Keresés

Részletes keresés

T.Tanácsos Creative Commons License 2012.12.05 0 0 11777
podhorsky Creative Commons License 2012.11.15 0 0 11775

Valószinűleg valami agytröszt kiadta a jelszót: Most, vagy soha!

 

Jól látják: Napról napra fogy az esélyük. Fogy a közpénztámogatás, fogynak az olvasók, fogynak a hívek. Most kellene valami óriásit dobniuk, most kellene bele nyúlni a tengerentúli szponzoroknak a zsebbe, és kipengetni gavallérosan bármennyit, amennyit a Simicska kér a plakátfelületekért!

 

Nem szeretem a Fideszt. A foci buzantériával, föld-hűbéresi rendszerrel, valláspolitikájukkal tele a tökéletes hócipőm. De a Tóta által bálványozott sáskákat többé a hatalom közelében se szeretném látni.

 

Mantis Screamer Creative Commons License 2012.11.15 0 0 11774

ez a gyerek már nem ezen a világon él

Előzmény: podhorsky (11769)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.15 0 0 11773

A helyzet az, hogy vannak akik valóban ebben reménykednek, és ilyenkor olyan erősek a vágyak, mint amilyen erős az Orbán-gyűlöletük.

 

Aki hasonlóan érez, abban reményt kelt....

 

Előzmény: podhorsky (11772)
podhorsky Creative Commons License 2012.11.15 0 0 11772

Elképesztő hogy mennyire félreérti a történéseket... Na jó, lehet hogy nem érti félre, hanem megfizetik ezekért a cikkekért.

 

De mi lesz akkor, ha kiderül hogy fordítva vette fel az olvasószemüvegét, és véletlenül tök hülyeségeket hordott össze? Vajon van még olvasótábor, amelyik erodálódhat? Van még neki bármi veszítenivalója?

 

A Wurlitzer-díjat nem lehet elvenni, az már vele együtt megy a komposztba.

 

Előzmény: Törölt nick (11770)
két kézzel Creative Commons License 2012.11.15 0 0 11771

Ki korán kezdi a gyűlölködést, ellenségeket nyer.

Előzmény: podhorsky (11769)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.15 0 0 11770

Tóta W a saját gatyáját látja.....

Előzmény: podhorsky (11769)
podhorsky Creative Commons License 2012.11.15 0 0 11769

Amikor a bolha köhög:

 

http://hvg.hu/w/20121114_telegatya

IDKFA Creative Commons License 2012.10.06 0 0 11768

Szerintem, te ne elemzésből, jóslásból vagy szövegértésől próbálj megélni. Nem tudom hanyan (6-an?) vagytok a nick mögött, de erős tévedésben éltek... évek óta nem olvasom, már az indexen is rühelltem...  

Előzmény: salaxxx (11767)
salaxxx Creative Commons License 2012.10.05 0 0 11767

Tóta a legkevésbbé sem bal, és libnek is csak jóindulattal nevezném. És itt mindannyian levettük, hogy olvasod. Vagy azért kapsz pénzt, hogy ellenségi fórumokon parasztkodj. (Legalább trollkodnál vazze. Abban van esprit.)

Előzmény: IDKFA (11755)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.05 0 0 11765

Én a régi hvg-t nagyon szerettem, viszont az arculatváltás óta jól érzékelhető a térnyerésük, szóval azt is megértem, pláne hogy sikeresen csinálják.

Előzmény: Póli (11763)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.05 0 0 11764

Valamikor úgy egy éve bejelentették a kvázi bulvárosodást, ami azt illeti, inkább egy "bulvárosodott" hvg, mint egy szakmailag hibátlan sajtóhulla, a többi mellé:)

Előzmény: Törölt nick (11762)
Póli Creative Commons License 2012.10.05 0 0 11763

Megjegyzem, a HVG-nek már az alapításakor, 1979-ben is kifejezetten az volt a krédója, célja, hogy a közgazdasági szemléletet, közgazdasági alapfogalmakat, jelenségeket közérthetően, ezáltal nagyobb tömegek felé jelenítse meg, ami akkor igencsak újdonságszámba ment, és hatalmas sikerre vezetett.

Előzmény: Törölt nick (11761)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.05 0 0 11761

Ugyan. A hvg nem akart a szakmai elit lapja lenni és ennek megfelelően kihullani a piacról. Lehet rájuk vállat vonni, de a vezető hírek jelentős hányada hozzájuk kapcsolódik, vagy legalábbis jelentősebb, mint régen.

Előzmény: Törölt nick (11759)
Póli Creative Commons License 2012.10.05 0 0 11760

Úgy látszik a HVG nem utazik a narancstálibok szimpátiájára ! :)

 

Előzmény: Törölt nick (11759)
Póli Creative Commons License 2012.10.05 0 0 11758

Köszönjük, hogy Tóta W. kormányzatkritikát megértetted, és azt pontról pontra, okosan, racionálisan, szinte megsemmisítő módon

cáfoltad ! :)

Előzmény: IDKFA (11757)
IDKFA Creative Commons License 2012.10.05 0 0 11757

Blablabla.. Ő most az új mindenttudó ballibant megmondó ember? Vagy fizet érte, h itt a fórumon nyald a seggét? :P

 

 

Előzmény: Póli (11756)
Póli Creative Commons License 2012.10.05 0 0 11756

Ne is olvasd ! Még megzavarna, és akkor nem tudnád a stoplis szavait elaléltan, utána mozgó ajkakkal, párás szemmel inni,

hogy pl. milyen az amikor nincs tandíj, de mégis fizetni kell azért, hogy tanulhassál ! :))

Előzmény: IDKFA (11755)
IDKFA Creative Commons License 2012.10.05 0 0 11755

Haha, nem olvasok tótát, nem vagyok én mazochista ballibant. Elég annyi is belőle amit itt visszaböfögtök.  

Előzmény: Póli (11754)
Póli Creative Commons License 2012.10.05 0 0 11754

Vagy nem olvastad, vagy nem értetted a cikket. Tóta azt írja: "Sehol senki nem lehet okosabb, mint amennyire ő ért az adott területhez, vagy az alattvaló, akire rábízta az ügyet."

 

Azaz tele van az ország sok kis narancstálib orbánviktor-talpassal, -hűbéressel, -haverral, akik lesik és utánozzák a Stoplis Mestert. Ezért van ott tkp. mindenütt, csak nem testi valóságban kell ezt felfogni.

 

A narancstálib jobberek agya viszont már képtelen az ilyen összetett, elvont gondolkodásra. :)

Előzmény: IDKFA (11753)
IDKFA Creative Commons License 2012.10.05 0 0 11753

Ez a Viktor egy zseni. Vagy feltalálta az időkibővítő szerkezetet csak titkolja. Mert amit a ballib feltételez, hogy mindent ő irányít ahhoz legalább napi 72 óra lenne szükséges. Vagy csak a ballib szokásos orbánfóbiája megint... :P

Előzmény: T.Tanácsos (11750)
Póli Creative Commons License 2012.10.03 0 0 11751

Ismét egy zseniálisan pontos és tömör összefoglaló !

 

 

Előzmény: T.Tanácsos (11750)
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.09.28 0 0 11750

A kudarc egyik oka, hogy az erős kézhez nem erős jellem és elme tartozik, hanem proletár mohóság és hanyatló mentális képességek, színes elmebajokkal tarkítva. Mindennél többet mond a médiapolitika: aki megalázó bírósági és nemzetközi fenyítések után sem képes elfogadni, hogy egyáltalán létezik egy ellenzéki rádiócsatorna, az szimplán beteg. Inkább kockáztatja az újabb és újabb kínos helyzeteket ország-világ előtt, csak ne legyen Klubrádió. Ennyire alacsony kritikatűrő képességgel kiszeltünde sem lehet az ember, nemhogy legfőbb vezető.

 

Orbán Viktor hatalmának annyi az eredménye, hogy az ő elkeserítő korlátoltsága érvényesül mindenhol, ahova elér a keze. Márpedig kényelmetlenül sok helyre elérnek azok a bután matató, tömpe ujjak. A hálószobától a munkahelyen át az iskoláig. Sehol senki nem lehet okosabb, mint amennyire ő ért az adott területhez, vagy az alattvaló, akire rábízta az ügyet. Úgy lesz, ahogy ő jónak látja, és még ha esetleg rá is ébred időközben, hogy az úgy baromság, akkor is, juszt is, mert különben be kellene vallani, hogy tévedett. És hogyan is tévedhetne egy ekkora ember? A beismeréssel megkérdőjelezné a funkcióját.

 

 

http://hvg.hu/w/20120928_

Póli Creative Commons License 2012.09.26 0 0 11748

"az EU-s országok felében nem is léteztek"

 

A lopás attól még lopás marad, ha tárgya nem minden országban létezik.

 

"szabadon választható volt mit akarsz"

 

Ha a kormány hülyének nézi az embereket, azt sokszor megértem annyiban, hogy tényleg sok a hülye.

De így egymás között azért ne csináljuk, please....

 

(Szabadon, ja... Belengetve, hogy ha nem adod, akkor kizárod magad a nemzeti - vagy mi a f*com - nyugdíjkockázati közösségből, ha meg állami alkalmazott vagy, akkor demonstrálod, hogy nem vagy a Nemzeti Forradalom és Szabadságharc elkötelett híve, vagy más szavakkal komcsi vagy, aki az állásával szórakozik. Az ütőérre szorított kés nyújtotta választási lehetőséget "szabadságnak" nevezni kb. akkora eufémizmus, mint (by Selmeczi Gabika) az előzetes választási regisztrációt a bürokrácia csökkentésének...)

Előzmény: Mantis Screamer (11744)
őrültmotoros Creative Commons License 2012.09.26 0 0 11747

Ez most az észérv volt, vagy ne firtassuk?

Előzmény: Mantis Screamer (11726)
Póli Creative Commons License 2012.09.26 0 0 11746

"mondjuk ha a trollokat kell biztatnod egyetértő röhécselésre"

 

Ha kicsit kifejtenéd ezt...

Előzmény: Mantis Screamer (11745)
Mantis Screamer Creative Commons License 2012.09.26 0 0 11745

ennyit most nincs időm figyelmesen elolvasni és értelmezni, majd később

 

de mondjuk ha a trollokat kell biztatnod egyetértő röhécselésre te sem leszel az én emberem

Előzmény: Póli (11739)
Mantis Screamer Creative Commons License 2012.09.26 0 0 11744

ebben az érdekes hogy ezek a "magánmegtakarítások" az EU-s országok felében nem is léteztek és az Unió mikor megróni akart elfelejtett különbséget tenni ezen és azon országok között

 

ezeket ugye szokás elfelejteni mikor valaki belekezd ebbe az elloptaanyugdíjakatis sztoriba

 

ráadásul szabadon választható volt mit akarsz, én pl mivel dolgozom, bevallott fizetéssel és remélem még fogok is:

 

maradtam magánnyugdíjpénztári tag

 

 

Előzmény: Póli (11740)
Mantis Screamer Creative Commons License 2012.09.26 0 0 11743

OK, legyen igazad, ha idegesség nélkül ír ilyeneket akkor csak szimplán beteglelkű. Pusztán 20 perc alatt találtam ezeket, ha nagy rajongója vagy te bizos sok ilyet tuddsz még tőle, hogy nyugodtságában is ilyen a stílusa és nemkirekesztése:

 

http://hvg.hu/w/20120507_ader

 

"Beteg egy hely lett Magyarország, amíg nem voltál itt. Hiszen ismered ezt a pszichopata köcsögöt: nem tűr semmilyen ellenvéleményt, és ha teheti, gyökerestül irtja ki."

 

http://hvg.hu/w/20120203_szuverenitas_es_deviancia

 

"Ez a meccs nem a magyarok szuverenitásáról szól, hanem Orbán Viktoréról. Amely kétségkívül tekintélyes méretűre duzzadt mostanra. Még így a hidegben összemenve is impresszív, ahogy a bokáját verdesi a szuverenitása. Kicsit zavaró is, őszintén szólva, én nem bánom, ha neki ekkora, de ne mutogassa már úton-útfélen, pláne kiskorúak előtt. Lehet, hogy a dzsungelben ez menő volt, de errefelé nem szeretjük az ilyen deviáns viselkedést."

 

http://hvg.hu/w/20120123_fideszpride

 

"Ha egyszer Orbán megbukik, utána is számolni kell azzal, hogy él itt néhány százezer… ilyen."

 

http://hvg.hu/w/20120904_Dubajozas_Bakuban

 

(FIGYU TROLL ! MOST KELL RÖHÖGNI !)

 

Az viszont még megmutatható, hogy az erkölcstelen és/vagy ostoba kormányzat nem képvisel minden magyart. Egyék meg, amit főztek. Nem velünk vannak. Ideje van az elhatárolódásnak és az önkifejezésnek.

 

"Erkölcstelen és buta ország. Balfaszok völgye. Kurvaország"

 

"Észrevenni, hogy ez a nyugati szél alternatívája: a szégyen. Hogy amikor a jövőben bármely ferde hajlamú kormánynak megfordulna a fejében a gondolat, hogy munka helyett inkább leszopna valami bűnözőt, akkor legyen intő példa: az ilyesmit a jámbor magyarok nem nézik jó szemmel."

Előzmény: Törölt nick (11742)
Póli Creative Commons License 2012.09.26 0 0 11741

:)

 

Előzmény: Törölt nick (11736)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!