Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Thomas 2014.11.20 Creative Commons License 1688

amikor mar bent vagytok Bxlben akkor meg mar. Midin tudtok venni vagy a Kioskban, vagy az automataban 10- es jegyet, mert valszeg azzal jartok a legjobban, mivel egy oran belul at lehet szallni, csak mindig kezelni kell az uj jarmuvon. 

Www.stib.be

Előzmény: NMaryanna (1686)
rebkaa 2014.11.19 Creative Commons License 1687

busszal.  flibco.com

Helyben véve 17 euro/fő/irány. Neten 14 euro/fő/irány,  némely időpontokra vannak 5 euro/fő/irány időontok. Persze ezek nem a legfrekventálatbb napok és időszakok.

Értelemszerűen ki kell választani CRL-BRüsszel Midi-t.

Előzmény: NMaryanna (1686)
NMaryanna 2014.11.18 Creative Commons License 1686

Szeretnék segìtséget kérni valakitől, hogy tudunk a Charleroi reptérről bejutni a belvárosba? 5 napra milyen jegyet, vagy kártyát vegyünk? Előre is köszönöm a segìtséget!

bozsori 2014.09.13 Creative Commons License 1685

Például busz, vagy vonat és helyi "A" jelű busz.

A #1634-es hozzászólás környékén találsz részletesebb leírást.

Előzmény: Nusi_KA (1684)
Nusi_KA 2014.09.13 Creative Commons License 1684

Tud valaki segíteni abban, hogy hogyan lehet Brüsszelből eljutni a Charleroi (CRL) repülő térre. Vonattal, busszal vagy mivel lehet kimenni a reptérre? 

Törölt nick 2014.08.28 Creative Commons License 1683

Köszönöm a választ.

Előzmény: Bambusznád (1673)
Bambusznád 2014.08.25 Creative Commons License 1682

Módosítom, ezen a viszonylaton nem éri meg a Summer deal, mert egy irányba 8 € a jegy ezzel az akcióval, Brugge-Oostende, meg oda-vissza 8.20 €.

Előzmény: Bambusznád (1676)
judit56 2014.08.24 Creative Commons License 1681

köszi, vettem már máskor is, csak a kártyát nem értettem:-)

Előzmény: Bambusznád (1680)
Bambusznád 2014.08.24 Creative Commons License 1680

Az a brüsszeli tömegközlekedési jegyes automatára vonatkozik.

De, ha gondolod és úgy nyugodtabb vagy, vedd meg online, segítek szívesen :)

Előzmény: judit56 (1679)
judit56 2014.08.24 Creative Commons License 1679

ok, köszi:-),csak mindig ezt a belga kártyát emlegették itt.

Előzmény: Bambusznád (1678)
Bambusznád 2014.08.24 Creative Commons License 1678

Vonatjegyet én még csak online vettem, de gondolom a jegypénztárban lehet kártyával fizetni.

Előzmény: judit56 (1677)
judit56 2014.08.24 Creative Commons License 1677

vau,tök buli lenne:-), köszi.

A jegyet vegyem meg itthon, ha nem akarok készpénzezni? Vagy megy kártyával fizetés kint is? Nem belga kártya. 

Előzmény: Bambusznád (1676)
Bambusznád 2014.08.24 Creative Commons License 1676

Ha a Summer dealt választod, akkor is minimum 8 € a jegy. Ez most hosszabb utaknál érné meg, mert mindenképpen ennyit kell fizetned. Ezen az úton 20 cent amit megspórolhatsz utanként és fejenként.

Előzmény: judit56 (1675)
judit56 2014.08.24 Creative Commons License 1675

Brugge-ből Ostende-be keresek vonatjegyet jövő hét közepére, délelőtt oda, délután vissza. 15 perces út, az ára 8,20E.

Ha a nyári akciót választom ki a standard jegy helyett, nem olcsóbb semmivel. Mit rontok el? 

Köszi, ha valaki tudná:-)

Bambusznád 2014.08.24 Creative Commons License 1674

Igaz, már picit régebbi a hozzászólás, de azt még hozzátenném, hogy az automatából csak kp-ért lehet jegyet venni, mert csak belga bankkártyát fogad el.

Előzmény: Thomas (1669)
Bambusznád 2014.08.24 Creative Commons License 1673

Hétvégi kedvezményes vonatjeggyel. Vagy figyelni kell, hátha van/lesz akkora más egyéb kedvezmény vonatra.

Előzmény: Törölt nick (1672)
Törölt nick 2014.08.24 Creative Commons License 1672

Ki tudja megmondani, hogy Brüsszelből Brugge-be és vissza, október elején hétvégén hogy a legolcsóbb a jegy?

Thomas 2014.08.13 Creative Commons License 1671

Igen, en igy hasznalom.

Előzmény: Mitanni (1670)
Mitanni 2014.08.12 Creative Commons License 1670

Értem, köszönöm szépen a segítséget!

Akkor ezek szerint egy órán belül akárhányszor átszállhatok, a lényeg, hogy minden alkalommal érvényesíteni kell, és akkor az automata egy jegyként számolja el, az órán túli érvényesítéskor pedig már automatikusan egy újabb jegyet használtam el, majd így tovább...

Előzmény: Thomas (1669)
Thomas 2014.08.12 Creative Commons License 1669

Praktikus a 10-es jegy az automatakban is tudsz venni.

mindig kiirja, hogy mennyi van meg hatra, azaz az elso megkezdett ut utan kiirja a jobb szelen, hogy 9.

ha atszalsz, akkor ugyanebben a sorban a baloldali elso jarat kod utan beir egy masikat, harmadikat... Egy oran belul lehet atszalni egy utazasnak szamito kezelessel. De minden atszallasnal ertelem szeruen kezelni kell. Latod rajta, hogy mikor kezdted meg az utat.

ha ketten utaztok egy jeggyel akkor eloszor az ut megkezdesekor 2 szer teszed be egymas utan, de az atszallasoknal mar csak egyszer. Az automata az atszallasoknal ki is irja, hogy transit.

amikor meg volt Malev akkor egy metroval bementem a jegyemert es egy masikkal visszajottem, mindez egy utazas volt :)

Előzmény: Mitanni (1668)
Mitanni 2014.08.12 Creative Commons License 1668

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot, de ezzel kapcsolatban vagy régebbi, vagy megerősítetlen infókat találtam.

A lényeg, hogy 5 napot töltenék el Brüsszelben, és még nem döntöttem el, hogy melyik típusú jegy érné meg, mivel heti, vagy 5 napos jegyet nem igazán látok a honlapokon.

Ez a 3+2 napos megoldás külön-külön elég húzós lenne, illetve abban sem vagyok biztos, hogy teljesen kihasználnám. Éppen ezért inkább egy ilyen gyűjtős típusún gondolkodom, aztán ha minden nap kettőt elhasználok, úgy meg is lennék.

Egyvalamivel kapcsolatban viszont nem találtam hiteles információt, az pedig a jegy érvényessége. Nem tudjátok véletlenül, hogy ez hogyan van szabályozva? Esetleg az átszállások száma a mérvadó, vagy a megszakítás nélküli használat, stb. vagy éppen egy konkrét időtartamhoz van kötve az egy jeggyel történő utazás lehetősége?

Előre is köszönöm!

Markibe 2014.08.05 Creative Commons License 1667

Sziasztok !

Tudnátok esetleg magyaroknál kiadó szobát péntektől vasárnapig ?

Köszi

stadenburg 2014.07.30 Creative Commons License 1666

igen helyben innék egy-két spécit , de hűtöttet . mivel Dublinba megyünk tovább  , ezért kell hagyni helyet a guinness-eknek is ! csokiból meg mindig van valamelyik akciózva valóban  , reméljük most sem lesz másképp . 

Előzmény: Bambusznád (1664)
nagy_kata89 2014.07.30 Creative Commons License 1665

Mi májusban voltunk Brüsszelben, akkor a duty free-ben olcsóbb volt a csoki (nem akciós), mint bent a városban és sörök is voltak különböző kiszerelésben nem olyan drágán.

Bambusznád 2014.07.30 Creative Commons License 1664

Ha tovább vinnétek a sört, akkor csak bent tudjátok megvenni. Ha helyben megisszátok, az más kérdés :)

Csoki van kint is - bent is. Leonidas drága, de finom, a duty freeben szokott lenni csoki akció is. Bevallom nem tudom, hogy megéri-e, szokták olyan vinni olyankor zsákszámra, mint a cukrot, de ettől még nem tudom, hogy tényleg jó árban van-e :)

Előzmény: stadenburg (1663)
stadenburg 2014.07.30 Creative Commons License 1663

nagyon szépen köszi a válaszokat ! asszonyt a csoki engem meg természetesen a belga sör érdekel . így a kis boltban van esély akkor reményeim szerint egy kicsit válogatni , talán nem nagyon megemelt árakon . 

Előzmény: Bambusznád (1662)
Bambusznád 2014.07.29 Creative Commons License 1662

A reptéren kívül nincs semmi sem, ahhoz, hogy bejuss Charleroiba 5 € / irányú buszra kell szállni, és állítólag már ott sincs Carrefour, úgyhogy így se, úgy se érdemes elbuszozni.

Ha nem akartok nagy dolgokat, akkor a reptéren a szekun kívül is, a check-in pultokkal ellentétes végében van egy kis bolt (a Leonidas csokipult mellett), de most nem jut eszembe mi a neve. Ott van minden féle, persze ne egy nagy boltot várjatok. Illetve, ahogy Pitta2 is írta, van újságos, ott is van más is újságon kívül, és büfé is.

A folyadékszabályra itt is figyelni kell, ha a szekun kívül vásároltok.

Előzmény: stadenburg (1660)
Pitta2 2014.07.29 Creative Commons License 1661

Attól függ mit vennél. Újságos, büfé van a terminál épületében még a secu előtt. Kivűl nem emlékszem semmiféle bevásárlási lehetőségre.

Előzmény: stadenburg (1660)
stadenburg 2014.07.29 Creative Commons License 1660

sziasztok ! 

szombaton átszállóban leszünk CRL reptéren , de nem megyünk be Brusszelbe időhiányában . a reptéren vagy közvetlen közelében van valami supermarketben való vásárlási lehetőség  vagy csak a duty free marad , bent a check-in után ?

előre is köszi a válaszokat .

Thomas 2014.07.22 Creative Commons License 1659

Idöjárás; tegnap 19-20 fok volt, ma 26. Maximum 5 napra lehet elorejelezni az idojarast, ide meg föleg :(. épp úgy lehet összel csodálatos meleg, mint fagylalo tavasz es ezeknek tetszöleges szamú kombinacioja, beleértve az egy napon belüli változást is!

egy biztos, ha pénteken délutan a Schuman vasútállomason rövidujjú ingben és rövid nadrág, szoknyás cserkészek várnak a vonatra, akkor tuti, hogy az évszázad hideg szeles esös, hófúvása lesz.... Ez eddig bejött.

ennel biztosabbat a meteo.be sem tud.