Keresés

Részletes keresés

bandi2 Creative Commons License 2010.01.23 0 0 36
Disc Jockey Creative Commons License 2009.10.05 0 0 35
Hello!
Itt egy új oldal: http://www.zeneiklipek.lapunk.hu
Legalább 100 teljes klip köztük a legújabbakkal és több mint 1000 kliprészlet, és mind lejátszható windows media playerrel, sőt még a mobilodra is rárakhatod ha ismeri az .avi fileokat.
Előzmény: petertaylor (34)
petertaylor Creative Commons License 2008.11.28 0 0 34

hello.

 

Kellene nekem olyan oldal ahol videoklippet lehet letölteni és persze nem youtubos videokat.

 

Valaki esetleg ha tud ilyet igazán irhatna linket.

A youtubrol a legjobb letöltö progi az Any Video Converter. letölt és egyben konvertálja is a youtubos videot és persze minden más videot is convertál magyar nyelven is megtalálható.

 

viktorkid Creative Commons License 2008.04.06 0 0 33
http://hdvideo.blog.hu/
viktorkid Creative Commons License 2008.04.06 0 0 32
A You Tube-on flv azaz flash video van a különböző videótáron lehet
wmv (ezért nem szól a windows:)), divx, avi stb.

itt egy xp kodekcsomag:
http://www.drivers.hu/product.php?prodid=8692
Előzmény: csibehusi (31)
csibehusi Creative Commons License 2008.03.22 0 0 31
sziasztok, léci segítsetek.
amikor tévék videótárából szeretnék megnézni videót, akkor mindig ilyen "kodekhibának" tűnő videót játszik le.
Tipp? ha van valami kodek ami jó lenne erre légyszi linkejjétek be, nagypon megköszönném

Ja és youtube-n, dvd-n, illetve vinyón lévő videófájlok lejátszásánál nem csinálja ezt
viktorkid Creative Commons License 2008.03.22 0 0 30
Orbit Downloader
http://download.chip.eu/hu/Orbit-Downloader-2.0.5_523709.html

fraghu Creative Commons License 2008.03.14 0 0 29

Hello

 

Talán a témába vág:

HD Videoklipek

csecso Creative Commons License 2008.03.04 0 0 28
csáó letöltöttem a dvd szotvert, sajnos akkor sem boldogulok a yutube letöltésével. ha van rá mod segits, kösz TIBOR
Előzmény: Sziszi68 (27)
Sziszi68 Creative Commons License 2008.02.27 0 0 27
Szia!

Lehet,hogy találtál már megoldást a problémádra.A www.youtoube.com-ról a DVD Videosoft programmal bármit letölthetsz.Tartalmaz egy Free Youtoube Download programot.A keresőbe beírod azt akit keresel, és amikor megjelenik a klip, a fennti sort kijelölöd, másolás és beírod a videosoft programs/yotoube download sorába, meg meghatározod, hogy a gépeden hova mentse el.Ennyi.

Üdv: Szilvi
Előzmény: napalm. (26)
napalm. Creative Commons License 2008.01.03 -1 0 26
az a baj hogy ezek csak online nézhető le nem tölthető klippek.
Előzmény: Sziszi68 (25)
Sziszi68 Creative Commons License 2007.12.28 0 0 25
www.indavideobomb.hu
www.videopost.hu

magyar elég jó magyar rock klippeket lehet tölteni róluk.

Szilvi
blueboy29 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 24

hello tudom hogy meg van oldva a kérdésed  de azért azt leirnám hogy a (temp) könyvtárból szinte bármi kimásolható 1 adott mappába, kivéve persze vannak olyan estetek mint pl a youtube ahol ez sem segit. a temp könyvtár az egy ideiglenes mappa ahol a géped tárolja a honlapok adatait. explorer estetében eszközök -internetbeállitások-böngészési előzményeknél a beállitások- fájlok megtekintése. és onnan kell kimásolni, persze célszerü kimásolni azonnal mihest megnézted a video fájlt az adott oldalon mert akkor nem kell keresgélni a temp-ben, szal a lényeg végig kell nézni amit kimásolnál, de legalábbis mint általában a honlapokon a video player ek nél van 1 csik ami a letöltést mutatja ha az végig megy akkor már oké, innestől nem kell feltétlenül végig nézni, mert már lent van az adott fájl.

 

üdv

Előzmény: szemközti sáv (12)
pixelfilm Creative Commons License 2007.09.14 0 0 23
Supernem videoklip forgatás - casting!

Várunk minden érdeklodo fiatal (16-30 közötti) fiút és lányt 2007. szeptember 26-án
18:00 órától Debrecenben, az Ilzer Sörözoben (Egyetem sugárút) a SUPERNEM zenekar legújabb videoklip

forgatásának castingjára.

Fontos információk!
A klip forgatási ideje: 2007. október 6. Szombati nap, így csak azokat a lelkes jelentkezoket várjuk a

castingra, illetve azok érdeklodjenek, akik 6-án ráérnek egy reggeltol késo délutánig tartó debreceni

forgatásra.
Egyaránt szükség lesz szerepelni vágyó egyénekre, illetve háttérstatisztákra.
A castingra nem kell hozni semmit, viszont csak azok jelentkezzenek, akik komolyan is gondolják!

Érdeklodni a következo elérhetoségek bármelyikén lehet:
Szolnoki Péter
Gyártásvezeto
Pixel Film Kft.
Mobil: 06-70-770-6296
E-mail: szolnokipeter@pixelfilm.hu

Letöltheto kép itt:
http://www.pixelfilm.hu/pictures/supernem_casting_net.jpg
Dokuemtnum formájában pedig itt:
http://www.pixelfilm.hu/pictures/supernem_casting.doc


Aki nem tud eljönni a szeptember 26-ai Supernem videoklip castingjára Debrecenbe, az Ilzer sörözobe, de

mindenféleképpen szeretne jönni a videoklip forgatásra, akkor az a szolnokipeter@pixelfilm.hu vagy az

info@pixelfilm.hu ímélcímeken érdeklodhet, illetve jelentkezhet. Lehetoség szerint fényképet küldjenek a

jelentkezok!

a Pixel Film stábja
klippek Creative Commons License 2007.09.14 0 0 22

 

sziasztok

 

hogy lehet magyar klippeket letolteni?

nem vagom valaki magyaraza mar el koszi

RibizZzli Creative Commons License 2007.07.19 0 0 21
http://youtube.com/watch?v=b1WJlxjxAZE&mode=related&search=
RibizZzli Creative Commons License 2007.07.19 0 0 20
pontosabban ez az.. de köszi! nem találtam volna meg :)
RibizZzli Creative Commons License 2007.07.19 0 0 19
júúúj köszzzziiii!!! Mostmár a napom nem ronthatja el semmi!! köszönöm neked!! :):):) kösziiiiiiiiiiiiiii
Előzmény: shabbarulez (18)
shabbarulez Creative Commons License 2007.07.19 0 0 18
Talán Alanis Morissette? Talán ez a klip?
Előzmény: RibizZzli (17)
RibizZzli Creative Commons License 2007.07.19 0 0 17
sziasztok! nem jut eszembe hogy ki az a csaj aki a klipjében megy az úton és tök hosszú (azt hiszem göndör) haja van..meztelen.. és ha minden igaz valamilyen morris.. ha valaki tudja segt nekem? köszönöm!!
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.01.01 0 0 15
gondolom nem tudták a megoldást. Viszont te rájöttél de nem úgy tűnik, hogy meg akarod osztani a tudásodat velünk..
Előzmény: szemközti sáv (14)
szemközti sáv Creative Commons License 2006.12.11 0 0 14

 

Megoldottam :-)

 

Örülök, hogy ekkora érdeklődésre tart számot itt minden topik...

 

 

 

 

 

Előzmény: szemközti sáv (13)
szemközti sáv Creative Commons License 2006.12.04 0 0 13
Tényleg nem tudja senki, hogy hogyan lehetséges multimedia service protokolról ( mms://... ) video filet letölteni? Lelopni, ha úgy jobban tetszik... Sürgös lenne a válasz, mert a héten leveszik a múltheti forduló videoit... Légyszi légyszi, aki tudja segítsen! Nagyon szépen köszi elöre is !!! sáv
Előzmény: szemközti sáv (12)
szemközti sáv Creative Commons License 2006.11.30 0 0 12

 

 Senki nem tudja erre a választ... ? :-(((

 

 

 

 

Előzmény: szemközti sáv (11)
szemközti sáv Creative Commons License 2006.11.29 0 0 11

 

Sziasztok!

 

 Bocsi, hogy ideírok, de a topik címek alapján nem találtam erre alkalmasabb helyet....

 

Az az egyszerű kérdésem lenne, hogy hogyan lehet video filet (*.wmv) letölteni egy honlapról, ha esetleg magára a letöltésre mutató link nincs megadva? Hozzáteszem, nem fizetős, vagy illegális anyagról van szó, egy francia tévé az M6 "KiMitTud?" szerű műsorából szeretnék letölteni egy számot... A "voil video"-ra kattintva --némi orange reklám után-- gond nélkül meg lehet nézni az explorer ablakjában, illetve a file címét a MediaPlayer OpenURLjébe írva szintén gond nélkül megnézhető. (viszont a reklám video, illetve az azt követő műsorszám két külön file lehet... már csak a méretükből is ez következik, de egymás után indulnak el és letölteni sem egyszerre, sem külön külön nem tudom)

 

 Én viszont magát a filet is szeretném letölteni, mert fel akarom rakni a mobilomra....

 

Tehát aza kérdésem lenne, hogy hogyan tölthető le a számítógépre egy ilyen file? Gondolom, valamilyen spéci progi kell hozzá, ami nekem biztos hogy nincs (nem vagyok valami nagy letöltögetős típus)

 

Köszi a válaszokat előre is!

 

sáv

 

 

 

 

 

 

batman11 Creative Commons License 2006.10.19 0 0 10

Sziasztok!

 

Elkészült a Diktátor zenekar új klipje! Érdemes megnézni a www.diktatormusic.hu oldalon! A főbb szerepekben Tera Bond valamint Bunyik Gábor és Csobán Bence...

bankig Creative Commons License 2006.04.22 0 0 9

HELLO

 

Tud vki olyan helyet ahonnan lehet In Flames klippekez leszedni? Az is jó ha át tud vki küldeni klippeket...előre is kösz

Gerzson_nasa Creative Commons License 2005.07.11 0 0 8

manapság magára adó együttes felrakja a klipjeit a weblapjára

illetve lassan dvd-n is kijönnek

fájlcserélő hálózatokon pedig lehet cserélgetni, bár sajnos magyar klipek sokszor megjelenés után még hetekig nem elérhetők

Colin Mozart Creative Commons License 2002.08.26 0 0 7
bocs,igazad van, főleg csak frissebbek vannak :(
Előzmény: Abszolút Nulla (6)
Abszolút Nulla Creative Commons License 2002.08.26 0 0 6
ISZONYÚ sok van, de olyan, általam letölteni kívánt alapvető klipek hiányoznak, mint mondjuk a shakespear's sisterstől a stay vagy a roxette the lookjának a koncertfelvételes klipje.
Előzmény: Colin Mozart (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!