Keresés

Részletes keresés

chabie Creative Commons License 2007.08.01 0 0 375
Bocsáss meg,de Te egyre inkább arra az emberre emlékeztetsz,aki nyitott ziherejsztűket nyelt le és becsukva szarta ki őket...
Előzmény: oroszlánkirály (374)
oroszlánkirály Creative Commons License 2007.08.01 0 0 374

 

Igen jól emlékszel, az ELSŐ ALKALOM INGYNES.

 

Ezt azért vezettem be még évekkel ezelőtt, mert erre a munkára nem lehet úgy referenciát adni, mint egy hétköznapi dologra (pl. autószerelőről a kuncsaftjától). Nem adom ki a vendégeimet. Az intimitás fontos része a munkámnak!Így ha valaki tudni akarja mit kap tőlem, díjtalanul meggyőződhet róla (ez a referencia), aztán eldönti, hogy visszajár-e, vagy sem. Szerintem ez így korrekt.

Előzmény: Törölt nick (373)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.31 0 0 373

Nem tudom jól emlékszem e, de az első masszázst ingyenesre igérte Oroszlánkirály, lehet benevezem a párom, persze nem mintha nem lenne egy pár ezresem.

 

Szóval kb. ez volt nálunk is és a nejem kifejezetten pozitivan értékelte

Előzmény: alezredes 1 (371)


Törőlt_nick Creative Commons License 2007.07.31 0 0 372
várjuk
Előzmény: alezredes 1 (371)
alezredes 1 Creative Commons License 2007.07.31 0 0 371

Nem tudom jól emlékszem e, de az első masszázst ingyenesre igérte Oroszlánkirály, lehet benevezem a párom, persze nem mintha nem lenne egy pár ezresem.

Ha majd esetleg megtörténik, igérem megirjuk, a párom mondja, én irom, mert ő nem szeret billentyűzni.

Na az igaz beszámoló lesz, ha jó lesz neki, ha nem.

 

Mert most hiába is irom, hogy régebben egy masszirozni szerető, de nem ezzel foglalkozó haverom csinálta, ő inkább egy kis cici, punci simitásra volt indulva, mármint a haver gyerek.

billboy Creative Commons License 2007.07.31 0 0 370
Én úgy gondolom, hogy ami nem spontán ebben a témában, az egy kicsit büdös, elég idő állt rendelkezésre, de senki nem reagált érdemben, kár erőltetni... Inkább jöjjenek a beszámolók!
Előzmény: Törölt nick (369)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.31 0 0 369

Ha így látod a hozzászólásomat, akkor félreérthetően írtam, ELNÉZÉST.

 

Nem volt célom sem "provokálni", sem "lejáratást kezdeményezni", sem pedig újra vitát nyitni a témában.

Sőt: a topik témájához kapcsolódó beszámolókat szerettem volna kérni.

 

Mint Te is láthattad, a 334-338 hsz-ok között négy emberben is felmerült egy kérdés, ami után vita volt, "megbizonyodás" viszont nem.

 

Azt gondoltam, mindannyiunk érdekét szolgálja, ha több tapasztalatot is olvashatunk a témájában. Oroszlánkirály hírét erősítené (ráadásul hitelét is visszaállítaná), ha néhány - a fórumban is bejáratott nevű - vendége is megosztaná velünk élményeit (korábbi hozzászólásokból tudjuk, hogy többen is követik a topikot).

 

Tehát: nem vitát szeretnék, hanem beszámolókat :)

(Oroszlánkirály! Kérd meg a vendégeidet...)

Előzmény: billboy (368)
billboy Creative Commons License 2007.07.31 0 0 368
Szerencsére te se vagy gyanus azzal az egy provokáló-lejáratást kezdeményező hozzászólásoddal.....
Előzmény: Törölt nick (367)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.31 0 0 367

Nem akadt senki a régi fórumozók közül, aki kipróbálta a gyakorlatban is Oroszlánkirály szolgáltatásait?

 

Engem is nagyon érdekelne a dolog, de:

- a babu32 hozzászólás (307. hsz) egy elég érdekes félrefogás volt (szabad internet-használat is benne van az árban?)

- prototipus (296. hsz) és szepseges (333. hsz) beszámolói elég hasonló kaptafára készültek (külföldön éltek, 2-3 nap után fogadott, 5-10 percet beszélgetett, átöltözött, betakart, másfél óra), nem biztos hogy vendégként én ugyanezeket emeltem volna ki.

 

Félreértést (és sértődést) elkerülendő: nem vádaskodni akarok, de  valóban egy kicsit "gyanús" az ügy (főleg, hogy mindkét érdemi hozzászóló rendszeresen olvassa a topikot, de ez volt az első és utolsó hozzászólásuk).

 

Ha akkora nagy topik-olvasó törzsközönsége van Oroszlánkirálynak, ahogy írja, hátha alad köztük néhány régi fórumozó is...

csajszi25 Creative Commons License 2007.07.23 0 0 366
Felbátorodva az olvasott történeteken szeretném elmeséni az enyémet.
Barátnőm mesélt egy jó masszőr srácról , hát elmentem kipróbálni.

az az ő jött hozzám. Szerinte azotthoni környezetben jól jobban oldódnak a lányok ,van benne alami.

Azt kérte zuhanyozzak le addig ő összeállítja a felszerelést.
Hozott magával valami nagy kinyithatzós ágyszerű eszközt.

Mire letusoltam a szobában elhúzta a függyönyt felettette a kedvenc zeném amit én adtam neki gyújtott gyertyát és előkészítette az ágyat.
Aztán elment és lefürdött ő is .
Visszaérkezve valami speciális fehér ruha volt rajta.
Felfeküdtem az ágyra meztelenül és ő letakart a fenkem egy lepedővel.
Sima svédmasszázsnak indult de ahogy egyre oldódott kezdeti feszültségem ő is úgy lett "bártabb".
Hátamra fordítot levette a lepedőt és előröl is megmaszírozott , aztán megint hasra.
fordítot és azt mondta, hogy a befejezést egy speciális technikával végzi.
Lentről a lábam felől elkezdte a kezeit finoman végighúzni a testem felett , mire én valami foróságot éreztem.
Megfoghatattlan energia áradt a kezéből ilyet még soha sem éreztem mikor a fenekem környékére ért már az orgazmus felé közeledtem .
Aztán ezt hason is eljátszotta velem felingerelt és mikor már a csúcs felé közeledtem abbahagyta és mindezt úgy hogy a tenyere hozzám sem ért hosszasan játszot az érzékeimel.
Ki sem néztem volna belőle .
Olyan élmenyben volt részem, mint még soha .
na persze az ára is olyan volt de megérte.

moncici73 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 365
Szerintem nem rossz ötlet.
Előzmény: oroszlánkirály (364)
oroszlánkirály Creative Commons License 2007.07.16 0 0 364

Szia Mincici73!

Ha megengeded, elmondok egy történetet. Nem erotikus, de idevág! Hetente kétszer járok kosarazni, majd utánna összejövünk az általuink létesített CLUIB-ban, ahol jókat viccelődünk, tartalmasan beszélgetünk stb. A CLUB nem zártkörű, így más is beléphet, aki elfogadja a CLUB írott és irartlan szabályait. Történt egyszer (kb. 1 éve), hogy új ember lépett be. Egyböl kinevezte magát főokosnak, királynak. Mindenkit kritizált, lehurrogott stb. Olyan elviselhetetlen stílusban mindezt, hogy felhítuk rá a figyelmét, ez itt nem megy! De ő rá sem hederintett, nyomta a nagyképű kioktató dumát. Egyszer csak észrevettük, hogy a CLUB létszám csökken. Többen inkább távol maradta, mintsem azt az őrültet halagassá.

Ez így nem mehetet tovább, összeültünk mi régiek és bevezettük az "UGORJUNK" szankciót. Ez abból állt, hohy amikor a nem kívánatos személy megszólalt, akkor valamelyikünk beszólt "UGORJUNK" ez azt jelentette, hogy nem vettünk tudomást a beszolásról, egyszerűen levegőnek néztük a nem kívánatos személyt. Eleinte kérdőre vont, később kikérte magának, majd szépen lekopott. Így visszaált a régi rend. Javslom ezt a módszert itt is bevezetni, valószínű eredményre vezet.

Bocs hogy nem erotikus a téma, de úgy gondolom ide való.

Előzmény: moncici73 (362)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.07.10 0 0 363
na mér, milyen hangnem?? Nálam úgy kezdődik a HUSZ, hogy bejön egy abalajk, hogy asszongya, vigyázz explicit tartalom vagy mi. Csak reménykedni tudok, hogy tisztában vagy a szó jelentésével. A másik meg, hoyg királylány megszólítással hadd ne illessem azokat a ruppotlan menekülteket akik massz címszóval 2 perc után már a faszodból rázza ki a gyereket. Ja várjá, még diplomája is van erről baze..
Előzmény: moncici73 (362)
moncici73 Creative Commons License 2007.07.10 0 0 362
Azért nem kéne ez a hangnem ide.A hódolómmal mailben folytatjuk.
Előzmény: pontee (361)
pontee Creative Commons License 2007.07.10 0 0 361
Nem mondott ő semmi olyat amiért kitiltás járhat. Egyszerűen ő csak mindent és mindenkit fikáz. :) Moncici! Mi lett a hódolóddal a "Nudista helyek" c. topikban?
Előzmény: moncici73 (360)
moncici73 Creative Commons License 2007.07.10 0 0 360
Nem is azt mondtam,csak azért megválogathatnád picit a szavaid.
Előzmény: Törőlt_nick (359)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.07.10 0 0 359
nem a vallás rovatban vagyunk kedves...
Előzmény: moncici73 (357)
boceculebra Creative Commons License 2007.07.10 0 0 358
Akkor most vegyem úgy , hogy kezdeményezésem egy tudatosabb masszázs fogyasztói réteg kinevelésére már as első lépéseknél hamvába halt ?

moncici73 Creative Commons License 2007.07.09 0 0 357
Csak vigyázz az ilyen hangvételű beszólásokkal,ennél kevesebbért is tiltottak már ki innen emberkéket!
Előzmény: Törőlt_nick (356)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.07.09 0 0 356
nem azért de ilyen tudatlan ringyót bármelyik szakoldalon találsz zsáknyit. Hallod mit mond, a masszja egy nagy nulla csak a lábát bírja szétrakni a drága...
Előzmény: pontee (355)
pontee Creative Commons License 2007.07.09 0 0 355
Hol volt, mennyibe került, vagy a lány neve esetleg? A részletek is érdekelnek.
Előzmény: halbik (353)
blumberg Creative Commons License 2007.07.09 0 0 354
Érdekelne az erotikus masszázs élményed. De én is mesélek... Normál masszázsnak indult, de a hölgy mindig kicsit megérint maszázs közben. Hason fekve a combomat jó mélyen maszírozza, aztán háton fekve a hasamat is megdolgozza egy kicsit. Ilyenkor általában erekcióm támad és bár le vagyok takarva, de kikandikálok a törölköző alól. Mikor útban van a farkam szépen arrébb tologatja, rakosgatja. Nekem ez izgalmasabb, mint, ha egy profihoz mennék.:-)
Előzmény: moncici73 (352)
halbik Creative Commons License 2007.07.09 0 0 353

Mondtam, hogy ha nem hagyjátok abba, folytatom a beszámolókat :)

 

Szóval akkor, második erotikus masszázs élményem: cca. egy hónappal az első eset után úgy döntöttem, ismét meglátogatok egy masszőrt, s noha amint azt olvashattátok, elégedett voltam az elsővel is, mégis az újdonság varázsa mellett döntöttem. Ismét a "szakoldalon" csemegéztem, mígnem megláttam egy gyönyörű szőke masszőrlányt, nem mellesleg tökéletes testtel. Nosza, telefon, időpont-egyeztetés, majd indulás. Megérkeztem, a lány a képeken látott gyönyörűség. Rövid egyeztetés után -mikor is kiderült, hogy a szentem nem csak masszőr- fürdés, majd be a hatalmas franciaágyra. Maradtam jövetelem céljánál, így masszírozással kezdtünk, ami első élményemhez képest kevésbé volt jó, inkább határozott krémes simogatásként jellemezném. Majd annak rendje és módja szerint fordulás után a manuális erotika :) A leányzó végig pucér volt, s direkt kérte, hogy miközben ő massz, én simogassam nyugodtan... A vége ismét nagyon jó volt, látszott, hogy ehhez jobban ért, mint a masszázshoz :) Egyetlen zavaró tényező csak az volt, hogy rengeteget beszélt a többi vendégéről -persze név nélkül-, s miközben egy ilyen gyönyörűség dolgozik rajtad, nem épp kellemes azt hallgatni, hogy milyen igénytelen vendégek is vannak néha. Összességében viszont ismét kellemes élménnyel távoztam természetesen.

 

 

Na, a jövőben miről fog szólni a topic? Csak mert van harmadik és negyedik élményem is, és a létező/nem létező nick-ekről szóló vita nem túl érdekfeszítő már szerintem... :)

moncici73 Creative Commons License 2007.07.09 0 0 352
Szerintem nem kéne nekiugrani rögtön senkinek,igaz voltak itt furcsa dolgok.Akinek nem tetszik amit Oroszlánkirály csinál,úgyse megy oda.Bizalom az alapja az ilyen jellegű dolognak,ha ő ezt így eljátsza azért hogy reklámot csináljon magának,az legyen az ő baja.Az én első erotikus masszázsom már elég régen-15 éve-volt,de azóta ha csak tehetem,kihasználok minden ilyen lehetőséget.Volt akihez évekig jártam,volt ahol csak egyszer voltam.
Bon-Sai Creative Commons License 2007.07.09 0 0 351

OK, én is benne vagyok! Bár erre vannak "szakirányú' oldalak, pl. beszamolok.hu.

Előzmény: boceculebra (349)
mfalcon76hu Creative Commons License 2007.07.06 0 0 350

Egy kézfeltartásos szavazattal beszálltam én is... Jó ötlet!

 

bocs, ha belepofáztam volna :-)))

Előzmény: boceculebra (349)
boceculebra Creative Commons License 2007.07.06 0 0 349
NAgy Magyar Valóság

Csak hüledezem de nem szeretnék beszállni a paranoia licitbe.
Azt gondolom , ha valakiben van annyi, hogy trükkös módón önön magát promótálja akkor ám ,legyen ha viszont némelyeknek ez szemet szúr akkor az sem baj.
A baj az ha valakinek nincs igaza és vagy a két tábor egymásnak esik.
Térjünk vissza eredeti célunkhoz .



Volna egy javaslatom.

Ha már minőségellenőri jogokat indukálunk magunknak.
Teljes joggal teszem hozzá akkor nem ártana ha kidolgoznánk , egy rendszert amiben a forumozó vendégek megadott kritériumok alapján értékelhetnék a kapott szolgáltatást.
Kvázi étterem teszt Michellin alapon

Mit szóltok ?

billboy Creative Commons License 2007.07.05 0 0 348

Miért baj az, ha oroszlánkirály felhívja a figyelmet magára kiváncsi hölgyek részére? Ki kell próbálni, aztán megírni a tapasztalatokat, és akkor még a topik is "on" marad.

Törőlt_nick Creative Commons License 2007.07.04 0 0 347
mondjuk sorszámos nicket komoly szándékú nem ad magának...
Előzmény: Romantique (346)
Romantique Creative Commons License 2007.07.04 0 0 346
Uramisten! lehet, hogy csajszi25 is OROSZLÁNKIRÁLY???? Hú-ha, ez lenne ám a PR!:-)))
Előzmény: pontee (342)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!