Keresés

Részletes keresés

Hiszt_Erika_ Creative Commons License 2017.03.09 0 0 1819

Figyelem! A topik címe "Első erotikus masszázs élményem". Mostantól minden offtopik hozzászólást törölni fogok, ami nem valóban masszázsélményről szól. Profi, azaz üzleti tevékenységet folytató masszőröknek ajánlom a legális hirdetési lehetőséget itt, a többieknek a partnerkereső fórumcsoportot. 

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.30 0 0 1806

Már ne is haragudj, de napi szinten beszélek vele. Az utóbbi hetekben írt neki két "Kata" nevű asszonyság is és csak nekik nem sikerült továbbvinni a dolgot, mert három-négy napig sem válaszoltak a masszőröm leveleire, illetve nem tudták hitelt érdemlően bizonyítani, hogy nem egy kamu névvel irkálnak neki. Az egyik nő küldött egy arcképet, de sem telefonszám, sem face elérhetőség nem lett megadva. Így joggal nem folytatta a kommunikációt. Nem tudom kedves Ibi, Te melyik Kata voltál közülük, de ez teljesen lényegtelen is. Miért várod el, hogy egy noname levélre panzióban foglaljon saját költségen neked szobát úgy, hogy azt sem tudja ki a fene vagy. Mivan ha odamegy potyára? Talán ha méltóztattál volna válaszolni a levelekre időben és nem napokat ülsz mélyen hallgatva, vagy egyszerűen felhivod, akkor most nem nézetnéd itt magad hülyének. Láttam a leveleket, vagyunk olyan viszonyban.... 

Előzmény: Ibi1231 (1803)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.29 -1 0 1804

Kedves Bence,

Lehet a hosszú évek óta masszírozó, szakképzett masszőrök erről többet tudnának mesélni :-)

Félig a lényegre tapintottál: kell egy nagy fokú bizalom. A normál masszázshoz is (mégis csak kitárulkozol egy idegen előtt!), hát még ha (hosszú idő után!) egy kis kényeztetés is belefér. (Higiénia, biztonság, nyugalom alap kell legyen, és itt nem csak a kézmosásra gondolok!) Kell egy nagyfokú bizonyosság arról, hogy ami a négy fal között történik, arról senki sem mesél semmit sehol. Tudod, nem mindig a független nők vágynak ilyesmire. A lényeg: a kényeztető erotikus masszázs egy teljesen más gondolatmenet, érzés,  műfaj. Jó hír: tanulni is lehet.

Sok sikert a keresgéléshez ... :-)

JM

 

Előzmény: Bencee.m (1802)


Ibi1231 Creative Commons License 2017.01.29 -2 0 1803

Szia!

 

A masszőrödről, amit írtál az csak a fantáziádban él.

A masszőr egy kamus, második levél után eltűnik, nem jelentkezik.

Sajnálatos, hogy ilyenekkel ámítod a fórumozókat.

Előzmény: Törölt nick (1793)
Bencee.m Creative Commons License 2017.01.24 -1 1 1802

Sziasztok!

Olvasgattam a hozzászólásokat és hát némelyiken kikerekedett a szemem😀

Én debrecen és nyíregyháza vonzáskörzetében foglalkozom masszázzsal, nem hivatászerűen, amolyan hobbi jelleggel. A tapasztalatom az, hogy sok nő eljátszadozik a gondolattal, hogy milyen lenne ha valaki kényeztető masszázsban részesítené, de ugyanakkor már meglépni, igénybevenni a szolgáltatást már nem meri, valami visszatart titeket Drága hölgyeim.

Szerintem a legnagyobb tévhit ezzel kapcsolatban, hogy ha már masszázsra jön valaki, akkor ott már szexnek is lennie kell. Ez így ebben a formában nem állja meg a helyét, hisz a masszázsnak pont az lenne a lényege, hogy a kedves hölgy aki félenkségét, zavartságát leküzdötte és találkozott velünk, az ott tartozkodása alatt, ellazuljon, kikapcsoljon és maximális odafigyelésben, kényeztetésben részesüljön, hisz az a fontos hogy Ő jól, kényelmesen érezze magát és feltöltődve távozzon.

Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem történt már meg, hogy mindig csak masszázs történik, de a tapasztalatom az, hogy nagyon kevés azon Hölgyek része, akik már az első alkalommal mást is szeretnének, sokaknak az intim, kényeztető masszázshoz is idő, több alkalom kell.

Hölgyeim ha belevágtok, tudjátok mit akartok,mit szeretnétek kapni, és ne legyen bennetek semmilyen megfelelési kényszer, ne érezzétek magatok zavarban, hiszen ez a szolgáltatás a ti örömetek, boldogságotok, kényelmetek szolgálja😀😀

 

Nezo.kedves Creative Commons License 2017.01.23 -1 1 1801

Sziasztok,

 

Eszak kelet magyarorszagon esetleg Budapesten keresnenk olyan masszazs szalont es masszor pasit (25-45) aki alapos olajos erotikus masszazs t vallal parosunk fiatal es csinos holgy tagja reszere.  

 

Szakertelem, Higienia alap es elvart.

Fenykepes ajanlasokat varunk a nezo.kedves@gmail.com cimre.

Keresunk meg naturista furdesi, szaunazasi lehetosegeket is.

 

néró2012 Creative Commons License 2017.01.20 -1 0 1799

Üdv!

 

Van   Kecskeméten ilyen masszázs?    ahol félhomály van nem díszkivilágítás     ffi vagyok :)

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.13 0 0 1797

sajna nejem női masszőrhöz szokott néha járnj, nem pasihoz

Előzmény: alezredes 1 (1796)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.13 0 0 1796

Tudom, mindenki pénzből él.

De azért hagy ne adjak, adjunk már pénzt, nem is keveset, ha masszőr fiatalember pl gyakorolni szeretne a páromon, vagy ha szimpi, és úgy lett megbeszélve, akkor a végén több is lehet.

Nem akarok úgy fogalmazni, hogy ha megmasszírozta, cserébe meg is dughatja, mert ez nem mindig volt így.

Előzmény: Törölt nick (1795)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.13 0 0 1795

Igen, igazad van. Voltam már olyasmin is előtte, de egyáltalán nem töltött fel, mert tudtam, hogy pénzért csinálja. Ebben kifejezetten izgat, érzem, látom, tudom, hogy mennyire élvezi, szenvedéllyel teszi. És ettől nincs jobb. 

Előzmény: alezredes 1 (1794)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.13 0 0 1794

Szerintem nem kell sokat várnod hogy megdugjon. Habár a masszőrök, és a fotósok állandóan azt hajtogatják, hogy mikor meztelen nőt masszíroznak, fotóznak, á dehogy jut eszükbe "bármi" is.

Egy két hasonló masszázs, esetleg a következőnél jobban beinduló masszőr, és persze Te, és mehet is minden.

Esetleg kérhetsz egy ilyen csúszka masszázs félét, ahol ugy meztelennek kell lennie, általában a masszőr csajnak, a Ti esetekben a srác csúszkálna rajtad egy kis olajos masszázs címszóval.

Akkor bizony előfordulhat, hogy, hogy fogalmazzak, hogy a kukika beszusszan a puncidba, a nagy örömödre.

Előzmény: Törölt nick (1793)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.11 0 0 1793

Sziasztok. Nos az élmények folytatódtak, teljesen baráti kapcsolatba kerültem vele. Aki igényes és diszkrét masszőrt keres, a sok kanos taplót felejtse el. Nem lehet úgy lazulni nőként, hogy az órát kell nézni. Vállalkozó a srác, szinte bármikorra intéz szabadidőt, hogy találkozzunk. Azért nem kell sok ebből se, nehogy sablonos legyen. Mondjuk eltelik két hét és csináljuk ami jólesik, jön. Vagy félúton panzióba eltöltünk egy fél napot kellemesen. Tetszik, hogy nem nyomul, már egem feszít a vágy, hogy bárcsak megdugna. Tudom, hogy akarja, megdöglök annyira kívánom :) Azt tervezzük, jön a nyár és valami eldugott folyóparton is folytatjuk, engem és őt is rendkívül izgatja ha megláthatnak esetleg. Elmentem vele szaunázni múltkor, szauna előtt és utána is együtt tusoltunk le, amolyan szabad zuhanyzók vannak. Na ott öltöztünk át a zuhany után, páran meg is láttak. Mondjuk eghhez bevállalósnak kell lenni. Érdekes élmény volt. 

irongabor2 Creative Commons License 2017.01.11 0 0 1792

Kedves WinnIldi!

Ha még aktuális a dolog, én foglalkozom ilyen masszázzsal. Tudlak szalonban fogadni.

holgymasszazs kukac free mail pont hu

Várom jelentkezésed!

Balázs

Előzmény: winnildi (1764)
irongabor2 Creative Commons License 2017.01.11 0 0 1791

Kedves Lilla-Lilla!

Ha még aktuális a dolog, én foglalkozom ilyen masszázzsal. Házhoz megyek, vagy szalonban tudlak fogadni.

holgymasszazs kukac free mail pont hu

Várom jelentkezésed!

Balázs

Előzmény: Lilla-Lilla (1776)
Ronin1982 Creative Commons License 2017.01.10 0 0 1789

Kedves Lilla-Lilla !

 

Én vállalok, ha érdekel.

 

Email címem publikus.

Előzmény: Lilla-Lilla (1776)
barnus66 Creative Commons License 2017.01.06 0 0 1788

Már irtam 2x nem jött válasz, az én címem adek4kukacfreemail.hu

Előzmény: Pelkes (1787)
Pelkes Creative Commons License 2017.01.05 0 0 1787

Igen, az elérhetőségem publikus

Előzmény: barnus66 (1786)
barnus66 Creative Commons License 2017.01.05 0 0 1786

Lenne kedved a témában beszélgetni?

Előzmény: Pelkes (1785)
Pelkes Creative Commons License 2017.01.04 0 0 1785

Természetesen hölgyet.

Előzmény: barnus66 (1784)
barnus66 Creative Commons License 2017.01.03 0 1 1784

Szia! Pasit vagy nőt keresel?

Előzmény: Pelkes (1783)
Pelkes Creative Commons License 2017.01.02 0 0 1783

Nyíregyházán végez valaki lingam masszázst?

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.24 0 5 1782

Sziasztok. Én egy érdekes dolgot tapasztaltam meg a napokban, többszöri alkalommal már szerencsére. Egy társkereső oldalon ismerkedtem meg egy 37 évs sráccal. Az elején leszögezte, hogy kapcsolatban van, csak beszélgetés, semmi több. Időközben sokmindent megtudtam róla. Lényeg a lényeg, anyagilag elég jól áll, kulturált és udvarias, jól is néz ki. Szóval szimpatikus. Kiderült, hogy szeret masszírozni, nőket. Semmi más mint mondta, csak masszázs, hobbiból és ingyen. Nosza, meglepem magam gondoltam, mivel tetszett a stílusa, és az, hogy nem akar megdugni azonnal mint a többi bunkó. Nade helyem az nem volt, panzióba mentünk, ő fizette. Fehérneműre vetköztem, olajjal masszírozott, fürdőnadrágban volt közben. Háááát... valami isteni. Ez a srác úgy masszírozott, hogy nem ért hozzá a bugyimhoz, de majd meghaltam, annyira kívántam közben. A melleimet is masszírozta, a lábaimat, a derekamat, a nyakamat, mindent. Amikor hanyatt feküdtem és mellettem térdelve ült, masszírozta a karomat, rátette a combjaira a kezem, a fürdőnadrágján keresztül éreztem, hogy totál feláll neki. Másodjára mondtam, gond-e ha leveszem a ruhámat teljesen, aztán úgy helyezkedtem, hogy direkt hozzáérjek, már-már simogassam neki. Nem bírtam megállni, már direkt fogdostam. Nem szóltam semmit és ő sem, hang nélkül masszírozott, már gondosan a combjaim tövénél és a hasam alatt is. Én soha nem élveztem férfi közelségét még ennyire, sosem izgatott fel így senki. Maga a tudat, hogy ott van egy tök jó pasi, izmos, sportos, de mégsem lehet az enyém, és én meg úgy élvezem mintha vadul megkefélne. Beszélgettünk erről is, hát azért masszíroz mert élvezi amit csinál. Minden tolakodás nélkül és teljes diszkrécióval. Nagybetűkkel mentettem el a számát.... Köszönöm a figyelmet :) 

Tomi978 Creative Commons License 2016.12.13 0 0 1779

Somogyban erotikus masszázs lehetőséget keresek.

barnus66 Creative Commons License 2016.11.24 0 0 1773

Szia!

Pasit is vállalsz? vagy csak nőket?

Előzmény: chrptcr (1713)
joc39 Creative Commons License 2016.10.22 -2 0 1769

Ma Karcagon erotikus masszázs hölgyek párok urak részére 309086395

jonimasször Creative Commons License 2016.10.06 -1 0 1768

Jóni masszázs, lazító masszázs, erotikus masszázs teljes testmasszázzsal, több éves gyakorlattal és tapasztalattal, Budapesten és környékén.

Megbízható 50-es.
Csak házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

bizsergető Creative Commons License 2016.10.05 -1 0 1767

Figyelem!

 

Yoni és erotikus masszázs Miskolcon és 100 km körzetén belül, egy 40-es profi gyógymasszőrtől!

Csak hölgyeknek!  

Házhoz is megyek, kívánság szerint!

 

Írj és egyeztetünk:

goldprema@freemail.hu

 

     EZT NE HAGYD KI!!!!

 

Maximális diszkréció!

húzogató Creative Commons License 2016.10.02 0 0 1766

Ha pasit is masszíroznál, én benne lennék. 

Előzmény: csabaifiu (1763)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.29 0 0 1765

Kedves winnildi!

 

Furdal a kíváncsiság, hogy miért nem mész szívesen egy, előzetesen előzetesen kívül/belül megnézett, lakásban kialakított masszázs"szalonba"? (Nyilván nem lakó- vagy hálószobába! LOL)

Köszi!

 

Előzmény: winnildi (1764)
winnildi Creative Commons License 2016.09.29 0 0 1764

A segìtségeteket szeretném kérni. Yoni-masszázsra szeretnék elmenni, de csak szalonba. Valakihez lakàsra menni nem szívesen mennék, az hogy meg hozzám jöjjenek, teljesen kizárt. Tudtok esetleg ilyen szalont Budapesten, megbizható, ügyes, odafigyelő masszőrrel (férfi)?? Örülnék ha valaki tudna segìteni. Előre is köszönöm!! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!