Keresés

Részletes keresés

Énekelj Creative Commons License 2019.06.24 0 0 30
Sziasztok!
Jelenleg tanulmányaimat végzem a Kodolányi János Egyetem Előadóművészeti szakán több éves tanulás után, szeretném kipróbálni magamat a másik oldalon mint énektanár. Tíz éve foglalkozom énekléssel azon belül a jazz műfajban vagyok jártas, de a könnyűzene fordulataival is tisztában vagyok. Szeretettel várok 13 éves kor felett minden  olyan énekelni vágyót akiket érdekel a könnyű zene. Óráimon nem csak énekelni tanítok, hanem műfajismeretet is. Nem garantálok gyors azonnali sikert mint a legtöbb énekstúdió, együtt fedezzük fel képességeidet  és kemény munkával hozzuk ki belőled a legtöbbet. Mindezt könnyed, baráti hangulatban. További információért bizalommal forduljatok hozzám és megbeszéljük a részleteket. 06306843223

-anatómiai alapok
-légzés gyakorlatok
-klasszikus hangképzési alapok
-fejhang, nyers közephang, kevert hang, hangzás kiegyenlítése, falzett elsajátítása
-improvizáció, egyéni zenei gondolatok kifejezése
-egyénre szabott órák és tanterv
Kosaras Gillian Creative Commons License 2014.02.12 0 0 29

Ének tanárt keresek!

Budapesten 

Lehetőleg rock irányzatba.

elérhetőség: k.gill@citromail.hu

SOVIKAT Creative Commons License 2013.06.13 0 0 28

Sziasztok!Várom mindazon lányok jelentkezését Budapesten, hétvégén, akik szeretnének egy alternatív hangképzésen részt venni, ahol teljesen az alapokra építkezve jutunk el az éneklés fázisába :)16 éves kort már betöltött, illetve mutáláson átesett lányok jelentkezését várom erre az e-mail címre küldött jelentkezéssel: viktoriatunde@gmail.comViki

akarszetaglenni1 Creative Commons License 2013.06.12 0 0 27

sziasztok! Magánénektanárt keresek Debrecenben! Ha tudsz ajánlani valakit kérlek ide írj: akarszetaglenni@live.com

Jbori Creative Commons License 2012.07.28 0 0 26

Járjatok énekkarra! Ha megvan a helyes összhang pl. az nagyon jó érzés! :)

ének-hangképzés Creative Commons License 2012.06.13 0 0 25

ÉNEK-BESZÉDTEHNIKA TANÍTÁS, HANGKÉPZÉS
magánórák kezdőknek és haladóknak egyaránt.Klasszikus ének tanítás.Ha komoly ambícióid vannak, vagy csak szeretsz énekelni, és szeretnéd fejleszteni magad jelentkezhetsz 12 éves kortól!!!
Profi, külföldön 20 évig szerepelt ,előadóművész-zenész tanárnál(zeneszerző, szövegíró)s (évekig a hamburgi stúdióban volt art (művészeti) director.
Képzés helye: Budapesten (XXI.ker-ben,Puli sétány)
1. énekoktatás, HANGKÉPZÉS, beszédtechnika, előadóművészet.
2. Művészeti iskolába való (felvételi)előkészítés.
3. Stúdió -Hangfelvétel, nagy tapasztalattal, egyénre szabva.(hangnem , vocal stb.)
4. Ajándék és DEMO CD-készítés[ bárkinek,bármilyen alkalomra.( ének és próza is.) 0-100 évesig :)Borítókészítés-tervezés- kivitelezés.
"Saját hangja vigye haza" vagy "Ajándékozd el":) céllal is.

Az első alkalom az oktatási szint felmérése és elbeszélgetés ( nem fizetős!) (egyébként: hangképzés, vagy hangfelvétel,vagy egyéb munka (mixelés) , minden, óránként:1700Ft.
e-mail: lotters@freemail.hu 06-36-1-(284-6149) vonalas telefon. vagy 06-20-3420-237 mobil

Varaboy Creative Commons License 2012.04.29 0 0 24

Énektanítást vállalok. T.: 06 20 331 13 25

tavibogár Creative Commons License 2012.04.15 0 0 23

A legközelebbi zeneiskolában érdeklődj például, vagy nagyobb zenész fórumokon. Egyébként érdemes hangszerrel együtt tanulni több okból is (pl. gitár, szinti), de ez csak egy tipp, nincs kőbe vésve. 

Előzmény: giromga (19)
M_Andrea Creative Commons License 2011.12.03 0 0 20

Szia Giromga! Én is szeretnék lelkesen, saját kedvtelésből énekelni tanulni. Soha nem tanultam, de az autómban redszeresen és kitartóan énekelek. :) Sikerült találod valakit? Írd meg nekem légyszi. Köszi Andi :)

Előzmény: giromga (19)
giromga Creative Commons License 2011.10.25 0 0 19

Én énektanárt keresnék. 33 éves vagyok. Nincsennek világmegváltó álmaim. Soha nem tanultam énekelni. Saját kedvtelésből szeretnék tanulni. A max szint ahova el szeretnék jutni:  baráti társasági összejövetleken a karaokenál viszonylag jól énekelgetni.

XX. kerületben lakom. Viszonylag közel szeretnék tanárt találni.

Ígérem nagyon kitartó leszek.

 

giromga@gmail.com

 

Balázsjános Creative Commons License 2010.10.21 0 0 16
Szeretnél énekelni vagy zongorázni tanulni ? Szeretnél saját dalokat ? Régóta vágyad hogy legyen saját cd-d ?
Balázs János zongoraművész-tanár -zeneszerző vagyok.
Ha van kedved énekelni, vagy zongorázni tanulni, várlak szeretettel.. Személyre szabott órák keretében, a klasszikustól a mai napok slágerein át tanulhatsz bármit, az órák a lakásomon vannak, a 13. kerületben, a Westend City Center szomszédságában.
Emellett vállalok zeneszerzést, saját dalok írását,is.06706324098
janosbenko Creative Commons License 2010.10.14 0 0 15
Ha valaki énektanárt keres, én abban tudok segíteni, hogy megírom milyen szempontokat vegyen figyelembe, mire figyelejen stb. Ezzel megspórolhat pár felesleges kört...

Mail címem publikus. Sikeres tanárkeresést kívánok mindenkinek!
Gensou Creative Commons License 2010.01.12 0 0 14

Ha szeretnél hangképzést tanulni, és közelebbről is megismerkedni a musical műfajjal, írj bátran! Helyes légzéstechnika, hangépzés alapjai, dalelemzés, stílusgyakorlat...ezeket mind-mind elsajátíthatod kedvező áron!
45, 60 ill. 90 perces órák, igény szerint.

Érd.: musicalenekoktatas@citromail.hu

Bogancs77 Creative Commons License 2009.08.01 0 0 13

Hívj fel, ha még aktuális!

:)

Az énektanárok is neteznek, sőt!

:)

http://www.youtube.com/watch?v=X81wxJUXI6A

Előzmény: Ahntha (-)
Bogancs77 Creative Commons License 2009.08.01 0 0 12
Magánének, szolfézs, zongora, trombita, furulyaoktatás az Astoriához közel, 17 év gyakorlattal rendelkező diplomás tanárnál.

Klasszikus és könnyűzene egyaránt tanulható.

(Pl. tánczene, régi magyar slágerek, pop, alternatív rock, musical, jazz, ska.)

20 év felettiek is jelentkezhetnek.

E-mail: berezma@yahoo.com

Mobil: 30/908-4260

 

Hívjatok bátran!

szomorce Creative Commons License 2007.05.06 0 0 11

Helló!

Kottától nem idegenkedő, énekelni szerető basszust és tenort keresünk Budapesten kicsiny kórusunkba. Próbák hetenként egyszer.
email: evoka23@yahoo.com

Geitenbeffer Creative Commons License 2004.01.09 0 0 10
Damn :-(
Pesten kellene...

Azert koszonom!

Előzmény: Sárkány (9)
Sárkány Creative Commons License 2004.01.09 0 0 9
Én tudok egy csomó énektanárt, de vidéken.
Előzmény: Geitenbeffer (8)
Geitenbeffer Creative Commons License 2004.01.09 0 0 8
Sziasztok, en is keresnek enektanart, de nem klasszikus, hanem inkabb rock iranyzatban.
Jo lenne kicsit fejleszteni a hangomat, megtanulni a helyes legzest, hangkepzest pl.

Ha tudtok valakit, kerem jelezzetek itt, vagy a geitenbeffer@freemail.hu cimen.

Koszi!

Ahntha Creative Commons License 2002.06.05 0 0 7
De megkaptam, köszi:)))
megkérdezed akkor a nevét, esetleg a telefonszámát, ha arra jársz??
nagyon kösz! annyira nem sürgős, mert most vizsgaidőszak van, igy erre most nem nagyon jut idom, majd 3 het mulva :)) de akkor mar teljes erővel...
Előzmény: digitális pillangó (6)
digitális pillangó Creative Commons License 2002.06.04 0 0 6
Nem ment át a mail?
Előzmény: Ahntha (5)
Ahntha Creative Commons License 2002.06.03 0 0 5
:( szomorú vagyok.
Előzmény: divatlila (4)
divatlila Creative Commons License 2002.06.02 0 0 4
Hát,ez baj...akkor-hogy számomra is hasznos legyen a topic- keresek leeendő növendékeket.Egy-egy átmulatott éjszaka után adhatok énekleckéket.
Előzmény: Ahntha (3)
Ahntha Creative Commons License 2002.06.02 0 0 3
Divatlila : ???

Én szoprán- mezoszoprán vagyok :)

Előzmény: divatlila (2)
divatlila Creative Commons License 2002.06.02 0 0 2
A magas hangok ugyan nem mennek nekem (bár bizonyos kényszerítő eszközök segítségével talán kicsikarhatok ilyesmit magamból) ,és józanon is inkább mérsékelt vagyok,de egyszer vállalnék tanítást.Ki tudja...szeretnék egyszer "gyémánt-csiszoló" lenni :))
Előzmény: Ahntha (-)
Ahntha Creative Commons License 2002.06.02 0 0 1
Igen igen :))
Légyszi :)))
Előzmény: digitális pillangó (0)
digitális pillangó Creative Commons License 2002.06.02 0 0 0
Szoktam járni egy helyre, ahol a szomszéd énektanár, és mindig áthallatszik. Elég rémes. De ha gondolod, megadom a címet.
Előzmény: Ahntha (-)
Ahntha Creative Commons License 2002.06.02 0 0 topiknyitó
Sziasztok!!

Teljesen el vagyok keseredve. Énekelni akarok tanulni. Simán, klasszikusan. Teljesen kezdő vagyok. Feladtam már hirdetést, de semmi. (Gondolom az énektanárok nem neteznek :)
Bementem zeneiskolába, de elhajtottak azzal, hogy "öreg" vagyok (24 évesen), és teljesen kezdő.
Még szolfézshez sem értek.
Ez van most.
De én énekelni akarok tanulni.
Egy türelmes tanártól, akinek van egy zongorája.
Most komolyan.. ez olyan nagy kívánság??
Vagy aki kiskorában nem tanult ilyeneket, az már soha ne is tegye??
Kérek mindenkit, aki ismer énektanárt,legyen az anyukája, szomszédja, vagy ismerőse, az dobjon meg egy e-maillel az ahntha@freemail.hu címre, vagy írjon ide a topicba!
Előre is köszi mindenkinek.

Ahntha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!