Keresés

Részletes keresés

TraderCsabi Creative Commons License 2018.08.09 0 0 3792

Üdv:!

 

Keress meg 06309978785, pest megyei céget képviselek, ár érték arányban bátran merem mondani hogy a top3 ban vagyunk.

350 körül ez német minőségből ki lehet hozni.

 

Csabi

Előzmény: SincerusBrute (3787)
kiss_atti Creative Commons License 2018.08.06 0 0 3791

Ne sokalld ....

Előzmény: SincerusBrute (3787)
SincerusBrute Creative Commons License 2018.08.06 0 0 3790

Elnézést azt elfelejtettem leírni, hogy Budapesten vagy környékén dolgozó vállalkozókat keresek. 

Előzmény: halaloszto (3788)
pajaci Creative Commons License 2018.08.06 0 0 3789

Én már lassan hozzászokok, hogy aki képtelen leírni a települése nevét, az mind a fővárosban lakik...

Előzmény: halaloszto (3788)
halaloszto Creative Commons License 2018.08.06 0 0 3788

Nyiregyhazit tudok, az jo

?

Előzmény: SincerusBrute (3787)
SincerusBrute Creative Commons License 2018.08.06 0 0 3787

Sziasztok,

 

Panel ablak cserében gondolkozom és jó/megbízható céget keresek ehhez az operációhoz. Tudtok nekem ajánlani? 

Esetleg abban segítséget, hogy mi a normális ár az alábbi ablak/erkélyajtó kombóra

150*150 buko nyíló tokosztott ablak

210*150 80cm/10cmtoktoldó/120cm elosztású toktoldott ablak esetében

2100*2400 erkélyajtó+ablak/fix alsórész kombó

 

Tudom sok mindentől függ de erre a kombóra kaptam egy olyan ajánlatot amit eléggé sokallok. 600+

 

Előre is köszönöm a segítséget.

kivancsicska Creative Commons License 2018.07.27 0 2 3786

Danubius ablakot senkinek sem tudom ajánlani! Ha őket választjátok, lehet, hogy meg fogjátok bánni. Mi nagyon megbántuk.

Három évvel ezelőtt történt, de mint olvasom a fórumokon, valószínűleg azóta sem sokat javult a munka pontossága és az ügyfelekhez való hozzáállásuk!

Nálunk három ember jött ki akkor reggel, és estig "dolgoztak". A nap legnagyobb részében tulajdonképpen a háromból egy, max. két ember dolgozott. Az egyik - miután kalapáccsal esett neki a régi ablak szétverésének - mint favágó az erdőben..................meg is sérült. Erősen vérzett a karja. Az üveg szilánkok a szoba másik végéig röpködtek. Este hétkor telefonáltak az irodából, hogy a szúnyogháló szerelése csak pár hét múlva történhet meg, mivel a pontos méretet csak a beépítés után fogják tudni levenni. Mivel kiderült, hogy az egyik szoba ablakánál több cm. eltérés volt - selejtes munka miatt - ki kellett hívni a vezetőt és a munkást. A vezető igen goromba volt, nem csak vitatkozott, hanem ordított velünk. Végül újabb félnapi munkával elkészült az új műanyag ablak abban a szobában is, ahová hanyag módon lett beépítve. Szúnyoghálónk csak pár héttel később lett........

Azért választottuk őket - nagyon helytelenül - mert nem kértek előleget. Soha nem felejtjük el azokat  a borzasztó napokat, amikor nálunk jártak! Az sem zavarta a vezetőt, hogy idős emberekkel ordibál, gorombáskodik.

Jól gondoljátok meg kire bíztok ilyen fontos beruházást, hogy ne érjen csalódás!   Minden bizonnyal vannak ebben az országban megbízható, profi munkát végző, ügyfeleiket tisztelő jó szakemberek is. Megtalálni őket biztosan nem könnyű, de érdemes legalább jobban megpróbálni mint mi tettük.

 

Ditke 1 Creative Commons License 2018.07.25 0 0 3785

Kedves Fórum társak!

Én túl vagyok az ablak cserén, a vállalkozó 3 ablakot cserélt, abból 1 jó lett, 2 kisebb, mint amilyen volt, erre még azt mondtam, hogy hozzuk ki belőle a legjobbat.  1898-ban épült a ház, 80 cm-es falak vannak, tokot is kivették, párkányt is cseréltek. Az utcai ablak párkányok  a fal síkjában van, mind két oldalon, ez már nekem tetszik. Az egyik belső párkány nem ér ki az oldal fal síkjához, ezt a festő vette észre, hogy a régi burkolat kibontása után a fal eldolgozása nem derékszögű hanem kb. 2 cm-el befelé görbül. A roló szerelésekor felálltak a párkányra takarás nélkül csupa karc lett. Mire végeztek az ablak cserével, már nagyon mérges voltam, a vállalkozónak bármit mondtam, csak azt hajtogatta, hogy minden tökéletes, én kötekedem.

A párkányokat mindenképpen ki kell cserélni a festő jelezte, mit tehetek,erre garancia létezik? Illetve,hogy más ne járjon így a vállalkozóval szemben hogy léphetek fel? Ez egy pici cég, honlapja sincs, csak cégbírósági bejegyzése.

vinmor Creative Commons License 2018.07.23 0 0 3784

Sziasztok!

 

Erkélyajtó alsó zsanér két csavarja beszakadt az ajtóba.

A képen látható felső zsanér két csavarját kivéve még nem jön ki a zsanér a tokból.

Hol keressek valami stiftet?

Köszönöm.

 

 

 

Beer Monster Creative Commons License 2018.07.23 0 0 3783

Sziasztok! Üveget fehér távtartóval hol keressek, vagyis amiben nem fekete vagy alu-színű.

dzsovi Creative Commons License 2018.07.10 0 0 3782

Szia,

 

Nyílászáró Mintabolt
Kiss János Altábornagy utca 71.
2500 Esztergom
Tel.: (20) 233 8222

Előzmény: Medley_ (3781)
Medley_ Creative Commons License 2018.07.07 0 0 3781

Sziasztok! Nyílászáró cserét szeretnénk, valaki tudna mondani egy megbízható, de nem horribilis árakkal dolgozó céget? Köszönöm előre is :)

kiss_atti Creative Commons License 2018.06.29 0 0 3780

Erre majd válaszolok

 

az egyik hétvégén, amikor a 35 fokban végrehajtott fűnyírás, és az azt elősegítő 6, elfogyasztott üveg sör oldja kicsit a gátlásaimat ...

 

:-)

Előzmény: Jennon (3778)
gabeeen Creative Commons License 2018.06.29 0 0 3779

"Én ott ütköztem problémába egyébként, hogy minden ablakos cég, amit megkérdeztem elzárkózott a pályázatos munkától a sok papírmunka és főleg a szálíltói finanszírozás miatt. Tudnál esetleg tippet adni, hogy melyik cég az, ami bevállal ilyesmit ?"

 

Én sem hiszem hogy ilyet fogsz találni. Miért is vállalna bárki szállítói finanszírozást?

Előzmény: norbert531 (3776)
Jennon Creative Commons License 2018.06.29 0 0 3778

Üdvözletem mindenkinek!

 

Ablakszigeteléssel kapcsolatban lenne szükségem hozzáértők tanácsára. 

A házam egy 20 év körüli ház, régi termo üvegezésű SOFA jellegű faablakokkal. Rendesen elvannak vetemedve, többségében 150x150-es ablakokról van szó, amik említésre méltók. Felül, oldalt zárnak szerencsére, alul viszont igencsak nagy a hézag, szinte befér az ujjam, kintről látszik a szigetelő gumi, annyira nem záródik rá az alsó részük. Megfigyeltem, hogy alul egyik ablaknál sincs vasalatrendszer, nincs mi rázárja az ablak alsó részét a tokra, ez gondolom probléma. Hallottam, hogy más sziloplaszttal, vagy akrillal körbenyomta a tokot, nejlont rátett, s becsukta az ablakot, a hézag formáját felvette az ablak, másnap lehúzta a nejlont. Ám. sokak szerint ez a megoldás nem jó, mert tovább ronthat a helyzeten a dolog, mivel a sziloplaszt megkeményedik, s még jobban elvetemedik az ablak.

 

Köszönöm előre is a segítséget. 

warning198 Creative Commons License 2018.06.28 0 0 3777

Sajnos abban nem tudok segíteni, hogy melyik cég vállalna be szállítói finanszírozást, mert nálunk ez fel sem merült. Mi fizettük volna az egészet és utólag kaptuk volna meg a pénzt a banktól.

Nem nagyon csodálkoznék, ha nem találnál olyan céget, aki nem vállal be ilyen rizikót. Gondolj bele, hogy beletol a cég 1-2-3 millát aztán lehet, hogy várhat rá hónapokat mire visszakapja, vagy netán szívóznak valamiért és bebukja. Ha meg bevállalja a rizikót, akkor bele is fogja kalkulálni az árakba, így megint ott leszel, hogy "ingyen hitel" nélkül olcsóbb lett volna.

Előzmény: norbert531 (3776)
norbert531 Creative Commons License 2018.06.28 0 0 3776

Kedves warning198!

 

Köszönöm szépen a válaszod. Az elbírálás lassúságáról énis hallottam, de nálam az még nem is lenne akkora probléma. Persze egy áremelkedésnek én sem örülnék,de egy tetőtér beépítési projektben vagyok benne, és az alsó szint ablakaira már nem marad keret, ezért lehetne megoldás ez az MFB hitel.

 

Én ott ütköztem problémába egyébként, hogy minden ablakos cég, amit megkérdeztem elzárkózott a pályázatos munkától a sok papírmunka és főleg a szálíltói finanszírozás miatt. Tudnál esetleg tippet adni, hogy melyik cég az, ami bevállal ilyesmit ?

 

Köszi!

 

Előzmény: warning198 (3775)
warning198 Creative Commons License 2018.06.27 0 0 3775

Személyes tapasztalat, hogy nem igazán működik jól a dolog. Az ingyen hitel sincs ingyen, ha kiszámolod, bár ha lakástakarékból fizeted ki, akkor nem rossz buli.

Viszont ami szívás, hogy iszonyat lassan halad minden. Mi 4 hónap kínlódás után adtuk fel az egészet. Ennyi idő alatt nem sikerült elbírálni a kérelmünket és emiatt majdnem belefutottunk egy 10%-os áremelésbe, ami közel -200 000 lett volna a mi esetünkben. Az volt a szerencsénk, hogy az ablakos cég szólt, hogy 2 hét múlva áremelés lesz és így inkább megoldottuk saját pénzből.

Rokonom napelemeket szereltetett ilyen hitelből, 6 hónap volt a beadástól számítva mire megkapta a hitelt.

Előzmény: norbert531 (3774)
norbert531 Creative Commons License 2018.06.27 0 0 3774

Sziasztok!

 

MFB hitelprogrammal cserélt valaki nyílászárókat esetleg? Bármi információt tudnátok adni, hogy mennyi esély van a sikeres pályázásra?

 

Köszönettel,

pajaci Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3773

A zár fém részeibe lesz valahova beütve valami jelzés. Ha nincs lefestve...

Csinálj még fotókat, úgy könnyebb lesz.

Előzmény: csobolade84 (3772)
csobolade84 Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3772

Akárhogy nézem, sajnos más nincs rá írva.

Előzmény: kiss_atti (3771)
kiss_atti Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3771

A szárnyon lévő vasalatra?

Kizárt...

Inkább Elzett, vagy valami ilyesmi lesz az ..

Előzmény: csobolade84 (3770)
csobolade84 Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3770

Erre annyi van írva összesen, higy Orosházi Üveggyár 85.04. Gondolom a 4 szám a gyártási idő.

Előzmény: kiss_atti (3769)
kiss_atti Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3769

Zárfogadónak hívják,

 

és azt, hogy hol lehet kapni, talán meg tudnánk mondani, ha a szárnyon lévő vasalatra felírt gyártó nevét kinéznéd és elmondanád.

Előzmény: csobolade84 (3768)
csobolade84 Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3768

Kedves Fórumtársak!

Érdeklődni szeretnék, hogy hogy hívják és hol lehet kapni a képen látható alkatrészt? Panellakásban ebbe csúszik bele az ablak és az erkély ajtó zárja.

Kisdi Creative Commons License 2018.06.17 0 0 3767

Ahogy mondod :) Tele a ...:)

Előzmény: kiss_atti (3766)
kiss_atti Creative Commons License 2018.06.15 0 0 3766

Majd megunod ... 

:-)

Előzmény: ZoliJulcsi (3765)
ZoliJulcsi Creative Commons License 2018.06.15 0 0 3765

Én meg inkább lakosságit csinálnék szívesebben :D projekt melóktól kivagyok :@

Előzmény: kiss_atti (3764)
kiss_atti Creative Commons License 2018.06.15 0 1 3764

Mindegy,

 

mert lakosságnak már csak csak egészen kivételesen ritka esetekben dolgozom ...

Az idén egy ilyen melóm volt.

 

:-)))

Előzmény: ZoliJulcsi (3763)
ZoliJulcsi Creative Commons License 2018.06.15 0 0 3763

Sziasztok :) 

Atti! Neked melyik cégbe van érdekeltséged??

 

Amelyik nyílászáró cégben tudok segíteni:

- Korrekt Ablak

--Elit Ablak

-Danubius Ablak

-Aranyablak

-Ablakguru

-Sz-Épitő 

És még a redőnyös cégek is vannak!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!