Keresés

Részletes keresés

weigertj Creative Commons License 2015.01.01 0 1 201

A CoV Team látogatása az Árok Party 2011-en : https://www.youtube.com/watch?v=yCJgUVxlpAA&list=UU9T7NPNuKbvGnor74byKYTA

A nagy CoV sztori - uncensored, teljes verzió: https://www.youtube.com/watch?v=BbzbWpzGXlY&list=UU9T7NPNuKbvGnor74byKYTA

CargoofSingularCrew Creative Commons License 2012.08.29 0 0 200

CoV styled C64 blog:

 

Gyerekek, had ajánljak egy jó kis blogot nektem C64 témában:

 

http://tehernaplo.blog.hu

Előzmény: nemazoty (199)
nemazoty Creative Commons License 2008.04.08 0 0 199
Jo egy eve ugyan, de megvan meg? ;)
Előzmény: Halesz (197)
Engrave Creative Commons License 2007.01.16 0 0 198
Hogy van szíved eladni? ]:<
Előzmény: Halesz (197)
Halesz Creative Commons License 2007.01.16 0 0 197
Sziasztok,

Költözés és helyszűke miatt eladó a teljes COV sorozatom, 01-63-ig! (a 28-as és a 48-as hiányzik csak).

+ 3 évkönyv, 91, 92, 93/94

Ha valakit érdekel, keressen meg!
Celtix Creative Commons License 2007.01.14 0 0 196
Masik topicba is beirtam:
http://ttkhok.elte.hu/~szpeti/cov/oldal.php?oldal=extra/covboy_tomorrow
Celtix Creative Commons License 2006.11.02 0 0 195
Bocsanat, tudom, nem sok mentsegem van, de orokke elfelejtettem mondani:

KOSZONOM a zippelt allomanyt! Mar jo fel eve leszedtem, csak valahogy mindig elmaradt a koszonet :(
Előzmény: Sheme (194)
Sheme Creative Commons License 2006.03.12 0 0 194
Éppen most töltögetem fel, de pár db-ot már le tudsz kapni:

http://pcvilag.muskatli.hu/zips/cov/cov.txt
Sheme Creative Commons License 2006.03.08 0 0 193
Tudnál mondani pár címet, ahol "elfogadnak"?
Előzmény: Engrave (192)
Engrave Creative Commons License 2006.03.08 0 0 192
Na, kis tévedésben vagy. Nem kell 1G mp3, lehet az bármi. Ahova Te akarsz bejutni ott csak a mennyiség számít, nem az, hogy miből tevődik össze. Mondjuk ne program filest ossz meg, hanem olyat, amit szerinted esetleg más is letölteni Tőled szívesen.
Előzmény: Sheme (190)
MMs Creative Commons License 2006.03.08 0 0 191
En nem elek DC-vel magammal hordom a gepem.

M.
Sheme Creative Commons License 2006.03.08 0 0 190
Telepítés után kéri, hová akarok csatlakozni. Magyar szerverre, ha lehetne, de nem lehet, mert nincs egy sem, amelyik elfogadna, mert nincs 1 giga mp3-am fent.
Mely szerverek engednek be "üresen" is?
Mely portokat engedélyezzem a tűzfalon?

A Napster sokkal egyszerűbb volt nekem, sőt, a WinMX sem okozott problémát - a Kazaa-t meg nem csippantom annyira.
Előzmény: Engrave (189)
Engrave Creative Commons License 2006.03.08 0 0 189
Mi a konkrét kérdés?
Előzmény: Sheme (188)
Sheme Creative Commons License 2006.03.08 0 0 188
Hali MMS!

Derék dolog, csakhogy 800 megát feltölteni nem egy leányálom. Ehelyett a szerveren lesz összetömörítve, így egy picit gyorsabb. Nemcsak a CoV-ok, hanem az összes anyag.
Ettől függetlenül köszi a munkád! Tényleg, miért nem rakod ki valahogy, hogy DC++-szal is le lehessen kapni?

Valaki segíthetne nekem, mert nem tudom beállítani ezt a décépluszplusz'-t. Alig van otthon empéhármam', a legtöbb magyar szerverre csak 1 giga anyaggal engednek be. Mondjuk akkor bekapcsolva hagyom a gépem non-stop, bárki lekaphatja az anyagokat, igaz, nem tömörítve.
Előzmény: MMs (187)
MMs Creative Commons License 2006.03.08 0 0 187
Ha valakit erdekel leszedtem a CoVokat es osszelinkeltem az osszes linket. Offline-ban bongeszheto. Esetleg felajanlom Sheme-nek, hogy felrakja. Viszont 800MB koruli!

M.
Celtix Creative Commons License 2006.03.08 0 0 186
Hali!

Semmi gond :) Ha mar az ember eveket vart, par nap vagy het mar se nem oszt, se nem szoroz :)
Előzmény: Sheme (185)
Sheme Creative Commons License 2006.03.06 0 0 185
Hali!

Egyelőre csúszik a zip-prodzsekt... :(

Remélem nem túl sokat. Ja, készen van a További Tippek és Trükkök könyv, most már teljes egészében olvasható.
Előzmény: Celtix (184)
Celtix Creative Commons License 2006.03.03 0 0 184
Egyszerre mindet, asszem tenyleg az lesz a legjobb :)
Elvegre egy letolteskezelo akar tiz reszletben is le tudja szedni, ha az ember megszakitja.

Hat, en ugy fel eve elokapartam a regi ujsagokat, es elolvastam kb. 20-21-tol 45-ig :)
Hiaba, ezek az ujsagok meg mindig nagyon jok :)
Ilyenkor mindig elfog a kedv, hogy felrakjak egy emulatort es elokaprjam vmelyik regi jatekot (tegnap ejjel raadasul az F-19 Stealth Fighter-rel almodtam :), de aztan mindig eluszik a terv...
Ez a scannelt megoldas azert nagyon jo, mert ha ingerenciam tamad a regi szamokra, akkor nem kell attol felnem, hogy osszegyurodik, tovabbszakad, csak megnezem a dvd-n :)
Egyszoval, megint csak koszi erte.

(Egyebkent ez a site-tartalma-egy-zip-file-ban megoldast alkalmazza a www.szabilinux.hu is, nagyon kellemes, hogy az ember lerantja az x megat, aztan ha valamihez leirast keres, ott van a gepen egyben)
Előzmény: Sheme (182)
Cyroo Creative Commons License 2006.03.02 0 0 183
Sheme, Isten vagy! :)
Köszönjük!
Előzmény: Sheme (182)
Sheme Creative Commons License 2006.03.02 0 0 182
Nincs mit!

Lehet, hogy egyszerre bezip-pelem mindet, így a legegyszerűbb... Évfolyamonként meg azért jobb sztm, mert számonként lenne vagy 120 link, az meg átláthatatlan sztm.

Előszöt nem php-s volt, hanem html, de az csúnya volt, sok helyet foglalt, így meg elegánsabb, egyszerűbb - amikor indítottam, az első 10 SpV így volt lapozható.

Köszi a hálát, nagyon örvendek, hogy örömet szerzek vele mindezoknak, aki nosztalgiázni akarnak, vagy újból elolvasni egy-egy CoVboy beszólást, böngészni a régi újságokat, könyveket... Ez a legfontosabb, ezért csinálom.
Előzmény: Celtix (181)
Celtix Creative Commons License 2006.03.01 0 0 181
Hihihi, koszi :)
En mar leszedegettem, ha nem megy maskent, csak a kepek maradnak.
En a Te helyedben ugy csinalnam, hogy minden ujsag minden szama kulon zip-ben.
Ezt nem bonyolult kivitelezni (legalabbis sztem konnyebb, mint evfolyamot), es az ember csak atmasolja a linket a wegt-be es kesz is.
Szoval ez tunik egyik jo megoldasnak. A masik meg az, hogy az egesz site-ot osszerakni egy zip-be :)
Nekem mindeghyik megfelelne. Sot, a mostani is megfelel, de offline bongeszesre jobb a zippelt letoltes.

Igazabol nekem is a php-val van bajom (bar ezt mar ket eve is emlitettem, kb), ha apache ala rakom az egesz site-ot, akkor biztos mukszik szepen, de normal bongeszoben, letoltve, a php nem a legjobb. Elhiszem, hogy szep, jo es elegans megoldas, de sajna csak online ervenyesul igazan.

Namindegy, a legfontosabb, hogy ma is megtalalhato ez a lap a neten, es ez igen nagy reszben Neked koszonheto, ugyhogy ezer hala erte :)
Előzmény: Sheme (180)
Sheme Creative Commons License 2006.03.01 0 0 180
Celtix!

Ok, engedek a "népakaratnak", hamarosan zip-pelve fent lesz évfolyamonként.
Vagy több évfolyamot fogjak egybe? Hogyan szeretnétek?
Előzmény: Celtix (179)
Celtix Creative Commons License 2006.03.01 0 0 179
Nalam le sem jottek wget-tel....
Kenytelen voltam elokaparni a httrack-ot, aminek apro szepseghibaja, hogyha nem jon le egy oldal, a vele megegyezo neven general egy filet, amiben csak a 404 van, es ezt update eseten nem frissiti :( Ugyhogy az osszes ilyet (kb 20-30 file) ki kellett bogaraszni es torolni, majd utana update.
Most azzal probalkozok, hogy a megfelelo *.htm filet atirom *php-ra es megprobalom ugy, hatha lapozhato. Vegso esetben van apache+php a gepemen, szoval belinkelem, ha mashogy nem megy :)
De sztem a legjobb megoldas az lenne, ha egy darab zip file-ban letoltheto lenne az egesz oldal :) Najo, tudom, elszaladt velem a pacika :) De ha leszedtem es mukodik, lehet, hogy megcsinalom. Csak az ADSL savszel nem a legjobb ilyen kozzetetelre.
Előzmény: MMs (178)
MMs Creative Commons License 2006.02.15 0 0 178
Először is minden elismerésem a tiétek, hogy online módon elérhetővé tettétek a régi CoV-okat! Ez tényleg nagyon jó dolog.

Az én problémám csak annyi, hogy ha wget-tel leszedem a fájlokat, az oldalak nem lapozhatóak a gépemen, mert abszolút elérések vannak a links.php-ben. Ráadásul kicsit értelmetlennek tűnik, hogy oldalanként egy

<a href="kep.php?kepparam=14-2.jpg" target=main> <font color=#FFFF00>"2"</a>

jellegű link van beszúrva. Ha oldalanként van link, miért nem lehet az csak ennyi:

<a href="cov14-2.jpg" target=main> <font color=#FFFF00>"49"</a>

?

Ekkor az oldal is működne, merthogy a képek is ott vannak, és a link.php lehetne egyszerűen link.html, nem?

Ennek ellenére minden tiszteletem a tiétek, hogy eme kulturális kincsek újra tanulmányozhatóvá váltak bárki számára!

M.
Előzmény: Sheme (177)
Sheme Creative Commons License 2006.02.14 0 0 177
Hali!

Azért kell, hogy lapozni lehessen - eredetileg a SpV-k ugyan így voltak megoldva, csak egyenként kézzel megcsináltam azt, amit a PHP-s rutin legenerál. Elég nagy lett a html file, most meg csak párszáz byte.

Köszi, hogy észrevetted, nekem nem tűnt fel, amikor a régi szerverről költöznöm kellett, sajnos abszolút utat adtam meg. (http://xxxxx és nem azt, hogy onnan vegye a jpg-ket, ahol most van.)
Előzmény: MMs (175)
Sheme Creative Commons License 2006.02.14 0 0 176
Gary!

Köszi, hogy szóltál, kijavítottam, most már menni fog a CoV52 online.
Előzmény: _Gary_ (172)
MMs Creative Commons License 2006.02.14 0 0 175
Miutan demonstraltam, hogy total lama vagyok, adnek egy tanacsot Sheme-nek... ;)

Miert kell ez a PHP-s bohockodas?
Eleg lenne a jpg-ket felrakni az webszerverre, PHP meg felejtos...

M.
Előzmény: _Gary_ (172)
MMs Creative Commons License 2006.02.14 0 0 174
Ha az altalad felsorolt linkeket becopy&pasteolom egy bongeszobe, megjelenik az adott oldal :)
Előzmény: _Gary_ (172)
_Gary_ Creative Commons License 2006.02.14 0 0 172

Jó Neked, ha működik, nekem továbbra sem megy ha az oldalon akarom megnézni.

Eredeti újságot keress a Vatera-n, most van fönt jó pár CoV.

 

Ezek szkennelt oldalak, csak az 52-es számtól váltottak Computer Világ-ra és másik papír típusra is, sajnos.

Előzmény: MMs (171)
MMs Creative Commons License 2006.02.14 0 0 173
wgettel probalkoztam, ez kifogott rajta...
Előzmény: _Gary_ (168)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!