Keresés

Részletes keresés

jozefina2 Creative Commons License 2019.10.09 0 0 59

Hát ha biztonságban csak úgy lehetek, hogy lemondok a szabadságomról, így elsőre azt mondanám a szabadságot választom. Viszont nem tudom, mit válaszolnék ha ezt a kérdést úgy tennék fel, hogy valakik le akarnának vadászni, és az életem, vagy esetleg a szeretteim élete is múlik rajta...valószínűleg akkor biztonság. Szóval helyzet függő :D

troglodita Creative Commons License 2017.03.17 0 0 58

aki meg gerillamarketingel, az tanuljon meg magyarul először

Előzmény: Noobione (57)
Noobione Creative Commons License 2017.02.11 0 0 57

Manapság a biztonságtechnika alkalmazása elengedhetetlen eszköze az életünknek. Sajnos egyre kevesebbet söt akár hónapról hónapra semmit nem tudunk hozzá tenni az életünk  jobb körülményeinek fordítására. Ezért jobb ha amink van azt megvédjük. Sokan nincsenek tisztában azzal , hogy mivel kell védeni az értékeinket, szeretteinket ezért azt gondolják, hogy egy zárbetét majd az ajtó mögött tartja a luxus cikkeinket és megtakarításainkat. Sajnos ez nem így van. aki biztonságot az böngésszen az alábbi oldalon Lakatos zárcsere mely talán irányt mutat egy biztonságos otthon kialakítására. 

troglodita Creative Commons License 2015.10.28 0 0 56

én a szabadságot választom

Előzmény: KerOrs89 (55)
KerOrs89 Creative Commons License 2015.10.19 0 0 55

Ahhoz, hogy biztonságban tudd a családodat és értékeidet, érdemes kapcsolatba lépned egy hatékony biztonságtechnikai céggel. Mi 3 hónapja szereltük fel a riasztónkat és az új zárbetéteket a bejárati ajtóinkra.

A Biztonság GURU bizonyult a legjobb választásnak, nagyon sok jó visszajelzést hallottunk róluk, gondoltuk kipróbáljuk. Eddig mindennel meg vagyunk elégedve. Ezen felül különféle lakatok, biztonsági láncok, lakatpántok és zárak beszerezhetők náluk, profi szakértelemmel.

Mindenkinek ajánlom.

Honlapjuk: http://bakossecurity.hu/

AgyProTézis Creative Commons License 2002.07.30 0 0 54
Reálisan:bizonyos fokú szabadság, és bizonytalan fokú biztonság, ha lehetek szarkasztikus...
0tökmindegy Creative Commons License 2002.07.27 0 0 53
Szabadság, az még csak-csak, de mégis, ki a fene van biztonságban?
Különben meggondoltam magam, szabadság sincs. Úgyhogy tökmindegy mit csinálsz. Küzdeni persze lehet, amíg bírod szuflával.
Időnként azt gondolom, én is nekimegyek a sok birkának, aztán akkor lesz Szabad Akarat, meg efféle szarságok. Biztonság már annál kevésbé, de hát mint mondtam, úgyis szar az egész, szóval tökmindegy.
Előzmény: freeality (-)
freeality Creative Commons License 2002.07.27 0 0 52
Ez a topic jól beindult, amíg nem voltam itt. Sajnos tönkrement az egyetlen számítógépünk a melóhelyen.
Egyébként a saját életemen és gondolataimon kívül semmi más nem ihlette a topic indító kérdését. Csak szerettem volna megtudni, hogy vannak-e akik tudják milyen érzés az ember személyiségének két ilyen ellentétes pólusa között vergődni, vagy hogy vannak-e olyan bölcs emberek, akik tudják, hogyan lehet ezt a feszülő energiát kordában tartani, megnyugtatni vagy jóra használni...
De nem tudtam meg semmit. :(
zsosz Creative Commons License 2002.07.09 0 0 51
Ez nem tartozott ebbe a kategóriába.
Előzmény: AgyProTézis (50)
AgyProTézis Creative Commons License 2002.07.08 0 0 50
Volt már úgy, hogy olyasvalamit kédezett, amitől függött valami? Néha megpróbálhatja, nem nehéz...
Előzmény: zsosz (49)
zsosz Creative Commons License 2002.07.07 0 0 49
Akkor kb. igazam volt.
Előzmény: AgyProTézis (48)
AgyProTézis Creative Commons License 2002.07.06 0 0 48
Meghatározhatatlan, korlátlan, végtelen...
Rendszerinvariánsan hypo-specifikus, autonihilista-suicid, pszeudo-progressziv destrukcionista...
zsosz Creative Commons License 2002.06.30 0 0 47
Elnézést, Ön direkt hülye vagy így született? Nem megbántani akarom, csak érdekel.
Előzmény: AgyProTézis (46)
AgyProTézis Creative Commons License 2002.06.29 0 0 46
Jó is, hogy figyel, mert igy a legeslegutolsó továbbgondolásomat is továbbgondolja és hasznositja a világtörténelem kialakitásában...
A praktikus angolszász eszével, amelynek végső célja maga a hatalom megszerzése...
Kis naiv, a hatalom az soha nem szerezhető meg, igaz, el sem veszthető...
Előzmény: morticia addams (42)
rali Creative Commons License 2002.06.28 0 0 45
Igen,megdumázzuk hamarosan a dolgot.A szöveget már fogalmazgatom.
Előzmény: morticia addams (44)
morticia addams Creative Commons License 2002.06.28 0 0 44
inkább küldj saját képeket.
Előzmény: rali (43)
rali Creative Commons License 2002.06.28 0 0 43
Engem is?
Előzmény: morticia addams (42)
morticia addams Creative Commons License 2002.06.28 0 0 42
don't forget this, especially when he is really watching you
Előzmény: AgyProTézis (40)
Gyógypázsit Creative Commons License 2002.06.28 0 0 41

Előzmény: AgyProTézis (40)
AgyProTézis Creative Commons License 2002.06.28 0 0 40
'Echelon-system'/made in english/ -már vizsgálják a franciák /is/, meg én is...The Big Brother Watch You!! Don't forget!!
Előzmény: Verax (39)
Verax Creative Commons License 2002.06.28 0 0 39
Hirtelen az jutott eszembe, hogy a topiknyitót lehet az amerikai szabadság-biztonság dilemma ihlette, email figyelés, megnyirbált szabadságjogok vs. nemzetbiztonság, meg ilyenek.

így jár, aki csak nyitogatja a topikokat.

zsosz Creative Commons License 2002.06.27 0 0 38
önnek adom, használja nyugodtan.

még nem készültem fel rá.

Előzmény: morticia addams (34)
-http- Creative Commons License 2002.06.27 0 0 37
Engem a ‘féligazság’ szó ragadott meg, amikor René Magritte-től, a Lehetetlen keresése c. képe jutott eszembe. Még egy picit festeget az úr, és lehet, hogy ott a teljes féligazság, a tényleges ÖNARCKÉPE: a bizonytalan szabadság, amit inkább csak magunknak álmodunk, és lehet, hogy rajtunk kívül nem is létezik.


Előzmény: morticia addams (36)
morticia addams Creative Commons License 2002.06.27 0 0 36
adok magának egy kulcsszót: Reneé Magritte.
de figyelmeztetem, ez csak féligazság.
Előzmény: DirkGently (35)
DirkGently Creative Commons License 2002.06.27 0 0 35
Nem tudom értelmezni az önarckép-adaptációt. Segítség!
Előzmény: morticia addams (34)
morticia addams Creative Commons License 2002.06.26 0 0 34
zsosz, ez kurva jó! ezt e měvét személyes sikerélménynek könyvelem el. nekem adja?

csinál majd egy tükörbenézôs önarckép-adaptációt is?

Előzmény: zsosz (26)
max_headroom Creative Commons License 2002.06.26 0 0 33
„Aki kész szabadságát a biztonságért feláldozni, az előbb-utóbb mindkettőt el fogja veszíteni.”
/Benjamin Franklin/
loncbabér Creative Commons License 2002.06.26 0 0 32
zsosz nincs formában. vannak ilyen periódusai. majd belendül.
Előzmény: nyitottrébusz (31)
nyitottrébusz Creative Commons License 2002.06.24 0 0 31
Miről van szó?
Előzmény: zsosz (28)
zsosz Creative Commons License 2002.06.24 0 0 30
pedig a pipát szívni kell
Előzmény: --http-- (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!