Keresés

Részletes keresés

mángorló Creative Commons License 2003.08.12 0 0 6
nekünk hilltop suxx volt, kértünk fröccsöt de külön, én szeretem megkóstolni előtte mit öntenek össze, barátnő meg magának kevergeti vízzel. csávó aszongya hogy nincs külön csak egyben, kértük két pohárba adja, mondja nem. akkor viszlát. présházban már nem volt gond és jó volt a boruk, és nagyon udvariasak voltak, pedig elég frekventált helyre kerültek (nagyszínpad). hilltop meg dugja fel magának, pedig pár ezret ott hagytunk volna.
redsquadkerékpárszervízRt Creative Commons License 2002.08.08 0 0 5
:D

azt pl. pont nem próbáltam...:(

Előzmény: ZedIzDead (2)
redsquadkerékpárszervízRt Creative Commons License 2002.08.08 0 0 4
"jó árak"

erről van szó!
nem megszedni akarták magukat, hanem reklámozni a terméket. Én már régebbről ismertem a céget, de ez a hozzáállás még inkább szimpatikussá tette őket.

a magam fajta csóróknak igazán felemelő érzés, hogy egy palack Neszmélyi Királyleányka is csak 380 Ft...ízre pedig..:)

Előzmény: Hippike23 (3)
Hippike23 Creative Commons License 2002.08.08 0 0 3
Igen, ez valami tutti jó volt. Amikor először mentem be a Szigetre idén, megleptek a táblák, hogy Hilltop erre és erre. Mondtam is magamnak meg a haveroknak, hogy sok pénz el fog ott menni;), de nem, jó áraik voltak és persze jó boraik. Mondjuk a 60 FT-os lőréhez képest minden jó:). A palackvásár 90FT-ért meg maga volt a csúcs, Tankcsapdán jó hasznát vettem:))
ZedIzDead Creative Commons License 2002.08.06 0 0 2
Nem vagyok se kísérletező, se nagyivó típus, úgyhogy lassacskán már ha meglátnak, el fogják kezdeni mixelni a hosszúlépést Cserszegi Fűszeresből...

[ZedIzDead]

Előzmény: redsquadkerékpárszervízRt (1)
redsquadkerékpárszervízRt Creative Commons License 2002.08.05 0 0 1
kedvencek?

nálam szegény Irsai Olivér lecsúszott a trónról..

Előzmény: ZedIzDead (0)
ZedIzDead Creative Commons License 2002.08.05 0 0 0
Ééééén!

[ZedIzDead]

Előzmény: redsquadkerékpárszervízRt (-)
redsquadkerékpárszervízRt Creative Commons License 2002.08.04 0 0 topiknyitó
Szerintem a legjobb hely....

ki ért velem egyet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!