Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

bdsmsub 22 órája Creative Commons License 14680

Eladó latex zokni!

Rendeltem egy latex zoknit. Sajnos kicsit nagy lett, így eladnám, ha érdekel valakit. Minőségi darab, nem gagyi latex, sima egyszerű fekete latex zokni. Csak felpróbálva volt.
A kép csak illusztráció, de ha kell szívesen lefényképezem!

Mérete: M

Ár: 3500 Ft, ami már tartalmazza a postaköltséget is!

Akit érdekel, nyugodtan érdeklődjön, akár e-mail-ben is: kgergok@gmail.com

rubberscent 1 napja Creative Commons License 14679

VAT=ÁFA

Előzmény: WISDOM02 (14678)
WISDOM02 2 napja Creative Commons License 14678

Akkor már csak az a "VAT" 3,33 font nem tudom mi lehet...  Az a baj h nem tudok angolul,csak pár szót.  Próbálkoztam lefordítani az oldalról pár dolgot,de az a google fordító se semmit sem! -.-"  Arról már nem is beszélve h a angol szavak többségét le se fordítja,ha rányomom a "Fordít" gombot.... na meg amiket lefordít,a mondatok többsége totál értelmetlenül van fordítva!  Bár mondjuk igazán gondolhatnának az egyes oldalak üzemeltetői azokra is,akik nem tudnak magyarul és Magyarországról   szeretnének rendelni...

Előzmény: rubberscent (14677)
rubberscent 2 napja Creative Commons License 14677

Hát, itt csak azt írja, hogy a cucc 16,66 font, az áfája meg 3,33. A checkoutnál gondolom már látni fogod a szállítási lehetőségeket/árakat.

Előzmény: WISDOM02 (14676)
WISDOM02 2 napja Creative Commons License 14676

Sziasztok!  Rendelni szeretnék a www.pvc-u-like.com oldalról,de amit kaptam összeget az adott termékre (csak kíváncsiságból beraktam a kosárba,de nem erősítettem meg a rendelést,mivel ahhoz regisztrálni kellene az oldalra) az alábbi összeget kaptam eredményül 7821,8871 forint. 

A táblázat ezeket az összegeket tartalmazza angol fontban.  Na már most,amit én kaptam 7821,8871 forintban,ez nagyon alacsonynak tűnik! Nem hinném,hogy az Egyesült királyság-ból 3,33 font-ért elszállítanák nekem amit rendelnék...   Lehet tévedek,de szerintem az a "VAT" a szállítási költség lehet,ami szerintem nevetségesen alacsony,főleg így,hogy a U.K.-ból szállítanák ide mondjuk budapestre a postahivatalba mármint a központi posta hivatalra gondolok.  Mert ha megúsznám 7821,8871 forintból az egészet,akkor meg is rendelném. Csak attól tartok,hogy majd még jönne hozzá valamilyen összeg plusszba!

Na meg mivel nincs bankkártyám,és nem tudom mennyibe lenne hogy a számlájukra elutalom az összeget. Mármint azt nem tudom hogy a tranzakció vagyis az utalás mennyi lenne,mert biztos hogy nem ingyenes.

Egyébként erről a termékről van szó :

Na meg még amit nem tudok,hogy a U.K. méretszabvány szerint ebből az overállból 2XL -es a legnagyobb méret,a kérdés csak az,rám jó lenne-e a 2XL-es méret,mert én 172~173 cm magas vagyok.  Mert ha teszem azt csak úgy megrendelném a 2XL-es méretet,nem lnne jó rám,akkor csak fölösleges pénzkidobás az egész!

Elsősorban olyanok írjanak,akiknek már van tapasztalatuk,de minden hasznos választ előre is köszönök! :)

Guru_01 2 napja Creative Commons License 14675

Sajna nem

Előzmény: Ecseri86 (14673)
Ecseri86 2 napja Creative Commons License 14674

Köszönöm az érdeklődést, az összes Amazona termék elkelt. 

A mellékelt képeken láthatóak a még továbbra is eladó dolgaim.

Részletek E-mailben: telepisale@gmail.com

Ecseri86 2 napja Creative Commons License 14673

Nem lett jó a méret? :/

Előzmény: Guru_01 (14670)
Guru_01 4 napja Creative Commons License 14672

A esetleg érdekel a  gorog983@gmail.com cimen feltudodvenni a kapcsolatot

Előzmény: lakk-lateximádó (14671)
lakk-lateximádó 4 napja Creative Commons License 14671

Nagyon jó cucc! :)

Engem érdekelhet ;)

Előzmény: Guru_01 (14670)
Guru_01 4 napja Creative Commons License 14670
lakk-lateximádó 5 napja Creative Commons License 14669

Koszi! Sajnos nem talaltam csizmat ott :(

Igy tovabbra is elfogadok segitseget ;)

Koszonom!

Előzmény: Mélységiszörny (14666)
zefirand 5 napja Creative Commons License 14668

Sziasztok,

Felraktunk jónéhány Latex és egyéb fetish cuccot (újszerű vagy ritkán használt) az http://Orhid.co/ oldalra.

Ha van paypal-od vagy bankkártyád, akkor direktbe is meg lehet rendelni az oldalról vagy átutalással is működik a dolog (HUF-ban) ez esetben bátran írjatok a zefirand@gmail.com vagy az orhid.co@gmail.com címre.

Írhattok nyugodtan az oldallal kapcsolatban is észrevételeket, a jövőben lehet továbbfejlesztjük egy olx-hez hasonló latex oldallá.

Cuccok az oldalon a teljesség igénye nélkül:

• Latex catsuit
  • Latex swimsuit
  • Latex dress
  • Latex accessories (gloves, stockings)

Köszi

Zefirand

http://Orhid.co 

ErotikusMunkaInfo 5 napja Creative Commons License 14667

Erotikus és szoft-erotikus fétis videóklippek forgatásához keresünk 21-35 éves hölgyeket!

• ajánljuk ezt a munkát, ha szeretnéd magad kipróbálni egy izgalmas területen és vonz az erotika világa

Teljes inkognitót biztosító arcmaszkban dolgozol – senki nem fog felismerni – így a névtelenség garantált!

»» Részletek és jelentkezés az erotikus munka hirdetési oldalon: jelentkezz!

Mélységiszörny okt. 24. Creative Commons License 14666
Előzmény: lakk-lateximádó (14664)
nebb okt. 23. Creative Commons License 14665

lakk-lateximádó okt. 22. Creative Commons License 14664

Nekem sajna nem megy a link. Kerlek add meg a csoport nevet h rakereshessek, engem is erdekel! :)

Előzmény: Mélységiszörny (14662)
lakk-lateximádó okt. 22. Creative Commons License 14663

Sziasztok!

Keresek terd vagy combcsizmat. 42-43 meretben.

Nem hegyes orru es nem tusarku ;)

Hasznalt elaoaorban vagy olcolcsbb uj is lehet :)

Koszonom az esetleges ajanlatokat. 

Neten nezelodtem de nem talaltam. Boltokban,webshopon kb 30-40.000 az nqgyon draga nekem :(

Koszina segitseget :)

Mélységiszörny okt. 21. Creative Commons License 14662

PL

https://www.facebook.com/groups/342450762478703/?fref=ts

Előzmény: Ecseri86 (14660)
djt-123 okt. 21. Creative Commons License 14661

Hello.Jön a tél hátha valakit érdekel:Lakk hótaposó 37 es zsir új 8000 ért mérethiba miatt eladó

kowatomi@freemail.hu

Ecseri86 okt. 21. Creative Commons License 14660

Sziasztok,

szeretnék érdeklődni.

Eladóvá vált jópár Amazona fashion egyedileg készített női ruha, illetve pár egyéb dolog mint egy pár lakk csizma és hasonlók.

Akit érdekel annak szívesen küldök róluk, képeket, információkat, egyik ruhadarab vagy csizma sem volt viselve 1-2 alkalomnál többször és teljesen hiba mentesek.

+1 kérdés hogy tudtok-e még ezen kívül olyan oldalt ahol kifejezetten ilyen fetish dolgok adás-vételével foglalkoznak?

Vatera annyira nem jött be.

Válaszotokat és az érdeklődst előre is köszönöm.

E-mail: telepisale@gmail.com

Mélységiszörny okt. 17. Creative Commons License 14659

pinteresten, vagy a thumbrl-n van egy csomó.

A pink catsuitot, eredetileg a ShitakeGothicLatexCouture gyártja (http://en.dawanda.com/shop/shitake)

a facebookjukon megtalálod

A szineset, a Német http://www.fantasticrubber.de/de/produkte/catsuits/patchwork gyártja.

(nyilván a féreg kínaiak már ellopták mindkét tervrajzot, de azt elvből nem keresem meg)

Előzmény: Scitec80 (14658)
Scitec80 okt. 17. Creative Commons License 14658

Szia..

Hű ezek nagyon jók honét van???

Előzmény: WISDOM02 (14656)
lakkfun okt. 16. Creative Commons License 14657

Sziasztok!

Eladóak alig használt lakk ruhák.

Fűző: 3000 Ft

merevítős, vállpánt nélküli, alig használt

Tanga: 500 Ft

eredetileg a fűzőhöz tartozik, alig használt

Szoknya: 3000 Ft

miniszoknya, alig volt használva

Ha minden együtt van megvéve akkor 4000 Ft.

Kérésre szívesen mérek vagy küldök még fotókat.

ebayfun1986@gmail.com

WISDOM02 okt. 15. Creative Commons License 14656

Íme pár csodás ruci

nebb okt. 13. Creative Commons License 14655

Betonfi Bandi okt. 12. Creative Commons License 14654

Az új Jessie J videoklip megvolt?

Azt hiszem, nem szükséges kiemelni, mely képkockák miatt érdemes megnézni :)

b727118 okt. 10. Creative Commons License 14653

Sziasztok!

Na,ki fog nekem segíteni megrendelni a következő kesztyűből két 2 párat?

http://www.aliexpress.com/item/Lengthen-75cm-latex-long-arm-gloves-latex-gloves-operation-box-latex-gloves-alkali-resistant-gloves/754965337.html

Aki segít,az kap egy pár "L" méretű lakk,könyékig érő kesztyűt,íme

http://www.erotikashow.hu/fetish_divat_lakk-latex-bor/lakk_noknek/lakk_kesztyu___hosszu_fekete_2661

illetve egy kis  pénzt.

A lakk kesztyűt olyan 4000 forint összegbe kéne beszámolni,egyszer viselt,de csalódás volt a belső miatt :(

Várom a jelentkezőket a pvcalex9@gmail.com e-mail címen.

Poltorato okt. 7. Creative Commons License 14652

Izgalmas..

try_it okt. 5. Creative Commons License 14651

@Mélységiszörny 
igazad van, de latex fölé elmegy. bőrön olyan... snassz :)

@lakk-lateximádó

körülbelül augusztus közepén. amúgy így vásárlás után állíthatom, hogy megéri. hiába kell mondjuk várnod mert nincs az a bizonyos termék amit kinéztél, azon sok pénzt megspórolsz, hogy helyben felpróbálhatod. pláne ha beváltják az ígéretüket és lesz bemutatótermük.

Előzmény: Mélységiszörny (14634)