Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3802

Nem rolad beszeltem egyebkent sem,hanem azoknak probalom felvazolni a valosagot,akik feketen akarnak munkat keresni.

Előzmény: Törölt nick (3801)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3801

Realitasokrol firkalok....

Előzmény: yuh (3798)
yuh Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3800

ja es pesten is az vagyok

Előzmény: yuh (3798)
yuh Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3799

fizetni sose jo , ingyen viszont semmi sincs a levegon kivul

Előzmény: sani07 (3796)
yuh Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3798

mirol firkalsz ? en egy floridai nyugdijas vagyok

Előzmény: Törölt nick (3797)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3797

Ha te 1200 $-os takaritoi,meg hasonlo kisegitoi munkakbol ossze tudod ra sporolni a penzt,akkor valszeg ehezomuvesz vagy,aki raadasul egy satorban lakik a hid alatt. Nem bantasbol,de az szinte a lehetetlen kategoria.Ettol jobb allast meg papirok nelkul,plane megfelelo nyelvtudas nelkul,ugysem kapsz.

Előzmény: yuh (3795)
sani07 Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3796

Csak most sokkal nehezebb kifizetni, ha ki tudja az ember egyaltalan.

Előzmény: yuh (3795)
yuh Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3795

a nosules=hazassag nem valtozott azota , secko jedno

Előzmény: Törölt nick (3794)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3794

Az egy teljesen mas vilag volt,valoban,es a legalis tartozkodasodat a mostani allapotokhoz kepest ezerszer konnyebben elintezted.Nem azt mondom,hogy mindenki,de a tobbseg sajnos ilyen.

Előzmény: yuh (3793)
yuh Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3793

lehet , nekem 1985-ben szerencsem volt , segitokesz magyarokkal talalkoztam connecticutban , igaz az egy egeszen normalis amerika volt , voltak munkahelyek mert nem kinabol importaltunk mindent , barki kapott munkat

Előzmény: Törölt nick (3792)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3792

Ha megis barki bevallalja a nehezsegeket (es az bizony lesz,embertprobalo es nem keves),akkor 3 "jotanacs".

 

 

Tanuld meg a nyelvet mielobb,lehetoleg mar mielott kimesz dolgozni!

 

Magyarnak kulfoldon a masik magyar a legnagyobb ellensege.Minden nemzet a mexikoitol a lengyelig sokkal osszetartobb,segitokeszebb egymas iranyaban,csak a magyar nem.

A sajat honfitarsaid a szemedbe mosolyognak,de osszesugnak egymas hata mogott,megfurnak a munkahelyeden,rossz tanacsokkal latnak el,csak nehogy te esetleg kitorj a kozos nyomorbol.

 

Ha egyszer belekezdesz, soha,de soha ne add fel!Ha van egy almod,es hajlando vagy a vegsokig kuzdeni erte,barmilyen viszontagsagot legyurni,akkor majd megtalalod a modjat,hogy valora valtsd.Nem azonnal,nem a jovo heten,es lesznek bizony pillanatok,mikor komolyan elgondolkozol azon,hogy neked ennyi eleg volt,de a kudarc erzese mindennel rosszabb.Azt kerdezni magadtol eleted vegeig :" mi lett volna,ha?"

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3791

Van nehany olyan bank,ahol tudsz szamlat nyitni,mert nem kernek hozza papirokat,aztan ott bevaltod a csekked. En azert senkinek nem ajanlom,hogy illegalisan vallaljon munkat.Kokemeny robot semmi penz,allando stressz,koszos alberlet egy rakas emberrel megosztva.

Akkor mar inkabb Anglia,ahol magadnak is elintezheted a munkavallalasi papirjaidat,kb. 3 het alatt megvan minden,aztan legalisan dolgozol.

Nyelvtudas nelkul meg felejtsd el! Van a helyedre egy csomo mas jelentkezo,azt fogjak preferalni,akivel tudnak is kommunikalni ,ez logikus. Nem elrettenteni akarok senkit,de ez a valosag,sajat tapasztalatbol beszelek.

Az a szobeszedet meg,amit otthon hallasz,hogy majd kint felkapod magadra a nyelvtudast,mert nem minden esetben varjak el ugysem,egyszeruen nem igaz. A sajat szememmel lattam magyarokat honapokig varakozni sima takaritoi allasra Angliaban,mert nem beszeltek nyelvet.Aztan mikor mar minden penzuk elfogyott,hazamentek.

Előzmény: candlelight (3787)
Motley Fool Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3790

Keszpenzben kapjak vagy csekken. 

Ha csekket kapnak akkor vannak bevalto helyek ahol a csek osszegenek egy bizonyos szazalekaert bevaltjak nekik minden kerdes nelkul. 

 

De lehet bankszamlat is nyitni illegalisoknak is, az atutalast nem szeretik azok akik illegalis munkasokat foglalkoztatnak, mert sokkal nagyobb az esely a lebukasra.

 

Keszpenz a legtisztabb.

Előzmény: candlelight (3787)
yuh Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3789

SZia !

Előzmény: candlelight (3787)
yuh Creative Commons License 2014.08.25 0 0 3788

amennyiben sikerul illegalisan a bankofamerica elnokeve valni akkor te fogod meghatarozni hogy cash=keszpenzben , csekken vagy illegalisszamladra utaltasd a penzt , az egyeb variaciokaban is segithetek csak kerdezned kell

candlelight Creative Commons License 2014.08.24 0 0 3787

Sziasztok!

 

Akik illegálisan kint melóznak, hogy kapják a fizetést, kp-ban? Vagy ha számlára akkor hogy oldják meg a számlanyitást papírok nélkül?

Radocz Antal Creative Commons License 2014.08.19 0 0 3786

Első körben ezzel pröbálom meg és majd írják mi az igényük.

Előzmény: Motley Fool (3784)
yuh Creative Commons License 2014.08.18 0 0 3785

letelepedni letelepedesi engedellyel lehet ......ezt csak az USA-n KIVUL lehet kervenyezni kovetsegukon.......szerinted ez nem igaz ? amit most irtam nem igaz ?

Előzmény: Radocz Antal (3783)
Motley Fool Creative Commons License 2014.08.18 0 0 3784

Ha szerinted nem kell az DCSF certification akkor probald meg avval. 

En csak azt tudom mondani, hogy azok a fitness centerek ahol en jartam mind ezt varjak el. 

Talan azok a trainerek kivetelek akik mar nyertek helyezest ismertebb versenyeken. 

 

 

Előzmény: Radocz Antal (3782)
Radocz Antal Creative Commons License 2014.08.18 0 0 3783

Nem úgy indítottam a kérdést, hogy lehetne-e úgy melózni mert letelepedni szeretnék ott nem bujkálni rettegni! :-)

Előzmény: yuh (3781)
Radocz Antal Creative Commons License 2014.08.18 0 0 3782

Ifbb International Diplomám van 186-országban használható köztük az USA bármelyik Államában így szerintem nem kell másikat csinálnom ezt elfogadják. Akkor felmegyek a követség oldalára. A nyelvtudás mennyire sarkos dolog kinn? 

 

Előzmény: Motley Fool (3780)
yuh Creative Commons License 2014.08.18 0 0 3781

eszedbe ne jusson illegalisan dolgozni akarni , anyagi csodbe kerulnel

Előzmény: Radocz Antal (3779)
Motley Fool Creative Commons License 2014.08.18 0 0 3780

A munka vallalasi engedelyt a kovetsegen tudod intezni. 

 

a personal trainerhez pedig kattints a korabbi linkre. 

Előzmény: Radocz Antal (3779)
Radocz Antal Creative Commons License 2014.08.18 0 0 3779

Szia! Én még Magyarorszagon vagyok csak érdekelne az USA és ezzel szerentnék munkát találni ha már minden papírt elintéztem. Arról tudsz írni, hogy hova kell forduljak ezeket a papirokat elintézni? 

Köszi!

Előzmény: Motley Fool (3778)
Motley Fool Creative Commons License 2014.08.17 0 0 3778

Amint megszerzed az NSCF certificationt egybol nem lesz problema personal trainer allast szerezned. 

 

Feltetelezem, hogy munka vallalasi engedelyed van, mert az nelkul nem fog senki alkalmazni. Illetve csak feketen tudnal elhelyezkedni. 

 

 

Előzmény: Radocz Antal (3777)
Radocz Antal Creative Commons License 2014.08.17 0 0 3777

Sziasztok!

 Az lenne a kérdésem, hogy az USÁBAN PERSONAL TRAINERS DIPLOMÁVAL könnyen eltudok-e helyezkedni? Mennyi nyelvtudás kell ahhoz, hogy elfogadják az embert?Mert Austráliában toleránsak a nyelvi hiányosságokkal szemben-

Köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.14 0 0 3776

Ezt nagyon nehez megitelni,es allamonkent mas a helyzet,maskepp allnak hozza. En tudok olyan esetrol Florida allambol,ahol egy sima kozuti ellenorzes soran kapcsoltak le illegalis magyart,es 1 honap fogvatartas utan hazatoloncoltak.Viszont itt Californiaban nem foglalkoznak ezzel,ismerosom illegalisan,jogsi nelkul lett felrehuzva,es csupan annyi tortent,hogy a jaror megkerte hivjon fel valakit,akinek van jogsija,hogy az majd hazaviszi a kocsit.

Azert mindenkepp jobb,ha papirjaid vannak,illegaliskent alig van mozgastered,plane munkalehetoseged,es nem a legjobb eletforma allando stresszben lenni,hogy mikor tortenik valami...

Persze tudom,hogy sokan ezt is megkockaztatjak,egy jobb elet remenyeben,de ha mar ez a dontes,akkor fel kell keszulni arra,hogy minel elobb nekiallj rendezni a statuszod.Van ra nehany mod... ;-)

yuh Creative Commons License 2014.08.07 0 0 3775

www.nhregister.com ismetlem , a cikk lehet 7 evvel ezelotti 

Előzmény: yuh (3774)
yuh Creative Commons License 2014.08.07 0 0 3774

62 eves koromig laktam connecticutban , igy emlekszem ra hogy AKKOR - tehat lehet hogy MA mar NEM - NEW HAven - ben a polgarmester nyilatkozott hogy  illegalisoknak is adnak hivatalos igazolvanyt , sokan nem kertek mert csapdat sejtettek , azaz nemcsak megyenkent VAROSONKENT is mas mas a rendorseg hozzaallasa , a polgarmester hispanic volt ahogy a varos is minden evben egyre hispanic-abb lett , az infot a NEW HAVEN REGISTER irta meg ezert vettem keszpenznek

Motley Fool Creative Commons License 2014.08.07 0 0 3773

Nevtelen bejelentest is lehet tenni.

 

http://m.wikihow.com/Report-Illegal-Immigrants

Előzmény: Feher Zovat (3772)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!