Keresés

Részletes keresés

zsivany5 Creative Commons License 2016.05.19 0 0 4474

Igaz, hogy a spanyol nyelv ismerete segit.

Sajnos van egy tendencia az USA -ban, hogy a nehezebb munkakat

a del-amerikaiak csinaljak.  Egy brigadban ha mindenki spanyolul beszel

akkor nehez beilleszkednie egy olyan embernek aki nem beszel spanyolul,

meg akkor is ha a hivatalos nyelv angol. Ez az amerikaiakat is zavarja.

 

Nekem meg egy kicsit olyan, hogy ha mexikoi kulturaban akartam volna

elni akkor Mexikoba vandoroltam volna be.

Ez egy olyan szabadsag fajta az USA-ban amit nehez valasztasokkal es torvenyekkel

befolyasolni.

Előzmény: Motley Fool (4468)
zsivany5 Creative Commons License 2016.05.19 0 0 4473

Van sok olyan dolog mihez nem kell papir, es jol meg lehet belole elni.

A leggazdagabbaknak nincs papirjuk semmirol, csak probalkoznak

esz nelkul es elobb utobb sikerul nekik. Es akkor azt mondjak azokra,

hogy szerencsejuk volt.  

 

Probalkozas nelkul nincs siker.  Nem a szerencse kerdese hanem a kitartase.

 

Előzmény: tibcso36 (4467)
Mutual Friend Creative Commons License 2016.05.15 0 0 4472

"Szép" és "igényes" weblap. 15 év vegetálásból ennyire futotta ?

Előzmény: Andras_88 (4469)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.15 0 0 4471

Építöipar?

 

Nagy az kérem.

Előzmény: tibcso36 (4466)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.15 0 0 4470

hogy szállodatakarítás hogy zajlik, mit, mennyit vonnak le, illetve bérezés.

 

Illetve

 

hogy szállodatakarítás hogy zajlik, illetve bérezés, mit, mennyit vonnak le.

 

Na mert addig míg nincs kereset a mit, mennyit szóba sem jöhet.

Ez a "szálodatakarítás" izé, mindenkinek jó csak annak nem aki csinálja.

Brutális munka, szaré' hugyé'.

Előzmény: Andras_88 (4469)
Andras_88 Creative Commons License 2016.05.12 0 0 4469

Tiszteletem a forumozoknak!

Aki szeretne kimenni az Államokba dolgozni annak nagyon friss információval szolgálhatok egy közvetítővel kapcsolatban.
Ha valaki ezzel a céggel / http://newyorkimunka.hu/ / szeretne menni tételesen le tudom írni e-mail ben, hogy szállodatakarítás hogy zajlik, mit, mennyit vonnak le, illetve bérezés.
Privát e-mail /thomy_angelo@citromail.hu/ megkeresésre válaszban küldöm az összes számomra megszerzett információt és tapasztalatokat, dolgozó voltam, nem reklám helye.

További kellemes napot!

Motley Fool Creative Commons License 2016.05.10 0 0 4468

Szivesen, orulok hogy segitettem

 

Ha valaki ert valamihez akkor nem art ha van munka vallalasi papirja es beszeli a nyelvet is.

 

Epitkezesen pl nem art tudni a mertekegysegeket es ismerni a szerszamok es anyagok nevet.

 

Angolul es spanyolul elfogadhato szinten kommunikalni.

 

Ha ezek meg vannak akkor hajra, kulonben meg szamoca szedesre sem vesznek majd fel.

Előzmény: tibcso36 (4467)
tibcso36 Creative Commons License 2016.05.10 0 0 4467

köszönöm a kedves hozzászólást. ha valaki ért valamihez arról kötelező,hogy papírja legyen? mert nem egy otthonülő ember vagyok. a párom is feltalálja magát. azért írtam ide,mert gondoltam van valaki aki leírja a tapasztalait stb. 

Előzmény: Motley Fool (4462)
tibcso36 Creative Commons License 2016.05.10 0 0 4466

még az építőipar is szóba jöhet. dolgoztam már benne. ;) vannak lehetőségek? 

Előzmény: b4b4 (4465)
b4b4 Creative Commons License 2016.05.09 0 0 4465

A mükörmös "ipart" a vietnámiak uralják, a targonca vezetés itt nem egy szakma. Építöipar? Igy nem mond semmit.

Előzmény: tibcso36 (4461)
zsivany5 Creative Commons License 2016.05.09 0 0 4464

Szerintem valami problema van itt a munkaval.

Nehez ezt pontosan elmagyarazni.

Az USA-ba sok aru jon be amit mas orszagokban gyartottak.

Ha az USA-ban gyartanak, akkor USA-ban lenne a munka.

 

Tudom, hogy ez nem segit a megelhetesben

Lola99 Creative Commons License 2016.05.03 0 0 4463

Nem csak a munka a probléma, hanem a legális munka. Itt az EU nem értem mit várnak az emberek Amerikától, ahelyett, hogy örülnének, hogy az EU-ban szabadon mozoghatnak és vállalhatnak munkát. Műkörmösre a világon sehol nincs szükség, az biztos.

Előzmény: Motley Fool (4462)
Motley Fool Creative Commons License 2016.05.03 0 0 4462

Most komolyan?

 

Targonca vezeto es manikuros akar egy idegen orszagban munkat talalni?

 

 

Ti meg hisztek a mesekben? Mert ha igen akkor nyugodtan forduljatok a lehuzos kozvetitokhoz, azok se fognak munkat talalni nektek, de legalabb majd azt hiszitek, hogy ti mindent megtettetek azert, hogy munkat talaljatok egy olyan orszagban amit csak a filmekbol ismertek. Olyan kozvetitot nem fogtok talalni aki legalis minat tud nektek kozvetiteni.

Egyszeruen nem letezik olyan munka azoknak akik semmihez nem ertenek.

Előzmény: tibcso36 (4461)
tibcso36 Creative Commons License 2016.05.03 0 0 4461

sziasztok.

én még "új" vagyok ebben a fórumban. és 1-2 kérdésem lenne.

én 36 éves a párom 31 éves. és állás szeretnénk amerikában. mindenhol szétnéztünk már,de horror közvetítői díjak kérnek (fejenként!)

Tudnátok ajánlani megbízható "mebert"aki nem kér több száz ezer ft közetítői díjat?

párom műkörmös , én fizikai munkás(targonca,építőipar..) 

előre is kösz.

pktibi Creative Commons License 2016.03.24 0 0 4460

Szia Tibor vagyok tudnank-e beszelni privatban?

Email cimem:  pktibi@yahoo.com

Koszonom

Előzmény: fordkasanya (4455)
Lola99 Creative Commons License 2016.02.22 0 0 4457

Ez most vilagos beszed. Felszedtel egy amnerikai nöt, felesegül veszed. Kibirsz x evet vele es aztan tied a zöld kartya meg az allampolgarsag. Ez is munka persze. 

Előzmény: fordkasanya (4455)
fordkasanya Creative Commons License 2016.02.22 0 0 4455

Te rosszindulatu...................,nem érdemled meg ,hogy válaszoljak neked. Leszarom ki ,hogy mit tesz,itt az egész beszélgetés a kinti takaritós -közvetitős céggel kapcsolatban indult ha esetleg visszaolvasnál akkor nem lennél ilyen irigy, nem régóta vagyok itt és sokat jártam különböző szorakozó helyekre (nem pedig otthon ültem minden este és számoltam mennyit tettem már félre,hogy kifizessem otthon a hitelt ,hiszen ez nem titok sokan ezért jönnek nem pedig másik életet kezdeni,mint ezt javasoltam többeknek is a lentebb irtakban)és egész jól ismerkedem,aki ebből ki tudja hámozni mit akartam leirni az nem hülye és van némi sütnivalója,mint tudjuk a Magyarok elég jól feltalálják magukat,továbbá nem csaltam,és nem csaptam be senkit,és nem is áll szándékomban.Otthon sem ment szarul az életem,Europa több pontjárol jártak hozzám segítségért,mert elég jól értek egy bizonyos Német autó tipushoz,amit már 25 éve nem gyártanak,remélem majd itt is tudom ezt érvényesiteni,továbbá 10 évet töltöttem egész Németország területén mint csatornázási dolgozó,szintén jó fizetéssel,de kiturtak minket az Ukrán-Román vendégmunkások.Esetlegesen hivatalosan szeretnél kijönni dolgozni az felejtős,ha csak nincsen valamelyik hiányszakmában mester képzésed és anyanyelvi szinten beszélsz angolul.Tehát marad a B verzió,ami neked nem fekszik,mivel ilyen a hozzáállásod,annyira nem vetted a fáradtságot,hogy privát üzenetet irj pár frankó kérdéssel,mint egy két emberke tette,inkább itt dobálsz kemény szavakat úgy,hogy nem is ismersz................amúgy meg ha farkas anya lennék nem bányában nyomnám a bányagépen hanem kur@a lennék,mennyivel könnyebb dolgom lett volna, igy sajnos csak tigrisapa lehetek. Köszönöm a figyelmet mindenkinek,nem kívánok többet hozzászólni.

Előzmény: Törölt nick (4454)
fordkasanya Creative Commons License 2016.02.22 0 0 4450

Szia,még kb egy  hónap és legálisan leszek,nem egyszerü de ki lehet taposni hozzá az utat.

Előzmény: Lola99 (4449)
Lola99 Creative Commons License 2016.02.21 0 0 4449

Kalapot le elötted. De aruld el, legalisan vagy kint? Mert vegül is erröl van szo, nem a benzin ararol.

Előzmény: fordkasanya (4446)
Lola99 Creative Commons License 2016.02.21 0 0 4448

Mi tavaly fütöttünk ejjel nappal, de kesz vege, befejeztem. Az elmult 5 evben soha nem volt igazi floridai tel. Otthon jobb a fütes, szigeteles meg minden.

Előzmény: Törölt nick (4431)
fordkasanya Creative Commons License 2016.02.21 0 0 4447

Nem szeretném ha reklámnak minősülne amit itt leirtam a nox inc céggel kapcsolatban akik szállodai takaritásra keresnek dolgozót az usába, Aki akar az ir nekik aki nem az nem.

fordkasanya Creative Commons License 2016.02.21 0 0 4446

Valószínű nem találkoztál szegény 56 os leszármazottal aki már csak törve beszéli a Magyart,igér fűt fát és lehúzza az útolsó centet a zsebedből, de mindegy nem ez a lényeg, hanem 40 éves vagyok és elég talpraesett hogy ne ba@anak át,ha érdekel a kedves anyukám és apukám ütöttek vágtak otthon ezért 15 évesen elköltöztettem otthonról,tehát nem fogok anyukám szoknyájához szaladni ha gondom van,nem újgazdag kis kö@ög vagyok,hanem a nullából jöttem,persze a lényegre térve nem reklámozom a céget,én beszéltem velük milyen lehetőségek vannak,én ennyit tudok róluk,de ezt te is tudnád ha dobnál egy e-mailt mert az ingyen van,de ha te tudsz mást hallgatjuk oszd meg.Továbbá ha tudsz bányászati gépet kezelni (nem betanitott munka)és beszélsz angolul,akkor jöhetsz dolgozni. Na viszont kellemes napot vagy jó lottozást

Előzmény: romesz (4445)
romesz Creative Commons License 2016.02.21 0 0 4445

Erdekes, hogy te aki elindultal a nagyvilagba probalod az 56osokat ekezni illetve azok leszarmazotjait.

 

Azok az emberek nem ugy indultak neki mint te, nem volt retur jegyuk es feladtak hazajukat es szerretteiket mert az eletuk forgott veszelyben.

Csaladok szakadtak szet. De te ha valami nem stimmel minden gond nelkul haza tudsz szaladni anyuka szoknyaja melle es legfeljebb annyit hallasz mamatol, hogy milyen ugyes a csemetem .

 

Egyebkent a legtobb forum latogato aki itt hozzaszolt nem azert mondja amit mond, mert leakar barkit beszlni rola, hanem probal ravilagitani a dolgok hatulutojere. Eleg nehez legalisan ujra kezdeni az eletet egy uj vilagban, nem hogy azon kelljen idegeskedni, hogy mi lesz ha ez lesz vagy az lesz.

Ismerosom nekem is van , rokonom is van sot sajat peldam is lenne, de azon nem jo elindulni.

Ez kb olyan mint a lotto, csak azert mert valaki nyert az nem jelenti azt hogy en is fogok pusztan azert mert vettem szelvenyt.

 

Na mindegy ennyi volt tolem, reklamozd tovabbra is a titokzatos ceget, aki akar az jelentkezik aki meg nem azt kotellelse lehet oda vontatni.

Előzmény: fordkasanya (4442)
romesz Creative Commons License 2016.02.21 0 0 4444

Az rendben, hogy utazzak oda, csak azt nem mondod hova, hol van az bejegyzett ceg irodaja es kepviseloje.

 

A nyomozas pedig annyi, hogy ha valaki szeretne egy lehetoseget kiaknazni akkor nezzen utana minden informacionak mielott neki fut.

Mert aki vakon elindul a nagy vilagba az konnyen tevutra kerulhet.

Előzmény: fordkasanya (4443)
fordkasanya Creative Commons License 2016.02.21 0 0 4443

Nem tudom mire ez a nagy nyomozás, de ha te esetleg tudsz munkát akkor szívesen meghallgatják a többiek akik itt fórumoznak,én ezt tudom csak ugrodeszkának,rosszat még nem hallottam róluk,önéletrajz a probléma.Szerintem amit egyes munka közvetitők tesznek otthon pár ezerért az a gáz az ember útolsó kis pénzét lerántják és még az életkedvét is elveszik,nem beszélve arról,ezek után meg sem próbál elutazni sehova,mert fél,ha meg személyesen akarsz találkozni utazz oda és tárt karokkal várnak.

Előzmény: Motley Fool (4441)
fordkasanya Creative Commons License 2016.02.21 0 0 4442

Miért ne engednék haza az USA-ból ???? mindenki akkor jön haza amikor akar ,csak vissza nem engedik ,2 évig Birom ezt a rengeteg sztár hozzá szólást,Még egyszer leirom mindenki azt csinál amit akar,én is pont ezt teszem és még sajnos illegállba nyomom az ipart,kb még egy hónapig.Szerencsés voltam éppen jó helyen voltam amikor ott kellett lennem,emberek közé kell járni ennyi a titok. Ismerek olyan embert aki 17 éve jött ki Miamiba egy táskával és most két lakása van kiadva a Trump Towerben,és hozzám teszem nem egy 70 éves milliomos mamával jött össze,nekem ez elég volt ,hogy megpróbáljam.Itt rengeteg 56-os leszármazott van aki irogat(ezzel nem akarok megbántani senkit)de amit itt kint a Magyarok 90% tesz a másik Magyarral az nagyon gáz és még azt se érdemli meg,hogy papirra vessem.Továbbá fele annyiba kerül minden mint otthon,és 2 dollár az órabéred hanem 8-9  kereshetsz rossz esetben én pont duplát ez nem titok,igaz nem takaritok és remélem 4 szer ennyit kapok majd a Canadai határnál ahova szándékozom menni,ha már tuti minden,  otthon 1,20 dollár most a benzin Itt pont 3 litert kapsz ennyiért,nah ne fárasszuk egymást. Szép napot.

Előzmény: Törölt nick (4440)
Motley Fool Creative Commons License 2016.02.21 0 0 4441

Igen az elerhetoseg az meg van, hasonlo mint a nigeriai milliomos arva rakos jotekony ozvegy.

 

Egy email cim amit csak az nem csinal aki nem akar.

 

Semmi leellenorizhetoseg es semmi feleloseg.

 

Szemelyesen nem lehet talalkozni az "ugyintezovel", de kuldjon neki az ember oneletrajzot stb es majd akkor jotekonyen felhiv telefonon.

 

Szalloda takarito munkara (keres?) embert, de nem kepes sajat maga kesziteni kepet, hanem a netrol kellett bemasolni (lopni)

Előzmény: fordkasanya (4437)
fordkasanya Creative Commons License 2016.02.21 0 0 4437

Elérhetőséget kértél,szerintem ott van,én nem kapok jutalékot az emberek után,tehát annyian mennek oda dolgozni ahányan akarnak,engem az se érdekel ha mindenki a jó magyar rózsadombon takarít,főleg ha Nyiregyházán lakik. :)  jó éccakát

Előzmény: Motley Fool (4435)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.20 0 0 4436

gmail

 

Ojveh.

Előzmény: fordkasanya (4432)
Motley Fool Creative Commons License 2016.02.20 0 0 4435

Megneztem az oldalt, olyan nesze semmi fogd meg jol.

 

Egy ingyenes weblap keszito oldal amin semmi hasznalhato informacio nincs, a kepek a lap aljan lopott kepek az internetrol.

A hirdetot nem lehet sehol elerni, majd jelentkezik ha jonak latja

 

A rolunk oldalon az van iva, hogy bejegyzett, de nem talalom, hogy hol van bejegyezve.

Semmire nem valal garanciat, minden rizikot masokra harit.

 

Előzmény: fordkasanya (4432)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!