Keresés

Részletes keresés

meranusz Creative Commons License 2018.02.09 0 0 8559

Rosszul írtam.Telepített./Vacansoleil/.bár azt meg kibérelem,és ha kiömlik a kakao,akkor felmosom:-)

Na de nem akarok itt okoskodni.Tényleg ki mit szeret.

Előzmény: kutyala (8557)
hul Creative Commons License 2018.02.09 0 1 8558

Nem is tudom... a saját cuccot tudod, ismered. Azért az a jó.

Voltam kölcsön cuccal régebben, de váratlanul 17 helyen beázott:-) Meg olyan sátorral, ami tuti volt, de sosem állítottuk fel együtt és nem volt konfliktus mentes a művelet, na.... 12 óra +éjszakai vezetés után...

Vettem egy sátrat xx éve. Mondom a kislányomnak, állítsuk fel, lássuk. Városliget, nem messze egy kiskocsmától a fák között. Baromi meleg volt és éhesek voltunk, sátor áll... hát leültünk a kerthelyiségbe és kértünk inni, meg enni. 

Mkor kihozza a pincér, aggódó fejjel... -kérdezhetek vmit? 

Mondom igen persze. 

ő: - itt fognak lakni? 

Előzmény: sfi (8556)
kutyala Creative Commons License 2018.02.09 0 0 8557

Nálunk az is szempont, hogy ha a négyéves kiönti a kakaót, inkább a saját sátorra öntse, mint azon stresszelni, hogy ezt hogy dumálom / fizetem ki. Igaz, nem járunk olyan helyekre, ahol sátrat lehetne bérelni, így ez az infó nekem új :)

Előzmény: sfi (8556)
sfi Creative Commons License 2018.02.08 0 0 8556

Nyilván, mindenkinek a saját elképzeléseitől, szokásaitól, igényeitől függ, hogy saját vagy bérelt sátrat választ. Én pl. azért is szeretem jobban a kempingezést, mint az apartmant, mert a kempingben minden a sajátunk. :) Ebből következőleg nálunk csak a saját sátor játszik. :)

Előzmény: meranusz (8555)
meranusz Creative Commons License 2018.02.07 0 0 8555

Szia!

Én is régebben saját sátorral,sátorztam.És igazad van!

De amióta,a sátorhely ugyan annyiba kerül mint ha egy teljesen felszerelt sátrat kapok,akkor az engem elgondolkodtatott,hogy mit tegyek.És én ugy döntöttem,hogy bérlek inkább.

/PL:Horvátország./

Nem foglal helyet .A hűtőgép,az "vaságy és a matrac".A világítás.A kerti székek,asztal.A gázpalack,és a 2rózsás tűzhely és a 2.50-es belmagasság napernyővel,kb.25m2-es sátorral,előtérrel.

Előzmény: sfi (8553)
sfi Creative Commons License 2018.02.07 0 0 8554

Szerintem a házak minőségében nincs különbség, de a Vacansoleilnél, valamint a kemping saját oldalán is meg tudod nézni, hogy milyen házakat ajánlanak.

Előzmény: SZLreka (8552)
sfi Creative Commons License 2018.02.07 0 0 8553

Akkor, ha náluk bérled a helyet. De sátorhelyet a kemping saját oldalán kell bérelni.

Az már csak az én finnyásságom, hogy mindegy milyen az a bérelt sátor, nekünk a sajátunk kell. Ezért van jó minőségű sátrunk, amiről biztosan tudom, hogy mindenhol zárt, biztos nem ázik be, stb.

Persze más a helyzet akkor, ha valakinek nincs saját felszerelése.

Előzmény: meranusz (8551)
SZLreka Creative Commons License 2018.02.07 0 0 8552

Köszönöm a válaszokat.

A kemping saját oldalán tényleg olcsóbb foglalni.

Bár nem tudom a házak ugyanazok-e?

üdv

Laci

Előzmény: sfi (8548)
meranusz Creative Commons License 2018.02.06 0 0 8551

Szia!

Vacansoliel,oldalán látható,hogy csak a sátorhely ugyan annyi mintha az ő sátrukat bérelném ki.Akkor minek cipeljem a sajátom+a felszerelést.Én is tök élvezem,főleg ha két jó társaság megy.

De ha négyen  megyünk is jó.Szoktam vinni kicsi melegszendvics sütőt,és ventillátort.

/meg rovargyérítő sprayt/

Előzmény: vonalzoo (8550)
vonalzoo Creative Commons License 2018.02.06 0 0 8550

Bakker, épp a minap utaltam át a foglalót a horvát apartmanra, pedig igazából ilyent akartam, de nem találtam.... Na, majd jövőre...

Tavaly Révfülöpön ilyen 'Navajo' sátrakban voltunk, nagyon jó volt: sikerült benne ötvözni az ágy kényelmét (meg persze hogy minden felszerelést adnak, de az nem volt olyan fontos) a kempingezés szabadságával. Persze 1-2 napra még elmegyünk saját sátorral, de a családi 1 hetes nyaralásra mostantól csak ilyen bérlésre. (Sajna eü. oka is van, anya már nem tudna felállni a földről, mindenképp kell az ágy neki)

Előzmény: meranusz (8549)
meranusz Creative Commons License 2018.02.05 0 0 8549

Szia!

Én többször foglaltam már a Vacansoliel-nél.Pl:Caorle,Bi vilage,Park soline./Navajo sátort/

Tapasztalatom:

-régebben a főszezoban is olcsó volt,szerintem most már jóval drágább,sátorért nem adnék annyit.Elő és utószezonban még mindig jó áron van,csak az időjárást is akkor figyelembe kell venni.

Jó állapotúak,a házak is tényleg szépek.Mi 4-5-en szoktunk menni,ha 8-an akkor két sátrat béreltünk.Azok egy kicsit messzebb vannak a parttól,mint a házak.

A közös vizesblokkok tényleg tiszták,állandó takarító ott ül és már takarít is.Gyönyörűen csempézve,külön zárható zuhanyzók,W.c.

Olyat választanék ami egyből a parton van,tehát saját parttal rendelkezik.

Nem néhány hektárosat,hanem ami kb.50Ha.Van néhány medencélye.PL:a Park soline kicsi.

Egyébbként,korrekt,segítőkészek,a helyszinen kitelepített személyzet a kempingen belül.

-

Előzmény: SZLreka (8547)
sfi Creative Commons License 2018.02.05 0 0 8548

Szia,

Vacansoleilt csak arra használom néha, hogy megnézzem a kempingeket. Ezek nem az ő kempingjeik, hanem független kempingek, ahol nekik vannak telepített sátraik, valamint mobilházak, amiket ők közvetítenek (lehet, hogy azok is az övéik...).

Mivel nekünk van teljes felszerelésünk, nekünk nem opció náluk foglalni.

Viszont ha szeretnétek kipróbálni a sátorozást, akkor jó lehetőség, mert nem kell beruházni saját felszerelésbe.

A mobilházakat nem tudom, hogy nem olcsóbb-e a kemping saját honlapján foglalni, össze kell hasonlítani az árakat.

Előzmény: SZLreka (8547)
SZLreka Creative Commons License 2018.02.04 0 0 8547

Sziasztok!

A Vacansoleil kempingekről érdeklődnék, teli vannak a reklámok, hogy menjenek a Magyarok és foglaljanak helyet.

Szóval nézegettem Olaszországot az adriai partvidéket. Elég jó ajánlataik vannak, mindenféle méretű házakkal a családoknak.

Bár egyelőre nem tudjuk hányan megyünk 4-8 fő között számolunk, és a két kisméretű kutyánkat is vinnénk ez tovább bonyolítja a helyzetet. 

Várok minden építő jellegű a választásunkat könnyítő észrevételt, javaslatot.

Üdv

Laci

u.i: Nem vagyunk nagy kempingezőnk eddig egyszer voltunk a Balatonon egy hetet, az tetszett nagyon.

szépréti Creative Commons License 2018.01.26 0 0 8546

itt egy rövid videó, ugyanilyen a miénk is :)

https://www.youtube.com/watch?v=mPMKTnz6caI

szépréti Creative Commons License 2018.01.26 0 0 8545

A fő sátor teljesen zárt aljú, 3 hatalmas, szúnyoghálós bejárattal, nagyon jó szellőzéssel. A hálófülke felett direkt sötétbarna a külső ponyva, hogy kellemes félhomály legyen. A hálófülke két szobára osztható. Az oldaló kiegészítő résznek nincs alja.

szépréti Creative Commons License 2018.01.26 0 0 8544

sziasztok,

eladó egy magas minőségű, angol gyártmányú Royal Hampton 4 sátor egy oldalsó, teljesen zárható kiegészítővel (előszoba, tároló stb) együtt. Az oldalsó kiegészítő teljesen új, egyszer sem állítottuk össze, ki sem lett csomagolva. Az utolsó  képen látszik, hogy milyen nagy ez az oldalsó kiegészítő, de a képen az egy nyitott verzió, a miénk meg egy méretében ugyanekkora, de teljesen zárható típus (olyan, mint a 3. képen)

Adok hozzá egy piros, varratott sátorszőnyeget is.

A sátorról vélemények: http://www.ukcampsite.co.uk/tents/p/Royal-Hampton-4/1386

a teljes szett ára: 95000Ft

mvicus Creative Commons License 2018.01.26 0 0 8543

Helló ro1123!

Igaz, régi már a beszélgetés, de meg tudnád mondani, hol tudtál ilyen sátrat venni, amit lefotóztál? A kereső nem hozott ki eredményt a saxur névre, csak ezt a bejegyzést.

Előzmény: ro1123 (2566)
H_Anetta Creative Commons License 2018.01.17 0 0 8542

Sziasztok! Vándor túrára szeretnék nagyon kicsi és könnyű sátrat. A high peak siskin és a ferrino sintesi sátrakat néztem. Használ valaki ilyet? Azért érdekelne, hogy mennyire vízállóak és páraáteresztők a gyakorlatban? Előre is köszönöm.

tasco Creative Commons License 2018.01.05 0 0 8541

Esetleg valakinek a pár sorral lejjebb említett sátor? Vegyétek, vigyétek...

kutyala Creative Commons License 2017.11.07 0 0 8540

Az aldiban láttam tegnap indukciós főzőlapot 10 körül, ha valaki éppen ilyet keres. Egyfazékos :)

tasco Creative Commons License 2017.10.27 0 0 8539

Igen természetesen.... irányár 22.000 Ft.

fox888 Creative Commons License 2017.10.26 0 1 8538

Esetleg irányárat is írnál?

Előzmény: tasco (8537)
tasco Creative Commons License 2017.10.25 0 0 8537

ARPENAZ FAMILY 4.1 CSALÁDI SÁTOR eladó.

4 alkalommal használt, makulátlan állapotban.

Mivel új családtag érkezik ezért jövőre nem kempingezünk, kihasználatlanság miatt eladó.

06305756577

D H Creative Commons License 2017.10.24 0 0 8536

Nyilván ha tehetném, a 4,5x4,5-ös Coleman Event Sheltert választanám, de egyrészt a majd dupla ár, másrészt a jóval nagyobb szállítási hely szükséglet eltántorított tőle.

(mert nálam ez a legszűkebb keresztmetszet, hogy be kell férjek egy Focus kombi+tetőbox adta helyre 4 fővel és minden cuccunkkal 2 hétre)

Ráadásul amíg a decathlonos pavilont egyedül is pár perc alatt felépítem, a Colemanhoz nagyon jól jön ha két ember építheti.

Előzmény: D H (8535)
D H Creative Commons License 2017.10.24 0 0 8535

Helló

nekünk van ilyenünk és nagyon meg vagyunk vele elégedve! Elfér alatta szép kényelmesen a (szintén Decathlonos) konyha szekrényünk, a hűtőszekrény is, valamínt 2 kempingasztal a 4 székkel.

(mert szeretünk kényelmesen létezni minden élethelyzetben :))

Tudsz lámpát akasztani felülre középen, így este is jól kivilágíthatod.

Szelet, esőt nagyon jól bírta, nem volt semmi gond vele. Meglepően könnyen tudtam letakarítani róla a gyantafoltot is. Szóval csupa jót tudok csak mondani róla.

A súlya nem zavar - sokkal könnyebb, és jóval kisebb helyen is elfér, mint a sátor. Egymás mellett utaznak, mindig elfért a többi cucc mellett ez is.

Előzmény: Kata Sz (8531)
.rensi. Creative Commons License 2017.10.14 0 0 8534

Szia!

Ez a legjobb, szerintem, mert 4 oldala levehető, és 2 szúnyoghálós.

Üdv:

,rensi.

speedline Creative Commons License 2017.10.13 0 0 8533

Még annyit hozzá, hogy milyen felhasználási célra lenne szükséges? Kempingezéshez, kertbe, hétvégi telekre, horgászathoz....

Ezt leginkább azért kérdezem, mert ha gyakran kell lebontani, visszaépíteni akkor a súly és a könnyű szerelhetőség egy fő szempont kell, hogy legyen. Ha viszont valahol kint áll hosszabb távon, az megint egy másik kérdés. 

speedline Creative Commons License 2017.10.13 0 0 8532

Ezt nem ismerem a gyakorlatban, áruházban láttam csak. A súlya (~15 kg) viszont elég soknak tűnik. 

Kata Sz Creative Commons License 2017.10.12 0 0 8531

Szia,

igen ezeket is nézegettem, de ebből : https://www.decathlon.hu/10-szemelyes-nappali-fresh-id_8353348.html#v2012823  találtam még egyet és ez mellett döntöttem.

Szerinted?

Előzmény: speedline (8530)
speedline Creative Commons License 2017.10.12 0 0 8530

Szia!

Nem rossz, volt ilyenem, de sajnos mind a 4 oldalfala nem kivehető. Tehát amit a képen látsz kettő falat, az fix!

ilyenre váltottam, szerintem ez jobb. 

Ehhez is van kettő oldalfal, és az bárhová rakható, full mobil

http://www.kempingshop.hu/satrak/pavilonok/medusa-ii-pavilon

http://www.brunner.it/de/outdoor-pavillons/861-medusa-ii-861.html

Előzmény: Kata Sz (8529)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!