Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

rubberkriszta 4 napja Creative Commons License 14698

Sziasztok :)

Ha már festetek a falra... ;)

Kriszta Ruhásszekrénye ezentúl Kriszta Latex néven működik tovább.

A klórozás bekerült az általunk vállalt szolgáltatások közé. A tudnivalókat és a díjszabást megtaláljátok itt:

http://www.rubber.hu/szolgaltatasok.html#klorozas

Aki kíváncsi, hogy milyen "élőben" egy klórozott ruhadarab: az első darabot mindenkinek féláron megcsináljuk.

Továbbra is vállaljuk latexből bármilyen ruha, maszk, fűző, catsuit, stb. elkészítését,  javítását.

kriszta@rubber.hu

rubberscent 4 napja Creative Commons License 14697

Európai? Keresd Krisztát.

Előzmény: try_it (14696)
try_it 5 napja Creative Commons License 14696

Akkor marad a catfish. Már csak azt nem tudom mi a helyzet a nyugattal. Eddig volt szó kínáról és a hanyagul összedobott termékekről, de van-e reális árban amerikai vagy európai cég? Vagy a mi fizetésünket kiröhögik és mindenhol arányosan nagyon drágák? 

rubberscent 5 napja Creative Commons License 14695

Macskahal. :) Harcsa lesz az. Lásd.: szexi, mint a harcsa. Az igényességet meg kell fizetni. A szabásmintáét is, az anyagét is. Nagyon nem mindegy, milyen adalékok vannak abban a latexben...

Előzmény: Mélységiszörny (14694)
Mélységiszörny 5 napja Creative Commons License 14694

Az a másik kínai olyan igénytelen cuccot csinál a képei alapján, hogy a gyomrom beleremegett.

Plusz illat és tapintás & olcsó húsnak híg a ...

Bár a macskahal lényegesen jobban néz ki, de némelyik cuccuk szabása elég fura:)

Előzmény: try_it (14692)
Betonfi Bandi 6 napja Creative Commons License 14693

A baloldalit nem láttam a listában. Elkelt már?

Előzmény: zefirand (14691)
try_it 6 napja Creative Commons License 14692

Üdv! Tudom már régebben is voltak hasonló kérdések, de ha esetleg valaki megdob egy-két aktuális tippel, nagyon megköszönném. 

Latex catsuit-ot és ruhákat szeretnék venni, ahogy eddig is, de az idők során rájöttem, hogy a külföldi cégek sokkal olcsóbbak.

így elsőre a latex catfish jutott eszembe, mert halál megbízhatónak tűnnek. 

de közben találtam mást is és egy kis levelezés után egészen színvonalas terméklistát kaptam. 

tulajdonképpen a külfölddel az a baj, hogy amit megspórolsz a termék árán azt a szállítási díj (lehet, hogy) elviszi. a catfish-nél azt láttam, hogy ez a díj akár a végletekig is lecsökkenthető megfelelő opciókkal, de a másik cég amit néztem egyszerűen csak elküldi futárral és kerül amibe kerül. 

ha valaki segítene, hogy jelenleg miből jön ki az ember a legjobban, úgy hogy azért közben ne egy érintésre szakadó vackot kapjon, azt megköszönném.

itt igazából nem arról van szó, hogy 1 catsuit-ot akarok a legolcsóbban megkapni, hanem szeretnék egy megbízható és nem irreális árú (lásd 150ezer forintos @eurocatsuits) termékeket forgalmazó cégnél visszatérő vásárlóként "letelepedni"

zefirand 2014.11.15 Creative Commons License 14691

Sziasztok,

Felraktam néhány új latex cuccot, mérethiba miatt válnék meg tőlük, illetve a régiek közül amiket láttok az oldalon még megvannak:

http://orhid.co/hu/termekkategoria/latex/

Képek:

Az oldalról (1) Paypal-al közvetlenül is ki lehet fizetni vagy (2) írjatok az orhid.co@gmail.com e-mail címre a ruha linkjével egy üzenetet és ez esetben előre utalással is meg lehet oldani a vételt. 

Postázás esetén figyelek a diszkrét csomagolásra.

Kérdés esetén írjatok bátran!

73era 2014.11.12 Creative Commons License 14690

Köszi a segítséget.

Era

Előzmény: szian (14689)
szian 2014.11.09 Creative Commons License 14689

Igen. Keresd fel Krisztát.

http://www.rubber.hu/

Nagyon profi és nagyon kedves.

Előzmény: 73era (14688)
73era 2014.11.09 Creative Commons License 14688

Sziasztok

Tudna valaki segíteni latex javítás vagy átalakítás ügyében. Latex overálrol lenne szó.

Köszi Era

zefirand 2014.11.08 Creative Commons License 14687

Sziasztok,

Van néhány latex cuccom eladó, alig használtak, vagy mérethiba miatt válnék meg tőlük.

Feltöltöttem őket egy blogra:

http://orhid.co/hu/termekkategoria/latex/

Néhány képet csatoltam is:

Az oldalról (1) Paypal-al közvetlenül is ki lehet fizetni, ebben az esetben diszkrét csomagolásban postázom országon belül vagy (2) írjatok az orhid.co@gmail.com e-mail címre a ruha linkjével egy üzenetet és ez esetben előre utalással is meg lehet oldani a vételt.

Kérdés esetén írjatok bátran! Jó böngészést!

rubberscent 2014.11.06 Creative Commons License 14686

Én meg a kanapémon! Mégse olyan egysíkú, mint a monitor... :P

Előzmény: Fetish_Klub (14685)
Fetish_Klub 2014.11.06 Creative Commons License 14685

Egyre több lányt látok, lakk és latex ruciban a chat oldalon.
Érdemes benéznetek. Ingyenes regisztráció!

Szex Chat

Törölt nick 2014.11.04 Creative Commons License 14684

Tisztelt moderátor!

Kérem törölje az összes hozzászólásomat mivel tárgytalan az összes kép és hirdetés. 

Köszönöm!

Kovács Pisti? Á, dehogy! 2014.11.01 Creative Commons License 14683

Sziasztok!

Igaz, hogy még odébb van, de kérdezem az illetékesektől, hogy lesz-e előszilveszteri parti dec. 30-án...

Törölt nick 2014.11.01 Creative Commons License 14682

Tisztelt érdeklődők!

Már csak ezek a csizmák (kettő) és ez az egy ruha elérhető. A többi szerencsére elkelt!

Előzmény: Törölt nick (14674)
fatzia 2014.11.01 Creative Commons License 14681
bdsmsub 2014.10.31 Creative Commons License 14680

Eladó latex zokni!

Rendeltem egy latex zoknit. Sajnos kicsit nagy lett, így eladnám, ha érdekel valakit. Minőségi darab, nem gagyi latex, sima egyszerű fekete latex zokni. Csak felpróbálva volt.
A kép csak illusztráció, de ha kell szívesen lefényképezem!

Mérete: M

Ár: 3500 Ft, ami már tartalmazza a postaköltséget is!

Akit érdekel, nyugodtan érdeklődjön, akár e-mail-ben is: kgergok@gmail.com

rubberscent 2014.10.30 Creative Commons License 14679

VAT=ÁFA

Előzmény: WISDOM02 (14678)
WISDOM02 2014.10.30 Creative Commons License 14678

Akkor már csak az a "VAT" 3,33 font nem tudom mi lehet...  Az a baj h nem tudok angolul,csak pár szót.  Próbálkoztam lefordítani az oldalról pár dolgot,de az a google fordító se semmit sem! -.-"  Arról már nem is beszélve h a angol szavak többségét le se fordítja,ha rányomom a "Fordít" gombot.... na meg amiket lefordít,a mondatok többsége totál értelmetlenül van fordítva!  Bár mondjuk igazán gondolhatnának az egyes oldalak üzemeltetői azokra is,akik nem tudnak magyarul és Magyarországról   szeretnének rendelni...

Előzmény: rubberscent (14677)
rubberscent 2014.10.30 Creative Commons License 14677

Hát, itt csak azt írja, hogy a cucc 16,66 font, az áfája meg 3,33. A checkoutnál gondolom már látni fogod a szállítási lehetőségeket/árakat.

Előzmény: WISDOM02 (14676)
WISDOM02 2014.10.29 Creative Commons License 14676

Sziasztok!  Rendelni szeretnék a www.pvc-u-like.com oldalról,de amit kaptam összeget az adott termékre (csak kíváncsiságból beraktam a kosárba,de nem erősítettem meg a rendelést,mivel ahhoz regisztrálni kellene az oldalra) az alábbi összeget kaptam eredményül 7821,8871 forint. 

A táblázat ezeket az összegeket tartalmazza angol fontban.  Na már most,amit én kaptam 7821,8871 forintban,ez nagyon alacsonynak tűnik! Nem hinném,hogy az Egyesült királyság-ból 3,33 font-ért elszállítanák nekem amit rendelnék...   Lehet tévedek,de szerintem az a "VAT" a szállítási költség lehet,ami szerintem nevetségesen alacsony,főleg így,hogy a U.K.-ból szállítanák ide mondjuk budapestre a postahivatalba mármint a központi posta hivatalra gondolok.  Mert ha megúsznám 7821,8871 forintból az egészet,akkor meg is rendelném. Csak attól tartok,hogy majd még jönne hozzá valamilyen összeg plusszba!

Na meg mivel nincs bankkártyám,és nem tudom mennyibe lenne hogy a számlájukra elutalom az összeget. Mármint azt nem tudom hogy a tranzakció vagyis az utalás mennyi lenne,mert biztos hogy nem ingyenes.

Egyébként erről a termékről van szó :

Na meg még amit nem tudok,hogy a U.K. méretszabvány szerint ebből az overállból 2XL -es a legnagyobb méret,a kérdés csak az,rám jó lenne-e a 2XL-es méret,mert én 172~173 cm magas vagyok.  Mert ha teszem azt csak úgy megrendelném a 2XL-es méretet,nem lnne jó rám,akkor csak fölösleges pénzkidobás az egész!

Elsősorban olyanok írjanak,akiknek már van tapasztalatuk,de minden hasznos választ előre is köszönök! :)

Guru_01 2014.10.29 Creative Commons License 14675

Sajna nem

Előzmény: Törölt nick (14673)
Törölt nick 2014.10.29 Creative Commons License 14674

Köszönöm az érdeklődést, az összes Amazona termék elkelt. 

A mellékelt képeken láthatóak a még továbbra is eladó dolgaim.

Részletek E-mailben: telepisale@gmail.com

Törölt nick 2014.10.29 Creative Commons License 14673

Nem lett jó a méret? :/

Előzmény: Guru_01 (14670)
Guru_01 2014.10.28 Creative Commons License 14672

A esetleg érdekel a  gorog983@gmail.com cimen feltudodvenni a kapcsolatot

Előzmény: lakk-lateximádó (14671)
lakk-lateximádó 2014.10.27 Creative Commons License 14671

Nagyon jó cucc! :)

Engem érdekelhet ;)

Előzmény: Guru_01 (14670)
Guru_01 2014.10.27 Creative Commons License 14670