Keresés

Részletes keresés

Epoilacoda Creative Commons License 2009.01.28 0 0 56
Keresek kulhonban elo magyarokat. Jelszo Svajc, Vaud kanton, Lausanne vagy Montreux, ill. Luxemburg.

Koszi!

ElC
griselle Creative Commons License 2009.01.24 0 0 55

Erika, hol az az itt ahol èlsz?

Mindenhol vannak jò ès rossz emberek, èn magyarorszàgi magyarral is beègtem màr, pedig igazi segitsèget nyujtottam (uzleti kapcsolatot hoztam ossze ès a sràc letunt a szinrol fizetès nèlkul)....  ovatos lettem tole.... De hogy korulotted koncentràlòdnak a gonosz magyarok, mègis kicsit bizarrul hangzik. Ezzel nem azt akarom mondani hogy nem igaz amit mondasz, csak ne àltalànosits, inkàbb mesèlj....

Előzmény: erika3333 (53)
zolti11 Creative Commons License 2009.01.09 0 0 54
Szia!
Ezek nagyon általános dolgok. Miért nem segít neked a fiad? Az a tapasztalatom hogy többnyire a nyelvtudás hiánya szokott a gond lenni. Ha beszéled a nyelvet nem is kell a segítség senkitől. Ha nem akkor meg hiába segít akárki. Persze sokan mentek ki úgy hogy nem beszéltek és mégis elboldogultak de ez nagyon nehéz út. Ha tévedek akkor bocs. Azt hallottam hogy Németországban nagyon nehéz munkát vállalni. Te milyen munkát keresel?
Előzmény: erika3333 (53)
erika3333 Creative Commons License 2009.01.09 0 0 53
Szia!
A sztorim csak a segítség kérésen alapult. Kikerültem a gyermekem mellé hogy ne legyen egyedül a világban, mert megviselte az utóbbi évek eseményei családon belül és ragaszkodik hozzám nagyon. Segítséget kértem a kinti magyar családoktól, akik már több éve itt élnek és mi is történt?Infót nem adnak, mert járja ki mindenki a maga útját és amit sikerült elrendezni, visszamondták a nevemben........Másik szállás és leendő munkehely.....nos, szeretem a kinti magyarokat.....és tudom, hogy nem szabad általánosítani, de aki itt van az mind ilyen és ahol lehet, egymást szidják és egymásnak tesznek keresztbe....én ebből mindenhol kimaradok, nem tudok másnak ártani. Most ott állok, ahol kezdtem, de mégis jobb, hogy most derült ki az elején, és nem sétáltam bele semmi letett, rejtett aknába.....nagyon bizarr dolgokat csinálnak egymás ellen és persze ha találkoznak, puszi és mosoly és hogy vagy?Na ezt az álszenteskedést gyomor rontásnak hívom, felfordul a gyomrom tőle............
Előzmény: zolti11 (51)
erika3333 Creative Commons License 2009.01.08 0 0 52
Szerinted, ki és miért terjeszt rólunk ilyen képeket? Nem ez a baj, az a baj, hogy a magyar saját maga sem tudja, mennyit ér! Ha megkérdezed, mi az az identitás, nem is tudják, nemhogy vallják magukénak!!!!!!Azt sem tudják sokan, mi a szövege pontosan a Himnuszunknak!Helyes írás? Na ne már! Nem tudunk.....ha valakiben ágaskodik egy kis tenni akarás, leverik és külfödre megy ki lakni és viszi ki a tudását.....mondjam még? erika3333@freemail.hu
Előzmény: Szabad Száj (22)
zolti11 Creative Commons License 2009.01.08 0 0 51
Szia!
Kiváncsi vagyok a sztoridra, miért utálják a kint élő magyarok egymást? És mi történt veled hogy ilyen rossz a véleményed?
Előzmény: erika3333 (50)
erika3333 Creative Commons License 2009.01.08 0 0 50
Mélységesen egyetértek veled, sajnos nagyon rossz tapasztalatom van nekem is ezzel kapcsolatban. Mi van velünk? Hol van a segíteni akarás? De ha már nem segíthetünk, miért ártunk egymásnak? Belevettem magam is, pedig a légynek se tudnék ártani, azt is kiengedem az ablakon, hogy Isten teremtménye............erika3333@freemail.hu
Előzmény: Mendoza (45)
barakuakc Creative Commons License 2007.07.20 0 0 49

új szlovákiai magyar hirportál, www.parameter.sk cimen érhető el, regionális és külföldi hirek, külpol, belpol, bulvár, sport, érdemes látni. katt a linkre!

Aliz79 Creative Commons License 2007.01.27 0 0 48

Mendoza!

Mééééér'??????????????????

Aliz79

Előzmény: Mendoza (45)
fellegvár Creative Commons License 2007.01.20 0 0 47

Hunor !

Te ?? Itt is ??  :))

Előzmény: Hunor_MON7 (15)
kistáska Creative Commons License 2006.02.23 0 0 46
Sziasztok!

TUdtok valamit arról hogy magyarok mettől vállalhatnak munkát (mindenféle külön engedély nélkül) az EU-ban? Ebből főleg spanyolország érdekelne (meg hogy esetleg a katalánoknak nem jutott-e eszébe külön rendelkezést hozni...)

Kösz

Kistáska
Mendoza Creative Commons License 2006.02.21 0 0 45

Első, és legfontosabb tipp:

kerüld a magyarokat külföldön...

Előzmény: Hunor_mon (-)
Szabad Száj Creative Commons License 2005.05.23 0 0 44
Hát nem is tudom...
Kell-e külföldieknek AFA-t fizetni autóbérlés után?


Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.23 0 0 43
Oké, a számlát már most elküldöm, az előleget két héten belül kérem... :-)
Előzmény: Szabad Száj (42)
Szabad Száj Creative Commons License 2005.05.22 0 0 42
Information is money.
Én meg majd akkor fizetek a megosztott infokért..
Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.22 0 0 41
Én ezt teszem, illetve tervezem. A következő húsz-harminc évben ki fog derülni, jól döntöttem-e, akkor majd megosztom veled a tapasztalataimat, ígérem.
Előzmény: Szabad Száj (40)
Szabad Száj Creative Commons License 2005.05.21 0 0 40
Érdemes-e ingatlanba invesztálni MO-on?
Léni2 Creative Commons License 2005.05.18 0 0 39

Szia germanunger!

Jól van már ne légy lesértödve,most értem haza...egyébként még dolgoznom kellene...de lusti vagyok,igy hazahoztam az adminisztrativ munkát-igitt.

Mit müvelsz?

 

Előzmény: germanungar (38)
germanungar Creative Commons License 2005.05.18 0 0 38

Halló Léni!

Még nem válaszoltál a levelemre! Na jó, ha neked nem fontos, akkor hagyd! :))))

Előzmény: Léni2 (37)
Léni2 Creative Commons License 2005.05.18 0 0 37

Szia bögöy!

Köszi,nem kapcsoltam röktön,bár kételkedem benne,egy másik topikon is irkál valamit,amivel nem igen lehet mit kezdeni.Léni

Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.18 0 0 36
Én még mindig reménykedem, hogy svájc-bcs felbukkan itt, és svájci magyar honlapokkal ismertet meg engem. Égek a vágytól, hogy itteni magyarokkal találkozzam... :-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.18 0 0 35
Azt kérdezte (gondolom én), mi az az FFM (föfömö, ahogy ő írta), ahol élsz, ahogy említetted előző itteni hozzászólásodban... :-)
Előzmény: Léni2 (34)
Léni2 Creative Commons License 2005.05.17 0 0 34

Szia prazosinum!

Sajnos nem értem a nyelved,valami bajod van?

Léni

Szabad Száj Creative Commons License 2005.05.16 0 0 33
Kell.
Előzmény: germanungar (32)
germanungar Creative Commons License 2005.05.16 0 0 32

:))))) Na, akkor nagyon örülök, hogy ezt is ilyen böven megbeszéltük!

 

Kellemes Pünkösd hétföt! :)))) Remélem, ahol te élsz, ott sem kell ma dolgozni!

Előzmény: Szabad Száj (31)
Szabad Száj Creative Commons License 2005.05.16 0 0 31
Igazad van!!! :))))))
Előzmény: germanungar (30)
germanungar Creative Commons License 2005.05.15 0 0 30
..... de tettem is mögé egy félméteres szmájlit! :(
Előzmény: Szabad Száj (29)
Szabad Száj Creative Commons License 2005.05.14 0 0 29
Hét én szóltam rád?
Magtaroroszág.
Előzmény: germanungar (28)
germanungar Creative Commons License 2005.05.14 0 0 28

Bazeg, engem nem zavar se az én számos hibám sem pedig a másoké de azért te sem panaszkodhatsz.

Tallóztam egy kicsit, csak azért, mert neked ebben örömöd van:

 

 megyógyul

szakorvoztó

Viszonthelyesen

Eztet nemércsük

keletkezésról

 

....de mint mondtam, én ezt le....., nem azért vagyok itt!

 

További jó szórakozást és, ha legközelebb ilyet "O))))))" látsz, akkor hidd el, hogy a topiktárs viccel!

Előzmény: Szabad Száj (26)
germanungar Creative Commons License 2005.05.14 0 0 27

Jajj istenem de megsértödött valaki!

Azt reméltem, hogy jobb a humorod de ugy látszik ez nem a külföldi magyarok erénye.

További jó keresgélést, te szabad száju! :))

Előzmény: Szabad Száj (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!