Keresés

Részletes keresés

Rocky19 Creative Commons License 2022.01.20 0 0 42

Sziasztok!

 

AF926H webkamerám van. USB 2.0-ás csatlakoztatással. A gépem(Windows 10) sehogy sem akarja a beépített mikrofont beállítani. Se skype, se máshol sem. nem villog a zöld pont sor a mikrofon hangerőnél... Hibajavításra sem reagál.  Korábbi webkamerám is USB-s volt és HD, beépített mikrofonnal, de az legalább működött.. Hangbeállításoknál sem tudok javítani... 

 

Van valakinek építő jellegű ötlete?

samakk2 Creative Commons License 2019.11.29 0 0 40

Sziasztok!Elado

egy szinte vadi uj kb 10  Alkalommal hasznalt tokeletesen mukodo BCC950 logiteches conference kam. Ujonnan a legolcsobb helyrol 50 ezer az ára.

Én 28.000-ért adnám tovább.

 

elen52chart Creative Commons License 2018.01.27 0 0 39

Imádom a Logitech C920 HD Pro-t, ami tökéletes az élő webkamera streaminghez. A specifikációk között, amelyekre rámutathatunk erre a konkrét modellre, az az a tény, hogy ez olyan kamera, amely 1080p képminőségben képes videohívási alkalmazásokban, mint például a Skype.

zorroblanco Creative Commons License 2015.07.23 0 0 38

Sziasztok!

 

Vettünk ma egy USB-s csatlakozású webkamerát (Sweex-wc070), a gond az, hogy nem látja a windows XP. Sajnos telepítő dvd/cd-t nem adtak hozzá, így az esélye sincs meg, hogy feltelpítsük, interneten sem találok hozzá semmit:-(

kozi_ Creative Commons License 2012.08.30 0 0 37

Sziasztok!

 

Eladó egy Logitech C910 HD Pro webkamera. Újszerű, megkímélt állapotban. Talán 2-3 alkalommal volt használva, utána a dobozában pihent. Ára 18.000 Ft.

 

Jelentkezni: marccos@vipmail.hu

T Man Creative Commons License 2012.07.03 0 0 36

HD webkamerát vennék, de azt látom, hogy ami HD webkamerának van mondva annak a videó felbontása nem HD vagy nem írják, és csak a fénykép felbontása HD. erről lenne szó, de nem tudom ez mennyirer jó. http://www.ebay.com/itm/Logitech-HD-Pro-Webcam-C270-720p-100-official-BLACK-SALE-/140747018363?pt=UK_Computing_ComputerComponents_Webcams&hash=item20c52d107b#ht_4653wt_1397

foveon Creative Commons License 2012.06.07 0 0 35

nem sok webkameraval volt dolgom, de ezek ilyenek, duma az megy, meg a csomagolas aztan a valosag meg pont olyan amilyennek irod, xar hangyas, osszevissza szines kep. gondolod van valami rejtett opcio amit nem raktak ki a feluletre de varazsutesre dslr minosegu lesz a kep? egy tized koromnyi hutetlen muanyaglencses cmos erzekelobol, tizenpar e ft-ert?

 

 

 

Előzmény: Dinnye87 (34)
Dinnye87 Creative Commons License 2012.06.07 0 0 34

Sziasztok! a Napokban vásároltam egy Microsoft LIFEcam cinema HD camot...és hát nem igazán vagyok elájulva a képétől...nem érzek különbséget a beépített 1,3mp gyári HP webcamom és e között...beállításokban sok lehetőség nincs,legnagyobb felbontásra van téve de nem igazi...kicsit szemcsés,hangyás még igen intenziv fénynél is...lehet valami "különleges beállítási módja"? Mert egy HD kamerától nem ezt várja az ember:Sköszönöm válaszotokat!

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.27 0 0 33

Vettem egy Logitech c100-as webkamerát aki segiteni tudna belőni vagy valami tanáccsal ellátni annak ittvan az msne-m: jake-hcw@hotmail.com előre is köszönöm

fürgeszarvas863 Creative Commons License 2010.04.03 0 0 32

Sziasztok!

 

Vettem egy pericam-502 webkamerát amit lehet mozgatni. Szeretnék hozzá egy olyan progit amely a mozgatász autómatikusan végzi (pl:1 perc 5°) oda-vissza.

Tudtok ebben segíteni?

Köszönöm előre is!

wolverina Creative Commons License 2010.02.11 0 0 31

Sziasztok!

 

Egy kis segítség kéne... Van egy webkamerám, Logitech Quickcam Messenger, viszont cd az elveszett. Próbáltam letölteni a Logitech honlapjáról a megfelelő szoftvert, de az installálás után végállomásként vmi Logitech Vid ablak jelent meg, miszerint egy csetprogramban vagyok benne, online, és hívhatok, írhatok, stb. Szóval nem egészen értettem a helyzetet... Természetesen az msn, amivel használni akartam a kamerát, nem látta a szoftvert, így nem tudom használni... :(

 

Tud valaki okosat mondani....?

cbhonda Creative Commons License 2010.01.19 0 0 30
Sziasztok!

Gyakorlatilag új (egyszer kipróbált) Logitech C120 eladósorba:

http://www.vatera.hu/item/view/?cod=161017187

Üdv
zool1981 Creative Commons License 2009.05.12 0 0 29
Sziasztok!Lenne egy nagy gondom.Vettem egy canyon chatpacket.Feltelepítettem a webkamerát,először minden oké volt,de mivel a headset mikrofon része nem volt hallható,újratettem a hangkártya drivert.A mikrofon így már okés,de a webcamerát azóta nem ismeri fel a gép,hiába dugom rá az USB-re,Próbáltam már mindent,rendszer-visszaállítást,de semmi.Meg sem nyikkan a Windows(XP-m van),hiába dugom bármelyik USB-re.Valaki segítsen,please!!!
Pyro55 Creative Commons License 2009.03.02 0 0 28

Sziasztok!

Én tanácsot annyira nem tudok adni a lefagyott gépeseknek.Viszont!

Ha lefagy a webkamtól a gép , akkor:

1. nagyon lassú a géped (amit kétlek,mert szentem már 1ghz is bőségesen elég nekik,akinek pedig nincs ilyen gépe,talán ez a baj)

2.vagy rossz a webkamhoz tartozó program,szerintem szerezz be újat.

 

Egyébként egy nagyon brutál dolog:egyik haverom vett egy webcamot,meg ugye adtak hozzá telepitő CD-t is.Telepitette,és konkrétan "szétment" a gépe.A szervizben megállapitották,hogy a CD-n volt nem is egy virus.

Pedig a kamera nem volt,hogy mai nyelven beszéljek "kínai" :D márkanevet nem akarok mondani...

úgyhogy manapság így lehet bízni akármilyen márkában.

Persze szerintem ez nem sűrűn fordul elő..

L.G.M Creative Commons License 2008.07.12 0 0 27
Sziasztok! Nagyon új vok ebben a témában úgyhogy létszi nézetek el ha nagyon alap kérdéseim vannak! Szóval szeretnék egy 24órás webkamerás "liveshowt" csinálni egy madárpókomrol. Hogy álljak neki? Kamera van hozzá,elvileg mindent tud ami nekem kel: éjjeli mod,nagy felbontás és követi a mozgást. Na jelenleg ennyi. A google blogomba szeretném vhogy feljuttatni a képet ha lehet liveban. Tudna ebbe vki segíteni? Meg lehet ezt egyáltalán oldani? Minden nemű segítséget előre is köszönök!
By LGM!
popla Creative Commons License 2008.01.15 0 0 26

sziasztok

 

tud v.ki olyan szoftvert, amelyik a webkamerát mozgásérzékelőnek használva, mozgás esetén elindít egy bármilyen általam megadott progit?

 

amiket én találtam, az mind csak hangot játszik le, felvételt indít, e-mailt küld, stb...

 

köszi

p

rozsdax Creative Commons License 2008.01.09 0 0 25
Komoly szakmai problémám van. Van-e olyan szoftver ami a bekapcsolt gépre kötött USB-s webkamera képét streemeli és egy weboldalba tudja küldeni MJPG formában.
Az se baj, ha fizetős, csak van-e ilyen.
eaposztrof Creative Commons License 2008.01.09 0 0 24
itt talalsz programokat amellyekkel el tudod erni amit akarsz: motion detection softwares
Előzmény: kranazoli (23)
kranazoli Creative Commons License 2007.12.13 0 0 23
Hi!

Ma vásároltam egy Genius Slim 1322AF webkamerát.
AF = Auto Focus
1.3 Megapixel-ex

Kérdésem az lenne, hogy adtak emellé egy Genius-os progit, ami megjeleníti a képét. Na, ami Nekem kellene azt nem tudja, vagy eddig még nem fedeztem fel :)

1.)
Először is az lenne a kérdésem, hogy adott egy HW és hozzá egy SW, de általában mindig van jobb szoftver :) Szal érdeklődnék, hogy melyik most a legjobb webcam szofver?!
(nem tudom, hogy ezek a SW-ek képesek-e mindenféle kamerát lekezelni, de remélem, hogy igen, mert csak egy USB-s eszköz)
- persze amihez törés is van ;)

2.)
A fenti szoftverben az lenne az egyik legfontosabb, hogy tudjon időre exponálni, mint egy fényképezőgép. Nekem ez az opció szürke a gyári szoftver-ben :(

Ez azért lenne baromi fontos, ui. 2db ilyen cuccost vettem, ui. a másikat a bátyámnak szánom, ahol van 3db keresztgyerekem és szeretnénk olyat, hogy odaülnek a gép elé és mondjuk x másodperc múlva csinál egy képet, aztán újra és újra....
(időzített exponálás)

Ez a kütyü is fényképezget Nekem, ha pillanatfelvételen van, csak még azt nem értem, hogy mikor, mennyi időközönként....

3.)
Szintén a fenti 2db kérdéshez. A legjobb, ha ez a szoftver tudna magyarul is :)
(de ez az utolsó szempont :)

Köszi!
eaposztrof Creative Commons License 2007.09.19 0 0 22
sziasztok
vettem egy ilyen webkamerat:
channel+ 1300k 6 LED USB webcam

de az agyamra megy h allandoan bekapcsolja a ledeket, valaki valami tippet h hogyan lehetne szoftveresen kikapcsolni?
sam rodstin Creative Commons License 2007.01.17 0 0 21

Sziasztok! Van egy Labtek webkamerám(beépített mikrofonos) az MSN-n használom de a hang az nem jó,inkább úgy mondanám szar,pár mp-ig jó aztán sistereg meg süket a másik fél számára de én jól hallok mindent! ha valaki tud segítsen! köszi

balogati Creative Commons License 2007.01.04 0 0 20

Sziasztok!

Meg tudjátok mondani mi a különbség a CMOS érzékelős és az interpolált webkamera között? Melyik a jobb?

Illetve az is érdekelne, hogy az automatikusan fókuszáló, vagy a maniális a jobb?

lilikok Creative Commons License 2007.01.03 0 0 19
Sziasztok!

Genius Trek310 típusú webkamerát telepítettem, de sajnos mielőtt futtattam a gyári cd-t, bedugtam a kábelt. A Win XP nem tudja telepíteni és azóta a gyári drivert sem fogadja el. A hibaüzenet azt írja, hogy zárjam be az összes futó programot és ürítsem az átmeneti tárolót. Ezek nem segítenek.
Ha tudtok javasoljatok vmit lécci.
Cájg Creative Commons License 2006.12.11 0 0 18
Helló!
Jutottál valamire a webkamerával kapcsolatban? Nekem is ez a problémám vele.
Előzmény: ali10 (15)
pb1022 Creative Commons License 2006.11.26 0 0 17

Sziasztok!

 

 

Nemrég vettem egy canyon CN WCAM 21 típusú kamerát és az a baj vele, hogy: Betelepítem, minden szuper 5 percig, majd lefagyassza a gépet és se kép, se hang.

Mit lehetne vele tenni?

Ha valakinek lenne valami ötlete annak örülnék.

 

Előre is köszi!

Előzmény: kallamimi (16)
kallamimi Creative Commons License 2006.08.30 0 0 16
Hello!

Az lenne a kérdésem,hogy le lehet-e tölteni egy olyan progit,ami animált figurákká alakítja a képet,és követi az arckifejezéseket is.Rákerestem a Google-ben és azt olvastam hogy ezt az új Logiteck webkamok tudnak ilyet.
ali10 Creative Commons License 2006.08.16 0 0 15
sziasztok! segitséget kér egy matör 53 éves felhasználó. vettem egy CN-WCAM21-es cabyon web kamerát. a cd-t nem engedi az xp telepitani, müködik igy is, de a füzetben adott program nem telepithatő, ha tud valaki segitsen. koszi
hateegyenlőhét Creative Commons License 2006.06.17 0 0 14

eladó logitech quick cam sphere webcam

dobozában ,ujonnan,áron alaul!(van egy doboz nélküli is..)

 

http://www.briver.hu/index.big?p=search_result&text=sphere

 

sztiszi@yahoo.com

ZaphodBeeblebrox Creative Commons License 2006.06.16 0 0 13
Üdv emberek!

Az lenne a gondom, hogy a logitech webcam, MSN messengeren keresztül a hangot továbbítja normálisan a képet viszont igen csak nehezen, kb. 1 kép/2 perces sebességgel. Miért nem folyamatos a video átvitel? Mi lehet a gond? A tippeket előre is köszönöm.

ZB
Publius Cornelius Scipio Creative Commons License 2006.06.09 0 0 12
Vezeték nélküli webkamerát keresnék, lehetőleg VGA és min 20 fps. Létezik ilyen egyáltalán?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!