Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Ahasverus 2014.07.16 16:30:46 © 4196

Anális szexet kedvelő csajoknak...

28 éves férfi vagyok, lábfetisiszta. Női partnert keresek, akivel kiélhetem a lábimádatomat. A partner megengedi, hogy masszírozzam a talpát, simogassam a lábfejét, csókolgassam a lábujjait, szagolgassam a lábát. Plusz fel kell vennie a lábára egy szexi lakk-, bőr- vagy veszkócsizmát. Cserébe én szívesen részesítem anális szexben.

Elsősorban Somogy megye, Fejér megye és Budapest környékéről keresek női partnert.

Elérhetőségem:

krasznaizoltan86@gmail.com

becixxx 2014.06.21 09:39:32 © 4195
zotya 277 2014.06.14 00:38:58 © 4194

Várom a beszámolókat

Előzmény: lemonrose (4187)
nebb 2014.05.22 18:09:04 © 4193

sperm_bath 2014.03.24 11:37:42 © 4192

Hehe, nekem most egy olyan csajom van, aki borzasztóan szégyelli ezt az egész anál-témát, szóval beszélni róla nem lehet és szabad, ellenben rövid egy év alatt a nagyon érintetlen, szűk és kemény popsilyuka a kellemesen ujjazható és gyengéden dugható kategóriába ment át. De beszélni azért továbbra sem lehet erről, mondjuk nem teljesen értem, hogy miért, de tulajdonképpen nem is érdekel. A lényeg, hogy rövid kis izgatás és normál dugás után két-három ujjal tágíthatom az ánuszát, aztán oldalról szépen behatolok és nem túl intenzív mozgással nagyot élvezek. Még nem mertem megkérdezni tőle, hogy akkor hogyan is állunk az érinthetetlen popsijával, merthogy eredetileg ez volt - és 'hivatalosan' most is ez - a felállás ,-)))

nebb 2014.03.11 06:03:40 © 4191

Aleska   is élvezi

Szeretem a szexet 2014.01.24 23:39:13 © 4190

szeretemaszexet@indamail.hu a címem

Priviben átbeszélhetjük kinek mi a tapasztalata, mire kiváncsi.

Előzmény: fiftyshades (4189)
fiftyshades 2014.01.24 23:29:39 © 4189

Válaszoltunk, sokat, de elúszott, nem küldte el a rendszer, legközelebb a mai tapasztalatokkal bővítve...

:-))))

Előzmény: Szeretem a szexet (4188)
Szeretem a szexet 2014.01.24 21:04:22 © 4188

Szia, mi a feleségemmel már hosszú évek óta gyakoroljuk az análszexet, és mondhatnám, hogy már szinte tökéjre fejlesztettük az egymás izgatását. Az én nyílásom izgatása, úgy alakult, hogy feleségem annyira élvezte a feneke izgatását, hogy ezt nekem is meg akarta mutatni. A hetero férfiakkal az a baj hogy elutasítják ezt a jellegű szexuális élményt. Merthogy ők nem melegek. Hát én nem vagyok sem meleg, sem biszex. Mégis teljesen ki tudok készülni mikor a párom így izgat. A férfi ánusza ugyanolyan mint a nőé. Türelem gyengédség és feltétlen bizalom kell hozzá. Mint azt már több helyen is olvastam ez nem a 20 évesek élvezete. Meg szerintem egy tartós kapcsolatban működik csak. Mi a párommal mindent tudunk, hogy mi a jó a másiknak. Ez nagyon sok beszélgetésbe is került, őszintén. Tehát egy pár hónapos kapcsolattól ne várjon senki ilyen élvezeteket. A férfi izgatása is olyan mint a nőé. A nőket sem csak a fenekükön izgatják mikor hátulról akar az ember bejutni. Hosszú előjáték, punci csiklóizgatás kel, és a feneke izgatása közben sem lehet a csiklót magára hagyni. Tehát a férfi ugyanilyen, izgasd a fenekét, de a fő kéjforrást sose hanyagold. Ja és a férfi tag sose szégyellje mutatni hogy élvezi, vagy ha kellemetlen akkor szólni. Sok kis apró trükk van amit használni lehet, de most itt hosszú lenne leírni.De ha gondoljátok cserélhetünk emailt, és minden kérdésre válaszolok. Mi a párommal 14 éve vagyunk együtt é 8 éve szexelünk így. Van már tapasztalatunk.

Remélem nem voltam túl okoskodó.

Ui. párom is szívesen segít a kérdések megválaszolásában.

Előzmény: fiftyshades (4183)
lemonrose 2014.01.08 18:53:43 © 4187

Sziasztok!

Én is szívesen részt vennék a társalgásban, mint lelkes anális szex pártoló és az ezzel kapcsolatos előítéleteket üldöző. Még visszavan, hogy bele-beleolvasgassak az írásokba de előljáróban csak egy nagy és határozott igennel szeretnék szavazni a topicban feltett kérdésre. :)

Nyalós pasi 2014.01.08 12:24:02 © 4186

Mert Ő biztosan élvezi, csak meg kell nézni, hogy jön ki belőlea kéjnedv...

De ilyet már én is tapasztaltam személyesen is. Nagyon, nagyon élvezte. Nem könnyű kihozni a csajból, de van rá remény. Sokat kell a puncival foglakozni, eltalálni a G pontot is, vagy simizni a csiklót, néha 20-30 percet is. De lesz eredménye

Én van mikor 1 teljes órát nyalom a csiklóthttp://www.xvideos.com/video2389142/tiny_brunette_teen_girl_gets_her_petite

fiftyshades 2014.01.06 22:37:33 © 4185

Sziasztok,

Én a fiú tagja vagyok a párosnak, a teljesség kedvéért néhány kiegészítés.

Ahhoz, hogy az említett eredményhez, azaz örömteli befogadáshoz és robbanásszerű orgazmushoz juttathassam a párom, elsőbbként el kell juttatni a hetedik menyországba néhányszor más módon is. Erre gondolom, kinek-kinek megvan a maga megszokott gyakorlata, az orális csikló izgatástól az említett vibri használat és g- pont masszázs együttese tökéletesen megfelel. Amikor már minden idegszála kíván újra, akkor nagyon finoman ujjal célszerű folytatni az izgatást, hívogatás-szerű ujj mozdulatokkal, a fenék izmait, de csak kívülről, majd érezni fogjátok, mikor kívánja a behatolást. Lassan, nagyon lassan, nem rángatva, nem erőszakosan kell bejutni, majd a lány vezet, aztán bent színtén "hívogatni" az ujjbeggyel. A csikló természetesen továbbra is viszi a prímet. Fontos, az hozza majd az orgazmust, amit az ujj behatolás tesz tökéletessé. Aztán amikor már az új kapun is eljuttattad a párod a csúcsra, már csak oda kell tenned a nemesebb szerved és szinte szívni fogja magába a síkosítóval már szépen átjárt, ellazult fenék. Akkor jön a paradicsom újabb arca, ha ügyes vagy, önkívületbe juttathatod a lányt. Az irány célszerűen be és felfele mutasson, eléred vele a hüvely és a méhszáj ingerlését is. A fiú érzését el lehet képzelni... Nagyon intim, fantsztikus érzés és nem csak fizikailag. Fizikailag talán a normál mód jobb is tud lenni, de ennek a módnak megvan a feszes és vizuálisan is magávalragadó varázsa .-).

Kérdezzetek, szívesen válaszolok, mindenkinek jár az öröm. Ha más nem is, kevesebb morcos ember lesz az utakon :-)

A magam részéről... Hát tanulom ezt a műfajt, de a párom nagyon ügyes. Orális szex közben az ujjával szinte azonnal eléri a robbanást. A kettő együtt nem visszatartható orgazmust eredményez nálam. Megpróbáltuk a vibrivel, de az még nem ment, kiderül, részemről megvan a készség, a párom is lassan tanulta és először neki sem ment teljesen könnyen. Ha azt az élvezetet hozza, amit rajta látok, hát legyen oda az ártatlanság! Remélem, segítettem! És még egy utolsó gondolat, megerősíteném a párom, ez nem a 20 évesek játéka, érett nő kell hozzá, aki már oda tudja adni magát, nem csak a tornamutatvány a művelet lényege :-)

rondavagyok és öreg 2014.01.06 22:33:54 © 4184
Szia!Visszatérve az alapkérdésre persze hogy élvezik mondjuk a 'felvezetésen'múlik minden szerintem a dolog k.b.90%-a
Az előző párommal párszor próbáltuk de ehhez szerintem is valóban fel kell nőni.Ez nem olyan durr bele bumm...Na mindegy vele nem is jött össze a dolog többször próbáltuk valszeg nem tudott annyira ellazulni hogy neki is jó legyen.( fiú vagyok :) Viszont a mostani páromnak volt minimális tapasztalata így tovább kellett csiszolnom a tapasztalatainkat és azt mondom hogy megérte.Sokszor ő kéri holott nekem már az is élmény ha hátulról láthatom a csodálatos fenekét és dolgozom rajta.Mondjuk ő azt szereti hogyha fegszik kicsit felemeli a fenekét és közben mindkét kezével a csiklóját izgatja.Ilyenkor csak annyit szokott nyögdécselni hogy mélyebbre..meg hogy erősebben.. Nem is értem a többi nőt hogy hogy lehet ilyen külömbség közöttük..Am én utáltam mindíg is ha valaki a hátsóm felé közeledett,de van az az izgalmi állapot amikor az ember a párja a nyelvét vagy épp az úját elviseli a 'közelben' soha nem gondolt volna!! Várjuk a fejleményeket az 'ügyetekben' Szép estééét ;)
fiftyshades 2014.01.06 17:53:20 © 4183

Hello. Mi kb egy éve kezdtük velem (a lány vagyok). Eleinte csak az ujját dugta be a párom úgy hogy közben a csiklómat is igzgatta. Nagyon élvezetes ez is. Aztán megpróbáltuk a közösülést is szintén úgy hogy vibrivel izgattuk a csiklómat. Na ez brutál. Pillanatok alatt jön az orgazmus és leírhatatlanul jó. Többször is. Nincs kontroll, amolyan őrület. Néhány orgazmus, az ellazultság és a kellő felizgultság a titok. Na meg a partner türelme. Viszotn azt is tudjuk már, hogy ez nem annyira a húszévesek sportja, kell hozzá az érettség mindkét fél részéről. Próbálkozunk a párom oldalán is megvalósítani ugyanezt vagy legalább hasonlót. Szóval ha van jótanács fiúk, írjátok meg lsz.

KoviDani 2013.12.31 14:31:42 © 4182

Meliyk lánynak lenne kedve hozzá ma?

szexardikadarka69 2013.10.30 23:14:38 © 4181

Tuti neked fog írni! :D:D:D

Előzmény: royal001 (4180)
royal001 2013.10.30 17:07:50 © 4180

Szia!

Szívesen megisrne egy 38 éves férfi, rovinj2005@gmail.com

Írj!!

Előzmény: nagy-mellek (4172)
Zoord 2013.10.14 10:00:27 © 4179

Igen én is, bár ő nem  spriccel....

Előzmény: jkl1 (4178)
jkl1 2013.10.12 21:39:39 © 4178

nem nagy cucc, ilyet még én is tudok.......(egyébként se biztos hogy ami spriccel, az tényleg "puncilé"......)

Előzmény: Zoord (4175)
Noncsi78 2013.10.12 20:56:59 © 4177

Bár a popsihoz nem sok köze van, de ettől még a technika szuper! :-)

Zoord 2013.10.11 12:15:27 © 4176

a videó 1:30 töl.

Zoord 2013.10.11 12:14:25 © 4175

Ügyes a srác .:http://www.xvideos.com/video4356525/two_sensual_babes_getting_their_tight

a feleségem ezzel a kézi technikával ~1:20 alatt élvez el:)

18karat 2013.10.11 09:03:58 © 4174

Igen, de még mennyire, hisz extrém,  nem a normál és nem a szokott hely, de nyilván  nagyon sok függ az előttem szólók által már soroltaktól. Bár nálam elsődleges  a partner iránti vonzalom mélysége, foka, mértéke...:-)

Madárjós 2013.10.09 17:32:25 Creative Commons License 4173

Teszel egy próbát velem? ;-) :-D

Előzmény: nagy-mellek (4172)
nagy-mellek 2013.10.07 12:21:43 © 4172

Attól függ, kivel.

Zoord 2013.10.07 10:16:03 © 4171

Ez jóó:)

Előzmény: sperm_bath (4167)
Törölt nick 2013.10.05 20:31:05 © 4170

Csini :)

Előzmény: KinkyStore (4169)
KinkyStore 2013.10.05 20:24:40 © 4169

Csak, hogy kedvet kapjanak hozzá a hezitáló hölgyek: 

http://www.kinky-store.com/index.php?route=product/product&filter_name=an%C3%A1l&product_id=55

Nálunk bevált. ;)

sperm_bath 2013.09.19 13:14:08 © 4167

őszinte és jó beszámoló, köszönet érte ;-))))

itt pedig egy kis anális játszadozás, a barna kislány éppen edzi a popsilyukát:

http://www.xvideos.com/video2581479/teen_babe_gets_her_tight_ass_pleased

Előzmény: Az is van (4166)
Az is van 2013.09.19 10:20:39 © 4166

Mindig csak olvasok itt, most leírom az én tapasztalatomat a témával kapcsolatban.

Régóta izgatott a közösülés anális formája is. Kb. 18 éves koromban próbáltam volna először, a lány is belement a dologba, de igazából csak ügyetlenkedtünk és semmi nem lett belőle, hagytuk is az egészet. Pár évvel később ugyan ez a lány mikor épp megvolt neki, közölte, hogy hihetetlenül be van indulva, bepucsított, majd mondta, hogy most rakjam seggbe, de valamiért akkor nem akartam, nem volt gusztusom hozzá (ezt amúgy máig bánom, mert amúgy olyan segge volt hogy ihaj, majd ha lesz egy időgépem… :D )

Eltelt pár év, más barátnő lett. Egyre jobban érdekelt a dolog, eleinte még csak kívülről érintettem szex közben az ánuszt, majd mikor láttam, hogy ez őt izgatja, végül szinte már mindig betoltam az ujjam. Ezt hihetetlenül élveztük, egy gond volt csak, nehéz ezt így sokáig bírni L

Az első igazi pénisszel való behatolás igazából véletlenül történt meg, épp lovagolt mikor átcsúszott. Én igazából meg sem éreztem, hogy máshova ment, ahogy láttam neki sem fájt a dolog, de mivel váratlanul ért inkább lemostam aztán vissza a megszokott helyre.

Aztán később egy alkalommal, mikor épp szeretkeztünk és hason fekvő pózban volt, gondoltam kipróbálom és finoman áttettem. Picit fájt neki, így raktam rá síkosítót bőven, utána már semmi gond nem volt. Ahogy láttam ö is élvezte, nekem is nagyon bejött, miközben tolom hátulról és kézzel a puncival játszom, leírhatatlan érzés. Utána megbeszéltük az élményeket, mondta, hogy különleges volt, se nem jó, se nem rossz, olyan fura. Egy ideig nem ismételtük meg, de később újra próbáltuk, akkor is hasonló volt az eredmény. Sosem kérte, hogy tegyem seggbe, mindig nekem kellett jeleznem, hogy szeretném. Viszont idővel nagyon rákattant arra, hogy nyaldosás közben az egyik ujjammal a seggében izgatom, ettől úgy elment, ahogy alapból soha. Azt mondta, olyan érzés volt, mint ha a seggében ment volna el.

Amúgy érzésben nem nyújt többet az anális szex, sőt, pár perc szex után annyival tágabb lesz, hogy kevésbé érezni, mint punciban. Viszont a gondolat, hogy hol jársz, mit teszel és amit látsz, az mindent kárpótol :)

Hozzátenném még, hogy soha nem találtam semmit, nem volt kellemetlen szag vagy bármi gusztustalan, pedig előtte semmi külön tisztálkodás nem volt ott (gondolok itt beöntésre). Persze a fertőzés elkerülésére mindig nagyon figyeltünk.

Tehát az alap kérdésre válaszolva szerintem igen, ha nem is ad olyan élvezeti ingert, mint a vaginális közösülés, de a tudat és az izgalmi állapot a csajokat is átjárja és ettől lesz élvezetes mindkét fél számára J Abban biztos vagyok, hogy minden jövőbeni barátnőmnél, akivel eljutok a megfelelő bizalomig, kipróbálom a dolgot…