Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.06 0 0 9

Arra nem igazán jó,inkább arra,hogy egy kézzel tudj szeget beverni kalapács nélkül egy tized másodperc alatt.

De ha megveszed felőlem vadászhatsz is vele.

Előzmény: Dunit (8)
Dunit Creative Commons License 2010.11.05 0 0 8

És még mire jó ez a szögbelövő  ?

Vannak kutyák, amiket nem szeretek !

Azok likvidálására jó ?

(kutyabarátok ne olvassák  !!!)

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.05 0 0 7

Helló mesterek.

Eladó egy remek vezeték nélküli MAX szegbelövőm és hozzá  cirka 25000 darab 50-es,75-ös és 90-es szeg és természetesen gázpatronok.A szegbelövő alkalmas lambériához is.Használva nem volt ,Mindössze 3 kg,remekül kiegyensúlyozott.Itt megnézhetitek.

http://www.toolbarn.com/maxtools-gs683ch.html

Ha valakit érdekel,email címem megtalálható.

Üdv.

U.I.:Nem hobbi szerszám,kifejezetten könnyűszerkezetes házakhoz gyártják

kentaura Creative Commons License 2007.11.03 0 0 6

Látom unatkoztál ;-P

És miért jó a kerekes kút?

Előzmény: Törölt nick (5)
Bokker78 Creative Commons License 2007.10.31 0 0 4
Szia Norcika74!

Mikor költöztetek be, mennyire vagytok elégedettek az Apicom-mal, így két év távlatából?

Nálunk is ők lennének a befutók.

Üdv
Előzmény: norcika1974 (3)
norcika1974 Creative Commons License 2005.07.22 0 0 3

Sziasztok!

Nekunk fahazunk van, igaz meg nemlakunk benne egeszen, de mar telen es nyaron is aludtunk ott. Nekunk tetszik. Ne sporoljatok a szigetelon es az ablakokon!!!!!!!

salfonc Creative Commons License 2002.08.01 0 0 2
Hello.
Szerintem nem jó.
1. Nem jó a hangszigetése
2. Egér szereti
3. Túl sok gondozást igényel (3-4 évente festeni)
4. Itthon nem kedvelik, ha el akarod adni egyszer, akkor nehéz rá vevőt találni.

Hirtelen ennyi. Tudom, hogy ha igazán profik csinálják, akkor a hátrányok kiküszöbölhetők,
de azt, hogy profira bízod-e, azt csak utólag tudod meg. És nem olcsóbb, mint a tégla.
Lebeszélnélek róla.

Még egyet érdemes megemlíteni. (Nem hátrány de nem is előny) : Máshogy kell fűteni, mint a téglát. Gyorsabban fel lehet fűteni, de gyorsabban is hűl. A legjobban akkor jársz, ha gázzal, vagy valami mással folyamatosan fűtöd.
Így nem drágább a fűtése, talán valamivel olcsóbb.
Bye

csicsóka Creative Commons License 2002.07.16 0 0 1
Sziasztok!

Rönk- és gerendaházak után nézelődve találtam ide. Valószínű ti már tapasztaltabbak vagytok a témában mint én. Mi még egyenlőre a megfelelő telket is most keressük leendő (remélem fa)házunknak.Bár most egy picit elbizonytalanodtam a rengeteg könnyűszerkezetes, szendvics típusú faház és egyéb lehetőségek széles tárházán. Bár még mindig a gerendaházak vonzanak, de amint látom már nem olcsóbb mint egy másik építési mód.
Tudnátok nekem segíteni ez ügyben, vagy tanácsot adni?? Előre is köszi.

babydevil Creative Commons License 2002.06.26 0 0 0
Szia Val66!
Egy dolgot nézz meg minden faházas cégnél, mert késöbb nagyon fontos lehet. Milyen módon kezelik a faanyagot kártevök-gomba-rágcsálók-tüzvédelmi szempontból!! Volt egy pár cég amiröl azért mondtunk le, mert elmondásuk szerint összeálitják a házat, majd "lefújják" védöszerekkel. Én egy pár profibb embertöl úgy hallottam, hogy a fát "fürdöbe" helyezik és úgy kezelik az anyagot (impregnálják ??), majd a kezelés-száritás után állitján össze a házat, igy a már összeillesztett felület is kezelt. Egyébként annál a cégnél (Érden) mi is jártunk, jónak tünik. De még mindig nem birtuk eldönteni, hogy kivel épitessük meg a faházunkat. Mindegyiket jó alaposan ki kell faggatni, mert elég sok kis buktató van bennük, ha alaposan elolvasod a feltételeiket, meg hogy a nm árban mi van benne és mi nincs.
babydevil
Előzmény: val66 (-)
val66 Creative Commons License 2002.06.26 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Engem egészen meglepett, hogy milyen jó hangulata lehet egy faháznak! A neten találtam rá a www.istep2000.hu címen egy jó kis cégre, sok kép volt, a személyes találkozó után házat is mutattak, egész fellelkesültem! Baromi hangulatos és az egésznek valami fantasztikus "aurája" volt, illata, stb... Néztem más cégeket is, de legtöbben faszerkezetes ameriaki style vackot nyomnak, ezek igazi házak. Régi álmom egy amolyan western style galériás faház... Talán összejön...
Na mind1, szerintem érdemes elgondolkodni rajta...

val66

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!