Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

tibony 2014.11.04 Creative Commons License 4148

Tisztelt,StalkerNZ

Csak a kisorsoltnak kell megfelelnie a felteteleknek,de a koltsegek viszont egyeni.

Ket fonek ez osszesen bele fog kerulni kozel egy millio forintba.JELENTKEZES REPJEGY,RENT,DEPOSIT.Csak a legfontosabbakat emlitve.

Tibony

StalkerNZ 2014.11.03 Creative Commons License 4147

Köszönöm a támogatást elküldtem a jelentkezés a feleségem is neki főiskolája van. Remélem egyikünknek sikerül és 2016-ban már valahol USA-ban fogunk élni.

Régi álom  USA ez a második év hogy próbálkozunk.

tibony 2014.11.01 Creative Commons License 4146

Vilagszerte 100ezer fot sorsolnak ki,de csak 50ezer kap zoldkartyat!!!

FONTOS MEGJEGYEZNI!!!

tibony 2014.11.01 Creative Commons License 4145

Tisztelt,Stalker NZ!

Meg annyit,hogy ha kihuznak ujra el kell kuldeni egy ujabb jelentkezest.

Ha megfelelo lesz az is, kapsz utasitast mit kell tenned majd.Az interjura a Magyar papirok kellenek nem kell forditani Angolra.Keress egy fenykepeszt es add meg neki a parametereket pixel stb.tedd fel egy pendrive-ra.Max image file240KB,min.dimension 600pixels, 24 bit color depth stb.A jelentkezeskor ha nem megfelelo a meret az arany az arc stb.nem tudod elkuldeni a jelentkezest.A photo validator-ral tudod ellenorizni a kepet.

LET"S GO -TO  AMERIKA- !

Tiborny

Előzmény: tibony (4144)
tibony 2014.11.01 Creative Commons License 4144

Tisztelt,StalkerNZ.

A legtobb amit tehetsz add be a jelentkezesedet a hatarido nov,3. 12pm,tehat az amerikai ido szerinti.

Majd meglatod,milyen iskolai vegzettseget kernek,vagyis Te jelolod be majd a high school vagy a high school diploma negyzetet.-Jelold be az utobbit-

Ha kihuznak raersz foglalkozni a vegzettsegeddel a levelezon szerzett erettsegi is kozepiskolai vegzettseg,viszont itt Amerikaban ugy tudom a 12 ev iskola ev a high school.Egyebkent eleg bonyolult az ovodatol kezdve az iskolai dolog.

Ha ki fognak huzni,majd kerdezd meg az amerikai nagykovetseget,ok hitelesen megmondjak majd a valaszt,addig kar vele foglalkozni.Legfontosabba jelentkezes abban is az elektronikus fenykep.Ez a legnehezebb resze egyenlore a jelentkezesnek.Ha kihuznak 2015 ev vegen,vagy 2016 ev elejen kell menned interjura.kedd reggel 6ig van idod!-Magyarorszagi idot alapul veve.Itt hefo ejfel lesz akkor.

Tibony

Motley Fool 2014.10.29 Creative Commons License 4143

A kerdesedre a valaszt a forum latogatok kozul senki nem tudja elore megmondani. 

Proba szerencse alapjan megy a dolog, ha esetleg lenne meg masik vegezettseged az esti gimi utan akkor nem torodnenek vele az szinte 100%.  

Valojaban a gond ott van, ha kihuzzak a neved akkor mar penzbe kerul a tovabbi folyamat es mire az interjura kerulsz legalabb 200000 forintba kerulnek a szukseges papirok. 

Ha ott valamiert nem felelsz meg akkor buktad a penzt es a bele fektetett idot. 

Velemenyem szerint ha vagysz amerikaba akkor megkell probalni.

Nem tudom a jelentkezok szamat MO-rol de minden evben kb 140-150 ember kerul kihuzasra. 

Előzmény: StalkerNZ (4141)
borzalomakobon 2014.10.29 Creative Commons License 4142

mit kovetelnek az iskolai vegzettseggel kapcsolatban ? te mar tobbszor olvastad tehat tudnod kellene,,,isten bizony nem kotekedek csak ra akarlak vezetni a megoldasra , hagyd hogy segithessek a kerdeseimmel

Előzmény: StalkerNZ (4141)
StalkerNZ 2014.10.29 Creative Commons License 4141

Ja ezért kérdezem hogy van egyáltalán értelme jelentkeznem? Tegyük fel kihúznak megyek konzuli interjúra ott mit fognak mondani az iskolai végzettségemmel kapcsolatban?

borzalomakobon 2014.10.29 Creative Commons License 4140

ertem , sorsolas UTAN nyomoznak le ha kihuztak , azaz jot irtam az elobb is

Előzmény: StalkerNZ (4139)
StalkerNZ 2014.10.29 Creative Commons License 4139

Így folytatódik a szöveg.

"Amennyiben Ön nem felel meg a végzettséget vagy szakmai gyakorlatot előíró követelményeknek, akkor
a jelentkezését érvénytelenítik a vízum interjú alkalmával, és sem Önnek, sem családtagjainak nem
állítanak ki vízumot"

Előzmény: borzalomakobon (4138)
borzalomakobon 2014.10.29 Creative Commons License 4138

a zoldkartya lotto olyan mint az erdeti lotto , vagy kihuznak vagy nem , mivel tobb tizmillio jelentkezik kizart dolog hogy teged es barki mast lenyomozzanak sorsolas elott

Előzmény: StalkerNZ (4137)
StalkerNZ 2014.10.29 Creative Commons License 4137

Zöldkártya lottóra jelentkezhetek ha esti gimnáziumban érettségiztem? Egyáltalán van esélyem esti gimnáziumban szerzett érettségivel a zöldkártyára?

Ezt találtam a ZK lottó tájékoztatóban.

"A törvények és rendeletek megkívánják, hogy minden jelentkezőnek legalább középiskolai vagy az ezzel
egyenértékű végzettsége legyen, vagy az elmúlt öt éven belül szakmai gyakorlata egy olyan szakmában,
ami legalább két éves képzést vagy szakmai gyakorlatot igényel. A „középiskolai végzettség vagy azzal
egyenértékű” meghatározása a 12 éves általános és középiskolai tanulmányok sikeres befejezését jelenti
az Egyesült Államokban vagy egy ezzel összehasonlíthatóan azonos értékű képzést egy másik országban.
Kizárólag nappali tagozatos tanulmányokra vonatkozik ez, levelező vagy egyéb bizonyítvány (mint
például a G.E.D) nem elfogadható. A végzettség és szakmai gyakorlat bizonyítására vonatkozó
okmányokat a vízumtárgyalás során kell benyújtani a konzuli tisztségviselőnek."

6tg 2014.10.29 Creative Commons License 4136

remenytelen , felejtsd el , tobb mint 10 millio mexikoi csinalja illegalisan de haboritatlanul , magyarok legfeljebb az o rabszolgai lehetnenek allati sorban 

Előzmény: Rebi_92 (4134)
Rebi_92 2014.10.29 Creative Commons License 4135

Bocs, azt elfelejtettem, hogy EU polgárok.

Rebi_92 2014.10.29 Creative Commons License 4134

Fiataloknak keresek mezőgazdasági idénymunkát az USA-ban, vagy Kanadában. Tud valaki ilyet?

6tg 2014.10.18 Creative Commons License 4133

floater csak akkor tudsz lenni ha kocsival tudsz egyik helyrol a masikra menni majd haza hogy azert aludj is valamit

Előzmény: 6tg (4131)
6tg 2014.10.18 Creative Commons License 4132

securessc.com helyesen

Előzmény: 6tg (4131)
6tg 2014.10.18 Creative Commons License 4131

securessx.com en ahartfordi irodaban voltam az ugy latszik megszunt , 80 oranal sose dolgoztam kevesebbet , FLOATER beosztasban , 40x11=440 , 40x16.5=660 , heti 1100 dollar , ez akkor volt , 7 eve dolgoztam utoljara 

Előzmény: tibony (4127)
6tg 2014.10.18 Creative Commons License 4130

securitas.com annak idejen errol a welaprol lehetett kitolteni a jelentkezesi kerdoivet

6tg 2014.10.18 Creative Commons License 4129

sima iskolaba  jogilag nem kotelezo  a citizen , persze az igazgato azt kovetel amit akar , arrol lehet szo hogy boven van jelentkezojuk

6tg 2014.10.18 Creative Commons License 4128

e-mailt hamarosan irok neked , addig is : a nagyobb ceg neve securitas , a masike sec services of ct , pontos weblapot meg ma kikeresem , de ha new yorkban laksz most akkor ott is van rengeteg ilyen ceg , amugy stamford , hartford connecticut isnagyon kozel van , nekem ez a kis allam jott be , 

tibony 2014.10.18 Creative Commons License 4127

Tisztelt,Tg6!

Lehet,hogy masokat nem erdekli a mi ervelesunk a vilag dolgairol ezert legyszives keress meg E-mailben.En megadom az amerikai telefonszamomat es ha akarsz hivj fel legyszives,de ha meegadod Te is, felhivlak en.

Udv,es legyszives  keresd ki a regi ceg elerhetoseget.

Sajnos nekem elobb meg le kell tennem a vizsgat,bar peldaul az iskolaban kerdeztem az oroket nekiknek peldaul citizen-nek kell lenniuk ugy latszik az government job.

Tibony

6tg 2014.10.16 Creative Commons License 4126

en connecticutban voltam security guard es floaterkent , azaz helyettesitokent nem volt fix helyem hanem ide oda kuldtek , annyi tulorat kaptam amennyit vallaltam es havi 3-4 ezer dollart kerestem CONNECTICUTBAN , megadhatom a volt alkalmazoim ceges neveit , kikeresem neked weblapjukat telefonszamokat de csak ha erdekel , 1-2 ora vonatut new yorkbol connecticut , 60-80 miles

Előzmény: tibony (4124)
tibony 2014.10.16 Creative Commons License 4125

Tisztelt,Forumolvaso!

Tud-e valaki a craigslist-hez hasonlo hirdetest elsosorban amerikai munkahelyekre.

Jo lenne az Usa Munka(nem kamu)forumhoz hasonlo tarsalgasi forum amerikai oldalon is.Van-e ilyen?

Koszonom a segitseget.

Tibony

tibony 2014.10.16 Creative Commons License 4124

Tisztelt 6tg!

En nem gondolom,hogy valami is ingyen lenne ma mar barhol is elj.

Van most is training school kikepeznek de par evet ott kell toltened ami mar igy maskepp hangzik.

Azt gondolom,hogy a legjobb otlet amit irtal anno a biztonsagi or.-security guard-foleg muzeomokban.

UDV:Tibony

6tg 2014.10.15 Creative Commons License 4123

ott es akkor ingyen adtak volna mindent mert connecticut gazdag allam , talan ma is

Előzmény: 6tg (4122)
6tg 2014.10.15 Creative Commons License 4122

a 80-vanas evek vege , fairfield connecticut , schoolbusdrivert kerestek , jelentkeztem es ingyen azonnal elkezdhettem tanulni rajta , de nem ment hatrafele tolatva beallni a poznak koze mert a noi oktato ott ult mellettem es allandoan pofazott mit csinaljak , ha kussolt volna biztos beletanulok , ezert otthagytam , ezert nincs CDL-em 

Előzmény: tibony (4119)
tibony 2014.10.15 Creative Commons License 4121

Az szerintem teves megiteles,hogy itt Amerikaban valamiben is hiany lenne.

Hiany van az olcso munkaeroben,egyebkent mindenre talalnak munkaerot,mert az emberek kenytelenek dolgozni ha elni akarnak.

Viszont ha valaki meg akar elni a munkajabol az gondolkozzon!!?

Tibony

tibony 2014.10.15 Creative Commons License 4120

I forgot need driver license class "D"

After can do it CDL "A"CLASS

tibony 2014.10.15 Creative Commons License 4119

Olvastam itt a camionsofor hianyt.

CDL" A" CLASS STARTING GO TO DMV.

FIRST TAKE A TEST.

KNOWLEDGE , AIR BRAKES,COMBINATION VEHICLES TEST.Does it cost 20$ 10-5-5.

After pass, go to the doctor.Learner permit,road test & ready driving.42 CENT/MILE

approximately.Long distance.Local is possibility.Earn About 3000-5000$/ month.

Tibony