Keresés

Részletes keresés

MMs Creative Commons License 2002.08.05 0 0 6
Ebbol meg nem kovetkezik, hogy ujsagiro vagyok! Logikailag kisse hianyos a magyarazat... ;-)
Aki kiegyensulyozott binaris fat, meg terminalemulatort implemental, az jobban figyelhetne a logikara!

Amugy valami ilyesmirol van szo, a Celestia nevu project megtetszett. Hasonot csinalgattam annak idejen egyik evfolyamtarsammal. Neki az lett a diplomamunkaja. A Celestia elegge elorehaladott allapotban van, eleg jol mukodget, inkabb valami kezdodo dologba kapcsolodnek be szivesen, de meg nem dontottem el, mibe.

A probemam, hogy nekem sajnos eleg keves a szabadidom. Nem tudom, igy mennyire erdemes bekapcsolodni. Ezert kerdezgetek...

NevemTeve Creative Commons License 2002.08.05 0 0 5
Hat, egy programozo valahogy igy kezdene:
Kedves Mindenki! Nagyon erdekel a xyz projekt, mivel magam is sokat hasznalom, es latok benne hibakat, hianyossagokat (vo: letezo szocializmus). Szivesen reszt vennek a fejleszteseben (xyz.sf.net), csak kicsit aggodom, nem fognak-e cikizni ha valamit rosszul csinalok, masreszt nem szeretnem, ha eletem vegeig 'robotolnom' kellene. Szerintetek belevagjak?

Erre azt felelnem: persze, nagy baj nem tortenhet!

Előzmény: MMs (4)
MMs Creative Commons License 2002.08.05 0 0 4
Koszi a valaszokat!
Mibol gondolod, hogy ujsagiro vagyok?
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.05 0 0 3
Jaja, biztos a Mónika-show embere :)))
Előzmény: NevemTeve (2)
NevemTeve Creative Commons License 2002.08.05 0 0 2
Te nem ujsagiro vagy veletlenul?
Valaszaim:
Igen (pl en)
Kedvezo
Amennyit raszansz
Nem tudom

Mint mindig, most sem az eszkoz (sf) a lenyeg, hanem az ember, az emberi munka: ha valamilyen projektben dologozni akarsz, akkor dolgozz, ha nem - nem, nincs mit filozni ezen:-)

Előzmény: MMs (1)
MMs Creative Commons License 2002.08.05 0 0 1
Kedves Teve!

Csak annyit szeretnek tudni, hogy kis hazankban vannak-e olyanok, akik hasznaljak a sourceforge.net-et...

Ha igen, akkor nekik milyen tapasztalataik vannak vele kapcsolatban. Pl.: mennyi idot igenyel egy projectben valo reszvetel? A projectak hany %-a eletkepes es mennyi amelyiknel hamar elfogy a kezdeti lelkesedes? Ilyesmik...

NevemTeve Creative Commons License 2002.08.02 0 0 0
Nemes elkepzeles, de kicsit konkretabban mit szeretnel tudni?
Legjobb ha olyasmit csinalsz, ami amugy is erdekel/magad is hasznalod stb
Előzmény: MMs (-)
MMs Creative Commons License 2002.08.02 0 0 topiknyitó
Hi!

Nezegettem a http://sourceforge.net weblapon lathato projecteket. Kacerkodom a gondolattal, hogy csatlakozzam az egyikhez.

Elobb azonban arra lennek kivancsi, valaki vett-e mar reszt a sourceforge-on barmilyen projectben? Erdekelnenek a tapasztalatok...

A valaszokat elore is koszonom!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!