésedet. Megtapasztalhatsz egy magasabb szintű érintést.
• A végén betakarlak a kendővel, és megpihenhetsz az élményben, van időd visszaérkezni.

A program teljes hossza a kezdeti beszélgetéstől a tusolásig kb. 2,5-3 óra. Kérlek utána ne siess sehova, hogy benne maradhass az élményben.

Várlak szeretettel!

Email címem: cumcontrol29@gmail.com itt elértek és tudunk időpintot egyeztetni masszázsról képek!

Cumcontrol29 Creative Commons License 2023.03.17 0 3 2299

Cum control masszázs menete:

Elmegyek hozzád egy általad meghatározott helyre (pl hotel). Zuhanyzás után leülsz egy székre vagy lefekszel egy ágyra, és én kézzel különböző technikák segítségével masszírozom a farkad egészen addig, amíg az élvezés határára nem kerülsz. Ekkor kicsit megállunk, és csak akkor folytatjuk, miután kissé lecsillapodott az érzés. Addig - és esetleg egy kicsit tovább is - ismételjük ezt, amíg már nagyon szeretnél elélvezni - mindent megteszek, hogy a lehető legtovább kitoljam -, és a végén már nem állunk meg, így egy óriásit élvezel. Idő függvényében ezt egymás után többször is megismételhetjük. Ingyenesen csinálom és a szállodát is én állnom. Így néz ki a cum control széken csinálva link:

 :https://thegay.com/videos/378443/best-edging/

Fekve :cum  control: https://www.xvideos.com/video19506523/sv_viet_nam#show-related

Csak élvezned kell elmondod hogy hova menjek és egyeztetünk időpontot.

Várom mihamarabbi válaszodat

 

Elérhetőség: cumcontrol29@gmail.com

 

Üdv: Ákos

ÉrettFfi Creative Commons License 2023.03.15 0 0 2298

Érdekes módon már nem akar maszíroztatni. 

Előzmény: 69laci (2297)
69laci Creative Commons License 2023.03.09 0 0 2297

Én kérek elnézést. 

Valószínűleg arra vágyik, hogy egy férfi kényeztesse, de fél még magának is bevallani ezt az érzést.

 

Előzmény: ÉrettFfi (2296)
ÉrettFfi Creative Commons License 2023.03.09 0 0 2296

Amíg ez a kép nem került elő addig leveleztünk és olyan hihetően adat elő magát, hogy elhittem. Remélem olvassa ezt itt. Érdekelne a lelki világa az ilyen embereknek. 

Előzmény: 69laci (2295)
69laci Creative Commons License 2023.03.08 0 0 2295

Mert az nem stimmelt volna a szemérmeske névhez.

Előzmény: ÉrettFfi (2292)
ÉrettFfi Creative Commons License 2023.03.08 0 0 2294

Megúsztam. Nem kell virágra költenem ma. 

Előzmény: szemérmeske (2284)
ÉrettFfi Creative Commons License 2023.03.07 0 1 2293

Nekem írt aztán eltűnt min szürke szamár a ködben. 

Előzmény: azurka12 (2287)
ÉrettFfi Creative Commons License 2023.03.07 0 0 2292

Ha nem saját kép vajon miért nem az egészet tette ki? 

Előzmény: 69laci (2291)
69laci Creative Commons License 2023.03.06 0 0 2291

Kép kereső :)

Előzmény: FacérFfi (2290)
FacérFfi Creative Commons License 2023.03.06 0 0 2290

Hogy találtál rá az azonos képre amin az arc is rajta van.

Előzmény: 69laci (2289)
69laci Creative Commons License 2023.03.06 -1 4 2289

Kamu a csaj...Tuti farka van

bathbath Creative Commons License 2023.03.05 0 1 2288

Szia!

Zoltan vagyok , most költöztem haza Ausztriábol ahol nurumasszörként dolgoztam.

Szivesem megmasszirozlak...itt nem gond ha könnyezik a puncid, ugyanis egy nagyon nyulos csúszós  meleg Alga-kivonatal masszirozlak egy speciális technikával.Garantált élvezet...

Keress meg.

Várlak:

Zoltán 

Előzmény: szemérmeske (2279)
azurka12 Creative Commons License 2023.03.05 0 1 2287

Magyon szép vagy,örülhet aki kényeztetheti ezt a formás testet.

Előzmény: szemérmeske (2284)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!