Keresés

Részletes keresés

PizzaPetko Creative Commons License 2022.06.01 -3 0 1408

Sziasztok!

Augusztusban megyünk Neos Marmarasra, akinek van bármilyen friss infója robogókölcsönzésről, mennyibe kerül, hol lehet bérelni, lehet e ketten ülni rajta, az kérlek ne tartsa magában! :D

Ha erről infója nincs itt senkinek, esetleg arról van, hogy hol találok egy aktuális fórumot, magyar beszélgetést Neos Marmarasról?

 

Köszi
PizzaPetko

sakrem Creative Commons License 2016.01.04 0 0 1407

Nem néztem a dátumot,na de semmi gond. Egy kérdésem azért lenne, milyen árban vannak az ékszerek, gondolok itt 1 pár gyűrűre hozzávetőlegesen is jó vagy gr-kénti ár tudja valaki?. Előre is kösz. 

Előzmény: 'szti (1406)
'szti Creative Commons License 2016.01.04 0 0 1406

5 évvel ezelőtti hozzászólásra reagáltál, azt tudod?

Előzmény: sakrem (1405)
sakrem Creative Commons License 2016.01.04 0 0 1405

Szia én is általában egyedül utazom, sosem unatkozom,ha feltalálod magad és nem zárkozol el, ha egyedül is utazol mégsem leszel egyedül.  Már bejártam gör.orsz. nagy részét szinte egyedül,jó buli.Szia kellemes utazgatást. Az idei terv neo marmaras,tavaly toló ott is sok  a látnivaló  ,ha valaki szeret menni ott lehet

Előzmény: egri n (1278)
haboscsirke Creative Commons License 2015.07.16 0 0 1404

Tudom. Mindent elolvastak már. Csak azért írtuk be, hátha valaki mostanában jött haza vagy mittudomén. A nagyobb kérdés a 8 személyes kisbusz parkoltatásának lehetőségei. (Szerintem sima ügy, miért lenne vele gond vajon?)

 

Előzmény: Pierr_Kardán (1403)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2015.07.16 0 0 1403

Az itteni fórumozók közül senki sem járt a Hotel Papagalosban. (Illetve, ha járt is, itt nem írt róla)

 

A tripadvisor szerint egy viszonylag kicsi, kedves szálloda, elég jó értékelésekkel. A bookingon is jó értékelést kapott...

Előzmény: haboscsirke (1402)
haboscsirke Creative Commons License 2015.07.16 0 0 1402

Azt mondják, azt már olvasták oda-vissza. :) Én csak közvetítek. :)

Előzmény: geodo1 (1401)
geodo1 Creative Commons License 2015.07.16 0 1 1401

hellasz.hu, ott a megfelelő fórum, ott aztán lehet kérdezgetni a helyről, neked találták ki.

Előzmény: haboscsirke (1400)
haboscsirke Creative Commons License 2015.07.16 -1 0 1400

Inkább meséljetek nekem Neos Marmarasról! A Hotel Papagalos lesz a szállás. És még mindig nagy kérdés a 8 személyes kisbusz. :) Kösziiii!

Boar... Creative Commons License 2015.07.15 0 2 1399

Ha előre kérdez, akkor biztosan lebeszéljük Korfu azon részéről és javasoljuk neki Sartit, Neos Marmarast, esetleg Siófokot :-)))

Mindezt persze a Korfu topicban... :-)

Előzmény: Pierr_Kardán (1398)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2015.07.15 0 0 1398

OFF

 

Magunk között mondva Korfu keleti partja a Korfu városa alatti részen eléggé gáz...

 

Köves a tengerpart, a tengerpartot mindenhol az a nagyforgalmú főút választja el az apartmanházaktól, a Korfura érkező repülők nagyobb része a fölött a rész fölött közelíti meg a repülőteret jó nagy zajt csapva, stb. stb.

 

Ha előre kérdez, akkor biztosan lebeszéljük Korfu azon részéről és javasoljuk neki Sartit, Neos Marmarast, esetleg Siófokot :-)))

Előzmény: Boar... (1397)
Boar... Creative Commons License 2015.07.15 0 0 1397

Pedig Siófok sokkal közelebb van...

Előzmény: Pierr_Kardán (1396)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2015.07.15 0 0 1396

Miért, miért...

 

Írta, hogy gondolkodtak rajta, hogy Sartiba mennének és helyette mentek Korfura...

Előzmény: Boar... (1395)
Boar... Creative Commons License 2015.07.15 0 1 1395

Ezt miért ide írod?

Előzmény: rebike95 (1393)
haboscsirke Creative Commons License 2015.07.15 0 0 1394

Sziasztok!

 

Az lenne a nagy kérdés, hogy egy 8 személyes kisbusszal milyen nehéz a parkolás Neos Marmarason? És a környező szép helyeken, amiket muszáj meglátogatni? Köszönöm a válaszokat!

rebike95 Creative Commons License 2015.07.14 0 0 1393

Sziasztok!Azért írok mert szeretném megosztani veletek a véleményemet,bosszúságomat.Nyári vakációnkat nemrég töltöttük családommal a Personal tours iroda szervezésében Korfun a Maria apartmanházban.Gondolkodtunk igaz azon,hogy megint Sartira megyünk de végül e mellett maradtunk.Eleinte kedvesen,előzékenyen fogadtak vendéglátóink. A leírásban szereplő adatoknak megfelelően a tengerpart tényleg 50 méterre volt a háztól.
Ami viszont teljesen elrontotta az utunkat,hogy a házban rajtunk kívül egy magyar sem volt.A többi szobában a vendéglátóink és azok családtagjai éltek.Nagyon sok kisgyerek volt akik a nap nagy részében állandóan kiabáltak.Volt olyan alkalom,hogy hajnali egy óráig játszottak kosárlabdáztak amivel nem is lett volna probléma ha a labda püfölése nem hallatszik fel még az első emeletre is.Ezenkívül pontosan felettünk szálltak a repülőgépek is, légi útvonaluk ott volt.Sajnos elég nagy zajjal járt amikor egy-egy gép elsuhant az apartman felett.Egy órában akár többször is.Az autóút körülbelül a háztól 10 méterre volt,így a kocsik zaja is beszűrődött.A városba gyalogosút nem vezetett így csak az autóúton lehetett megtenni azt a hosszú távot amivel az első üzletig eljutottunk.Lejtős meredek szakaszokon szűk utcán haladtunk végig.A leírásban szereplő 600 métert hatalmas ámításnak tartom inkább 2 km-t mondanék az első üzlet kisebb élelmiszerbolt eléréséig.Maga a szállás tehát távol van mindentől és mindenkitől.A part nem apró kavicsos hanem hínáros és hatalmas kövek találhatóak mind a vízben mind pedig a partszakaszon.A vízmélység illetve szint kiszámíthatatlan a domborzatból adódóan. Rengeteg halat és tengerisünt is láttunk ezen a partszakaszon.Gyíkokkal,siklókkal is találkoztunk ottlétünk során.A vendéglátók az első pár napban mosollyal fogadtak volt olyan amikor megajándékoztak bennünket a kertben termő gyümölccsel de 4 napot követően a hazautazáshoz közeledve már egy mosolyra sem tellett tőlük.Ezt a szállást nem ajánlom senkinek mivel sem pihenésre,kikapcsolódásra sem a tengerben való fürdésre,úszásra nem alkalmas.Ha ezt a nyaralást és a régebbi Sartin töltött nyaralásunkat hasonlítom össze ég és föld a kettő.Lehet mondjuk rossz irodával mentünk most és rossz apartmant választottunk de azért ennyire.                                                            

Donkey Hóte Creative Commons License 2015.07.06 0 0 1392

Mi a helyzet odakint?

 

Sok éve nem voltunk Görögországban, az idén gondolkodtunk, hogy Sartiba, vagy Neos Marmarasba kellene menni egy hétre.

Előzmény: donkarlos 50 (1391)
donkarlos 50 Creative Commons License 2015.07.06 0 0 1391

Szia!

Unatkozni nem fogsz .A központban a tengerpart végig vendéglő . Este 9 után kezdődik az élet ,

Jó szórakozást! 

 Én máris indulnék vissza , ha lehetne . ( pénz nem számít , az a legkevesebb)

Előzmény: Gáborez (1390)
Gáborez Creative Commons License 2015.07.02 0 0 1390

Hello, szeretném kérdezni, hogy milyen az éjjeli élet Neos Marmaras-on? vannak, szórakozóhelyek, bulik? üdv

Szabó Sándor Zsolt Creative Commons License 2015.06.11 0 0 1389

Sziasztok. Készítettem néhány kirándulóhelyről videókat, ha esetleg szerveznének oda Marmarasból kirándulásokat az utazási irodák, vagy ti magatok, akkor bepillantást nyerhettek, és segíthet a választásban. Szerintem szép helyek :) IDE KATTINTVA ÉRITEK EL A PÁRPERCES VIDEÓKAT

donkarlos 50 Creative Commons License 2015.03.28 0 0 1388

Szia! Mi május 19-26 között leszünk Marmarason .Kocsival  megyünk .Remélem hogy  az idő jó lesz . Inkább kirándulni mint strandolni  készülünk .

Üdv karcsi

Előzmény: Bujazliz (1387)
Bujazliz Creative Commons License 2015.03.25 0 0 1387

Üdv.

Mi az idén júniusban megyünk Marmarasra. Visszaolvasva a topikot nagyon sok szép emlék fűződik sokakhoz. Sajnálatosan úgy tűnik a grandkata  közel 5 évvel ezelőtti utolsó bejegyzése után teljesen leült a topik. Látszik, hogy Ő volt a "szív" ebben a topikban.

Nem tudom mi lett vele, de jó lenne, ha feléledne ez a topik és kicserélnénk tapasztalatainkat.

neos32 Creative Commons License 2014.08.26 0 0 1386

Sziasztok! Van valakinek barmi tapasztalata a Clio hotellel kapcsolatban? Konyha valoban minden szobaban megtalalhato? Mennyire felszerelt? Elore is koszonom segitsegetek!

bogika1 Creative Commons License 2011.08.12 0 0 1385


Sziasztok, járt már valaki az Atlantisz apartmanba? Milyen az apartman pl. tisztaság, felszereltség? Köszi a válaszokat!

sitaki Creative Commons License 2011.08.05 0 0 1384

Sziasztok!

Mi 5 éve voltunk utoljára nyaralni(épp Neos Marmarasban:)),és már nagyon ki vagyunk éhezve egy jó kis tengerpartra.A kihagyás oka 2 gyermek megszületése volt,és a kérdésem is ehhez kapcsolódna.Elindulnátok kocsival egy 1,5 és egy 3,5 évessel?

Illetve rájuk hogyan vonatkoznak a szállásárak?Nagyon köszi,hátha valaki már volt előttem bátor,aztán megosztja a tapasztalatokat:)

 

AKarcsi Creative Commons License 2011.07.19 0 0 1383

Kedves Sangrian !

 

Köszi a segítséget. Már bele is néztem, tényleg nagyon jó.

 

Szép napot !

Előzmény: Sangrian (1382)
Sangrian Creative Commons License 2011.07.16 -1 0 1382

AKarcsi!

 

A következő linken nagyon sok hasznos tanácsot találszt és minden kérdésedre megtalálod a választ:

 

http://www.grandtours.hu/forum.php?altema=1


Előzmény: AKarcsi (1381)
AKarcsi Creative Commons License 2011.07.10 0 0 1381

Kedves Mindenki !

 

Neos Maramrasra megyünk augusztus 23.-án. Segítséget szeretnék kérni: hol érdemes zöldséget-gyümölcsöt, élelmiszert, finom görög bort, oliva olajat vásárolni? Mikor van piac, van-e hal piac vagy hal bolt? Van-e olyan Taverna, ahol görög estet szerveznek?

 

Köszönettel  Karcsi

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.30 0 0 1380

Szia Kata néni!Nagyon régen írtunk már.Sajnos még az idén sem tudunk Görögországban találkozni,de reméljük talán majd jövőre.Nórika is  és Imike is jól vannak.Majd meglátod,hogy milyen magas srác lett.Már 14 éves.Én is jól vagyok csak persze hiányzik Görögország.Érezd jól magad.IMRE,IMIKE NÓRIKA

csá Creative Commons License 2011.05.16 0 0 1379

Nincs gond a plasztik személyivel! Akinek van már ilyen annak felesleges útlevélre költeni. Minden további nélkül elfogadják!

Előzmény: Motun 2. (1378)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!