Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.29 0 0 4554

uj nickem van      google.hu   beirod    Amber Inn & Suites    mindent megtalalsz rola     de ne fizess elore pesten      a helyszinen a mult heten $ 225  volt hetente       ha megirod hogy erdekel megirom hogy tudsz odajutni golynx.com -   al    2 buszmegallora van az aldi elelmiszer ahova most keresnek eladokat $ 11.50    

Előzmény: tibony (4553)
tibony Creative Commons License 2016.10.29 0 0 4553

Tisztelt,Sohamigrancsot!

 

Légyszives pontosabb támpontot adni!

Most megyek New-Yorkba és még nincs se munkám,de még szállásom sem.

Tehát innét bárhová tudok menni.És Alaszkától Floridán át bárhol jó.

-N.Y.-ba a legolcsóbb a repjegy Bp-ről.-120 ezer-

Nincs  security guard vizsgám.

Még nem tudom letenni addig is kell valmi.

Tudsz Floridában olyan helyet ahol letelepedhetnék a kezdetekben?

Munkát találok az nem gond,de költözködni az a gond.-A rent a deposit stb.-

Köszönöm!

Tibony

 

 

sohamigrancsot Creative Commons License 2016.10.17 0 0 4552

miert hivnanak vissza amikor valoszinuleg minden nap bemegy hozzajuk egy elo ember jelentkezni , nem fognak valakit telefonon de meg e-mail-ben sem felhivni europaban           en kb 66 resumet kuldtem 1985-ben hogy mernok vagyok , senki se irt vissz a senki se hivott fel   igy lettem security guard es nem bantam meg mert ott semmit se kell csinalni csak ott lenni egy lusta embernek mint en vagyok ez valo            nezd meg a lustasag szamlalodat es legyel security guard de floater azaz HELYETTESITO mert akkor sok a tulora es havi 3-4 ezret kereshetsz heti 70-80 ora meloval 

Előzmény: tibony (4549)
sohamigrancsot Creative Commons License 2016.10.17 0 0 4551

na ilyenekkel "orjitessz" meg , itt floridaban mindenhol keresnek embert es $ 8 a minimum , tudom attol felsz hogy ott ragadsz , de NEM , ahogy Motley irta eloszor kell egy kis allas aztan onnan feljebb lephetsz , tenyleg nem ertelek , egyikotok vagy mindketten allampolgarok vagytok             most mar jelentkezz surubben hagy IRANYITSUNK titeket

Előzmény: tibony (4550)
tibony Creative Commons License 2016.10.16 0 0 4550

Tisztelt,Oktoberek!

 

Köszönöm a hozzászólást.

Alaska nem a letelepedési pénzért jött szóba,nem is tudtam,hogy van ilyen.

Azt gondoltam ez olcsó hely az adottságok miatt,de valami varázsa még is csak van.

Nekem jelenleg teljesen mindegy hova megyek Amerikába mert az esélyem nulla mindenütt.

Hamarosan cselekszem a feleségem meg jön utánnam,de volt már olyan,hogy majdnem visszafordúlt ahogy meglátta New York egyes részeit.

Tibony

tibony Creative Commons License 2016.10.16 0 0 4549

Kedves Tőled Huszonhatft!

 

Regisztrálva vagyok évek óta nem csak itt hanem a Monster, Ladders ,Reed.co.uk.meg még vagy tíz helyen.Naponta jönnek az ajánlatok.Hiába írok,fel se hívnak, levelet nem írnak.Mintha nem is létezne az a cég,vagy nemtudom én mi van.

Volt,hogy levélben kérték a jelentkezést.Postán küldtem a feltételeknek megfeleltem,de talán a korom az ami eleve kizárja a felvételt.

 A komornyik állás?

Én kétkezi fizikai munkás vagyok.

Ha létrehozok valamit,megtervezem,megépítem,vagy megjavítom ez ami érdekel.

Köszönettel:Tibony

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.09 0 0 4548

indeed.com    what ? butler   where   ny   california  florida   kell zold kartya es ki tudja mennyi angol tudas  es persze ha nem vesznek fel penz hogy ne hajektalanokka valjatok

Előzmény: tibony (4547)
tibony Creative Commons License 2016.10.08 0 0 4547

Természetesen Huszonhatft!

 

Minden lehetőséget megragadok ami segít az amerikai élet megvalósításában,elsősorban amerikai embertársaim segítésére majd magam és feleségem boldogulására.

Tisztelettel:Tibony

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.08 0 0 4546

nepszava.us  fent balra piacter     talan ingyen is hirdethetsz      new yorki lap    beszelj bartuslacival pl e-mail-en

Előzmény: tibony (4545)
tibony Creative Commons License 2016.10.08 0 0 4545

Tisztelt,Fórumozók!

 

Úgy látom ismét ugyan az a helyzet,mint ezelőtt.

A munkaajánlatról lemondok,pedig vagy dolgozik valaki és nincs munka,vagy nyugdíjas,de nem ajánlja a régi helyét ahol dolgozott.

Ezért lakhatást keresek szerte amerikában.

Mennél olcsóbb annál jobb mert nincs olyan hely ahol én ne boldogúlnék.

Amerikában a lakhatás a legdrágább.

Beérem egy pincelakással basement, egy felújításra szoruló apartman-nal.

A legjobb lenne egy házmesteri állás ahol a lakás ingyenes.Igaz ez már munkaajánlat is-

Minden megoldás érdekel!

Lakást elsősorban nem munka ajánlatot keresek újabban.

Szóba jöhet egy gondozás,feleségemmel segítségére lennénk rászoruló,rászorulók-nak: amerikai,amerikai Magyar embertársaim személyében.Hatvanas éveiben járó,leinformálható Magyar amerikai referenciával bíró kitelepedni szándékozó 40 éve házas házaspár vagyunk.

Legális papírokkal igazolt amerikai,Magyar állampolgár vagyunk.Csak hivatalos szerződéssel!

Tibony

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.08 0 0 4544

a 10 evet jol irta motley , de nem muszaj egyben lenyomni ,konkretan 40 negyedevednek kell lenni ami pontosan 10 ev folyamatosan , ha nem vagy allampolgar arra is vigyazz hogy nem lehetsz evtizedekig tavol amerikatol egy szaros zoldkartyaval mert UGY TUDOM akkor elveszik / ervenytelenitik

Előzmény: tibony (4543)
tibony Creative Commons License 2016.10.08 0 0 4543

Tisztelt,Montley Fool!

 

Mint írtam nekem csak learner permit van,és csak a road teszt után mehetek bármely fuvarozóhoz.

Mi ebben a nehézségkeresés.

Egy óra gyakorlati vezetés 100-150$

Más.

Nem talpalhatom végig Amerika Összes HR-jét anélkűl,hogy tudnám egyáltalán keresnek-e dolgozót.

Általában leépítésre utaltak,ha komolyabb helyre találtam.

Ehhez kértem a segítséget mindig és most is,mert a fórumon vannak dolgozók is és talán az Ő cégüknél van éppen felvétel.

Mióta a fórumon vagyok még nem volt olyan aki ilyet ajánlott volna.

Mindenféle kritikák persze azok aztán vannak.

Amerikai iskolák kellenének amiket ha elvégeznék kezdhetném előlről nyugdíjasként.

Vannak jó tanácsok amiket érdemes megfogadni.

Köszönöm a jó szándékú segítségedet.

Tibony

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.08 0 0 4542

az 1985-os amerika volt az igazi , nekem , a mait nem kedvelem de ugye 5-6 honapra eleg 12 havi itteni nyugdij ha nem ugralok , ezt probald elerni 

Előzmény: tibony (4540)
Motley Fool Creative Commons License 2016.10.07 0 0 4541

Tibi

 

tiz ev kell, hogy osszeszedd a nyugdijba meneshez szukseges pontszamot.

Termeszetesen ugy kell a tiz ev, hogy minden evben meglegyen a szukseges pontszamod.

 

 

 

a 30 honapot ledolgozhatod pl a CR englandnel es aztan mehetsz a Walmarthoz, de kulonben amit egy web lapon irnak a walmartnal az sem szentiras. Meg kell probalni gyakorlat nelkul is, mert elofordulhat hogy akkor is felveszik az embert.

 

Nagyon sok munkaltato irja, hogy ennyi meg annyi gyakorlat kell bizonyos munkakhoz, de mikor szemelyes interjura kerul sor akkor esetleg megvaltozik a hozzaallasuk.

 

Na mindegy , en elmondtam a mondokam evvel kapcsolatban, de szerintem te mindenben csak a nehezseget veszed eszre. Ha nem probalod akkor nem fog sikerulni semmi.

Előzmény: tibony (4539)
tibony Creative Commons License 2016.10.07 0 0 4540

Kedves,Huszonhatft!

 

Örülök,hogy így alakúlt a nyugdíjas életed,kívánok még számos éveket és főleg egészséget az elkövetkezendő időhöz.

Tibony

tibony Creative Commons License 2016.10.07 0 0 4539

Tisztelt,huszonthaft!

 

Azért mert két három évente mindig újra kezdeném, de nem jön össze.Talán most.

Egyszer én is nyugdíjas leszek,de Európában mire elérem a kort mindig emelik és így lehet dolgozni.

Várhatóan 67 éves korig.Amerikában hamarabb leszek nyugdíjas,mint bárhol.

Talán érthető?

Csak nem mindegy mennyi a nyugdíj!Tíz év alatt nehéz 40 év adóját befizetni Amerikában.

Ezért kell mgnyomni az utólsó években.

Tibony

tibony Creative Commons License 2016.10.07 0 0 4538

Dear Montley Fool,

 

Minimum of 30 month sexperience working in a full time ClassA trakto/trailer driving position in the previous 3 years.

This is  qualifications for Walmart drivers.

Forget it.

Me too.

Tiborny

Motley Fool Creative Commons License 2016.10.07 0 0 4537

Szia Tibi!

 

Itt egy lehetoseg neked  Drive for Walmart

 

 

Szerintem te ilyet keresel.

 

Csak ne vacilalj sokat, az ido megy es az nem kedvez neked.

Előzmény: tibony (4533)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.07 0 0 4536

ezt ma lattam direkt neked    HR@FIE-inc.com      es jobnewsusa.com    amugy en 9 eve vagyok "boldog" amiota nyugdijas lettem 62 evesen

Előzmény: tibony (4533)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.07 0 0 4535

hat legyel okosabb mint en , egyszer valami nem tul jo allasra nem vettek fel mert beirtam hogy kisdoktorim van , en voltam a hulye akkor 

Előzmény: tibony (4533)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.07 0 0 4534

en is mindig segiteni akartam mindig neked de az idegesitett hogy 2-3 evente ugyanazokat a kerdeseket ismetelgetted , bocsanat , tevedtem , hajts ra , legyel te is 2 nyugdijas magyar mint en 

Előzmény: tibony (4532)
tibony Creative Commons License 2016.10.07 0 0 4533

Tisztelt,Motley Fool!

 

Köszönöm a segítséget.

Valamikor tényleg én is így kezdtem megragadtam minden munkát.

Nem értem rá pénzt keresni.

Jelenleg a legtöbb hely el sem érhető,csak neten fogadnak jelentkezést.

Pár éve amikor próbálkoztam a HR eknél, megadták az E-mailt és ennyi.

Még mindig és még inkább ha nincs ponzor,vagy ajánló nehéz.

Van amerikai referenciám,múltam,de a Magyar iskolák semmit sem érnek,azt se tudják mi az a szakközép technikum mester vizsga, diploma.Amerikában még egy ápolo is diplomázik a szakmájából.

Azt kérdezik hány évet tanúltál. -

Egy régi főnököm azt mondta: az a baj,hogy túl kvalifikált vagyok.

Nem tudni hol mit mondjak.

Ahol legelőször lesz esélyem a munkára ott fogom kezdeni.Elkűldtem pár resumét.

CR England is szóba jöhet ha meg lesz a CDL road teszt.

Üdvözlettel:TIBONY

 

 

 

tibony Creative Commons License 2016.10.06 0 0 4532

Tisztelt,vgfut6gyhb!

 

Kérdésedre válaszolom: A magyarországi pár éves túrné a  végéhez közeledik,most Amerikában fogok ismét vendégszerepelni-de még,hogy-porondra lépek ismét. Miért éppen nem Alaska.

Pár resumét ide is elkűldtem,de tényleg nagy a sötétség.

Jól jön a biztatás.

Köszönöm.

Előzmény: vgfut6gyhb (4517)
októberek Creative Commons License 2016.10.06 0 0 4531

pontosabban jo lenne odamenni 1-2 hetre csak draga 

Előzmény: októberek (4530)
októberek Creative Commons License 2016.10.06 0 0 4530

remek informaciot irtal , en csak azt irtam amire egy 10 evvel ezelotti ujsagcikkben olvastam es azt is rosszul , mert meg az 5 ezret is rosszul irtam , en sose akartam alaszkaba menni mert azert nyugdijaskodok floridaban mert kiraz a hideg meg a gondolattol is   

Előzmény: Motley Fool (4524)
-= Big Boss =- Creative Commons License 2016.10.05 -6 0 4529

Igen, ismerősen hangzik amit írsz. Beszéltem olyanokkal akik ott laktak egy ideig illetve akik született Alaszkaiak, kemény tud lenni az élet, de van aki ezt szereti. Van friss karibu hús is ingyen ha szeretsz vadászni és a zöldségek hirtelen hatalmasra nőnek a rövid szezon és a vulkáni ásványoktól gazdag földben.

Előzmény: Motley Fool (4528)
Motley Fool Creative Commons License 2016.10.05 0 0 4528

En postan kapom minden evben ajandekkent a barataimtol :)

 

De az arkulonbseg meg mindig nem ok arra, hogy a lazac miatt ott eljek :)

 

Bar nyaron nagyon szep, csak sok a moszkito, telen meg hideg es sotet van.

 

Nagyon a vegletek uralkodnak ott fent eszakon.

 

 

Kulonben visszaterve arra, hogy ott milyen lehet.

 

Ezt egy forum temaban nem lehet megvalaszolni es az alapjan donteni.

 

Oda kell menni es megprobalni, masok elmondasa mindig torzit a valosagon valamilyen iranyba.

 

Ami nekem nem tetszik az lehet masoknak igen es forditva is igaz.

 

Evekkel ez elott csabitottam egy baratom, hogy koltozzon oda ahol en elek mert milyen szuper jo, oda koltozott es hat honapig birta ki. Neki nem tetszettet azok a dolgok amik nekem igen.

Előzmény: -= Big Boss =- (4527)
-= Big Boss =- Creative Commons License 2016.10.05 -6 0 4527

Igen de vslószínűleg többet is fizet érte a szállítás miatt 😊

Előzmény: Motley Fool (4526)
Motley Fool Creative Commons License 2016.10.04 0 0 4526

Az is ehet finom lazacot aki nem ott lakik :)

Előzmény: -= Big Boss =- (4525)
-= Big Boss =- Creative Commons License 2016.10.04 -6 0 4525

De mennyi finom lazacot ehet aki ott lakik! :-)

Előzmény: Motley Fool (4524)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!